Poslední příspěvky: Johnnyc

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Červen 2021, 18:40:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / další prázdniny kdy: 19. Srpen 2012, 03:04:47
Tak jsem se opět odhodlal sem napsat něco ze života a potřebuji nějakou tu radu

Snad tu napíšu vše co jsem zaznamenal a jak jsem se choval, takže
Příběh 1:
Na jedné diskotéce jsem s kámošema (jeden gay, jeden bi a jeden naturál) se setkal s HB9 (možná víc podle chování ostaních kluků jakoby byla bohyně, ale to osobně nepoznám moc) a kámoš se před ní furt usmíval a snažil se ji sbalit přes kupování pití (beta), ale já jsem ji spíš provokoval ať si o sobě nemyslí a pár negování vůči ní.
Na další zábavě asi o měsíc později mne zdravila, jenže má pamět děravá, tak jsem ji nepoznal a zdravil takový způsobem - ahoj a čau. Což mi následně přišlo jako dobrý přístup, ale k ničemu to určitě nevede.
Po další měsíci (dnes) jsem ji viděl na akci kde jsem spíše doufal že nikoho nepotkám - taková vesnická zábava ve vzdálenější obci, a k mému překvapení tam bydlela. Furt mne "sledovala". Asi po dvou hodinách jsem se zašel bavit s jejíma kámošema, ale ti vyloženě na mne vytáhli že ji balím a že ji určitě chci a já v tu chvíli nedokázal odpovědět vhodně (po minutě mne napadlo jeden ze Style přístupů že bych jim řekl: "Kdybych nebyl gay, tak bych určitě do ní šel"), tak mne zajímá co jim v danou chvíli říct?

Příběh 2:
Jsem se v březnu rozešel s holkou, protože její nejlepší kámoška(HB7-8) ji vytáhla na akci a ta kámoška je až moc "free" - ona se vyspala s jedním a dohodila mojí taky jednoho. Asi po dvou týdnech jsem s ní byl na jedné akci kde sme jaksi pili více a každých 20 minut jsem s ní odcházel bokem a postupně jsem se objímal/líbal a skoro na to aj došlo, ale už jsem byl i já i ona na sračky. Boužel jsem se probudil ráno vedle ní u kámoše (bydlím 100m od něj a stejně jsem nešel domů - chyba) a nastala taková trapnější situace. Dost jsem slyšel pak na sebe pomluv a blbostí aj.
O měsíc později jsem ji viděl na takové vesnické akci a byla s někým, a až docela pozdě jsem ho poznal že to byl brácha mé bývalky - takový debil. V průběhu večera pak ona za mnou přišla s tím že: "On je větší úchyl než ty" což mi nevyznělo moc optimisticky. Pak měla jít s jejím bratránkem domů, ale ten boužel už někde ležel a já ji zastavil těsně před odchodem že měla jít s ním - ale trošku s nezájmem, jakobych to říkal jen tak. Trochu to na ni fungovalo, ale po chvilce dívání na mne odešla - neprojevil jsem zájem o ni.
Uběhl týden a viděl jsem ji na další takové vesnické akci. Byla tam s kámoškou co ji znám líp než ona, ale to je jedno. Jsem ji po očku sledoval a jsem se bavil s kámošema a viděl jsem ji bokem jak určitě mne sleduje zatímco jsem se dobře bavil s kámošema (sociální důkaz?). K mému překvapení si pak sedla vedle mne k našemu stolu, ale mne to znervóznilo a.... to bylo naprd, začal jsem valit blbosti. Pak jsem ji viděl s nějakým borcem, ale to jedno - spíš co říct na to když si ke mne po takových pomluvách sedne, jestli říct něco ve smyslu "zase ty", či co já vím?

Příběh 3:
Byl jsem na jedné akci kde jsem neměl být (byla k tomu dost tma) - oslava jedné třídy ze které jsem nikoho neznal, nicméně jsem se s bratránkem nudil a sme se tam nějak dostali. Tam se mi povedlo že jsem zničehonic se začal objímat a líbat s nějakou holkou - byla tma, řekl bych že je tak 6, ale vyloženě můj typ, takže bych jí dal aj 7-8, ale to je jedno. Nic zvláštního se nestalo, akorát si myslím že když sme měli jít, tak jsem se s ní rozloučil ale bratránek po pár minutách prohlásil že se chce vrátit a tak sme se (boužel) vrátili a já s ní ještě chvilku byl (přívítala mne větou: "zase ty" a někdo na ni: "stále si s tám borcem, nebo už šel?" a já nevím co na to říct).
Pak mne viděla asi po měsíci a půl (úplnou náhodou) a že se mnou chce něco vyřešit (poslala to přes kámošku). Vůbec si nepamatuju co to po mne chtěla, spíš mi přišlo že mne chce jen vidět. Pak jsem byl chvíli s ní a její kámoškou je doprovodit kousek (20 minut zhruba, sme se aj zastavovali). Sme se chytli po chvilce za ruce a já něco valil (boužel), co jsem asi neměl, ale věřili tomu. Sme se rozloučili že mi dala pusu na líčko (i když jsem chtěl víc).
Pak jsem udělal chybu na druhý den že jsem jí řekl, že to co jsem říkal večer, tak není pravda - že mám kámoše s pumou, a že jsem nejchytřejší na něco (což je kupodivu pravda, jenže já jsem se nechtěl chlubit a přišlo mi to trapné, tak jsem radši řekl, že to není pravda). Celkem to brala, jenže ta její kámoška mi o den později - když jsem o ní zmínil řeč náhodou - tak mi řekla ať ji nechám na pokoji a od té doby se mnou nekomunikuje. Takže vím že bych se neměl chlubit, ale spíš aby se to dozvěděla jinak, nebo možná vůbec.... nebo co já vím.

Příběh 4:
S jednou holkou 6-7 jsem se setkával pravidelně ve vlaku (ze stejné vesnice, ale studuje jinde, nicméně čas odjezdu na kolej má stejně jak já) se mi zdá docela sympatická. Skoro určitě je panna i když je jí 21, protože vím kdo s kým co z tadyka a ona je dost introvertní. Má osobnost že si kupuje i víno za 30kč, protože jí prý alkohol nechutná jako takový a pije jen za to být někdy v náladě.
Byl jsem s ní letos o prázdninách párkrát venku, ale donutit ji ven je někdy těžké. Připadne mi jako holka na život, jen si nejsem jistý jesli mi za to vůbec stojí, tak bych spíš chtěl jen vědět jak se k ní chovat jako ke kámošce aby si nedělala iluze o mne... nebo jestli to s ní zkusit, protože na holkách už nehledám krásu, ale spíš aby nebyla blbá... respektive jsem nepotkal holku co by byla jak chytrá, tak i pěkná.

Příběh 5:
Jsem potkal v místním baru obsluhovat jednu holku (asi NG7) co se bavila s místním takovým klukem co je chováním sebevědomí, ale určitě není fyzicky přitažlivý snad pro žádnou. Jsem se s ním bavil o hře co hrajem spolu, ale nic záživného, přesto nás poslouchala a přisedla si. Jsem pak na ní zkusil moje starší otázky o znamení (a že můj bratránek je stejné znamení, tak to s ní už ani nemusím rozebírat jaká je), a o kostce (všecko tohle znám to z dřívějška, než jsem se vůbec dostal k této komunitě) a když jsem řekl co to zhruba znamená tak se mnou souhlasila a po chvilce sme se asi 10s dívali do očí, ale pak jsem to nějak přešel (seděla naproti mne). No a při placení jsem jí chtěl dát původně dýžko (dělám to asi vždycky), ale nevím jestli to neslyšela, nicméně mi vrátila víc s tím že nemá drobné - takže jsem utratil míň než jsem měl platit. Podle Mysteryho je barmanky a tak sbalit těžší než jiné holky, ale tak nevím jestli to platí i v tomto případě - normálně bych do ní nešel, jen mne trochu zarazilo to že mi vrátila víc s tím že je to dobré, tak když tam pudu znova jestli mám k tomu něco říct, nebo co já vím?

Příběh 6:
Mám jednu kámošku NG7, ale můj typ, tak pro mne možná víc. Jsem se s ní seznámil přes jinou se kterou jsem se líbal, ale nevím jestli je to důležité. Má rok vztah s klukem co ale bydlí o 200km jinde než ona a ode mne jen 3km. Bavím se s ní, občas ji provokuju - nebo spíš furt, takovým stylem F&C.... jinak spíš asi balím přes "funny as hell". Jde to s ní pěkně, jen ona furt když ji někam chci vzít aby byla bez kámošek a jen se mnou, tak že by její přítel žárlil - jinak neřekla nikdy žádnou jinou výmluvu. Má to cenu ji udržovat zhruba na této úrovni a čekat až se rozejde, nebo něco vymyslet radši?

Nakonec bych chtěl zmínit kámoše naturála co to fakt umí s borkama co nezná, ale rozešel se před více než rokem s jednou holku, pak chodil s jinou a teď ji chce tu původní zpátky. Jenže jsou furt spíše "flirtovací přátelé" a líbají se někdy, ale to už je tak půl roku s ní. Předtím poprvně spolu něco měli určitě do měsíce, ale teď je to.... divné. Totiž podle mne dělá chybu že ji říká jak je do ní zamilovaný a že je úžasná (a podobné blbosti) a tak si ho ona tak necení než předtím, kdy mu byla lhostejná. A on žárlí na jednoho kámoše co se s ní jen baví, což by mi bylo jedno, ale teď začal i pomlouvat mne, protože jsem u ní byl jednou doma kvůli jedné nedůležité záležitosti.... přijde mi už směšný, ale furt jsou ( a zároveň nejsou) spolu a já nevím co mu mám říct aby ji nechal/nenechal.

Btw, jsem arogantní a kámoši mne pomlouvají za moji osobnost, protože jsem k nim byl až příšli upřímný o tom co si myslím. Proto jsem teď spíše radši uzavřenější a čekám na příležitosti v ústraní, s lidma to moc obecně neumím. Taky mi někdy lžou, ale já snad nikdy nelžu a vyhýbám se lžím, tak já nevím co na to říct.

Díky za kreativní a zajímavé odpovědi.
2  Pokecání / O rozchodech / Re: Jen tak, vztah rok+ kdy: 18. Duben 2012, 01:54:27
"Ahoj Káťo, já jsem Honza." se mi líbí

Jinak:
Já jsem hrozný a neprožívám vůbec rozchod tři měsíce jak předtím...
Jsem byl v tom klubu co jsem možná tady zmiňoval, byli sme tam s klukama první, ale později jsem se nepohnul z vedlejšího boxu celý večer (od 22 do 4), protože tam bylo asi 7 holek....akorát jsem nechtěl oslovovat jen dvě, tak jsem čekal až tam budou aspoň 4. Použil jsem nějaký otvírák, teď nevím jsem si jich v duchu říkal víc, ale pak už nevím. Zakecal se, dvě to docela zajímalo co jsem povídal. Jelikož byla neděle velikonoční a kámoš někde někomu ze zahrady sebral jalovec - přišel kolem půlnoci a došlo trošku s holkama "na nože", pučil jsem si kus jalovce a s jednou holkou se tam rval asi tak 15 minut, než jsem se s ní začal líbat, na to asi do 2 minut odešla pryč protože měla odvoz bráchu a ten už na ni tlačil. Od této jsem si nepamatoval ani jméno, přestože jsem se na to soustředil a ani sme se podle mne nepředstavili, ani neřekla kontakt, nic. Nicméně tam zůstala jiná její kámoška se kterou jsem se zakecal a říkal podobné věci co té první. Mezitím tam chodili jiné holky a sem tam nahlédnul s úsměvem do našeho boxu kámoš. Mám dojem že jsem šel s ní jednou nebo dvakrát tancovat a bylo to s ní fajn, viděl jsem jí to na očích. Při rozloučení asi o hodinu později jsem ukázal na líčko s úsměvem ale ona se lehce zasmála s tak se podívala jakoby říkala promiň a : "Nemůžu, ještě by nás někdo viděl" (později jsem se dozvěděl, že má roční "vážný" vztah s klukem co by ji chtěl na celý život, ale myslím že má problém s tím, že bydlí moc daleko). Tahle mi dala i číslo, facebook, jméno té předešlé holky a házela po mne IZ/IOI jako by se nechumelilo. No a do třetice všeho dobrého jsem se snažil o třetí kámošku, taky pěknou, pěkně se s ní tančilo, ale komunikace v boxu vázla i když jsem se snažil nevnucovat.... odešli sme dřív (ve 4:30 Šťastný ) než jsem chtěl, protože kámoš si tam hrál s někým a teď má otisk kopačky na obličeji.

Byl to fajn večer na to že jsem měl 8 velkých panáků tvrdého a podle jejich slov ty holky neměly nic - ale na mne nebylo nic poznat, znám se. Což mi připomíná že bych to nikdy neudělal bez kapky něčeho co mi utlumí uvažování, které mne jen brzdí.

No, pak jsem si psal na fb s tou druhou, která mi nechtěla dát pusu. Tak jsem se jí ptal na takové normální věci a jeví ještě teď furt zájem, nevím jestli mne testuje vůči jejímu nebo je tak ukecaná (to psala ona že je hrozná a že já ji určitě nebudu mít časem rád). Dokonce mi sehnala číslo na tu první, což jsem se ani moc nemusel prosit Šťastný. Nicméně ta mi to nezvedla a na fb nechodí. Tak mne jen tak napadlo že bych se mohl stavit na její školu v jeden den do její hodiny pozdravit učitele, protože je na škole co jsem byl i já.

Nakonec, v klubu to šlo blbě poznat, ale první je asi HB8 (mám dojem že byla přesně můj typ), druhá  NG6, ale říká takové svoje klady, které když se zamyslím, tak ta první podle ní určitě nemá (ale neřešil jsem to s ní samozřejmě).  A nejsou moc kámošky, jen se znají.
Ach jo, zjistil jsem, že nesmím vidět fotku bývalé, jinak jsem zas v ****.
3  Pokecání / O rozchodech / Re: Jen tak, vztah rok+ kdy: 02. Duben 2012, 12:07:46
Ale je možné, že u tebe je to daleko hlubší problém. A to ten, že ty lidma tak nějak pohrdáš a nejsou pro tebe důležití?
No, tak nad tím jsem nikdy nepřemýšlel, ale pasovalo by to. Protože jsem v něčem nejlepší v české republice, ale nechci to nějak vytahovat nikde. A podle jedné psycholožky mám větší iq než koho kdy potkám, tak jestli lidma pohrdám, tak určitě kvůli těmto věcem.
Chodil jsi s ní jen kvůli tomu, aby jsi měl s kým spát a aby jsi nebyl sám. To je hrozný, jak si sám sebe něvážíš.
No, byl jsem první u třech holek, nevím jestli si sám sobě nevážím, ale nebylo to proto že bych se bál mít něco se "zkušenější" (to asi jen s první) - že by mne srovnávala, chápu že holkám je tohle jedno. Spíš mne přišli holky "nezkažené" a vůbec jsem se nemusel snažit je sbalit, jsem strašně líný. Nebo jestli jsou to ode mne jen výmluvy, nevím.

K tomu jestli flirtovat s jinou před mojí - Nemyslím si že by to bylo dobré. Stačilo by aby se přítelkyne "náhodou" dozvěděla, že se do mne zamilovala nějaká holka, to by ji mohlo probudit - aspoň mne jo Úsměv

Chtěl jsem se zeptat ještě na jednu věc - V jednom klubu, kde jsou boxy s kapacitou asi 8 lidí, si lidi vždycky nechají v boxu bundy/pár kabelek a třeba sedí v boxu jen 3 lidi z těch co tam patří. Vždycky když jsem si přisedl beze slova jestli je volno, tak jsem se začal s někým bavit přesně: "Ahoj, Jak se jmenuješ" a tak. Jsem se udržel v dost boxech stejnou větou, většinou jsem se bavil s holkama.... ale v jednom boxu byli dva kluci a ptali se ke komu tam patřím. Neřekl jsem "k nikomu", nějak jsem to zakecal na minutu, ale pak se zeptali znovu, a já něvěděl co odpovědět. No a co bych měl udělat nejlépe? Jsem se snažil oslovit co nejvíc lidí, jen tady jsem v koncích, de o to že v těch boxech mají i "osobní" věci a stává se že se někdy něco ztratí.... i když de jen o dva kluky a ne o holku, tak by mne to zajímalo, nebo jestli je to v nějaké literatuře, tak v které Úsměv
4  Pokecání / O rozchodech / Re: Jen tak, vztah rok+ kdy: 01. Duben 2012, 16:23:31
Ahoj, díky za odpověď.

Tak s tou hudbou to nějak bylo tak že sme si vzájemně posílali odkazy na youtube a ona spíš podle mne trance vůbec ani neznala - někdy kritizovala, tak jsem jí posílal jen to co byli i hity. Ona byla podle všech jejích kámošů metalistka, ale nevypadalo to tak jak říkala Úsměv
No k tomu druhému, když se opiju tak mé ego se přibližuje nekonečnu a všecko musí být ideální... Do té chvíle bych řekl že si mne idealizovala ona, ale mne to bylo až moc jedno.
Vlastně jsem rád že bude už klid.

No, tak jsem se zas vrátil ke čtení knížek a teď čtu Hru od Neil Strauss (160/470). (čtení o rozchodech mne nějak netáhne) Uvažoval jsem že o prázdninách bych projel co nejvíc o psychologii podobného stylu.
A nevím co mám říkat když se holka zeptá jak se jmenuju. Johnny je takové.... nevim, všiml jsem si nespokojenosti s odpovědí. Tak někdy používám Honza. Ještě větší problém mám ale s pamatováním si jmen obecně, já vůbec netuším jak se jmenují tři spolubydlící na kolejich vedle v pokoji i když se na začátku představovali a občas je potkám na chodbě - s něma nikam nechodím, protože mám prázdnou kapsu a málo času na školu. Není něco na pamatování jmen? Narozdíl od toho - kde, kdy, co a jak - si pamatuju protože si to umím představit, ale jméno ne.
5  Pokecání / O rozchodech / Jen tak, vztah rok+ kdy: 31. Březen 2012, 12:34:02
Ani nevím jestli to sem potřebuju psát, ale nevím jestli to mám říkat někomu koho znám, tak radši sem.
Pozn. Vím že jsem do ní zamilovaný, jinak bych to sem nepsal.

Začalo to tak že sme spolu byli na silvestra před rokem a něco, jí bylo tehdy 16, mne 21 a zdála se mi být že je jediná normální co taky nepije (byl jsem na "kinder" party, trochu nachlazený) jak ostatní v jejím věku. Chodí na osmileté gymnázium, tam jsem taky chodil ale jen čtyřleté, sice sme se znali, ale to už bylo dávno a navíc mi byla tehdy jedno když jsem chodil s jinou. Na tom silvestru jsem ani moc nepil protože jsem byl do dne předtím nemocný a nechtěl jsem nijak moc riskovat. Zůstali sme sami v jednom pokoji, a od 1 asi do 6 sme furt kecali, ani netuším o čem, ani sme se nelíbali, jen na mne ležela, takže to bylo fajn.
O dva dny později sme si začali psát na fb stylem co ten druhý poslouchá, ale ona znala jen metal - byla asi na 3 akcích s kámošema na něm - a ten moc nemusím, ale postupem času jsem ji převedl na trance/techno. To trvalo asi měsíc. Viděli sme se znovu nejprve na metal párty (proboha Šťastný ) a pak na plese, obě akce dopadli tak nijak, ale bavili sme se spolu a sem tam jsem se jí dotýkal, což podle mne ani nezaznamenala, takže to vypadalo nadějně.

Nicméně začali sme spolu chodit asi 1.2., ani nevím jak a proč Šťastný, ale někdy v té době mi dala pusu na nádraží a já byl z toho v háji Šťastný (jak jsem později zjistil, tak jí vůbec nevzrušuje líbání a ani moc mazlení).
V půlce Března sme se spolu poprvé vyspali (ona panna) protože ona chtěla (btw zajímám se o znamení zvěrokruhu a ona je stejně jako já Kozoroh, tak jsem jí říkal že nic nechci a ona to sama po mne chtěla i když jsem "nechtěl", ale to je nejspíš jedno) a začali sme spolu spát cca 2-4x do týdne, což je pro mne strašně málo a tak to trvalo víceméně až do konce.
(...)
Někdy v červnu sme byli na oslavě a opili se, jenže já když piju, tak kouřím cigarety, a to se jí strašně na mne nelíbí, tak mne odtáhla domů, kde jsem byl naštvaný, protože jsem čekal že tam budu dokud se bude něco dít a něco jsem ji udělal - ne přímo že bych jí bouchnul, ale vyčítal jsem jí to strašně a říkal že je totálně na nic (s nadávkama), tak se ráno sbalila a řekla že je konec. Pak jsem se jí ptal co se stalo a že jsem si to asi nepamatoval, uvěřila, a domluvili jsme se že nebudem pít když nebudem spolu.
(...)
Někdy později, asi v září, jsme spolu byli na další oslavě a ona tam pila a byla strašně na mne nadržená, jsem jí sice vyčítal že sme se na domluvili na tom že nebudem pít, ale zatáhla mne do pokoje a tam si se mnou začala "hrát". To samé někdy o měsíc později, ale chytila mne při kouření cigarety, kterou vyzkoušela ale bylo vidět že to má poprvé v puse, tak zakašlala a řekla že je to hnusné. (Btw, na žádné akci jsem se už neožral a vždycky mne donutila odejít před půlnocí - jen pro představu bych tam byl klidně i do 6 Šťastný )
(...)
Vlastně celý semestr od září to bylo v pohodě i když jsem nemohl přijet od pondělí do středy. Horší to bylo teď protože tento semestr jsem ji mohl vidět jen Pá/So/Ne s tím že ona někdy o víkendu jezdí k příbuzným.
Jenže, jak jsem teď zjistil, tak ani moc tak nejezdila k příbuzným, ale chodila na diskotéku, kde naštěstí moc nepila... teda do toho posledního víkendu, ke kterému se ještě dostanu.
Další krize nastala když jsme si vyčetli co druhému vadí a nějak sme spolu nechtěli být, tak jsem šel na ples a já se tam (jak to napsat správně) "zamiloval" do jedné holky, která po mne aj šla na tom plese, ale řekl jsem si že za to nestojí a šel jsem radši domů. Řekl jsem svojí že se s ní rozejdu, ale začala mi brečet do telefonu a začalo to být líto i mne, tak to bylo zas fajn asi na měsíc.
(...)
Jenže začala se chovat jinak, tak jsem se jí naboural na fb (poprvé, předtím jsem to neudělal) a pozjišťoval si že má nějaký inzerát na seznamce, tak jsem z hecu zadal její jméno na seznam cz a našel jsem ji ( Šťastný ) tak jsem ji odpověděl, ale když jsem se dozvěděl že její bývalý (já) je strašný kretén, tak jsem se naštval a všechno ji vyčetl že se s ní rozejdu, ale jelikož jsem ji to opět zvedl a zas mne psychycky vydírala, tak jsem ji ještě varoval že se všechno dozvím a bude mne poslouchat.
(...)
Začala se víc vymlouvat že jede o víkendu k příbuzným, ale jak jsem zjistil od kámošky, tak prý jede do Prahy, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, jenže jak jsem pak zjistil byla na disko se svou nejlepší kámoškou... jenže to byl minulý víkend, přes týden mi napsala že je mezi nama konec. Tak jsem si začal zjišťovat kde vlastně byla o víkendu - na té disko jsem zjistil - , no a věděl jsem že tam byli jistí moji kámoši, které ona nezná a přes ty jsem se dozvěděl že s někým se tam "vykusovala" a pak zmizeli spolu na hodinu ven. Moja odešla pak spat a ten borec se pak chlubil s tím že s ní něco měl, a blablabla, zpanikařil jsem, zas jsem si to kontroloval na jejím fb a myslel jsem že někoho asi zabiju, protože to co o mne psala kámošům, tak jsem ji aktualizoval status s tím co přesně udělala (sice jen pravdu, ale to už jsem smazal, ničemu to stejně nepomůže). No, takže teď mám chuť zabít toho borce, protože jsem byl na ni až moc zvyklý a vyčetl jsem jí že sme se měli rozejít dřív než chodit spolu s tím že ona mne může zradit když se jí zachce (ale to byla moje chyba že jsem jí podlehnul po citovém vydírání) .

Teď je mi to líto, ale když pominu poslední měsíc kdy se začala chovat jinak, tak to byl určitě pěkný vztah. Ovšem měla zápory že sama chtěla po mne všechno, ale nechtěla dát nic co se jí nelíbilo hlavně se nechtěla líbat a moc mazlit, takže jen sex nebo se "rvát".

Jestli ještě něco k tomu mám napsat, stačí říct, ale ne jména/místa/přesné časy Úsměv Nebo můžu napsat předešlý vztah (3,5 roku).

Stran: [1]
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS