forum.QARK.net

Pokecání => O rozchodech => Téma založeno: m-m 22. Srpen 2011, 19:30:07Název: MAGOR ROKU
Přispěvatel: m-m 22. Srpen 2011, 19:30:07
V jednom příspěvku jsem tu četl kandidaturu na č.ráka roku. Dovolím si po své zkušenosti přispět se svým kandidátstvím :-).

Měli jsme spolu hezký, zajímavý vztah, doplňovali jsme se, dokázali se obohatit, chemie fungovala, atd. Plánovali jsme budoucnost, bydlet spolu, bavili jsme se o dětech (máme na to oba věk), svatbě, … Zádrhel mezi námi byl jediný – oba jsme u určitým stylem vyzrálé osobnosti a bohužel oba tvrdohlaví, byly z toho pak konflikty, o ničem zásadním, ale díky naší neschopnosti si to vyříkávat se zbytečně prohlubovaly. Po jednom takovém jsme se rozhádali a že si to oba musíme vyjasnit ve vlastních hlavách. To bylo v úterý (dny zde mají smysl, jak dál pochopíte). Popřemýšlel jsem, chtěl negativní věci změnit, pracovat na tom, ten vztah mi za to stál a jasně jí to dával několik dní najevo. Reakce byly váhavé a divné.
V dalším týdnu mi v pondělí napsala, že to nemá smysl a že bychom spolu být nemohli. Bylo to smutné, bolelo to, ale nedalo se nic dělat. O víkendu, který následoval, měl v hospodě můj známý k ní jakési dost divné poznámky stylem jak si ji "dobře pamatuje", její číslo, apod.. Zarazilo mě to, kde na ní vzal číslo, atd. Nicméně jsem nijak nereagoval, znám ho 10 let a je to největší děvkař v okolí, jakoukoli svou přítelkyni vždy podváděl a uměl holky ve vztahu jen zlikvidovat. Ve společnosti a jako kamarád je jinak fajn, veselý chlapík, pařmen, nicméně ve vztahu k ženskému pohlaví naprostý úchyl. To o něm věděla i ta moje, o mých známých jsme se bavili. Samozřejmě jsem se jí v sms zeptal, co to mělo znamenat, že dvojsmyslné poznámky od takového člověka poslouchat na veřejnosti je dost silná kávička. Reakce byla taková, že za ním byla ve čtvrtek (třetí den, co jsme se neviděli) pro nějaké léčivky a že se bavili o našem vztahu, tak si asi rýpl. Na další otázku, že nerýpal do vztahu, ale do ní v dvojsmyslech, reagovala stejně, že tam jen zajela z daného důvodu a nic dál. OK, bral jsem to, nakonec snad je logika věci, že budu věřit jí a ne notorickému lháři.

V následujících týdnech a měsících jsem se vzpamatovával, pomalu dával dohromady a bylo to lepší a lepší. Ona se rozhodla po několika týdnech od rozchodu odejít do jiného města za prací, tím se to pro mě jen zlepšilo, že nebude jakákoli šance se potkat a zbytečně si rozdrbávat jizvy.
Teď po čtyřech měsících, kdy konečně odchází z města, jsem se dozvěděl,  jak to tehdy bylo. Ve čtvrtek jela za tím mým známým pro nějaké bylinky. Dle jejích slov se do něj během dvou hodin zamilovala jako do nikoho jiného a týden s ním byla. Jak je pochopitelně jeho zvykem, po daném  týdnu ji odkopl, že ji nechce a udobřil se se svou tehdejší přítelkyní (opět další podvedl pochopitelně). Naprosto jsem nechápal. Na mou otázku, jak může cítit lásku k někomu po dvou hodinách, kdo ji jako každou jinou využije na pár dní a odhodí, mi přistála odpověď, že je to člověk s nádhernou duší a byla s ním šťastná. A že ji jen využil - je jí jedno, že jí to za to stálo, že zažila naprosté štěstí, blablabla... Totálně mě to složilo, jeho chování bylo jeho mezích normální, byť to udělat kamarádovi, je naprostý hnus. Ale její reakce a chování mi přijdou naprosto šílené a psychopatické...
To bylo moji milí zlatí po třech dnech, kdy jsme se neviděli a já se snažil s tím vztahem pořád něco udělat a vyřešit problémy. Nemluvím ani o tom, že ještě v tom týdnu před naší poslední hádkou mi říkala, jak jsem úžasný, miluje mě a co ke mně cítí. Tak mi řekněte, kdo je tu č.rákem roku...


Název: Re: MAGOR ROKU
Přispěvatel: Maťko 22. Srpen 2011, 20:26:33
Mne sa stalo pred 10 mesiacmi viacmenej presne to isté :) Bol to rovno najlepší kamarát. A stále ma to trápi. Takže sa viem vcítiť do tvojej kože a prajem ti len pevné nervy.Aspoň je vidno že byť hajzlíkom je príťažlivé..

..a čurák roku je arny-sv  :D


Název: Re: MAGOR ROKU
Přispěvatel: m-m 22. Srpen 2011, 20:56:16
Děkuju :-).

Ono u něj mě to až tak nepřekvapuje - byť že tohle udělá někomu, koho zná, to bych si nikdy nepomyslel. Nechápu to u ní, s jejími hodnotami, které znám a máme je podobné (alespoň jak jsme si je vyjasnili - rodina, vztahy, ...). Přitom její bývalý byl naprosto stejný typ - 3 roky jí zahýbal, kde mohl a jak mohl. Měla z toho dost traumat, ty se projevovaly i na mě podezíráním, komplexy, apod. (Docela sportuju, tak fyzicky jsem na tom slušně). Chodila i na terapie, aby se z něj trochu dostala. A teď řekne, že ten kamarád, naprosto stejný typ ve vztahu k ženským, ji uchvátil a nezáleží jí na tom, že ji po týdnu nechce a odkopne. Asi je to finální vyústění jejích duševních bojů a trablů. Bohužel jsem to odnesl já.
Samozřejmě je mi momentálně jasné, že s takovým člověkem není možné být a je dobře, že je pryč a neskončilo to hůř třeba v pozdější době. Ale je to fakt šokovka, co lidi umí udělat...