Poslední příspěvky: adams

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Červen 2021, 18:55:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 06. Březen 2011, 10:41:41
to Comanch: gratuluju ti k výsledkům, kterých jsi zatím dosáhnul. Mohl bys, prosím, napsat, zda jsi nakonec své Evě někdy řekl o Lucce a o tom telefonátu, kdy ti řekla, že tě miluje? Pokud ano, zajímala by mě Evina reakce. Dík za odpověď.
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Stark-welcome to my sarge kdy: 24. Říjen 2010, 21:47:46
Chlapi, klid:-) Kdyby se měl každý problém, který je podobného rázu jako "něco o někom napsat na fóru", řešit bitkou, to bychom se tu všichni umlátili. Někdy je třeba dát někomu ránu, když si to opravdu zaslouží, ale tohle není ten případ. Fakt ne, vykašlete se na to. Sice se tím dá solidně vyhonit ego, ale to jde i jinak.

Jak píše Daidalos, trochu tu asertivitu:-)

A navíc, ono se tu přece radí, ať člověk neřeší, co si o něm myslí druzí, a má si jít za svým.... samozřejmě, všeho s mírou. Když si o mě bude celá rodina a příbuzní myslet, že jsem magor, tak něco na tom bude Šťastný
3  Pokecání / O rozchodech / Re: upadající vztah kdy: 30. Červen 2010, 10:16:33
Ok, díky. Vidím to tak, že to udělám, jak píše Bobo:  "Nevolaj jej stale, nepis, ale neignoruj ju" ...asi jediná možnost.
4  Pokecání / O rozchodech / upadající vztah kdy: 28. Červen 2010, 08:01:33
Zdravím vás, potřeboval bych poradit s mým vztahem. Mě je 21, jí 17.

Jsem s přítelkyní jen něco málo přes dva měsíce. Vztah začal tak, že ona byla ta, co mě balila. Trošku jsme se znali a ona se mi fakt líbila, tak jsem si říkal proč ne, a začal jsem s ní randit. Vídáme se poměrně často, bydlíme kousek od sebe, navíc prázdniny na krku - minimálně 4x týdně se vidíme. Nedávno mi začla dokonce říkat, že mě miluje, a bylo to na ní fakt vidět, že je se mnou ráda a že se na mě těší. Nejsem její první kluk, už měla delší vztah, cca rok. Ona také není moje první holka, ale nedá se říct, že bych měl moc zkušeností.

No ale šup ho, už to tak není. Aspoň to tak tedy vypadá. Pořád mi píše ty sladké sms, říká, jak je se mnou ráda, že mě miluje, jak moc pro ni znamenám, i když já ji to moc neříkám. Dokonce teď mi sama od sebe napsala žhavou sms Šťastný . Vlastně se na první pohled vůbec nic nezměnilo. Jen když jsem s ní, tak jde vidět, že to není jako dřív. Trošičku je odtažitá, nenechá se líbat tak dlouho, jako dřív, nějak méně mluví, a řekl bych, že u ní prostě poklesl zájem o mě. Možná se se mnou víc nudí.

Mám taky dojem, že poslední dobou nás drží jen sexuální touha. Třeba včera jsem byl u ní, zpočátku to bylo fakt hrozné, myslel jsem si, že už ji něco řeknu a odejdu. Komunikace vázla, od ní strohé odpovědi, sem tam sama něco od sebe začla. Dříve jsme kecali pořád. Potom, co byla jiná atmosféra, jsme skočili do postele, tak se to zlepšilo. Nemohli jsme se zrovna spolu vyspat, ale bylo takové to mazlení, povídání o sexu a tak. Pak už to s ní bylo mnohem lepší. Vypadala a chovala se prostě jinak, lépe.

Čím jsem si jistý, je to, že u ní upadl ten zájem. Nevím ale proč. Není to moc dlouho, co to je s ní takové. Právě má své dny, tak mě napadlo, že by to bylo tím, ale to asi ne, tak hrozné by to s ní nebylo. Taky se snažím být stejný, jako na začátku, aby se ze mě nestal hodný trouba, mám k hodně tomu sklony. Ale myslím, že se docela držím Šťastný Taky to může být tím, že jsme spolu moc často v kombinaci s tím, jak jsme to rychle spolu začli. Já jí to totiž pěkně ulehčil, což teď hodnotím, jako chybu (jak se říká: lehce nabyl, lehce pozbyl) bylo to všechno během jednoho týdne. Ona neměla kluka, já byl volný (a abych byl upřímný, i pěkně nadržený Šťastný, co si budem povídat), potkali jsme se na jedné akci, pak jsme zašli ven no a bylo to. Ale není to typ holky, co si chce užívat a střídat kluky. Spíš nechce být sama, chtěla někoho mít. Než jsme to spolu začli, před jedním až dvěma měsíci se rozešla s bývalým. Mám teď pocit, že jsem jen ta náhrada, než se najde někdo lepší.

No, ať už je důvod jakýkoliv.. myslíte, že se to dá ještě nějak zachránit? Dá se ještě zvednout ten její zájem? třeba být s ní méně častěji, něčím oživit ten vztah, nebo si o tom s ní promluvit, což se mi nezdá jako nejlepší nápad, tím bych to akorát uzemnil. Víte, já s ní začal chodit jen tak, protože se mi líbíla a chtěla mě. Ale jak jsem jí poznávál, tak ji mám opravdu moc rád, a nechci to jen tak zahodit, i když to jsou jen dva měsíce.

Vylil jsem si trochu srdíčko, pomohlo mi to Úsměv, a budu rád za vaše názory a rady. Jestli jsem něco nejasně napsal, rád vysvětlím, případně odpovím na další dotazy. Díky moc!
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Má zájem nebo ne? kdy: 10. Únor 2010, 21:48:15
Taky můžu z vlastní zkušenosti potvrdit, že icq apod. je na nic, když se chceš seznámit s holkou, o kterou máš zájem. Čím míň témat proberete po icq, tím víc témat budeš mít při živém hovoru. Mrkající ... Zájem by tam asi byl, ale taky si myslím, že je stydlivá, tak to chce nějak tomu zájmu dát prostor Úsměv ...každopádně, až bude zdravá, pokecej s ní ve škole při nějaké příležitosti.
Stran: [1]
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS