Poslední příspěvky: 476

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Květen 2022, 01:42:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O ženských / Re: Jak zapomenout kdy: 20. Prosinec 2009, 10:02:22
2 Beduin
Ty jsi to nepochopil. (Neznáš souvislosti). Tak jako tak ten můj soupis nebylo hledání výmluv. To byl soupis věcí který jsem vyzkoušel a mě nefungovali. Netvrdím, že jiným fungovat mohli.

Ono když spíš s jinou a myslíš na tu "starou" tak to rozhodně nemůže fungovat. Stejně tak jako když se na něco soustředíš a na chvíli přestaneš a začneš na ní myslet znovu .... To nejsou výmluvy to je smutná realita Mrkající

Do sugescí bych se nepouštěl. Ale aby sugesce (že je špatná) měla účinek tak tomu musíš uvěřit (hodně zjednodušeně řečeno). A pak růžový brýle už jsem sundal takže si nedělám iluze o dokonalosti.
2  Pokecání / O ženských / Re: Jak zapomenout kdy: 18. Prosinec 2009, 16:45:15
Tak si teda taky přisadím, jelikož a protože v tom mam víc než dost zkušeností Smutný Jednolitýda (nebo jak to nazývají v české verzi The Game) je asi můj životní úděl  Smějící se (no tak hrozný to snad nebude)
Bohužel zkušeností toho co nefunguje:(

Začnu Qarkem abych s ním mohl skončit Překvapený)
* "jít ven a ošukat 10 dalších" jak uvádí v nějakém svém článku (btw. částečně opsáno z TG) nefunguje. Né, že bych to doslově zkoušel, ale min tendenci jsem k tomu měl a jak se píše v závěru TG tak to na jednolitýdu nefunguje.
* jít dělat něco jiného. V podstatě stejný jako předchozí. Občas to funguje ... na několik hodin (možná i dnů). Z dlouhodobého hlediska nepoužitelné.
* vyříkat si jak na tom jsme. No asi jak komu já s tím úspěch rozhodně neslavil:(
BTW:
Jestli by nebylo lepší nevídat se s ní vůbec, pokud vztah prostě nejde...
dovolím si tvrdit, že je to klasická ženská odpověď:) Taky jsem se jí dočkal (od té dotyčné). A v kombinaci s tím předešlím možná i účinná. Nicméně jak psal Svertr nevzdám se největší či nejdůležitější části svého života.
* "hrádky s podvědomím či sugesce" či znevažování a hledání chyb nefungujou. Někde jsem se dozvěděl i proč ne, bohužel jsem to zapoměl. A to si myslim že jí znám.
* kdysi jsem si myslel, že čas to vyléčí nevyléčí.
... sice to teď asi nechceš slyšet, ale fakt je ten, že na tu holku nezapomeneš pravděpodobně nikdy...
Taky jsem to nechtěl slyšet a slyšel:( už dřív a někde jinde).
* Vypovídání se. U mě taky nefunguje
* ... Nevím na co jsem zapoměl

A jak jsem slíbil skončím Qarkem. http://www.qark.net/clanek/den-odpusteni?slovo=odpustil tohle je asi jediná věc která možná nějak vede. Proč asi? Jednak nepotřebuju odpouštět jí, ale sobě a o se mi zatím nepodařilo. A pak toho tam je trochu víc...

Pardon s češtinou si netykám Stydlivý
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Mensia rada, so zenskou kdy: 10. Prosinec 2009, 22:47:40
"Jedna paní povídala:" že zájem žen se vyznačuje přehnaným mluvením nebo "výrazným nemluvením". (Nevím netestoval jsem to. Někde jsem si to přečetl.) Tak bych si z toho asi moc nedělal (, když to dokážeš).
4  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: The GAME/HRA kdy: 04. Prosinec 2009, 13:45:08
Ano některé zkratky jsou z této knihy. A aby v tom byl bordel tak jsou v české verzi této knihy některé zkratky česky (např. PFU)  a jiné anglicky (např. PUA). Když Nevím tak se koukám sem http://www.pickup.cz/dictionary.html
5  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: The GAME/HRA kdy: 03. Prosinec 2009, 09:44:10
Naprostej souhlas s Danhill. Ten konec mi přijde zásadní a přijde mi, že celou knížku jakoby obrací na ruby. Vzhledem k tomu, že mě nejvíce zajímalo LTR (to jak který dopadlo), tak si myslím, že to úplně přesně vystihuje ten konec. (A to o PU vím jen to co jsem se tam dočetl  Smějící se
6  Pokecání / O rozchodech / Re: Moje rodina nám to chce přkazit : - ( kdy: 25. Listopad 2009, 20:25:15
Nechci se zastávat Splintera ani ho posílat do horoucích pekel. Prostě to co tu podal je jeho varianta příběhu a další se asi nedozvíme.
To "chitil ji pod krk" jsem bral obrazně. Nějak mě nenapadlo že by to bylo jinak.
Jen jsem si říkal, že by nebylo od věci připomenout holt některé věci nejsou jednoduché a o vztazích to platí dvojnásob:( Jinak by jsme tu neměli telenoveli na pokračování Překvapený) Táta se mi po 30 letech nedávno rozešel s mámou a obavám se že vztahy v naší rodině jsou složitější než moje vyjadřovací schopnosti. To jen aby tu nebyla přílišná tendence se uchylovat k černobílemu vidění.
Bohužel radu nemam. Asi bych uvažoval o odchodu za případný peníz si koupil nějakej kamrlik abych neskončil pod mostem a čas ukáže...
7  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Konec nových uživatelů v roce 2010 kdy: 06. Listopad 2009, 09:58:03
Lidé přicházejí a odchazejí s tim nikdo nic nenadělá. Tzn. zrušení nových členů povede jednoznačně do pekel. Jen je otázka jak dlouho to tu ty veterány bude bavit... Nevim jestli to pak neni jednodušší zavřít rovnou celé:(
Stran: [1]
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS