Prestava komunikovat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Květen 2024, 06:59:01

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prestava komunikovat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Prestava komunikovat  (Přečteno 5412 krát)
KloKan

Karma: 0
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 03. Leden 2008, 20:47:15 »

Chodim s holkou (15) a pripada mi, ze se mnou pomalu prestava komunikovat. Driv mi psala same sms typu: jak se mam, co delam, jestli nekam nepujdem atd. Ale na Silvestra onemocnela (nemocna je doted) a v tu dobu jsem si uvedomil, ze uz nekdy od zacatku Vanoc mi skoro nepise a tak. Krome prani k Novemu roku mi od ni nic neprislo, na ted icq nechodi (duvod je mozna ta nemoc) a kdyz sem ji ja nekolikrat napsal sms tak me po par smskach napsala ze musi si pujde lehnout, ze davaj neco v telce, ze musi neco delat a cau. Obcas se stane, ze mi ani neodepise. Nevite co se mohlo stat? Nebo popr. co s tim delat?

P.S.: Kredit ma...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Leden 2008, 21:04:04 »

Co třeba s ní mluvit na živo? Úsměv

Já se snažim elektronický kontakt se slečnou omezit na minimum (vyjma z očí do očí), protože to akorát kazí. Lépe je všechno si říct na živo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KloKan

Karma: 0
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden 2008, 21:17:47 »

Ted si nejsem jisty co myslis.

Myslis jako se s ni bavit primo z oci do oci mistno psani sms/psani po icq? -> Ted to nejde, je nemocna.
Nebo se s ni bavit o tom proc mi nepise atd.?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Leden 2008, 21:36:12 »

OMFG. To nevíš kde bydlí? Co jí třeba jít navštívit, co? Úsměv BTW: Vyplň si věk Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
KloKan

Karma: 0
Věk: 32
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Leden 2008, 21:46:57 »

Kde bydli to vim. Jde spis o to, ze nevim co by tomu rekli jeji rodice. Jsou takovy trochu ... mno ... nevim jak to napsat, nicnedovolujici? Navic kdyz jsem k ni chtel uz nekolikrat predtim zajit tak mi vzdy rekla ze ne, ze ma doma rodice. Kdyby tam pry nikdo nebyl tak jo ale kdyz tam jsou tak ne. Tak se tam nechci nejak "vtirat" kdyz si to nepreje... (A to jsou tam jeji rodice skoro porad.)
Zaznamenáno
Christ

In trance we trust.

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2008, 05:59:40 »

Ja mam taky o dost mladsi slecnu.Ze zacatku to bylo jako vtvym pripade,SMSky,porad neco,ale pak uz ne.Byl sem ztoho nanervy.
Pozdejc ji doslo ze pokud si nemame co rict,ten vztah je knicemu,ovsem to nebylo vtom.
Jednou byla takova smutna,(asi po 3tydnech co sme spolu chodili) pul hodiny sem zni pacil co ji je,pak mi rekla ze mi rekne cokoliv,jen tohle ne,ze bych to nevzal dobre.
Tim vic sem to chtel ofc vedet.Po dalsi pulhodce mi rekla,ze si jeji bejvalej kluk nasel holku a nejak ji to stve(bala se ze to vemu spatne,coz by mohlo bejt logicky).
Vysvetlil sem ji,ze je to normalni,ze taky k svejm bejvalkam neco cejtim,a budu celej zivot,ale to asi kazdej clovek ze?Co se stalo? Zacla mi verit,rekl sem ji ze jsem tu jen pro ni,a muze se mi sverit s kazdym problemem,a budu se snazit ji ze vsech sil pochopit a pomoc.
Od ty doby je to fpoho Úsměv
Gl hf at se to zlepsi.
Zaznamenáno

Otestuj si své IQ, a zjisti jak na tom jsi!
Live for the music,live for the moment,live for the weekends,live for the trance thats what we trust in.
www.di.fm/mp3/trance.pls
www.di.fm/mp3/vocaltrance.pls
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS