Poslední příspěvky: _Johnny_

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
05. Srpen 2021, 19:15:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O rozchodech / Re: Jak se mám zachovat kdy: 15. Květen 2008, 08:33:14
Tak už je to vše OK, mi volala co dělám v sobotu, tak jdeme na rande a já jí zvu do kina. Dokonce sem se jí zeptal jestli se mnou nepojede na dovču a ona že jo ale musim s ní taky ject na dovolenou a to na vodu, páč sem jí to každej rok vždycky odřek Smutný. Snad nám to vyjde a budem zase spolu, dokonce mi řekla že jí i chybym a že na mě často myslí.
Já si myslim, že sem jí nedával najevo že jí miluju a že sem se k ní choval ošklivě a tak mě nechala, ale teď když poznala že jí fakt miluju a že mi na ní záleží tak si to asi uvědomila.
2  Pokecání / O rozchodech / Re: Jak se mám zachovat kdy: 14. Květen 2008, 08:53:16
Děkuju Vám všem, tak sem včera autem pro ní přijel před školu, přivez sem jí pěknou růži a byl sem odpoledne s ní a všechno sme si vyřikali, prej se vrátí, ale ne hned, mám tomu dát čas, ale normálně se bavíme a sme rádi že máme jeden druhýho. Sem strašně moc štastný, že mně chce zpátky, tak mi držte palečky a já Vám všem moc děkuju za rady. Mějte se hezky
3  Pokecání / O rozchodech / Re: Co dělat s dárky a věcmi bývalé/ho kdy: 13. Květen 2008, 10:05:12
Já mám doma všechno a všechno používám, nosim prsten, nosim řetízek, spim na polštáři od ní a ona taky má polštář pod hlavou nosí stále můj přívěšek, dokonce chce po ní chce i její soušasný přítel, aby si ho sundala a ona že ne, že ho chce mít na sobě, prej ho to s*r*.
4  Pokecání / O rozchodech / Re: Jak se mám zachovat kdy: 13. Květen 2008, 07:56:35
Odešla kůli tomu chování, že sem na ní byl protivnej atd.. ale to byla jenom prostě přepracovanost z práce, to se musí brát a hlavně mi bylo zle a měl sem horečky, takže sem nebyl moc milej zrovna na ní.
Jj jako ze dne na den se se mnou rozešla kůli tomu, že už nemá nervy na ty moje nálady a začla chodit s tim svým kámošem, ale fakt tomu nerozumim, páč sme spolu byli tak šťastný a nejadnou tohle, ale blbá nejni jen si myslim že neví co chce
5  Pokecání / O rozchodech / Jak se mám zachovat kdy: 13. Květen 2008, 07:02:59
Zdravim, měl sem vztah s holkou přes rok a půl a pořád sme byli spolu skoro každy den, vždycky mi řikala jak mě strašně moc miluje a že sem ten nejlepší a ten pravej, že nikdy jinýho nechce a furt sme plánovali naše bydlení, plánovali sme i budoucnost atd... A teďka za poslední měsíc sem se choval jako kdybych jí nechtěl vídat, ale prostě sme si psali a volali a pak sme o víkednu jeli na chatu a bylo všechno OK, po víkednu sem jí zval na večeři do kina a prostě všude. No a pak ke konci měsíce ( na čarodky) chtěla abych u ní spal, ale já jí řek že ne, že mi nejni dobře a sem utahaný z práce. No a na začátku měsíce mi řekla že se se mnou chce rozejít, páč chce chodit s kámošem o kterým mi jednou řekla, že by s nim nic mít nemohla, že ho má ráda jako kámoše. Od tý doby si píšem a voláme, ale prostě bych jí chtěl zpět, páč mi řiká, že sem byl lepší a byla se mnou šťastnější, ale prostě sem to zkazil tim chovánim. Řiká mi stále že by mě nikdy nechtěla stratit a že třeba to jednou zase vyjde, sme od sebe 13. dní a stále na ní myslim, co všechno sme spolu prožili. Před rozchodem si nechala ještě kůli mě píchnout piercing. Řekla mi i že sem pro ní něco jako rodina. Stále nosí můj přívěšek a tomu klukovi to vadí, ale prej má smůlu mi řikala. Stále má i mojí fotku vystavenou doma. Po rozchodu mi psala i její máma, že sem byl skvělej kluk a prostě by chtěla abych byl zase s ní.
Jak se mám zachovat a co mám dělat? Myslíte, že se jednou vrátí? Strašně moc jí miluju a nechci jí ztratit a vím že ona mě taky ještě miluje, ale nechce mi to říct, dokonce se chtěla ke mně i vrátit minulý týden, ale pak řekla že zůstane s nim. Řekla mi i že se se mnou bude učit od zaří na nástavbě. V srpnu bysme měli 2 roky výročí, tak jí skusim pozvat tam, kde sme spolu začli chodit.
Její kámoši by chtěli taky aby sme byli spolu, dokonce s nima chodim i na pivko.

Dík za odpovědi a rady
Stran: [1]
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS