Soutěž o knihu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:22:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Různé
| |-+  Co se mi na web nevešlo
| | |-+  Soutěž o knihu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Kdy je nejvhodnější pokládat soutěžní otázku?  (Hlasování ukončeno: 09. Únor 2007, 17:41:01)
dopoledne - 7 (16.7%)
odpoledne - 7 (16.7%)
večer - 28 (66.7%)
Celkem hlasů: 40

Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Soutěž o knihu  (Přečteno 115001 krát)
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« kdy: 09. Únor 2007, 17:41:01 »

Dnes odpoledne mi dorazily z nakladatelství Motto nějaké autorské výtisky mé knihy Ulovte si ji aneb jak na lásku a já se rozhodl 5 z nich vyčlenit pro svůj web.
Po jedné podepsané knize dostanou oba moderátoři tohoto fóra - jako poděkování za jejich čas a ochotu. O zbylé tři se bude soutěžit (jedna soutěžní otázka bude zveřejněna tady na fóru a dvě na webu QARK.net)
Otázky zatím vymýšlím, ale mohu prozradit, že první padne už někdy příští týden. Ten, kdo správně odpoví první, bude kontaktován (mailem), aby mi poslal svoji adresu.

Rád bych umožnil soutěžit co nejvíce čtenářům a tak by mě zajímalo, kdy byste právě vy preferovali zadání soutěžní otázky - hlasujte v anketě podle toho, kdy jste nejvíce na netu.

Podmínky a dodatky k soutěži:
    Rozesílat knížky hodlám jen do ČR a SR.
    Ze soutěže jsou vyloučeni všichni moji kamarádi a lidé, kteří mě znají osobně.
    Každý může vyhrát jen jednu knihu. Jakmile už nějakou vyhrál, podruhé se účastnit nesmí.
    Soutěže se také logicky nesmí zúčastnit ani moderátoři tohoto fóra (protože ti dostanou jednu knihu i bez soutěžení)
    Výherce bude zveřejněn. (buď jméno, příjmení a město a nebo - pro paranoiky - jen jméno a město)
    Pokud by se stalo, že budou dvě správné odpovědi náhodou odeslány ve stejný okamžik od dvou stejných lidí, rozhodnu o prvenství já (resp. můj poštovní klient).
    Výhra není soudně vymahatelná Úsměv
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Únor 2007, 05:48:54 »

Proc zverejnovat civilni jmeno vyherce? Me to tedy odradilo se ucastnit. Precijen se tu probiraji dost intimni zalezitosti.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Únor 2007, 07:48:46 »

hmmm, souhlasim s Mournem... i kdyby v ramci paranoie bylo zverejneno jen krestni, tak napriklad zrovna u daemoniack a me by pak nebyl problem zjistit kdo jsme... verim tomu, ze je tu takovych vic lidi...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 14. Únor 2007, 11:23:11 »

Nějak mi nedochází, co má výhra knihy společného s intimními záležitostmi probíranými na fóru. Ani netuším, jak byste třeba k výsledku:

Výherce knihy:
- Petr, Praha.

spojili jeho jméno s jeho přezdívkou na fóru a nebo někde jinde. Šokovaný

A stejně tak, i kdyby výherce měl například zcela unikátní jméno a navíc bydlel někde, kde je jen pár obyvatel... tak jediné, co by ostatní o něm s určitostí mohli říct je, že on vyhrál knihu, protože správně a první odpověděl na otázku mailem.

Mně s tím zveřejněním šlo hlavně o to, abych pak jen nenapsal, že už "někdo" knihu vyhrál a tak je soutěž ukončena. Protože to na mě působí trošku nedůvěryhodně. Ale klidně mě můžete přesvědčit o opaku.  Mrkající
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor 2007, 11:36:20 »

nooo, tady na foru je o nas uz dost informaci, ktere jsme na sebe praskli v ramci anonymity a jak ti treba jeden nejmenovany uzivatel tohoto fora muze potvrdit, data mining neni zase tak slozity jak se zda Úsměv)) kdyz ma clovek par informaci o dane osobe a dost trpelivosti a vynalezavosti... (trochu jsem ho vylekala, kdyz jsem mu to na nem predvadela Mrkající )

lol nerikam, ze se tomu taky nerika paranoia Úsměv ale tim, ze vim, jak dane informace obdrzet, tak se temto bezpecnostnim rizikum radeji vyhybam... jde jen o to, aby takhle neuvazovalo 90% uzivatelu tohoto fora Smějící se

zase tech zbylych 10% by melo mnohem vyssi sance na vyhru...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Únor 2007, 19:30:33 »

Ver, ze s kresnimi jmeny to rozhodne neni tak jednodnoduche, jak myslis. ;-)

Co se tyce souteze na foru, IMHO by stacilo oznameni typu "knihu vyhral uzivatel Fikfik", zvlaste bude-li se na otazku odpovidat primo zde (verejne?). Pri sberu odpovedi pres email bych potom zverejnil email adresu, prip. jen cast pred @. To mi prijde dostatecne duveryhodne a zaroven to nijak nenarusi anonymitu ucastniku.

Mimochodem, nebudes-li ze spravnych odpovedi losovat a skutecne vezmes toho prvniho, bylo by fer dopredu oznamit, kdy presne otazku zverejnis.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Únor 2007, 20:48:08 »

Část mailu před zavináčem? Podle toho by si vynalézavej člověk dokázal zjistit i velikost mých bot Mrkající

Jinak souhlasím s uvedením přezdívky a taky se přimlouvám za zveřejnění času zveřejnění otázky Mrkající
Zaznamenáno
Mistr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Praha 8
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Únor 2007, 02:56:19 »

Takže jak to nakonec vypadá se soutěžením?
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 16. Únor 2007, 10:17:42 »

Soutěžní otázka padne na fóru v pondělí 19. 2. v 19h a 2 minuty. Posílat se budou odpovědi na mail, který bude u otázky. Zveřejněna bude jen a pouze přezdívka výherce.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Únor 2007, 11:57:18 »

Qark: prosim jeste upresnit vteriny, abych se mohl lepe pripravit ... diky  Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Únor 2007, 15:36:24 »

Citace: "infiniti"
Qark: prosim jeste upresnit vteriny, abych se mohl lepe pripravit ... diky  Šťastný


bude to v rozmezí 0 - 60 sekund dané minuty  Mrkající

jo a vteřina je jednotka úhlová, zatím co sekunda je jednotka času  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Únor 2007, 21:33:04 »

Citace: "LordAli"
Citace: "infiniti"
Qark: prosim jeste upresnit vteriny, abych se mohl lepe pripravit ... diky  Šťastný


bude to v rozmezí 0 - 60 sekund dané minuty  Mrkající

jo a vteřina je jednotka úhlová, zatím co sekunda je jednotka času  Vykřičník

Vteřina je jednou z jednotek úhlu (1/60 úhlové minuty), v běžném jazyce se používá i jako jednotka času (v odborném textu je nutné používat správný výraz sekunda). [wikipedia]

Myslím, že toto fórum není zas tak odborné Mrkající
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Únor 2007, 11:38:45 »

Citace: "B961"
Vteřina je jednou z jednotek úhlu (1/60 úhlové minuty), v běžném jazyce se používá i jako jednotka času (v odborném textu je nutné používat správný výraz sekunda). [wikipedia]

Myslím, že toto fórum není zas tak odborné Mrkající


To není běžný jazyk, ale hovorová čeština, kde je nesprávně vteřina používaná jako jednotka času. A tvoje opodstatnění ohledně odborných textů  není správné. Holt si lidi zvykli na vteřinu, přitom říkají blbost. To je to samé, jako když ti kámoš řekne, že to stálo kilo. Tak to ve skutečnosti stálo stovku, ne tisícovku, protože předpona kilo znamená tisíc. Ale už to řešit nebudem.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Únor 2007, 15:29:55 »

Říká se to i v médiích včetně veřejnoprávních, to by se nedělo, kdyby to byla hovorová čeština. Doporučuju přečíst: http://cs.wikipedia.org/wiki/Vte%C5%99ina
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Únor 2007, 20:41:08 »

bohuzel verejnopravna media se tez nedrzi toho, aby v nich moderatori mluvili spisovnou obecnou cestinou. casto i v Ceske televizi slychavam hovorove vyrazy, novu a primu nebudu v tomto ohledu vubec komentovat...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Únor 2007, 15:38:35 »

Citace: "Qark"
Soutěžní otázka padne na fóru v pondělí 19. 2. v 19h a 2 minuty. Posílat se budou odpovědi na mail, který bude u otázky. Zveřejněna bude jen a pouze přezdívka výherce.

bude to v sekci co se mi na web nevešlo? nebo někde jinde?
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Únor 2007, 16:08:08 »

Citace: "nemalej"
bude to v sekci co se mi na web nevešlo? nebo někde jinde?


Zřejmě ano a asi i přímo v tomto topicu, ALE ruku bych za to do ohně nedal  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 19. Únor 2007, 16:18:41 »

Soutěžní otázka se zobrazí TADY: http://forum.qark.net/viewforum.php?f=16
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS