Poslední příspěvky: Fabien

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Červen 2021, 16:59:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 4
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak se zbavit hloupého agresora? kdy: 11. Březen 2010, 21:35:31
No jo, jenže jde o to, že já se to pořád snažim držet v tý rovině, že nechci nic rozdmíchat, aby ten zbytek neměl důvod jít do mě taky. Už jen proto, že pro ten zbytek sem nezajímavej a on se před nima chce jen kvalifikovat, jakou mi to dává čočku.

Když mu podráždim jeho EGO před ostatníma akorát bude problém. A bude mi to chtít vrátit. Já sem prostě nekonfliktní typ. Je mladší, takže mi nedělá problém, když ho potkám sám, po něm vyjet nebo něco jinýho, ale jde mi o to nedělal si problémy, jestli mi rozumíte.

Policajti, jsou to samý. Je jasný, že když dostanu na držku, nebo se k tomu bude fakt schylovat, tak jim okamžitě volám, ale kvůli tomu, že po mě řve nebudu volat policajty, už jen kvůli sobě, nevypadal bych zrovna dobře sám před sebou, takhle žalovat :/

Jediný řešení vidim, že až ho potkám sám, tak seřvat a když se bude chtít prát, tak bitka a pak policajti. Jít do skupinky mi nepříde vůbec chytrý.


zbraně: po pepřáku se poohlídku, na teleskopák kašlu Úsměv
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak se zbavit hloupého agresora? kdy: 11. Březen 2010, 16:41:02
Tak aktualizace Úsměv chtěli se pobít s jednim klukem a on asi nějak nechodí do školy, tak si vyčíhli jinýho dali mu na držku a zdrhli. Dneska tu byli policajti, tak se asi už neukážou. Stejně mě, ale udivuje, ta bezmocnost.... za bílýho dne dostane na držku úplně nevinej kluk, kterej nemá žádnýho tucha a borci zdrhnou a můžou pokračovat o dům dál.
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak se zbavit hloupého agresora? kdy: 10. Březen 2010, 18:23:44
každopádně pokud budeš zkoušet, jak pepřák funguje, udělej to venku, pokud nechceš plakat jak křesťanka, která se nalila a přišla o to na plese s klukem od vedle

to Joei: dik moc za info Mrkající zkusim to sehnat Úsměv no zas co se týče pochopení funkčnosti a účinnosti, by to stálo za to ne? :-D

4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak se zbavit hloupého agresora? kdy: 10. Březen 2010, 18:20:32
to Ava:
No právě, taky si myslim, že dokud nemám rozbitou držku, video a deset svědků nic mi nepomůže(ono by asi ani tohle nepomohlo Úsměv, než by měl problém, už by byl ženatej a měl dvě děti)

no ignorace nepomáhá, jak sem si myslel. V jinejch případech, kde člověk stojí proti aspoň částečný inteligenci možná, ale tady ne. a hlavně on si vážně myslí, že se ho bojim. :/

Taky mi vyhejbání přišlo, jako nejrozumnější řešení, ale takový řešení-neřešení. Nechce se mi to nějak rozdmíchávat už z toho důvodu, že za pár měsíců měnim působiště a možnost potkání bude minimální... na férovku asi žádná, sám už po městě moc chodit nebudu Úsměv
5  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak se zbavit hloupého agresora? kdy: 10. Březen 2010, 18:06:57
to Paul C.: Souhlas s tebou, jedna strana mozku mi řiká nenech si to líbit ukaž, že se ho nebojíš a aspoň trochu se braň, jenže ta druhá, kterou ovládá strach, jistota a pohodlnost mi říká vykašli se na to, akorát by sis proti sobě poštval zbytek gangu a měl problémy.  Popravdě sem trochu po*sranej z toho zbytku Úsměv Je spřáhlej s takovou partou, kde neni problém vytáhnout bouchačku, ikdyž si myslim, že by mě nestřelili, tak riskovat zbytek života se mi vůbec nechce.

Popravdě na férovku s tim, že bychom se už neviděli, bych se do něj pustil bez rozmýšlení, ale je tu ta budoucnost, je to fakt malý město a važim si zdraví vic než kdo jinej kolem mě Úsměv

to Joei: Pepřák určitě pořídim, ten se neztratí. Nevíte kde se to dá opatřit?
jj ignoroval sem ho, ale bohužel ta ignorace vyzněla podle jeho výkladu, že se ho bojim ( spíš si myslim, že je to odrazem jeho inteligence, že si nenašel někoho jinýho pro tyhle srandy)

to Jouda: Cikán to není. Což je jedno, patří k tý spodině města, co nemá vychování, inteligenci a morální zásady.

to Rend: Na policii se mi nechce. Nic proti němu vpodstatě nemám a pochybuju, že by mu něco udělali. V tom holt náš stát stojí za ho*vno nebo se pletu?
6  Pokecání / O čemkoliv / Jak se zbavit hloupého agresora? kdy: 10. Březen 2010, 16:21:06
Předně se omlouvám, že je to tak dlouhý, ale popisuje to rok trvající konflikt. Jedná se o agresivního člověka skoro dítě(17-18). Oba jsme z menšího města. Jediný co o něm vim, že jeho matka zametá ho*na po městě a otec je looser z hospody. Sám má vyhulenej a vychlastanej mozek, IQ minimální a je to prostě z*rd. Takovejch co asi běhá po ČR stovky.

Naše historie: známe se od vidění z diskotéky cca 1.5 - 2 roky zpátky. Tam se projevovala jeho demence. Při oslavě čarodejnic ve městě sme se oba objevili na této akci. Já se věnoval kamarádům a holkám, prostě sem se bavil a balil. On v pozadí s partou jemu podobným (podle mého pozorování mezi nimi spíš looser a člen navíc) popíjel, pohuloval a pokřikoval  nadávky. Vše dobré do doby, dokud nepřišel zamnou a třem kamarádkám a nezačal na mě vytahovat naučený řeči, že sem nadával mámě jeho kamaráda. Vyřešil sem to ignorací a s větou ať si jde po svým. Když viděl, že i ty holky to vůbec nezajímá, tak odešel. Myslel sem, že vše OK.(dodám jen, že se jedná o loňskou oslavu, takže je to už docela dávno)

O 18  dní později, pouť ve městě. Bavím se slečnou a smějeme se. Sedíme u autodromu, když si přisedne vedle mě, tento agresor. S myšlenkou už zas tenhle "č...." sem na něj otočil záda a věnoval sem se dámě. Přišel druhej a začli do mě něco hučet, tak se na něj otočil a řekl mu, že mě to nezajímá. (zas ve stylu, že sem někomu nadával) Ignoroval sem ho a se slečnou sme dohodli, že pudem na autička, když sem se zvedal, tak si mě jeden chytil a že nebudu někomu nadávat nebo co. (prostě kecy, deb*lů, vůbec mě to nezajímalo a už vůbec sem nikdy nikomu nenadával) Jenže mě chytili, hodili na zem a začlo to. Vzpomněl sem si na radu od kamaráda, že když už je bitka neodvratitelná dej mu první ránu. Jak se neperu, tak ta stála vcelku za h*vno a než mi někdo stačil pomoct už jich kolem mě bylo víc, kolik nevim, zvedal sem se a než sem se zved už mě debílek držel a mlátil mě po hlavě. druhej do mě kopal. Kámoši a lidi kolem je rozehnali. Rány to nebyly nějaký extrémní, ale prostě do hlavy + roztržený triko. Následovali silný slova spíš z jeho strany a já taky něco v afektu prohodil. Sebral sem se a šel druhým směrem. Když sem se vrátil za kámošema byl pryč.(uvědomění, že ikdyž nechceš, tak se jednou popereš)

Pak sem ho viděl jednou před školou ve dne, on s partou děvčat(UGs alias vyhulený palice) a já s kamarádem procházel. Něco na mě volal: Jo to seš ty, radši nezastavuj(což sem neměl vůbec v plánu:D) a pokračuj a moc nekoukej. Vůbec sem na něj nereagoval a pokračoval spíš sem měl takovej umělej usměv a v duchu sem si řikal ty seš chudák.

O pár dní dýl ta samá ulice ve dne: Agresor šel sám. Já ho ani nepoznal jen sem tušil, že by to mohl být on a když sme se míjeli vrazil mi lehce do ramena a pokračoval, bylo vidět, že sám se prát nechce. Já: šel sem dál a kroutil hlavou.

Další ta samá ulice stejná doba po obědě: Agresor šel s kamarádem a ten s sebou ved bojový plemeno. Než sem k němu došel už psoj sundal košik, držel ho za hlavu usmíval se a dělal, že ho pustí. Druhýho sem jen zaslech, že mu to nějak neschvaloval, takový co blbneš, co děláš? Já: šel stejně s úsměvem dál a za ním sem kroutil hlavou.

Další ta samá ulice ve dne. Oni tři on vytáhnul z bundy kuličkovku a začal mi šít do stehna kuličky. Já: Co děláš? zlej pohled a pokračoval sem dál v chůzi.

Dnešní den. Celej den se sr*li s partou před naší školou. Já přijel do školy autem a jen doufal, že neví jaký mám auto, jinak bych se o něj musel bát Smutný Šel sem ven před školu pokecat s kámošem, když jsme se loučili procházel sem kolem agresora a dalších dál ke škole. Něco pokřikoval: jako bu*no ani to nebylo moc slyšet. Já: jen sem to ignoroval. Otevřel kartou dveře a zašel. Celej den se mr*asili před školou a tak sem na ně koukal, že se snažej vyprovokovat nějaký hádky. (skoro mi to přišlo, že tam čekaj na někoho od nás, aby mu rozbili hubu, páč měli takový ty betony na ruce a do nich mlátili, jakoby se rozcvičovali. Já to nejspíš nebyl páč do mě měl kecy jen ten jeden b*beček)
Když sem vylítnul na oběd šel sem kolem nich, moch sem se jim vyhnout, ale bylo by to delší a tak sem šel svižným krokem kolem a zas ten b*beček mi dal takovou jako zadovkou kopanec do nohy. Nijak to nebolelo, tak sem řek jen co děláš? On: Ať prej nic neřikám a pokračuju( no neměl sem nic jinýho v plánu tak sem to udělal Šťastný) Po oběde cesta, zase ke škole kolem nich, zas něco volal, ale šel sem s kamarádem ne kolem něj a tak sem ho ignoroval, měli tam takovou, UG-co to ráda od nás. Šel sem zadem k auto a domu. Zajímalo by mě co si o tom myslíte? Co dělám špatně a co byste dělali vy?  Jak by jste reagovali v jakékoliv ze situací? A jak by se hlavně takováhle situace dala vyřešit.

7  Pokecání / O ženských / Re: Holka co zradila kdy: 07. Únor 2010, 17:43:40
Je to víc jak měsíc, co jsem tohle téma založil, tak to chci jen trochu shrnout co se stalo.

Rada zkušených měla pravdu, bylo v tom hlavně moje EGO. Dík všem co mi nefandili, páč sem si díky nim spoustu věcí uvědomil.
Tak trochu jsem pochopil, proč to udělala, což mi dalo sílu ji možná "odpustit", ale spíš na to zapomenout.

Vrátili jsme se, tam kde jsme byli před tou nemocí a myslim, že je to ještě o něco lepší.
Včera jsme na to stočili řeč. Chtěl jsem vědět jestli s ním spala, řekla NE a aj bych jí to věřil + že on se na ní nevykašlal, ale ona na něj kvůli mně. Tady prostě nezbejvá než věřit. I vzhledem k tomu, že se předemnou rozbrečela(poprvé co ji znám).

Závěr si z toho udělejte kdyžtak každej podle sebe.

Mně to dalo každopadně novou zkušenost a potvrdilo se že čas lečí. Jak řikala noghri jen sem to v sobě potlačil a teď se to zas vrátilo.
8  Pokecání / O čemkoliv / Re: Kam po střední? kdy: 03. Únor 2010, 21:38:31
Taky zrovna řešim podobnej problém a lidi kolem mě ještě víc. Nevim jestli nedělám blbost, ale vybral jsem si takovou školu, která je výhodná pro splnění mýho cíle. Takový nutný zlo, ale na který se docela dost těšim. Když to porovnám se spolužákama, který objížděj otevřený dveře po celý republice a vůbec si nemůžou vybrat, tak mám pocit, že mám před nima výhodu, že "vim" kam směřuju.

Na druhou stranu mě docela dost děsí, že vůbec netušim jakou si podám druhou přihlášku, což možná taky neni dobrý :/

Jak jste to měli vy? do poslední chvíle ste váhali nebo jste měli jeden směr a tím ste šli?

Já se totiž na jednu stranu bojim, že mám možná poslední dva roky takový klapky na očích a až je sundám, dopadnu jako spousta jinejch lidí, že budu na škole, která mě nebaví a jednou budu stejně dělat něco úplně jinýho :/
9  Pokecání / O ženských / Re: Holka co zradila kdy: 03. Leden 2010, 22:38:14
z tvych postu mam pocit, ze z toho nejsi zdaleka venku. kdybys k ni uz nic necitil, tak tady neresis tyhle kraviny. cili jeste porad k ni neco citis a to z tebe primo cpi je urazene ego, ktere by si rado nalhavalo, ze ona te miluje a ty ji ne.
Nj máš pravdu! venku z toho nejsem, ale nemyslim si, že ji miluju.... mám jí rád, což je pochopitelný, vzhledem k tomu, že sem ji ještě před dvouma měsícema miloval a sem celkem citlivej člověk, ikdyž se to snažim nedat moc najevo.

ego- uražený, asi taky. Nevim jestli to je jenom moje chlapská ješitnost, ale mám furt ten pocit, že se mnou trochu "vy.jebala" a to mě jako chlapa samozřejmě štve a další co mě štve, že sem se dal možná moc lacino.... a kdybych se na tuhle hrdost prostě vy.sral, jak říká Isilwen, tak si budu připadat, jako poraženej Smutný což souvisí zase s tou ješitností ..

Většina ste jí tady ospravedlnili, že neudělala nic špatnýho, to mi dává důvod se nad sebou zamyslet a přehodnotit to. Opravdu jde asi o problém v mojí hlavě srovnat se s tím vším a třeba to hodit za hlavu.

Srdce by nejspíš chtělo a znovu zamilovat se do ní by nebyl moc velkej problém, ale možná to ego nebo rozum tomu brání. Příjde mi to jako taková obrana, jak píše mehari, před tím, že by se na mě vykašlala znova.

Musim si to přebrat sám to mi je jasný, ale rozhodně ste mě nakopli, díky moc. Jenže když budu s ní a neřeknu jí, že jí chci jen na jedno(čehož, jak říká noghri a já s ní souhlasim,bych jednou litoval), tak to beztak dopadne, tak, že se do ní zabouchnu a budu jen doufat, že něco podobnýho nepředvede znova, až na ní třeba 14dni nebudu mít čas  Podivený
10  Pokecání / O ženských / Re: Holka co zradila kdy: 03. Leden 2010, 10:40:36
klidně řekni upřímně a připomeň jí, že si taky chtěla jenom užívat
Díky Paule, myslim, že na tohle asi příde brzo řada

Jsem naprosto unešen tím, že sebrala odvahu a udělala něco tak statečnýho, že se s tebou rozešla, když ti bylo blbě.
Popravdě mě to překvapilo taky. Počítal sem s tím, že když to bude dýl(půl roku, rok) trvat, že to prostě ukončíme páč ani mě to moc nenaplňovalo a potřeboval sem se uzdravit. Dodám nějaký fakta.

V půlce září začla nemoc. Viděli sme se ve škole, jinak sem u ní byl až po 14ti dnech,
říjen sem byl doma během toho tejden v nemocnici(to zamnou byla ona), kde sem se zlepšil a jezdil sem za ní pak jednou za tejden o vejkendu na dvě na tři hoďky. V tu dobu řikala, jak mě miluje, jenže tomu chyběl asi F. v tu dobu si zařídila prášky, musela kvůli tomu vstávat, když se chtělo mě(a mohl sem) nemohla ona, jinak sem neměl náladu já, to přiznávám Smutný

v půlce listopadu- tejden kdy sem na začátku byl u ní zas nic nebylo(z toho vejkendu má fotku na FB s jejim budoucim), pak až ve čtvrtek, jen sem ji hodil ze školy dom. v pátek když sem jí napsal cože večer neodepsala na SMS(podotýkám chtěl sem si domluvit schůzku) bláboly, jak se nechce vázat, prostě rozchod, aby až pude na pařbu za tim frajerem byla volná(moje doměnka). Do 5 dnů spolu officko chodili a dál už sem to popisoval.

Ava: Chápu tě, máš pravdu, ale tohle sou dva měsíce s tím, že na konci toho druhýho se to zlepšovalo... vim, že ten vztah nestál za moc, ale řikala, že o tom začla přemejšlet až poslední tejden a během tejden ukončit 5 měsíční vztah(vim 2 stály vcelku za ho.vno) bez toho, aby mi dala prostor cokoliv říct... nevim, třeba tyhle chybějící fakta můžou vnýst světlo a nebo sem holt prostě jen ukřivděnej Smutný

Tohle mi přijde jako nešvar začínajících PU, myslí si, že ženská je jen kus masa
rozdíl, že PU si to myslí od začátku, já až od tý doby co sem se odmiloval a zhnusil si ji ..... Mrkající
11  Pokecání / O ženských / Re: Holka co zradila kdy: 02. Leden 2010, 22:39:51
mně se to třeba příčí, pokud oba nevědí, jak to mezi nimi je.
já se ti nedivim, mě by se to za normálních okolností taky příčilo, vzhledem k tomu, že sem dodržel nějaký porozchodový pravidla, jako zhnusit si jí a ještě k tomu, jak se semnou rozešla, jakým stylem.... proč to chápu i já bych v týhle pozici váhal, ale sem člověk(ač se to podle všeho tady bohužel nezdá), kterej když se s někým rozchází(4x), tak to řiká do očí a snaží se u toho nehrát žádný komedie...


Chceš s ní jenom spát? Ber to tak a chovej se podle toho, ona tě přijme a bude se toho držet
No tak sem dneska sem za ní byl, psala, že se nuděj s kámoškama, tak sem jí napsal, že se na chvili stavim.
Přijel sem a všechno ok. Nějaký kecání, pak blbnutí na posteli, myslim, že sem neudělal nic špatně, když došlo na kalhotky, tak se cukla, že dneska ne....(vzhledem k tomu, že sem tam přijel jen kvůli tomu, tak mě to naštvalo)... Na jednu stranu neni blbá. Prostě by to bylo 3x do tejdne a tak často sme spolu nespali ani když sme spolu byli před tim.

Je jasný, že to byl test, protože tělo chtělo, to bylo evidentní. Morálně mě to nakoplo, to jo. Začínám si uvědomovat, že to neni ode mě zas tak košér. Ale furt mám pocit, že já můžu bejt ten ukřivděnej( ikdyž to zní dětinsky) i kámoš mi řikal, "sakra já když vás zas viděl spolu, ten krásnej šťastnej páreček, nemyslíš, že si s tebou dělá co chce? vždyť se chovala, jak pěkná co.ura"

Ono to, ale opravdu tak vypadá! Ikdyž mám furt pocit, že já miluju míň proto mám navrch.

Vim, že to spíš vypadá, že já sám nevim a taky to tak skoro je. Buď jí to řeknu, že s ní chci spát nebo s ní budu normálně chodit, jako předtim. Což teď nejspíš nechci. Proto se ptám dál:

Jak bych moch vytěžit z tohodle co nejvíc toho jednoho?
Jak se bránit, těmhle testům, že jí chci jen na jedno? Protože, to bude dost často, jinak pokud řekne, že se jí to nelíbí, tak sem ochotnej jí to narovinu řict, ale proč jí to řikat teď mě žádnej důvod nenapada...

PS: Možná teď vypadám, jak svině největší, ale opravdu se cejtim, já ten ukřivděnej a to my v hlavě odstraňuje ty zábrany před tímhle chováním  Smutný
Myslíte, že se teď já chovám hůř než ona? protože já to nedokážu posoudit z jinýho úhlu  Podivený
12  Pokecání / O ženských / Holka co zradila kdy: 02. Leden 2010, 15:22:44
Mám v hlavě bordel a rád bych slyšel názor na vzah s touto slečnou.

Říkejme ji třeba Petra. Od začátku letních prázdnin sme spolu začli chodit, je jí 17 let. Chytrá z party jejich kamarádek rozhodně nejchytřejší, HB7 má něco do sebe. Moc kluků přede mnou neměla. Už nekouří ani moc nepije, ale puritánka rozhodně není Úsměv

 Přez prázdniny klasicky chození nehrál sem si na nice guye, spíš mě měla "za odměnu". Za tu dobu sme spolu dvakrát spali, z toho sem usoudil, že moc partnerů neměla, ale nikdy sme se o tomhle nebavili. Po třech měsících poznávání sme se do sebe zamilovali, teda já do ní, u ní to možná propuklo dřív.
 Jenže sem, pak začal být nemocný a to dost dlouho. Nemohl sem chodit do školy ven nikam, jen doma pod peřinou. Skončil sem i v nemocnici a ona tam za mnou jednou byla Úsměv jenže sem za ní nemohl jezdit, jako dřív- nešlo to.
Jednoho pátečního odpoledne přez SMS rozchod, prý, že ví, jak to mám těžké, ale nechce se vázat, chce si užívat života a takovýhle bláboly... na tom se ji napsal, že je to její rozhodnutí, pak pěti-minutová debata na icq a popřál sem jí hodně štěstí.

Řek sem si, že se potřebuju hlavně srovnat zdravotně a že je ona neví o co přichází:) Do dvou týdnů sem se odmiloval. NEbyla jiná možnost, byla hned ve vztahu s nějakým panem XX... to podle FB trvalo 14dní, ale následovalo to hned po našem rozchodu. Od tý doby sem vzchopil, už sem na ní myslel minimálně. K Vánocům sem jí pořál, mimo jiné napsala, že s tím kým chce být asi nebude... já napsal, že to nevim ....... na jedný disco akci před Silvestrem sme se potkali, říkala, jakou udělala blbost a tak ... odešel sem za jinejma holkama, ale pak na mě narazila, já ji řek, že už do ní nejsem zamilovanej kvůli tomu co provedla, ale, že mi s ní bylo fajn, že v tom můžem zkusit pokračovat nebo začit znova, tak něco sem řek..... vykousli sme se a už to jelo. Druhej den rande a FC....pak další zase FC... Já ji nemiluju, proto co mě udělala a vím, že jí nemůžu do budoucna věřit, když tohle předvedla.... takže sem si řek, že s ní budu aspoň spát, mám to kousek od baráku ona je věčně sama doma Úsměv Jenže včera sme byli, jen venku žádný FC a já začal mít takový ty zamilovaný manýry, začal sem blbnout a už na ní nemyslel, jako na se.xuální hračku.

Bojím se toho, že se zas zabouchnu a ona mě zas něco provede a budu z toho v....
Nikdy sem nepraktikoval, vztah jenom na sexu a nevim, jak se k ní chovat. Jestli jí občas řict, že ji miluju, ikdyž to neni pravda. De o to, že se na ní koukam a řikám si ty seš, ale k.ráva, ale už se těšim, až tě na.píchnu.
Jde o to, že mám před maturou holky moc řešit nechci, to příde pak a na vejšce a obšas s ní spát mi vyhovuje Úsměv
Ptám se, myslíte, že se dá holce věřit po tomhle? a jak praktikovat v tomhle případě nějakej sexuální vztah, aby jí to nepřišlo, protože když o ni přídu, tak mě bude vadit, jen jako ztráta toho sexu...

.. teda ZATIM než se zabouchnu a to bych nerad Smutný

Díky za každou reakci, postřeh, rád bych si o tom promluvil, ale neni s kym .... potřebuju rady zkušených :-D
13  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 21. Prosinec 2009, 17:38:12
V tomhle počasí do školy v obleku.... jen, protože Comanch řekne :-D .... respekt tobě! to jen potvrzuje tvoje komunikační a ukecávací schopnosti, hluboce se klaním Šťastný.... ikdyž já bych taky šel... SUIT UP!
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Tajemná a její zájem kdy: 14. Prosinec 2009, 23:17:11
Podle mě až moc velký točky v tvým budoucím plánu. Ty ji znáš nejlíp, ale neni možný, že jen plácala, protože čekala, že z tvý strany něco příde, na co teda asi možná ještě nebyla připravená. Tak to chtěla takhle rozptýlit. Nevim, jak moc viděla do tebe a do tvejch úmyslů.

Můj pocit z toho celýho je, že ty budeš sice na blízku a se sympatiema, ale prostě tolik zde diskutovanej "kámoš". A z toho je opravdu složitá cesta  Mrkající možná by tohle stálo za zvážení, nemyslíš?

Další věc je, že je to holka, prostě jí to bude časem chybět, ty tam zrovna třeba nebudeš a seš víš kde.... Speedmasterovou terminologii ji prostě někdo nap-chne a čau
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Tajemná a její zájem kdy: 14. Prosinec 2009, 21:20:49
Přesně, musíš taky počítat s tím, že to nedopadne ....jedině získáš když to zkusíš, protože se ti může časem stát, že to propásneš akorát přídeš o to úsilí, který si vynaložil na tohle řešení...

Můj názor: Moc nad tím nepřemejšlej, až s ní zas budeš, tak ji zkus nějak rozesmát nebo tak něco, aby byla v tý náladě "je úžasnej" ne v tý "co budu dělat až zmizi" a prostě, jak se bude smát, usmívat cokoliv podívej se jí do očí a.....(konej)  Super!

Pro fans HIMYM: ( nečekej na žádnej signál, žádnej signál neexistuje,...... ale jo tohle bude ten SIGNÁL :-D)
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Holka ze školy ? ano či ne ? kdy: 14. Prosinec 2009, 21:00:49
Avarang3r: no nezapomínej, že dělá hrdinku, jen přez Icq bo co.... v realu to nemusí bejt tak horký  Úsměv

Shorty: Určo do toho jdi! taky sem si řikal, že od nás ze školy už nic... uppss do měsíce jiná .... po pár měsícech další :-D všechno zkušenosti k nezaplacení a nakonec, ikdyž byla ta poslední od nás, tak v tom nebyl žádnej problém....tak, jak sem se bál Úsměv

PS: když nechceš holku ze školy, rozhodně neřikej nechci holku ze školy... bum a máš ji! :-D zákon přitažlivosti :-D
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sbalení přes net "omylem" kdy: 11. Prosinec 2009, 23:38:47
Zajímavý statistiky! ... Musim se přiznat, že i já sem MALINKO přehodnotil můj názor na ICQ... V dalším vztahu sem to omezil do max. několika minutové konverzace denně, díky neviditelnosti a těmhle vymoženostem. Myslim si, že ICQ komunikace v takovýmhle množství je v poho, asi to opravdu nejde zobecňovat Úsměv
18  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Moje osobní přeměna na seběvědomého baliče ! kdy: 30. Říjen 2009, 20:14:04
no mně to přide jako dobrá situace  Smějící se .... je šikovná a chce přijet, tak ať přijede a ukáže co v ní je ... jinak snad neni problém, občas zapomenout odepsat, nemit kredit a já nevim co všechno dělaj holky, když se jim nechce komunikovat   Úsměv
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Tajemná a její zájem kdy: 30. Říjen 2009, 20:07:34
no zaleží jakej je kámoš taktik   Šťastný   jestli se bojí zeptat v krámě kde maj gumy, tak aby ti to nějak nepohnojil, když si na tom tak zakládaš Úsměv

s tim druhým příkladem si mi připomněl knihu od DavidaX(Buď neúprosný), který na 4. rande nechodil :-D no něco na tom asi bude :-D tomu by se tohle stát nemohlo .....
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Celkem komplikovaný případ... kdy: 30. Říjen 2009, 19:57:50
Určitě bych ji nepsal  Mrkající, akorat o tom budeš moc přemejšlet. Na jaře pro ni budeš v tom lepším případě, když ti nepřestane odepisovat, jen fajn kamarád, kterej vždycky hned odepsal  Úsměv pokud teda nechceš bejt její kamoš na akcích, což se mi zdálo, že nechceš Úsměv
ještě možnost: co zkusit přez toho tvýho dobrýho kámoše, co s ni chodil, dostat se na nějakou akci jinýho druhu, to by nešlo? touhle cestou, ale jak pisou kluci 100km to bych nejezdil ani ja za svoji holkou a to si myslim, že ji miluju :-D
21  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme kdy: 18. Duben 2009, 18:00:39
ja bricho neholim to by toho bylo trochu hodne :-D ... vsak nemusis bejt uplne dohola vsude muzes tam mit nakej prechod ne :-D
22  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme kdy: 16. Duben 2009, 19:54:13
hele potřebuju poradit a sem děsně línej číst celej topic zda to tu je.
rozhoduju se mezi krátkym sestřihem a fullclean. na vzhled holího si už zvykám a je to mnohem příjemější a vubec se nepotim(jinak sem se potil jak prase). ale problém je že tam mám nechutný červený pupínky a problém je že když to chci zase hodně zkrátit(roste to děsivě rychle) tak si je pořežu a bolí to jak sviň. zmizí to postupně nebo si to mám něšim mazat(bydlim s rodinou takže doma máme ahfo různejch patlátek na všechny věci ale co se na to hodí popřípadě názvy Úsměv
jestli myslíš jako pupínky od zarůstání chloupků, tak já používám krém od Veetu, ktrej se nečekaně jmenuje "krém proti zarůstaní chlopků" takže jestli u tebe doma, třeba máma nebo segra holí nohy, tak by to mohla mít .... předpokládám, že na hlavě to působí stejně Úsměv
23  Pokecání / O Vás / Re: Problém ve škole - Prosím o radu kdy: 15. Duben 2009, 17:49:42
Fabien: Tohle je názor, který celkem chápu pro maturitní ročník... to už je možný určitý "přesycení"... ale Di-X je v kolektivu relativně nový...
Když se já podívám na to, jak se lidi v naší třídě změnili, tak trochu pochybuju o tom, že by tenhle alibistický přístup byl na další 4 roky nejlepší... nehledě na to, že pokud si troufne vést kolektiv, tak pokud se nebude chovat jako alibista, tak k tomu bude dřív nebo později mít příležitost (pokud teda nemá fakt velkou smůlu na to jaká třída se mu v prváku sešla)... a pokud nemá vůdcovské ambice a chce jenom přežít (což mi k němu sedí míň), tak vybudování obranného "valu" je imho lepší řešení, než se vydat na milost rozmarům manipulátora, který by teď už skoro jistě cítil ohrožení... každopádně nejlepší obrana je útok, což je mimojiné dobrá taktika i pro "kariérní" ambice Mrkající
jo souhlasim s tebou .... myslel sem to spíš, tak, že by si neměl proti sobě poštvat ani toho borce..... všichni radíte ať de do něj, ale jednou se bude hodit zrovna jeho využít a mít s ním špatný vztahy mi nepříde jako nejlepší řešení  Super! (ikdyž, jak to tak čtu, jinam to asi ani nevede) jen sem taky zažil, že sem se rozhádal s jednim klukem ve třídě... rok a půl sme se prostě nebavili, ikdyž sme měli společný kámoše a znali se už od školky, bydleli vedle sebe, tak to bylo na hovno, to mi věř.... teď se povrchně bavíme hrajeme si na kamarády.... rozhodně z toho mám víc než bejt proti němu a bejt hrdej, že tenhle blbec mi  nestojí ani za pozdrav Úsměv
24  Pokecání / O Vás / Re: Problém ve škole - Prosím o radu kdy: 14. Duben 2009, 21:17:51
Taky jsem chtěl ten film připomenout, ale už si to udělal za mě. Já myslim, že je to klasická ukázka, jak to chodí ve spoustě třídních kolektivů.
V menší či větší míře se to objevuje všude ... já měl podobnej problém, zastával sem se lidí, co se nelíbili a co si z nich utahovali "vůdci třidy", ale tak abych se nedistancoval právě od těch vůdců .... ti lidi pak radši odešli na jinou školu a docela mě zamrzelo, když mi ti dotyční říkali, že sem se k nim choval stejně hnusně jako ti vůdci...... jak se říká za dobrotu na žebrotu...

vzhledem k tomu, že sem v jednom třídním kolektivu už 8 let, tak ty lidi člověk zná a v podstatě vim, že se na můj účet je schopnej pobavit skoro každej a funguje to i obráceně .... tyhlety narážky a jakoby pomluvy podle mě ke kolektivu, kterej spojuje jen stejnej ročník narození holt patřej..... ja se taky začal měnit až s přichodem alfa myšlení pick up a tak ...

moje řešení bylo jasný: Já sem student co potřebuje pracovat v kolektivu a každou chvili někoho využít, takže nejlíp chovat se jako stádo a přitom být pokud možno s každým zadobře... nemá podle mě vůbec cenu si v kolektivu kde trávíš spoustu času, si dělat nepřátelé ... proto bych bejt tebou (ač na to spousta lidi nemusí mít žaludek) vklidu přitakával s tím borečkem a třeba si občas vtipně i přidal a to samý dělat i na druhý straně obraceně Úsměv abys nebyl prostě vyloženě na něčí straně toť můj názor něco jako ta holka z toho filmu jak chodi s tim hlavním hrdinou
25  Pokecání / O čemkoliv / Re: The Pickup Artist kdy: 29. Březen 2009, 17:21:57
JJ, tam sem z toho měl pocit, že na Mysteryho trošku zatlačili z produkce, že tam Pradeepa chtějí, aby to mělo trošku víc emoční náboj a přitáhlo to lidi. Jinak by to bylo jen "kamarádi až do konce" Úsměv To je holt efekt, dky když ho tam nechali tak si všichni hned řikali mezi sebou "tyjo, jaktože ho nevyhodil - to byl dmnt, co? a jak bla bla bla.... a baví se o tom celý večer", kdyžto když by to bylo poklidné, tak jen "viděls PUA, dobré, co?" Úsměv
Jo to bude asi jediný vysvětlení proč ho Mystery nevyhodil, je pravdou, že i já sem hned musel stáhnout novej díl a jen čekal, jestli už ho konečně vyhodí  Úsměv
Stran: [1] 2 3 4
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS