forum.QARK.net

Pokecání => O čemkoliv => Téma založeno: cax 14. Červen 2011, 10:59:04Název: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: cax 14. Červen 2011, 10:59:04
Ahoj
nedávno jsem zapřemýšlel nad takovou myšlenkou. Tohle je místo, kam chodí kluci probírat to, jak sbalit a získat nějakou holku. Používáte k tomu jisté stereotypy, rutiny a modely chování. Ale docela by mě zajímalo, jak si představujete, že to chodí ve světě homosexuálů? Myslíte si, že používají stejná pravidla "hry", že svádění funguje na stejných principech jako v případě opačných pohlaví? Nebo je tam ten model úplně překopaný a odlišný? Taky mi řijde neuvěřitelné, jak je možné, že vzniká tolik homosexuálních párů. Gayů přece není tolik, tak jak rozpozná gay gaye? A nemyslím si, že by všichni navštěvovali různé gay bary a kluby.
Docela rád bych věděl, jestli tohle fórum taky čtou nějací gayové, případně jak se k tomu staví.
Na vaše konstruktivní odpovědi se těším v komentářích BELOW :arrow: :)


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: joei 14. Červen 2011, 11:09:31
Gejové jsou vlastně taky určitou komunitou a setkávají se navzájem, protože společnost není dost tolerantní k tomu, aby otevřeně přijali geje. Spíš je společnost tiše snáší.

Předpokládám, že se většina z nich seznamuje přes kamarády a svůj social circle, protože ten zřejmě budou tvořit lidé se stejným zaměřením.

A sváděcí techniky taky určitě nějaký fungovat budou.... akorát si podle mě ten, kdo svádí musí uvědomit, jestli bude ten mamka nebo ten taťka či ta mamka nebo ta taťka a podle toho přizpůsobit scénář svádění.

Pokud máš nějakého známého geje, zeptej se, ať se podělí o svůj názor.


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Mr.LiWu 14. Červen 2011, 11:22:52
IMHO nic á la pickup nepoužívají už jenom z toho principu že chlapi jsou v sexu přímější než ženský...takže to neni potřeba.


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: cax 14. Červen 2011, 11:28:25
No právě mám, pohybuju se v prostředí, kde je větší koncentrace gayů než normálně, proto mě tahle problematika zajímá, ale pořád je to takové to téma "o kterém se prostě nemluví". Je to většinou takové veřejné tajemství a ti lidi se tím nijak nechlubí. Mám pocit, že je to pořád jedno z takových tabu jako "kolik vyděláváš" a "proč seš tak tlustej/á" atd.
V pubertě jsme z hecu semtam zavítali do gaybaru pamatuju si, že se tam vždy scházeli takoví ti chlapi, na kterých to na první pohled poznáš, řekl bych takoví "teplí děvkaři" :D Ale ti kamarádi, které mám, jsou úplně normální a nikdy bys to na nich nepoznal. Přitom většina z nich má fungující vztah.


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Comanch 14. Červen 2011, 11:47:36
Myslím, že se seznamujou stejně jako kluci s holkama. Tj. social circle, internetová seznamka (on hledá jeho), škola, práce, street, klub ...
Když na ulici oslovíš holku, tak každá druhá je nezadaná a máš u ní šanci. Když na ulici oslovíš chlapa, tak každý dvacátý je gay a máš u něj šanci.

Takže matematicky vzato maj gejové 10x těžší najít náhodně kluka, než my, nezadanou holku.


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: D9 14. Červen 2011, 13:16:58
Homosexualové jsou hodně moc promiskuitní, tim pádem to u nich probíhá velice jednoduše... Co se týče ONS, je to pro ně otázka jednoho drinku. Ty jsi gay, já jsem gay - skoro nic víc nepotřebujou. Mám hodně kamarádů homosexualů, tak vim, že komunita gayů je větší, než si lidi myslí a jejich social circle bývá obrovskej. Např. v mym městě se skoro všichni homosexualové ve věku 20-30 navzájem všichni znají (a neni jich málo)...


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Av4 14. Červen 2011, 14:03:04
Homosexualové jsou hodně moc promiskuitní, tim pádem to u nich probíhá velice jednoduše... Co se týče ONS, je to pro ně otázka jednoho drinku. Ty jsi gay, já jsem gay - skoro nic víc nepotřebujou.
evím jestli bych globalizoval... já mám naopak opačné informace.


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Aleš 14. Červen 2011, 14:54:50
Mám podobný názor jako Mr.Liwu. Gayové většinou nepoužívají žádné sváděcí hry, taktiky, zastírání zájmu, rutiny, atd., takže si myslím, že ve sváděcí fázi to mají daleko jednodušší. A naopak složitější to mají v tom, aby se ve společnosti s nějakým gayem seznámili, najít někoho kdo by se chtěl vázat, atd.
Rozdíl je v tom, že sváděcí proces gayů je na jiném principu než mužů s ženami. Rozdíl je etologického charakteru, neb od žen se očekává, že budou vzdorovat dobývání mužů, čímž vzrůstá jejich atraktivita a tím i sexuální napětí. To ovšem platí, není-li žena nymfomanka nebo prostitutka. Přestože dívka by ráda souložila s chlapem, který se jí dvoří, je jí výchovou předáno, že pokud není děvka, musí odmítnout :roll:. Většina matek se tím snaží dceru ochránit před otěhotněním:-D. Chlapci matka ani otec neříká, že musí odmítnout, pokud se s ním bude chtít někdo vyspat, předpokládaje, že se bude jednat o dívku od vedle, která zvládne proces odmítání sama.
Bude-li to ovšem sousedův syn, veškeré zábrany, v případě vzájemných sympatií, jsou ty tam. Navíc se často stává, že až při coming-outu vyleze na povrch sexuální orientace syna, jinak je téma sexu doma tabuizováno.

A jinak k té promiskuitě gaů:
Pokud gay dodržuje podmínky bezpečného sexu, je pro něj promiskuitní chování příjemným a těžko se jej dokáže zbavit. Největším prokletím je, že časté střídání partnerů "degenruje" jeho charakter chování a je pak těžké najít si trvalého partnera, s kterým vytvořit pevný partnerský vztah.
Touhu po sexuálním uspokojení má každý, ať je gay nebo ne :). Zásadní otázkou zůstává morální charakter, jak silná je jeho vůle a vnitřní disciplinovanost.
Prvně muž je biologicky disponován k vyšší promiskuitě a aktivitě. Sejdou-li se v homosexuálním páru dva muži, pak jejich biologická predispozice má pochopitelné následky :twisted:. Druhým vysvětlením je obtížná realizace stálého homosexuálního partnerství vzhledem k sociálním problémům. Tvrdí se, že tento prvek bude odstraněn, pokud se podaří společnost vychovat k vyšší toleranci k homosexuální menšině.


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Artist 14. Červen 2011, 15:03:07
dobrá otátka, cax,

je pravda, že muž si rozumie s mužom lepšie než žena s mužom. V tomto to majú určite o dosť jednoduchšie.

Mal som spolubývajúceho geja a dosť som sa od neho o ich komunite naučil. Existujú rozne zoznamky, bary, kluby a akcie, kde sa zoznamujú. Pod'la toho, čo som videl to prebieha jednoducho. Aj mňa oslovili geji, keď som bol v ich klube a keby som bol tiež gej, asi by mi nerobilo problém si niekoho nájsť aspoň na ONS. Mnohí, čo so mnou hovorili mi naviac prišli dosť symapický... :)

Druhá vec je, že geji sú veľmi uzavretá a dobre sa poznajúca komunita. Toto som sa naučil od "leadrov" tej spoločnosti.... Napr. poznám sa len z pár, ale už večšína Prahy vie, že som hetero / čo je aj trošku škoda, dosť mi lichotilo, keď to na mňa skúšali :) /. A tak.... teda nemusia nikoho oslovovať na ulici, oni o sebe vzájomne dobre vedia.   

Rád by som ešte spomenul jednu príhodu: Onen spolubývajúci sa raz v pražskom bare spoznal s nejakým francúzom, ten sa za ním za pár mesiacov vrátil, strávili spolu cca 2 "medové" týždne, potom spolu odleteli na prádzniny do kanady... Vraj preto, že si boli vzájomne taký sympatický. Husté, ktorá ženy by to pre vás spravila? Ale podľa toho, čo mi hovoril, tak k sexu dochádza pomerne málo... keď už tak oral / úprimne, riziko nákazy JE v tejto komunite vyššie než inde. Onen spolubývajúci mal kamaráta, čo umieral na AIDS.../


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: pata07 14. Červen 2011, 16:26:35
Když už se to tady tak tozjelo, tak co lesbičky?  :D


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: cax 14. Červen 2011, 21:14:41
Když už se to tady tak tozjelo, tak co lesbičky?  :D
Mno, je pravda, že znám, jak jsem řekl, dost gayů, ale ani jednu lesbičku. Skoro až začínám mít pocit, že tento jev je jenom mýtem vytvořeným producenty porna za účely vyšších zisků :D
No, existují různé takové ty teorie, že každý člověk je od přírody bisexuální, pouze společnost v něm tu homosexuální stránku potlačí. S tím až tak nesouhlasím, myslím, že člověk je od přírody tvořen k plození potomstva a v tom hraje heterosexualita velkou roli. Nicméně se také říká (a ze zkušenoti jistě může i mnoho z nás potvrdit), že ženy jsou k bisexualitě "náchylnější" než muži. Respektve že jim nečiní problém si něco začít z jinou ženou. Dívky, které znám, to však berou jenom jako takové zpestření života, který je jinak zaměřen na kluky. Ale opravdu jsem nikdy nezažil, že by se žena nacházela v LTR se ženou. A i ty různé gay bary jsou podle mě zaměřeny většinou na chlapy. Takže ty echt lesbičky (jestli nějaké existujou) mají asi smůlu...


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: D9 14. Červen 2011, 21:35:39
pata07: jednu mam ve třídě, tak se jí zeptam


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Aleš 14. Červen 2011, 22:11:51
Lesbické vztahy jsou možná častější než vztahy gayů,ale jsou méně okaté a méně vidět, jednak, protože jsou "přirozenější" a okolím více tolerovány. A taky proto, že ženy se málokdy k lesbickém vztahu svěřují svému okolí, jednak  proto, že ženám daleko víc záleží na pověsti a taky protože jsou citlivější na názory ostatních.  :wink:

Je otázkou, je-li to vlivem jejich citlivější rozlišovací schopnost, nebo jejich předsudky na netoleranci okolím. Co se týká sváděcí fáze, myslím si, že je to víc než kdy jindy závisející na tom být "sexy" a preference ženského stylu uvažování před mužským, tj. jistou poruchu. :P
Nemyslím, krátkou sukni, svůdný make-up, vysoký kramfleky, ženskou postavu ani velký prsa? Mám na mysli "sexy" postoj, ne vnější vzhled. :wink:
Myslím ten sex-appeal, který vychází zevnitř, kdy se na vystupování odráží stav duše. To, kdy se rty usmívají, hlas působí srdečně, oči září, gesta působí uvolněně, chůze je lehká a celkově působí elektrizujícím dojmem.

A to si myslím, že se nemusí běžně líbit jen nám mužům, ale podlehnou tomu i ženy...

Samozřejmostí je u mnoha holek, vydávat se za lesbičku, ze zřejmých důvodů...


Název: Re: A co ta zbývající 4 procenta?
Přispěvatel: Artist 15. Červen 2011, 15:34:06
Když už se to tady tak tozjelo, tak co lesbičky?  :D

z mojej skúsenosti sú to protivné p*če :)