Pravidla fóra - diskuse

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:36:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pravidla fóra
| |-+  Důležité - pravidla tohoto fóra
| | |-+  Pravidla fóra - diskuse
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Pravidla fóra - diskuse  (Přečteno 170178 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« kdy: 17. Září 2006, 15:42:30 »

Zde můžete napsat Vaše připomínky, vylepšení a stížnosti na pravidla fóra. Dále je toto téma otevřené pro diskusi nad pravidly.

Moderátoři
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Září 2006, 19:30:45 »

No koukám, že k pravidlům nemáte co dodat, takže budou asi v pořádku.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Září 2006, 19:43:34 »

No, jsou dobré; jen teď jsem narazil na jedno slabší:
Citace
EDIT dne 24.9.2006
Je zakázána propagace, nabídka, poptávka, publikování odkazů a debata na téma ANABOLICKÉ STEROIDY.

Ani v sekci "mimo mísu? Proč? Né že bych se tu o tom chtěl bavil (ale proč to sakra explicitně zakazovat?), ale užívání, konzumace, prodej AS osobě starší 18-ti let není v ČR trestným činem ani přestupkem!!!. A suplementy, včetně AS, nejsou jen černá a bílá...
Zaznamenáno
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Září 2006, 19:46:08 »

A to má bejt jako nějaká sranda? Jasný, tyhle chemikálie je svinstvo, ale berou to hlavně kulturisti, a myslím že kromě toho jednoho se o tom bavili jen žertem...takže to stačilo říct, ne?
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Září 2006, 20:13:18 »

Citace: "Mikey"
užívání, konzumace, prodej AS osobě starší 18-ti let není v ČR trestným činem ani přestupkem!!!. A suplementy, včetně AS, nejsou jen černá a bílá...


A kdo říká, že se jedná o trestný čin či přestupek? Copak v životě děláš všechno to, co není trestný čin či přestupek? Přemýšlím

Toto pravidlo jsem přidal já z toho důvodu, aby případné další diskuze na toto téma mohly být utnuty již v zárodku bez sáhodlouhého vysvětlování.

Nebyla zmínka o suplementech globálně - ani v příspěvcích, kde se to řešilo, ani v pravidlech, takže ta poslední připomínka je naprosto o ničem. Řeč je a byla výhradně o anabolických steroidech

Víc k tomu nemám co říci a považuji toto za vyřešené.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Září 2006, 20:22:44 »

Tady se nic prodávat, propagovat (nabízet) nebude! Na serverech, které se zabývají cvičením si o tomto tématu popovídáte lépe a tam můžete propagovat, prodávat a dělat jiné psí kusy jak chcete (či jak vám to dovolí).

To Mickey:
Když se o tom nechceš bavit, tak to nech být (a nerypej Mrkající )
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Září 2006, 21:32:09 »

Citace
Když se o tom nechceš bavit, tak to nech být (a nerypej  )
Jasně; mě jen udivilo, že zrovna tohle jste tam explicitně připsali...
Je to jako napsat do pravidel: A zákaz veškerých diskuzí zabývajících padajícími vlasy bratrance z třetího kolena vraha Johna Keneddyho...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Září 2006, 21:58:05 »

Hele Mickey Mouse. Prostě to tam je, aby jste se bavili k věci a nezaplevovali offtopicem témata, ve kterých to nemá co dělat. Takže to musíte respektovat, protože moderátory také stojí čas to tady udržovat. No a takový zjednodušení jsou pravidla, aby tady nebyl nepořádek. A hotovo  Vykřičník

A když o tom nechceš bavit, tak nevim, proč to pořád tak řešíš a vymýšlíš kraviny na entou. Ten tvůj poslední příspěvek vypadá, jak kdyby jsi přemýšlel výše zmiňovaným kolenem.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Září 2006, 09:14:17 »

Citace
Je zakázána propagace, nabídka, poptávka, publikování odkazů a debata na téma ANABOLICKÉ STEROIDY.


Jsou to léky a může se to zdát jako nešťastné řešení, se zdravotními problémy tady ale nejsíš stejně nebude nikdo chodit... Řešení praktické a v podstatě s ním souhlasím.
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
MayDaySK



Karma: 0
Místo: Galanta
Příspěvků: 3


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 15. Říjen 2006, 02:51:27 »

Na obyčajné fórum (tomuto podobné) môžem dať link do podpisu? Neni tam warez ani nič také len diskusia.
Zaznamenáno

omáš
mm5mm

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Říjen 2006, 17:42:57 »

Já bych byl pro, aby se jako pravidlo (možná i nepovinné) zavedlo mít věk v podpisu, protože pak se fórum plní zbytečným dotazy kolik vlastně původnímu tazateli je....a určitě se dá líp odpovídat, když víte kolik tazateli je  Mrkající
Zaznamenáno

Šťastný
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Říjen 2006, 19:40:58 »

Já pořád žiji v takové iluzi, že přirozeně inteligentní člověk svůj věk uvede, když se na něco ptá a požaduje odpovědi s nějakou hodnotou... Stydlivý
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 25. Říjen 2006, 20:01:39 »

Citace: "kvarkopako"
Já pořád žiji v takové iluzi, že přirozeně inteligentní člověk svůj věk uvede, když se na něco ptá a požaduje odpovědi s nějakou hodnotou... Stydlivý

jj presne tak, nemusi byt vek v podpisu, staci kdyz ho kazdy uvede kdyz zada o pomoc, vetsina lidi na to ale kasle a to je spatny  Kroutící očima
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 19. Listopad 2006, 14:09:58 »

Ještě jeden detail:

Naučte se používat tlačítko zaslat odpověď místo tlačítka citace. Začíná to být dost nepřehledné.
Vykřičník

To platí zvláště pro Lee Cougan a daemoniack  Vykřičník

EDIT
Pokud již citujete, což chápu, že je často nutné, pokud neodpovídáte přímo na příspěvek nad tím, co posíláte, tak citujte jen tu konkrétní část, na kterou reagujete a ne celý příspěvek.
Díky.

kvarkopako
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 19. Listopad 2006, 15:21:03 »

sorac... uz budu hodna
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Březen 2007, 03:26:06 »

Ja sem pro Vek v podpisu. NEBo jeste lepe, generovany z data zadaneho pri registraci. Nic o dotycnem to nevypovida. Datum narozeni se neobjevi, takze problem s osobnimi informacemi taky nebude. A usetri to
|--------------------------------------| <-- takovouhle spoustu dotazu, kolik, ze vlastne dotycnemu je.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Johnny



Karma: 0
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Březen 2007, 18:54:39 »

Citace: "Avaranger"
Ja sem pro Vek v podpisu. NEBo jeste lepe, generovany z data zadaneho pri registraci. Nic o dotycnem to nevypovida. Datum narozeni se neobjevi, takze problem s osobnimi informacemi taky nebude. A usetri to
|--------------------------------------| <-- takovouhle spoustu dotazu, kolik, ze vlastne dotycnemu je.


Já se přidávám a od teď bude můj věk v mém podpisu.
Zaznamenáno

e knows no FEAR.
He knows no DANGER.
He knows NOTHING.

Věk: 15 Úsměv
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 22. Březen 2007, 19:54:23 »

no tak ok, mozna by bylo lepsi kdyby byl vydet vek, ale ne v podpisu, radeji v profilu, tam jak je videt pocet prispevku, tak tam bych pridel polozku vek.
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Březen 2007, 21:44:53 »

jj, dobry napad.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Duben 2007, 15:07:36 »

Omg, já se z vás picnu, to neumíte vymyslet lepší název tématu než : prosím o radu, TO je ale situace poradte prosím..., Rada, PLS Help, Dotaz. To je hrozný. A taky ty témata skoro nikdo nečte, dobře vám tak, když neumíte ani napsat pořádný nadpis  Provokatér
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Duben 2007, 18:30:24 »

Jo. Šťastný No, ja ctu teda stejne vsechny, proseju je jen RSSkem, aby se mi zobrazilo jen nejstarsi neprectene v kazdem tematu Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Červen 2007, 18:24:44 »

Ať sem hledal jak sem hledal, nikde sem nenašel nic o obrázcích v podpisu (pokud to tu někde je, ukamenujte mě, sem Váš Šťastný), jen se chci ujistit, že tím nijak neporušuju pravidla...? Úsměv
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 15. Červen 2007, 20:16:16 »

Já osobně jsem proti obrázkům v podpisu, protože zpomalují fórum. Nejvíce mi vadí to, že když se načítají dané obrázky v podpisu v příspěvcích, tak mi text pod nimi pořád utíká dolů, dokud se nenačtou, a já musím pořád scrollovat. To je fakt vopruz. A to nemluvím o tom, že se ty obrázky stahují z jiného serveru, což trvá delší dobu...
V pravidlech to není - zatím, protože tu nikdo obrázky v podpisu neměl. Ale pravděpodobně to tam umístím.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Červen 2007, 20:27:08 »

2 Qark: Sice nerad, ale beru na vědomí  Velmi smutný Andílek
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
czechboy1
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Červenec 2007, 16:50:28 »

2 Qark: bylo by dobry, kdybys dal do pravidel neco o tech obrazcich v podpisu. Nejsem jedinej koho to napadlo, uz sem tu i nejakej obrazek videl...  Ďábelský
Zaznamenáno

Nechci to nijak paradoxně klasifikovat, ale z globálního hlediska je to principiální bazírování na mentalitu humánního kompromisu, která se navenek projevuje subjektivni realitou objektivního posouzení.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS