Umíte kreslit? Komiks...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:30:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Různé
| |-+  Soutěž o knihu
| | |-+  Umíte kreslit? Komiks...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Umíte kreslit? Komiks...  (Přečteno 103245 krát)
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 09. Květen 2007, 21:01:10 »

tak jo tady je muj treti komiks je to foceny fotakem pac sjem nemocnej a nemuzu do skoly kde je scanner ale trochu jsem pozmenil dej snad se to bude libit...

Člověče, kdybych chtěl udělat celou knihu, kde by byly variace na téma zadané v úvodu, byl bys horkej kandidát. Šťastný V každém tvém komiksu je jinej příběh. Jenže já bohužel potřebuji přesně udělat ten svůj.  Smutný I když uznávám, že tento tvůj nápad se mi líbí. Jenže se bojím, že když se ten komiks zmenší, tak ta písmena budou hůře čitelná a hlavně! lidé by měli pochopit situaci na prvních obrázcích i bez čtení, aby je rychle zaujala na první pohled a nutilo je to dojít až do konce.
Zkus si třeba představit, že jdeš s večeří kolem televize a tam vidíš první obrázek komiksu. Zastavíš se počkáš si, co z toho bude dál a nebo to přejdeš? Jde mi o ten první impuls, který tě zaujme a donutí se podívat dál. Záměrně jsem tak vymyslel scénář, aby lidi trknul a zaujal už v prvním obrázku.
« Poslední změna: 09. Květen 2007, 21:07:15 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 16. Květen 2007, 19:09:26 »

tak pracuju na vylepseni moji prvno verze ale bude mi to dyl trvat aby byl aco nejlepsi
Zaznamenáno

Thymallus



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: ostrava
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 01. Červen 2007, 21:12:32 »

Tak mi to nedalo a pokusil jsem se taky Úsměv

http://thymallus.wz.cz/1.jpg
http://thymallus.wz.cz/2.jpg
http://thymallus.wz.cz/3.jpg
http://thymallus.wz.cz/4.jpg
   
(je to jen pokus, tak to berte s přehledem, ju?)   
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 01. Červen 2007, 21:22:54 »

Fajnový, tohle měl Qark IMO na mysli.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 01. Červen 2007, 22:09:57 »

akorat bych ty holce na obr. cislo dve udelala nejaky pekny zadecek, aby v podstate mel na co slintat Úsměv)) ale jinak moc pekne Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 05. Červen 2007, 23:54:26 »

Thymallus: Parádní práce, přesně podle mých představ. Druhou fotku bych nechal jak je, takhle prostě mladík slintá na celou slečnu. Jen u první si nejsem úplně jistej, jestli mi sedí ten jazyk u dívky (ale to se dá umazat) a u poslední, že ten kluk má dvě holky. Každopádně bych to asi nechal tak, jen by mě zajímal i názor ostatních (hlavně na ty dvě holky na konci)

Máš možnost to někde i naskenovat? Takto nafocené a doladěné ve Photoshopu (nebo kde to bylo), není nic moc. Každopádně si troufám tvoje dílo označit za nejlepší a jsi jasným adeptem na knihu. Pošli mi soukromou zprávu, doladíme podrobnosti.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 06. Červen 2007, 10:26:17 »

já bych tam domaloval klidně další holky:D na mě by to působilo dojmem, že můžu mít kterou chci..takže těm, kterym je knížka určená, určitě nebudou dvě holky dělat nějakej morální problém
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 10. Červen 2007, 20:37:40 »

Téma uzavřeno,
knihu posílám tento týden Thymallusovi, jehož práce splnila moji představu a líbila se mi nejvíce.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS