Poslední příspěvky: profi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Červen 2021, 18:05:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3
1  Pokecání / O rozchodech / Re: nevěra po po 13 letech kdy: 11. Prosinec 2008, 21:15:33
Říkám je tu jen můj názor. Vycházel jsem z toho, že lidská psychologie funguje podle vzorce : když člověku ukážete o co může ztratit, začne to bránit.
Už jsem to řikal dřive. Je mi 16 a nerozumím tomu jak to je ve vážných známostech, Bylo to jen nápad  Super!
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 11. Prosinec 2008, 12:55:45
když ten životní partner mi tam příde docela důležitý. Je totiž docela lehké u toho přítele vytvořit "kotvu" mezi slovem přítel a tebou. Ale to už je NLP a to sem rači nebudu tahat  Super!
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 11. Prosinec 2008, 12:16:42
to je nedokonalá verze ... chyby tu to s tim koněm ( životnim partnerem) dodam full verzi
Představte si širou písečnou poušť, jejíž okraje nevidíte, ani je v danou chvíli nehledáte. Jdete odkudsi kam a náhle je před vámi krychle. Vidíte, jak je veliká, z jakého je materiálu a jak celkově vypadá. Opřete o její bok žebřík; pokud to nejde, položte ho vedle. Po manévrování s žebříkem ovšem přišla písečná bouře, která trvala celou dlouhou hodinu. Vy jste ji přečkali, samozřejmě, ale jak je na tom vaše krychle? Představte si, jak moc to odskákala. Jak moc ji bouře zasáhla? Ať to dopadlo jakkoliv, zapomeňte pro tuto chvíli na krychli a jděte pouští dál.
Po písečných dunách proti vám běží kůň. Jak vypadá? Je osedlaný? Má podkovy nebo nic? Došli jste až k němu, pokud to dovolil. Představte si, jak reaguje na vaši přítomnost. Potom jděte dál. Jde kůň s vámi? Došli jste na konec pouště a teď přijde rozluštění podvědomí.
***
Vrátíme se na začátek, když jste se ocitli v poušti s vaší krychlí. Jak byla ona krychle velká? Čím větší krychle, tím pevnější a sebevědomnější jste osobnost. Pokud se jedná o kostičku ze stavebnice, není to s vaším sebevědomím zrovna valné. Neradujte se ale, že pokud dosahuje rozměrů pyramidy, jste na tom líp. Všeho moc škodí Mrkající. A z jakého je materiálu? Neřeknu vám výklad každého možného materiálu, ale řiďte se vlastním pocitem... když se zamyslíte, uvědomíte si, jaký máte z daného materiálu pocit. Jaký vám připadá. Je-li dřevěná, jste spíš rodinně založení, máte rádi svoje bezpečí, jste vřelí, dřevo je teplý materiál. Takový beton či železo je chladné, pevné, občas může být až nepřátelské. Na druhoou stranu je obojí nezlomné, nemění se to z hodiny na hodinu, zatímco dřevo se tvrauje po celý svůj život. Sklo by se dalo zase popsat jak pevné, ale i křehké, průzračné a prohlédnutelné. Pokud vaše krychle byla spíš fantaskní, třeba celá z vody, jste pravděpodobně romantici, máte rozvinutou fantazii a rádi sníte.
Popojedeme. Pokusíme se opřít žebřík. Jde to vůbec? Pokud je žebřík krátký, dosahuje třeba jen do poloviny krychle, nebo jen pár stupínků nad její vrchol, jste introverti. Čím delší však je v poměru s krychlí, tím víc extroverští jste. Jestliže jste ho radši položili vedle, protože by se převrátil, dalo by se říct, že jste velmi přátelští, otevření a možná až ukecaní Mrkající .
A co s vámi, tedy spíš s vaší krychlí, udělala písečná bouře? Bouře symbolizuje životní krize, rozchody, úmrtí, vyhazovy, prostě cokoliv, co vám do cesty položí zklamání či bolest. A podle toho, jak se s touto bouří vyrovnala vaše krychle, poznáte, jak se vy sami vyrovnáte s těmito situacemi. Je lehce poprášená pár zrnky písku? Pak vás jen tak něco nerozhází, někomu může dokonce přijít, že jste až necitelní. Zmizela v nové duně? Pak je pravděpodobné, že jste velmi citliví a při rozchodu máte pocit, že dál už se žít nedá.
No nic, dál od vašeho nitra, vzhůru ke vztahům. Možná už vás napadlo, co symbolizuje kůň. Je to váš vysněný partner. Tak si přiznejte, zda byl krotký, osedlaný a okovaný nebo jestli k vám přiběhl vzpurný mustang. Pokud to byl ohromný divoký černý hřebec, trochu uberte ze svých tužeb, úplně dokonalého partnera asi neseženete. Pravděpodobně s ním zažijete neuvěřitelnou srandu, život s ním bude plný nečekaných zvratů a překvapení, ale ne vždy je to pro vážný vztah to správné. Každopádně právě to, jak jste se ke koni chovali vy, jak se kůň choval k vám značí takový ideální vztah, co si od toho slibujete. Přátelství, vřelost, důvěru? Nebo naopak touhu zkrotit si drahou polovičku sami?
Inu, a jakou cestou jste se pak vydali? Pokud jste vůbec šli spolu, což je nejspíš nejpravděpodobnější. Pokračovali jste dál vaší nebo jeho cestou? Nebo převládl kompromis a vydali jste se zlatým středem? Odpoveď vám ukáže míru vaší dominance ve vztahu. Kdo rozhoduje, vy nebo on? Nebo razíte teorii "jedeme na půl"?
No a nakonec, jakým stylem jdete dál? Jedete na koni? Nebo jdete po jeho boku? Pokud jste se rozhodli (na toho chudáka, co se právě proplácal tou hodinovou bouří) vyskočit a nést se, pak dáváte najevo, že pokud s někým něco máte, pak se vším všudy. Jeho život je váš, váš musí být jeho. Pokud milosrdně šlapete vedle, pak jste pro přeci jen volnější vztah. "mám svůj život, ty zas svůj, ale je nám psolu dobře."
4  Pokecání / O Vás / Re: Wingman in Brno ? kdy: 11. Prosinec 2008, 10:52:53
V PM máš odkaz na  topick o sargich v Brně.  Myslím, že tam je i několik lidí co hledají v Brně winga  Super!
5  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Na ohňostroji...trochu opačně kdy: 11. Prosinec 2008, 10:42:34
ty se nezdáš  Provokatér Ale jinak gratuluju k prvním ( druhým  Šťastný) výsledkům  Mrkající.
6  Pokecání / O ženských / Re: Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem) kdy: 10. Prosinec 2008, 23:52:51
ja jen smutně koukam, jak moje karma mizí v nenávratnu Velmi smutný Ne, dělám si srandu   Šťastný Šťastný
7  Pokecání / O ženských / Re: Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem) kdy: 10. Prosinec 2008, 23:44:27
heh, to je docela trapné, že se stydíš za věci které děláš ( sám za sebe) Každý druhý je tu podle tebe ubohý fňukal co neumí. Přitom ty sám nejsi lepší než oni.  Možníá si na tomto foru jen honis ego..  No to je jendo no offence ode me, ale cítil jsem potřebu nějak bránit ty kterým pořád říkáš, že jsou tak trapní a směšní. Očekávám snížení karmy tak mě nezklam  Super!
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 10. Prosinec 2008, 22:55:07
to si z toho čtení musel mít zajmavé postřehy a hlavně velký zážitek  Super!
9  Pokecání / O ženských / Re: Chodit s holkou kterou nemiluju? kdy: 10. Prosinec 2008, 22:53:15
Ja bych do toho šel, aspoň si trochu užiješ ( nemyslím sex, ale takový ten pocit a jistotou když z někým chodíte). Aspoň dokud si nenajdeš někoho lepšího. ( holky to dělají furt, že mají přechodné vztahy, tak proč ne ty). Ale takhle bych to udělal já. To je jen můj úhel pohledu.  Super!
10  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vás poslední dobou vytočilo... kdy: 10. Prosinec 2008, 22:27:39
fieldtested  Otázka   Šťastný Šťastný
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 10. Prosinec 2008, 22:09:59
jj je to ze hry. mysteryho opener
12  Pokecání / O rozchodech / Re: nevěra po po 13 letech kdy: 10. Prosinec 2008, 12:25:57
http://forum.qark.net/o-komunikaci-a-komunikacnich-tricich/aplikovat-holomraz/ tady se to rozebíralo. Je to velice účiná mysteryho metoda. Holka udělá něco špatně
(např.  ti nechce dát se ) a ty ji potrestáš. Nejčastěji tím, že se od ní odkloníš a deš pryč, s tím že děláš strašně naštvaného a dotčeného . To zvýraněné je základ této techniky. je to skvělé DHV ( podle rčení : to co máš si uvědomíš až, když to ztratíš). Funguje i naopak - za kadou dobře provedenou věc dívku odměnit. Je to trochu lajcky řečeno. Jestli má někdo zájem o lepší výklad techny, nechť použije PM.  Super!
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 10. Prosinec 2008, 12:11:04
s kostkou můžes zaujmout po nějakém delším čase - fieldtested  Vykřičník
s testem kamaradek asi ne, protože to je jednoznačný opener
14  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Sraz? kdy: 09. Prosinec 2008, 20:40:03
scorpio- musíš na rodiče být slušný diplomat s dávkou úcty. Zkus to okecat ukecat a přikrmit a určitě tě pustí.
15  Pokecání / O rozchodech / Re: nevěra po po 13 letech kdy: 09. Prosinec 2008, 20:35:12
S dlouhodobým vztahem nemám zkušenosti, ale z technického hlediska se mi to zdá, jako situce jako určená na holomráz.
Ale říkam vše co teď píšu je jen můj názor.
16  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Field report by joei - bude to lepsi? kdy: 09. Prosinec 2008, 12:21:30
Mluvte jako mluvčí - není na čtení je to spíše cvičení. Já jsem si ho rozvhnul do dvou týdnů a musím říct, že mi docela hodně pomohlo.  Jak se stát alfou -  je ten překlad trochu fail... ale to jak si udělat vlastní frame je tam dobře vylíčeno.tedy mě to hodně pomohlo  Super!
17  Pokecání / O ženských / Re: Hraje si se mnou? kdy: 08. Prosinec 2008, 22:50:37
něco ti povím já: ženský jsou svině když si to "zasloužíš" (myšleno spíše když se chováš jako AFC )
18  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Sraz? kdy: 08. Prosinec 2008, 22:34:29
No nevim, aby jsme navyhladily vsechny pickupery. Ještě ke všemu ufackování není moc hezká smrt.  Šťastný
Ne dělam si srandu myslim, že nejlepší motivace je ukázat se před ostatníma. Tedy společné sarge  Super!
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 08. Prosinec 2008, 22:06:28
Šťastný ten jezevčík měc pobavil  Super!
20  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Field report by joei - bude to lepsi? kdy: 08. Prosinec 2008, 21:57:32
Zkusil bych to shrnout z mého pohledu- Na vyprávění historek bych zkusil knihu "Mluvte jako mluvči". Navrhuji přečíst a pak pořádně  procvičit v terénu. Nemusí to být jen na HB, vypravěj klidně i kamarádům, kamarádkám  a UG. Zkus to co nejvíce. Několikrát jsem přečetl celý článek a něco se mi pořád nezdálo. Zdá se mi že máš poněkud slabý frame a to ti kazí vyprávění. Doporučuji si vážně uvědomit, že ty tou  nejdůležitější osobou na světě pro tebe samého. Měl jsem taky ten problém. Honě mi pomohlo "David X - Jak se stát alfou " ( je to ale jen chabá teorie, která nemůže nahradit zkušenosti). Proto bych Přidal pravidlo- Jít aspoň jednou týdně do společnosti dokud se to nezlepší. Doufám, že si z toho něco vezmeš   
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak na tuhle kdy: 08. Prosinec 2008, 21:37:02
Já osobně bych to vzdal. Balit kamarádky je uplně na nic za
1. z  toho na 95% nic nebude.
2. je totiž velice pravděpodobné, že propadneš One-itis jako většina wbAFC.
Radši na ni zapomeň a vyraž do terénu ať na ní zapomeneš. Jestli bydlíš v praze klidně pudu na sarge z tebou. Jestli ti za to stojí, ikdyž máš jen malou šanci tak to přeci jen můžeš zkusit. Nemá cenu abych ti psal jak na to... když už je to tady  - http://www.qark.net/clanek/baleni-zname-holky-a-dobre-kamaradky?slovo=kamar%C3%A1dku

22  Pokecání / O Vás / Re: Podivná proměna v leváka kdy: 02. Prosinec 2008, 17:52:08
spíš nějaký svičení na propojení hemisfér. Pravaci a levaci používají rozdílné poloviny mozku. Jsem disgrafik a kdysi na SPU ( specialni hodina prod dis ) jsme na to deělali různá cvičení.
23  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 30. Listopad 2008, 16:47:40
jo mě se to taky líbí, jen říkám, že se tam moc nepopisuje to, jak David X docílil toho, že ty ženský po něm tak šílely, když nebyl hezkej a plno jiných věcí co tam píše....


Protože byl alfa a to je to co žena chce. Viz. kniha David X - Jak se stat alfou  Super!
Pirek : predem rikam no offence, ale doporučil jsi mu knihu. To je od tebe hezké, ale každý z nás má talent k nějakému stylu a v něčem  vyniká. To, že tobě techniky Davida X sedí neznamená, že budou sedět i Jamesovi. Proto je the game dobrá v tom, že jen ukáže několik cest, ale každý si musí vybrat po které se vydá.  Super!
24  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 18. Listopad 2008, 00:54:03
Skoro mam chuť vyvolat konflikt, ale nechame toho nechci dělat OT. Richarde nevim co je lepší - zavolat ji hned jako by to udělal nějaký ubožák ( nebéoj nenarážím na tebe ) nebo být jiný než ostatní a říct, že nemáš čas. Podle mě celý pickup je v tom , že je člověk jiný než ostatní ( nebo aspoň ) věci dělá jinak. Jinak nevím proč jamesovi nadáváš, je to úplně zbytečné toto forum je přátelském duchu. Zajmalo by mě co  závratného jsi TY dokokázal.
25  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 18. Listopad 2008, 00:17:29
Mám tedy na její SMS nějak reagovat? Kroutící očima
Stejně bych se s ní docela rád sešel,ona o setkání stojí a třeba bych se zbavil stresu komunikovat s holkama,nikdy jsem si totiž moc nepovídal s holkou,natož o samotě,takže je možné,že by mně to v něčem mohlo pomoci.
My jsme se domlouvali již na rande,sama ho navrhla a pak se zmínila o svém příteli a já se toho chytil,což byla nejspíš chyba,měl jsem to ignorovat. Mlčím
Je možné,že má problémy s přítelem a tím dej mi ve všem čas,mohla mínit to,že bych mohl mít u ní šanci.(třeba to tak chtěla mínit,jen to nechtěla napsat přímo)
Takže bych se s ní sešel a snažil bych se být v pohodě a zapůsobit a kdo ví,třeba se něco stane. Eh?
Vím,že to jsou pouhé dohady,ale za zkoušku a zkušenosti to stojí. Nápad

Navrhuji ji napsat, že teď nemáš moc času možná, že příští týden budeš mít. Získáš tím body. Uvažuj jako nový člověk kterým jsi. Ona se dlouho neozvala, což znamená, že se zachovala nevhodně k tobě. Musí přijít trest. Tohle už si k tobě přeci nesmí dovolit.

jinak jak už jsem ptal je čas začít boj na více frontách- udělej si několik hodin týdně na sargovaní
Stran: [1] 2 3
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS