Fotografie z Osvětimi 2007

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:47:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Různé
| |-+  Co se mi na web nevešlo
| | |-+  Fotografie z Osvětimi 2007
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Fotografie z Osvětimi 2007  (Přečteno 88338 krát)
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« kdy: 24. Duben 2007, 20:10:58 »

Před rokem jsem byl poprvé na akci March of the living a popisoval jsem svoje zážitky z prostředí koncentračního tábora v tématu Musíme si pomáhat. Letos jsem se na to místo (a na stejnou akci) vypravil podruhé a bylo to opět velmi zajímavé.
Průvod čítal kolem 15 000 lidí z celého světa, takže fotit bylo opravdu co. Zaměřil jsem se primárně na lidi a jejich portréty. Nafotil jsem přes pět ČB filmů.
Pravděpodobně o tom ještě napíšu něco víc u sebe na webu, takže zatím jenom, pro zájemce, obrazem:

http://galerie.qark.net/Oswetim_2007/

Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Duben 2007, 21:28:50 »

MOC pěkné. Koukám, že letos ses soustředil víc na portréty než na budovy a scény. Ta blondynka z namornistva je super Úsměv

Obcas je tam videt, ze ti trosku uteklo ostreni, ale to se da pochopit, kdyz fotis na film, tak nemuzes nafotit neco 10x Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 25. Duben 2007, 19:18:11 »

No, jsou to skeny z kinofilmu, takže ta neostrost je ve většině případů proto, že se při skenování trošku prohnul film Velmi smutný A nebo jak se hýbali lidi. (Záběry byly komponovány ve vteřině.) Ale na druhou stranu, jestli je z pěti a něco filmů přes šedesát fotek koukatelných, tak je to velmi dobrá bilance! Kroutící očima
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Duben 2007, 21:56:54 »

Jo, to kazdopadne Úsměv Sem to myslel tak, ze ja treba kdyz fotim vic veci, na kterych mi zalezi, tak si dam sekvencne a vyfotim za 1s treba 3 ty fotky Úsměv Abych mel jistotu... ale to na analogu nejde, no Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Srpen 2007, 03:12:37 »

Myslim, ze Qark sa tu nechcel vyjadrovat o svojom umeni fotenia, ale skor o utrpeni dotycnych. Bol som tam tiez a iked som nic neodfotil, viem si svoje emocie reprodukovat aj bez fotiek. Nebolo tam ani jedneho usmevu. Ano, boli sa tam pozriet aj nackovia, ktori vydrzali mat usmev na tvari tak 15 minut, ale potom, ked uvideli to "najmensie krematorium", ktore bolo zrusene preto, ze sa tam zmestilo "bohuzial iba" 700 ludi, ich smiech presiel. Pre mna nezabudutelny pohlad bol na schody, ktore boli ludmi vychodene takmer ako rampa pre invalidov. Urcite to nedokazu turisti. Boli to ludia, ktorych vacsina tam bola pochovana.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Červen 2009, 17:53:50 »

Focení jako takovemu moc nerozumím, ale ty fotky se mi moc líbily...Ti lidé vážně stáli za vyfocení, bylo to vážně zajímavé....A ty výrazy, moc pěknýýý:)
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS