The GAME/HRA

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 00:48:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  The GAME/HRA
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk
Autor Téma: The GAME/HRA  (Přečteno 123975 krát)
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 21. Duben 2009, 06:07:06 »

Hlavně takový ty rádoby-psycho bullshity, kterým on říká přiléhavě "holčičí crack", jsou to, u čeho obracím oči v sloup, když na to někoho vidím balit baby. Ano, namítnete, že Style a Mystery s těmito věcmi úspěchy mají, ale fakt nevím, jestli chci úspěch i za cenu dělání totálních volovin, který se mi příčí.

Tak třeba ty bys na to nesbalil ani jednu, protože cílem rutin je se s nima ztotožnit a i když třeba D9 pickup nemá rád, tak se vsadím že nějaký svoje osvědčený věty má taky.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 07. Květen 2009, 07:19:34 »

Jel sem takhle jendou k FB a vzal sem si na cestu Hru. To sem asi neměl dělat. Jakmile slečna zpozorovala, že mám v ruce knížku, tak si ji hned chtěla prohlídnout. No když viděla, co to je, tak že si ji musí přečíst. Že ji zajímá, na co sem ji sbalil. Říkám fajn, ale nebude se ti to líbit. Neni to kniha pro holky. A co myslíte, jak to dopadlo?
Měla ji asi 5 dní a včera mi psala smsku, že ta knížka je totální blbost. Já to říkal, že to neni knížka pro holky Šťastný

PS: Jen doufám, že to nebude číst dál, protože později jsou už nějaký věci, který sem na ni zkoušel a zabíralo to Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Raydeeen
Host
« Odpověď #102 kdy: 07. Květen 2009, 08:16:07 »

Ono to záleží na každý jak to vezme. Některá s tebou už nikdy nepromluví a druhá s tebou chodí sargeovat  Šťastný Sám přemejšlím, jestli to řeknu LTR, ale to, že to na ní fungovalo, se jí asi moc líbit nebude  Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 07. Květen 2009, 09:18:58 »

Raydeen: vidíš to, moje mladá se začala ozývat, když jsem se zmínil o pickupu a vypadalo to, že se jí to nelíbí tak jsem jí řekl: Jsi se mnou ráda a spokojená? jo. Tak poděkuj pickupu, protože nebejt toho, nikdy bych tě neoslovil. a od té doby už mlčí na tohle téma:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 07. Květen 2009, 09:47:08 »

Ono to záleží na každý jak to vezme. Některá s tebou už nikdy nepromluví a druhá s tebou chodí sargeovat  Šťastný Sám přemejšlím, jestli to řeknu LTR, ale to, že to na ní fungovalo, se jí asi moc líbit nebude  Šťastný
Já myslim, že to neni problém říct jí o pickupu. Jen musíš dodat, že si to použil k tomu, abys u ní dostal šanci a byl s ní. A nezapomeň dodat, že od tý doby, co máš ji, už se o to nezajímáš. Pak bych v tom neviděl nejmenší problém.
U mě je to něco jinýho, protože já sem FB otevřeně řekl, že chodim s klukama na sarge do OC atd.  Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
maca

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 28. Květen 2009, 13:35:25 »

v uterý  jsem si jí koupila jsem u 350. stránky.
mě by zajímalo jesli se k té knize nějak vyjádřil tyler a Ross J.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 28. Květen 2009, 13:46:59 »

No každej si řekne jakej byl třeba Tyler hajzl, ale když si to přečets pořádně, zas tak se od Styla nelišil. Oba hltali informace a ostatní jim bylo jedno...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
WannaHer2

Karma: 1
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 13. Červenec 2009, 16:51:04 »

Ahojte, nemá někdo prosím náhodou tuto knihu Hra v češtine naskenovanou nebo jakkoliv jinak v elektr. podobě? Anglicky to sice mám, ale překládat se mi to nechce... díky
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 13. Červenec 2009, 17:34:47 »

Pokud to tady není, tak tady je odkaz:
 
http://uloz.to/2112108/strauss-neil-the-game-hra-.rar
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
WannaHer2

Karma: 1
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 13. Červenec 2009, 20:23:18 »

Díky moc Kenich(u)... To jsem ani nečekal, že to někdo má... ještě jednou díky...
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 14. Červenec 2009, 10:08:04 »

Taky si to přečtu... ne, že bych se dal na pickup, ale čistě ze zájmu... poznej svého nepřítele Úsměv
Zaznamenáno

bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 22. Červenec 2009, 20:53:51 »

Tak když se to tady objevilo v elektronické podobě, tak sem se do HRY taky pustil. Nemám moc čas, takže jsem asi někde kolem 100 stránky, ale musim říct, že i když nejsem uplně zastánce pickupu a podobných věcí, tak každej si z tý knížky může něco vzít a celkem mně to i baví. Docela mně zaujalo NLP jak ho tady Strauss popisuje, mám chuť to zkusit, i když je to vážně celkem zvrácený. Jinak minimálně konečně budu rozumět těm zkratkám, co si tu mezi sebou píšete Úsměv....
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 22. Červenec 2009, 23:30:20 »

popravdě já čekal nějakou bombu.. ale skončil sem před koncem první stránky kde už asi po stý autor zmínil že mystery vzlyká a je jak smyslu zbavenej..

pokud někdo má tip kam to mám přelistovat.. aby člověk nemusel číst tyhle sračky tak sem s tim
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 22. Červenec 2009, 23:46:00 »

Kapitola druhá ,, oslovte a otevřete" ale měl by sis to přečíst celý. Já vůbec nevěděl oč jde na začátku  Šťastný, ale pak to začalo všechno do sebe zapadat, takže čti a čti.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 23. Červenec 2009, 08:04:01 »

Richarde, ta knížka není manuál, je to v podstatě beletrie nebo jak se tomu říká, takže těma sračkama, jak mystery vzliká se buď prokoušeš a nebo to asi ani nečti
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 23. Červenec 2009, 09:17:08 »

já jsem skončil na straně 88... přestalo mě to bavit...
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 23. Červenec 2009, 10:19:03 »

právě proto že sem nečekal žádnej manulál.. ale čtivou knížku ze života.. kerou navíc každej doporuočoval.... takže je to zklamání
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 23. Červenec 2009, 10:25:25 »

A co sis myslel? Že od začátku do konce tam budou všichni šťastní? To by byla pěkně nudná knížka!
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 23. Červenec 2009, 10:32:37 »

vůbec.. čekal sem že to bude mít grády už od začátku.. jedno jakym směrem.. a samozřejmě první stránka je první stráka.. ale takový fiasko sem nečeka
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 23. Červenec 2009, 11:14:19 »

Na sobě měl o několik čísel menší zlatě hedvábný župan, který odhaloval jeho strupatá kolena. Konce pásku dávaly tak tak dohormady uzel a mezi předními díly županu zela patnácticentimetrová mezera, vyplněna bledou, neochlupenou hrudí, plynule přecházející do splihlých šedých trenek značky Celvin Klein

tohle vážně někoho baví tohle číst?

nebo to jak nějakou Mystery znegoval.. dyť to je trapas.. narazil sem třeba na to s tou pusou.. už jen zeptat se mařky jesi mě chce líbat je hodně divný.. a on to završil tim že pokud řekne ne tak odpověděl že neřikal že ta holka může..

asi každej má jinej vkus.. ale zajímalo by mě jesi sem jedinej komu tohle případá trapný.. divný.. použitelný na mařky s maximální  hranicí IQ 10


Zaznamenáno
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 23. Červenec 2009, 13:01:26 »

To Richard: Už hodněkrát tu bylo zmíněno že je to jen kniha k tomu aby člověka nasměrovala a nastartovala k činům, tudíž pokud chce nějaké dobré rady od začátku ihned, tak je lepší si přečíst články od qarka.

Jinak s tím líbáním mi to trapné vůbec nepříjde, abych byl upřímný párkrát jsem to vyzkoušel a pokaždé to vyšlo, samozřejmně mám více taktik, ale jednoduše co mi intuitivně vlítne pod jazyk to udělám Úsměv a nebuď takový stydlin! Vždyť je to jenom hra, tak se má hrát s humorem.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 23. Červenec 2009, 15:27:38 »

no nejde jinak.. za ty borce v knížce se člověk stydět musí..
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 23. Červenec 2009, 15:49:13 »

Richarde ty máš teda fakt kvalitní názor na knihu, ze které jsi přečetl necelou stránku.  Kroutící očima  No nic, tohle se dá přejít mávnutím rukou.

Hra je dle mého hodně kvalitní čtení a investice (tehdy ještě přes 450Kč) do ní ani v nejmenším nelituji. Hra pro mě nebyla studánkou poznání, to ne, ale hodně mi rozšířila obzory a pomohla mi některé věci zdokonalit. Pokud chcete návody jako pro roboty (o kterých se v Hře píše), které budete papouškovat nekupujte si ji. V tomto ohledu Vás o mnoho víc obohatí Příručka mladých svišťů.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 23. Červenec 2009, 16:03:45 »

sklidni se.. nejde o návod.. de o to že ta knížka mi nic nepřinesla.. žádnej literární zážitek.. ani jinej kloudnej pocit.. jen sem byl překvapenej co to je za humus
Zaznamenáno
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 23. Červenec 2009, 17:25:36 »

Přesně, takhle knížka není návod, postup, ani manuál, je to ro popis života a v reálnym životě se občas vyskytujou i nudný a trapný situace, O tom to je, že život není dokonalej, každej člověk prožívá nějaký pocity a autor tady právě ten skutečnej život popisuje. Je to popis života pickuperský komunity... Proto, když se prokoušeš tim začátkem o Mysterym, tak když se nad tim pak zamyslíš, tak s tím vším co prožil, jaký měl dětství a hlavně, protože se propracoval do stádia, kdy pro něj ty holky už nebyly nic jinýho, než zboží, nebo figurky, tak se ani nedivim, že mu z toho začalo hrabat. Proto moc neuznávám pickup jako samotnej, protože už sem taky začínal přemejšlet, proč bejt s touhle babou , když za rohem může čekat místo týhle 8mičky jiná a lepší  9ka a při devítce zase jinde může bejt 10ka a tak...., ale zároveň si v tý knížce uvědomíš vážně dost věcí o ženskym myšlení. To, že by ses holky zeptal, jestli tě chce líbat, proč ne? Ty holky to právě třeba berou tak, že jdeš na rovinu a věříš si. I když teda osobně si myslim, že když se s tebou ta holka doopravdy líbat chce, tak můžeš říct cokoliv chceš. Naposledy sem seděl na diskotéce vedle jedný asi tak HB8 průběžně sme se spolu bavily asi tak 2 hoďky s přestávkama, když sem s ní tancoval, tak na podpadcích byla asi o něco víc než 10 cm vyšší a bylo to uplně jedno. A když sem s ní potom seděl sám, tak sem se jí zadíval do očí asi tak na 5-10 sekund, totální zásek a řek sem akorát: ,,Dej mi pusu." A nebyl žádnej problém se sní vykousnout. Kdybych v tu chvíli řek cokoliv jinýho, tak by k tomu došlo stejně...Na holce to poznáš. Lepší mi příšlo právě to pravidlo 3 sekund, který psal ten první co na Styla reagoval. Když se s tou holkou do těch očí díváš, tak se s tebou líbat chce...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS