The GAME/HRA

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 16:26:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  The GAME/HRA
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: The GAME/HRA  (Přečteno 123352 krát)
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 23. Červenec 2009, 17:52:15 »

přesně jak řikáš.. stejně to na holce poznáš.. tak proč se zhazovat těma šaškárnama?.. něco si dokazuješ?.. nedokážu to pobrat
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 23. Červenec 2009, 18:04:29 »

Já si nepotřebuju nic dokazovat, ale to jsou prostě holky, musíš s nima komunikovat a nějak se k tomu dostat, když neřekneš vůbec nic, tak se může stát, že ti uhne.. ne, že by nechtěla, ale je prostě zaskočená. Těma ,, šaškárnama" na to tu holku připravíš...
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 23. Červenec 2009, 18:13:22 »

to si asi děláš srandu.. v životě sem se nesetkal s tim že bych musel mařku takhle nějak připravovat.. když chce tak to poznáš.. a zkusí uhnouti jen pokud jí budeš chtít dát hlavičku.. jesi má někdo problém s akcelerací tak to pak chápu že je lepší upozornit
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 23. Červenec 2009, 18:27:04 »

hele, já sem si o tu pusu vždycky řek, nebo sem se k ní v konverzaci dostal, buď, že mi jí dluží, nebo tak a vždycky to dopadlo líbáním, takže podle mně tu holku na to připravit musíš nebo aspoň já musim, protože mi to tak vyhovuje a funguje to. Jestli ty se na holku podíváš a hned poznáš, že se s tebou chce ta holka líbat a nikdy se nemýlíš, tak klobouk dolu... spíš se mi zdá, že se ti ta knížka nelíbí a budeš hledat cokoliv jenom aby si vyjádřil svůj odpor k ní...
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 23. Červenec 2009, 18:33:59 »

Když odložíme všechny kecy o líbání, o Hře a o tomhle foru. Zajímalo by mě kolik knížek jsi přečetl Richarde, když se divíš něčemu jako je toto:

Na sobě měl o několik čísel menší zlatě hedvábný župan, který odhaloval jeho strupatá kolena. Konce pásku dávaly tak tak dohormady uzel a mezi předními díly županu zela patnácticentimetrová mezera, vyplněna bledou, neochlupenou hrudí, plynule přecházející do splihlých šedých trenek značky Celvin Klein

Naprosto běžný popis - v naprosto běžných knížkách.

Odložit knížku po přečtení jedné stránky a pak prohlašovat, že je to humus. To dělají ti "jiní" jedinci.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 23. Červenec 2009, 19:22:47 »

bronox..: no tak si řikáš o pusu.. to je jedno co si o tom myslim.. jelikož já to nedělám a stejně neuhne.. tak vim že tvoje formulace že tohle musíš jinak možná uhne je nepravdivá.. toť vše

Hunter..: teď už se tomu ani nedivim.. jen se divim že to někoho baví číst.. jinak přečet sem stránku a čtvrt.. a pak už sem jen náhodně listoval.. a řikám za mě humus..
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 23. Červenec 2009, 19:29:22 »

Jistě je to hrozná kniha. Spokojenej? Nebo co si od toho tady slibuješ? Máme ti tady kejvat a obdivovat jakej seš king.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 23. Červenec 2009, 19:35:34 »

Richarde fajn, svůj nechutný názor si napsal, tak už začni brzdit.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 23. Červenec 2009, 19:53:25 »

jelikož můj názor na tu knížku mě přišel hodně osamocenej.. tak proto mě zajímalo jesi to má někdo podobně..  holt někeří si to vyložili po svym a začli tu knížku bránit zuby nehty..  je mi jedno jesi je to ovčí syndrom nebo co.. ale na agresivitě ste přidali nejdřív vy.. to jen tak k tomu brždění

jinak Kenichu.. pokud si chceš zakejvat tak si zakejvej.. já jen čekám kdy se objeví další king.. ať na to nejsem sám
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 23. Červenec 2009, 20:03:42 »

Rišo, tys mě ale vytočil. Měl bys vidět, jak ničím všechno kolem sebe a jak buším do klávesnice. Jsem opradvu agresivní ovce narozdíl od tebe krotkého vlka.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #135 kdy: 23. Červenec 2009, 20:18:10 »

To Richard: Je pravda, že když člověk trochu zapřemejšlí a vychladne, tak objektivně má každej svý způsoby, který, když se mu sovědčej, tak je používá. Já se k tý puse nějak prokoverzuju a ty na ní jdeš hned, ale taky čekáš podle mně na nějakej impulz, kdy si řekneš, že teď to už půjde...


 Teď k tvýmu poslednímu příspěvku: Ty tady mluvíš, že začali bejt lidi agresivní na tebe, ale spíš mi nejde do hlavy, co si teda čekal? Vem v úvahu to, že tady dejme tomu 60 % ( hodne hrubej odhad:)) tu knížku má dávno za sebou a všichni si z ní něco vzali. Je to prostě vypravování a to se ti buď líbí nebo ne, to znamená, že to buď čteš nebo nečteš ale ty si začal s tim, že to je sračka, humus, že se za ty borce musíš stydět atd...nevim co všechno, to není podstatný. Pochopil bych, že se ti to prostě nelíbí, na tom nic není, ale proč to navážení se do tý knížky a do lidí co to čtou? To moc nechápu...

jinak abys nemyslel, že sem nějakej zarytej obránce Hry, co na ní vyrost, tak osobně to čtu asi 3 den od tý chvíle, co je tu elektronicky a jinak bych si jí nekoupil. Teď jsem na nějaký 140 stránce. Čtu to po chvílích, a baru si z toho to co mi příjde zajímavý a ta kníha minimálně zajímavá je.

Kenich: Tvůj příspěvej je už celkem hdoně podrážděnej...
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #136 kdy: 23. Červenec 2009, 20:28:34 »

Nečetl jsem všechny příspěvky, ale vy se tu hádáte o to, jestli je ta kniha dobrá nebo nikoli? To snad ani není možné posoudit, jelikož každý má rád něco jiného... Například já nyní čtu knížku od Derrena Browna - Magie a manipulace mysli. Kamarád takovým věcem nevěří, tudíž se mu ta knížka protiví a připadá mu to jako blbost. Naproti tomu já se o takové věci zajímám, tak si i knihu rád přečtu.

Mě se Hra líbila a její koupě rozhodně nelituju. Zhltal jsem ji snad během pěti dnů s velkým zájmem. Nic moc jsem si od toho nesliboval, ale knížka mě rozhodně leccos naučila a rozhodně mě velmi dobře motivovala. Osobně bych ji doporučil.
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #137 kdy: 23. Červenec 2009, 20:36:55 »

tak se natoč na video Kenichu.. já se rád podívám.. jinak ten ovčí syndrom sem myslel na sebe.. to se vztahovalo k té agresivitě

bronox..: pointa byla v tom že i ty sám si řekl že to na holce poznáš.. a přebytečnym žvanenim to můžeš jen zkazit.. v extrémním případě.. takže nevidim žádnej smysl proč to používat.. sice si dokážu představit že to použijou.. ale spíš jako vtip nebo na podobný bázi..

z toho co sem četl mi vyplynulo že Mystery to myslí smrtelně vážně.. a navíc ta varianta v případě že holka řekne ne mi příde naprosto trapná..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #138 kdy: 23. Červenec 2009, 21:21:44 »

Richarde, tím dotazem, jestli tě chce líbat se vyhneš přímému odmítnutí.... teda nevyhneš, ale následující macho numero uno alfa hláškou "taky jsem neříkal, že můžeš" se tak nějak nováček uklidní. Podlě mě je mystery method pro nováčky a každý nováček, který si nevěři vlastně holku neosloví, protože se bojí odmítnutí a ztrapnění. Takhle to může minimalizovat nebo aspoň zmírnit.

Každopádně celý pick up je k ničemu, pokud člověk není dané holce sympatický. Potom ani různé NLP, manipulace atd nefungují. Aspoň ne dlouhodobě. možná se člověk vyspí s opilou holkou na poblitých záchodcích diskotéky, ale tím to končí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #139 kdy: 23. Červenec 2009, 21:31:15 »

Ale právě NLP se staneš sympatickým pro holku.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #140 kdy: 23. Červenec 2009, 21:50:25 »

no joei.. teď čim to zdůvodňuješ deš proti tomu že to neni manuál.. nicméně nováček nebo Mystery.. budeš vypadat jako blbec.. pokud vážně nějseš tak hyper alfa aby taková reakce vyšla tak jak měla a ne ve stylu co to ten zoufalec zkouší

jinak sem zastáncem toho že pokud si někdo nevěří.. bojí se odmítnutí.. ztrapění.. má především problém sám se sebou.. takovej nováček by si to měl předevšim srovnat v hlavě než se pude nějaké nabízet
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #141 kdy: 23. Červenec 2009, 23:54:43 »

Richard čeká na mě...

Ano, ta kniha je sračka... přiznávam, že jsem jí nečetl celou, takže nejsem uplně relevantní... taky přiznávam svojí negativní předpojatost vůči způsobu života, kterej ta kniha propaguje. Nicméně to pořád nic nemění na mym názoru, že buď je to všechno cíleno na naprosto debilní holky (píše se tam, že čim chytřejší holka, tim líp, u čehož jsem se dost zasmál, opravdu by mě zajímalo, co je podle jejich měřítka "chytrá holka") nebo to prostě funguje jen občas a tak v 90% kontraproduktivně... např to s tim říkat si o pusu je zkrátka naprostá ale totální pí*ovina... už jen z toho důvodu, že jakmile si verbálně říkáte o cokoliv od holky, tak holka pak bude mít pocit, že to nebylo spontánní, takže si to stejně neužije a po vychladnutí vás bude považovat za chybu. Jsem si dost jistej, že i když některej z těch předních pickuperů sbalí stovky holek, uplně VŠECHNY se potom cejtí strašně a cítí nutnou potřebu se osprchovat...

Co se mi ale nelíbí víc, je ten "kult," kterej si ta kniha a tahle "smetánka" pickuperský společnosti vytváří... dělá vypatlance z víc a víc kluků na světě...
« Poslední změna: 23. Červenec 2009, 23:58:25 od D9 » Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #142 kdy: 24. Červenec 2009, 08:30:08 »

Upřímně nechápu proč ti to tak leží v hlavě. Ať tomu říkáš pickup, svádění, balení, nadbíhání co je v tom kurva za rozdíl:D?
To že ta kniha prezentuje jeden z popravdě překonanejch PU směrů nic neznamená... a jo, ta metoda je v podstatě na nic protože ti řekne co máš dělat ale nejseš to "ty" kdo tu holku sbalí. Ale pro 90% uživatelů tohodle fóra to může bejt záchrana když se nedokážou s holkou normálně bavit aniž by koktali a potili se při tom...
Navíc mám pocit žes kdysi zmiňoval (jestli se pletu, omlouvám se) že si barvíš nehty, což je ať tomu říkáš jak chceš, forma pávení (pokud ses k tomu v knize teda dostal).
Takže zastávám názor že je jedno jak se "tomu" říká, prakticky jde pořád o tu jednu a samou věc - dostat holku - akorát pokaždý trochu odlišným způsobem...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #143 kdy: 24. Červenec 2009, 10:03:56 »

no a způsob je alfa i omega.. kdo má špatnej způsob může balit jen blbky
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #144 kdy: 24. Červenec 2009, 19:00:25 »

Když se na to podíve kolem a kolem, tak podle čeho soudíte jestli je holka chytrá nebo blbá? Vzdělání, nebo vlastní inteligence? Podle mně jsou občas jednoduchý všechny holky...
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #145 kdy: 24. Červenec 2009, 19:30:19 »

asi selskej rozum.. smysl pro humor.. něco na ten způsob
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #146 kdy: 24. Červenec 2009, 20:25:32 »

Já osobně měřím "chytrá" = rozhled Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Danhill

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #147 kdy: 01. Prosinec 2009, 18:22:50 »

Pro vsechny zajemce teto knihy mam doboru zpravu, probehl dotisk prvniho vydani, takze je momentalne k sehnani skoro v kazdem knihkupectvi (tedy alepson v Praze Úsměv). Pres internet, taktez neni problem si ji objednat.

Jinak tuto knihu doporucuji kazdemu, kdo ma alespon trochu zajem. Rozhodne vas nezklame, pro me je to jedna z nejlepsich knizek co jsem kdy cetl (mozna uplne nejlepsi). A dulezita vec, precist az do konce, pak se vyvarujete tech nesmyslnych reci, ktere jsem si o teto knize precetl nad timto prispevkem...
Zaznamenáno
476

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #148 kdy: 03. Prosinec 2009, 09:44:10 »

Naprostej souhlas s Danhill. Ten konec mi přijde zásadní a přijde mi, že celou knížku jakoby obrací na ruby. Vzhledem k tomu, že mě nejvíce zajímalo LTR (to jak který dopadlo), tak si myslím, že to úplně přesně vystihuje ten konec. (A to o PU vím jen to co jsem se tam dočetl  Smějící se
Zaznamenáno
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #149 kdy: 03. Prosinec 2009, 16:14:02 »

Tie skratky a rôzne označenia beriete z tejto knihy?  Úsměv
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS