forum.QARK.net

Pokecání => O rozchodech => Téma založeno: antonov68 06. Květen 2010, 15:57:19Název: Rozchod
Přispěvatel: antonov68 06. Květen 2010, 15:57:19
Ahojte, potřeboval bych poradit, jak dostat holku zpět, která se semnou rozešla. :( Bylo to moc, kruté  :( Nevím co jí přeletělo přes hlavu. Byly jsme s spolu asi 2 měsíce. Poznal jsem jí přes holku od kámoše. Ze začátku bylo všechno fajn. První jsme si psaly asi Týdém a pak jsme se domluvili, že zajdeme s tím kámošem a jeho holkou na bowling. To jsme se poprvé viděli. Drůhej týden jsme byly spolu v kině. Bylo fajn, pak jsem jí zavezl dom a seděli jsme v autě a ona po mě vyjela. Další týden jsme, jeli ke mě. Šli jsme se projít a pak ke mě domů koukat na film. Po filmu jsme se začali líbat a oba jsme byly štastní. Na drůhej den byla taky u mě a dokonce aj přespala. Týden nato jsem byl u ní doma, představila mě rodičům. Strávili jsme spolu nádhernou noc. Všechno bylo v pohodě. Tak to šlo další týdny a pak jsme se 3 týdny neviděli, protože je na výšce a měla hodně učení. Tak jsme čekal 3 tydný a psali jsme si pořád. Byly jsme domluvení na opíkačku. No a v ten den to byla nějaká divná. Jak přijela,tak byla vysmátá, dala mi pusu a šli jsme na tu opíkáčku k její kámošce. Večer jsem chtěl ať jede semnou domů a ona, že přespí u kámošky, že jí musí pomoct uklidit po té opíkačce. Říkal jsem jí, že za ní večer přijedu a ona říkala, že mi napíše v kolik. Rozloučili jsme se a já jel domů. Drůhej den jsem jí volal, nebrala to, pak jsem jí psal až bude doma ať se ozve. Přišel jsem dom a byla na fb, tak jsem jí napsal ahoj. A ona mi napsala tohle:Ahojky. Taky s tebou potřebuji o něčem mluvit a to o nás dvou. Už o tom dlouho přemýšlím a došla jsem k závěru, že bych to mezi náma chtěla ukončit. Neříkám že už se nemůžeme vídat, naopak bych byla ráda kdybychom zůstali přátelé, to však nechám na tobě. Ale pro vztah jako takový potřebuji asi někoho jiného. Tak snad mi to promineš.právě že vím a proto to chci ukončit teď než to zajde ještě dál, protože já toho k tobě tolik necítím. Já to porstě nechápu. Všechno bylo v pohodě a najednou zásah. Jsem z toho teď úplně v prdeli. Ještě jak jsem byl u ní, tak mi říkala ať nechodím, že chce být semnou. Jak jí mám získat zpět. Poraďte mi někdo. Říkal, že mi druhou šanci nedá. Chce být semnou jen kamarádka. Já jí chci zpět, protože je to fajn Holka a dobře jsme si rozuměli.  :(Název: Re: Rozchod
Přispěvatel: joei 06. Květen 2010, 21:15:51
pravděpodobně se objevila nějaká tvoje vlastnost, která v ní vzbuzuje špatné pocity... třeba ses moc vnucoval? nevím, každopádně pokud ji chcceš dostat zpátky, zvolni, neuháněj ji. pokud chce být kamarádka, využij žárlivosti a kočičí teorie, flirtuj s dalšíma holkama tak, aby to viděla... a buď pochopí nebo třeba díky tomu poznáš jinou, lepší:-)


Název: Re: Rozchod
Přispěvatel: antonov68 06. Květen 2010, 21:37:20
Asi jsem se jí moc vnucoval.Ona se pořád učila a já jí říkál, že za ní přijedu a ona,  že musím vydžet.Vydržel jsem a ona mi, pak řekne, že chce konec. Ona v pátek přijede z intru a chce být doma. Ona je takovej domácí typ. Říkala, že jí chybí ta volnost, něž semnou začala chodit, ale podle mě to není ono. Teď jí nechám chvilku klid a pak se udvidí.