The GAME/HRA

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:21:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O komunikaci a komunikačních tricích (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  The GAME/HRA
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk
Autor Téma: The GAME/HRA  (Přečteno 123340 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 20. Leden 2009, 10:00:54 »

P1R3K:Jak jsi daleko s překladem THE GAME? Mám jí sice jako knihu ale jen by mě zajímalo jak jsi pokročil.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 20. Leden 2009, 10:55:54 »

Citace
Jak jsi daleko s překladem THE GAME? Mám jí sice jako knihu ale jen by mě zajímalo jak jsi pokročil

Tady si to asi někdo poplet. P1R3K nepřekládá THE GAME ale Mysteryho...  Šťastný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 20. Leden 2009, 11:34:21 »

Citace
Jak jsi daleko s překladem THE GAME? Mám jí sice jako knihu ale jen by mě zajímalo jak jsi pokročil

Tady si to asi někdo poplet. P1R3K nepřekládá THE GAME ale Mysteryho...  Šťastný
A co kdy napsal Mystery?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 20. Leden 2009, 12:11:19 »

Comanch: aspon 3 knizky co vim a jestli se nepletu. kazdopadne Mysteryho metodu prej prekladaji borci z pickup.cz
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 06. Únor 2009, 21:22:09 »

V prvním postu je návrh, aby sem byly hozeny linky ohledně rutin, openeru, vaty. Máte něco zajímavého?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 15. Únor 2009, 15:04:19 »

- Právě jsem se do "Hry" pustil a je to fakt chytlavý, ačkoliv jsem se bál, že tomu nebudu vůbec rozumnět kvůli mojí horší angličtině, docela se to s pomocí slovníku dá a aspoň má člověk dobrej pocit, že spojí příjemný s užitečným...  Smějící se

- Jinak by mě zajímalo jestli Style provozuje nějaký semináře, píše nový knihy, nebo se jinak stále nagažuje do PU... (pokud to je napsaný někdy v knížce, omlouvám se, ale jsem teprv na začátku... )  Úsměv
Zaznamenáno

Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 15. Únor 2009, 16:42:18 »

Style má rozjetej PU buissnes a do PU pořád dělá, jen myslim, že in field už bysme ho moc nepotkali.

Stylelife academy forum bylo puvodne jako forum zaozeny pro diskuzi k Stylelife challange, coz je neco jako "jak se stat PUA za 30". Muzu fakt doporucit, jenom pokud to nekde sezenete, tak pravdepodobne torrenty (a budete kvuli tomu muset omezit vetsinu aktivit Šťastný). Ted je to asi nejlepsi PU forum imho, najizdi perfekte, pise tam pickuperska elita (za PU elitu povazuju lidi jako Hypnotica atp.) a kolektiv je naprosto bez konkurence. A vubec prodava dost PU materialu.

btw, Hypnotica je ve Hře pod jménem Rasputin
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 15. Únor 2009, 18:20:37 »

- Právě jsem se do "Hry" pustil a je to fakt chytlavý, ačkoliv jsem se bál, že tomu nebudu vůbec rozumnět kvůli mojí horší angličtině, docela se to s pomocí slovníku dá a aspoň má člověk dobrej pocit, že spojí příjemný s užitečným...  Smějící se

- Jinak by mě zajímalo jestli Style provozuje nějaký semináře, píše nový knihy, nebo se jinak stále nagažuje do PU... (pokud to je napsaný někdy v knížce, omlouvám se, ale jsem teprv na začátku... )  Úsměv
hlavně se ale pořád věnuje tomu, co ho baví - píše.
A taky nalezl to, co vlastně už od začátku hledal. svou one itie přeměnil na LTR a když jsem ji viděl na netu, je fakt krásná:-) 10ka

tak jsem to i nasel
http://www.youtube.com/watch?v=M0omMTu9Ax8
cas 5:50
« Poslední změna: 15. Únor 2009, 18:25:22 od joei » Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 15. Únor 2009, 22:23:53 »

Počkej, to je "ta Lisa" co ji zmínil i ve Hře ne? Pokud jo, tak s tou se rozešli rok po natočení tohole videa (někdy 2006) a ona pak myslím měla něco s Robbiem Williamsem

edit: jo teď jsem se mrkl - je to ona. Hrála v te kapele Courtney Love
Zaznamenáno

Splinter
Host
« Odpověď #84 kdy: 03. Březen 2009, 20:19:24 »

Je nekde takhle kniha k dostani, ale v cestine ?  Šokovaný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 03. Březen 2009, 20:43:25 »

Jedině když si jí koupíš. Stojí zhruba 350,- Nebo přes net a vyjde tě s poštovnym tak na 400,-
Myslim ale že je to dobrá investice. J8 to taky sháněl v *.PDFku poněvadž mi bylo líto 4 kil. Ale ted vím že nebyly vyhozený.
Zaznamenáno
zippy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 03. Březen 2009, 20:54:30 »

přesně, kup si jí...
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 03. Březen 2009, 20:58:34 »

Já jí mám např. z knihovny...Když budu chtít půjčím si jí opět, ono tady v Ostravě to moc lidí číst nebude...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 03. Březen 2009, 23:21:49 »

Já jí mám např. z knihovny...Když budu chtít půjčím si jí opět, ono tady v Ostravě to moc lidí číst nebude...

pujcovat si takovy knizky je podle me blbost. knizka je od toho, aby sis do ni psal, podtrhaval slova, vety, daval zalozky. to do pujcene knizky nemuzes.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 03. Březen 2009, 23:30:55 »

joei: Já jsem přesně tohle plánoval udělat, když jsem si koupil Hru. Ale nakonec jsem rád, že jsem to neudělal. V té době bych tam podtrhnul věci, které jsou pro mě teď samozřejmé a naopak bych se vůbec nezaobíral věcma, které mě zajímají teď. Takže teď bych si tam podtrhal něco úplně jiného, než před rokem. To je prostě vývoj - a všichni se vyvíjíme.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 04. Březen 2009, 19:46:09 »

joei: to je pravda, ale zajímavě věci si vypisuju, takže jsem to ošéfoval tímto způsobem  Super!
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 04. Březen 2009, 20:18:34 »

joei: Já jsem přesně tohle plánoval udělat, když jsem si koupil Hru. Ale nakonec jsem rád, že jsem to neudělal. V té době bych tam podtrhnul věci, které jsou pro mě teď samozřejmé a naopak bych se vůbec nezaobíral věcma, které mě zajímají teď. Takže teď bych si tam podtrhal něco úplně jiného, než před rokem. To je prostě vývoj - a všichni se vyvíjíme.
a ja to delam tam, ze prvni cteni ejdu treba s oranzovym zvyraznovacem a druhe treba se zelenym a treti treba s ruzovym a pokazde najdu neco noveho. ale je fakt jedno, jak to clovek dela, hlavne aby mu to fungovalo. mne muj system funguje
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Raydeeen
Host
« Odpověď #92 kdy: 04. Březen 2009, 20:23:43 »

Za ty peníze ta knížka stojí. Mimochodem tohle byla moje první kompletně přečtená knížka, někdy se holt začít musí  Šťastný
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 04. Březen 2009, 21:51:22 »

Ta kniha je suprova, doporucuji si ji koupit, protože jak již bylo řečeno pouze pujcit si ji je na nic.Ta knizka je jako takoy manual, ktery te nuti neustale si jej cist znova a znova..
..Ctu ji od vcerejska a  mam uz 130 stranek za sebou..doporucuji vsem stejne jako knihu : Jak se stat alfou   Vykřičník
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 04. Březen 2009, 23:27:52 »

Spíš ti ukáže cestu. Naznačí jak je jednoduché stát se baličem. A Straussův spisovatelský UM tě nenásilně donutí aplikovat to co sám píše. Kniha popisuje že je to vše skutečně jen HRA a každý se může stát dobrým hráčem aniž by měl Lambo a ksicht Brada Pita
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 08. Duben 2009, 22:44:59 »

Tak jsem si byl včera v knihkupectví koupit Hru a zatím jsem to dočetl asi ke 180. straně. A co na to říkám?

Každopádně pozoruhodná kniha. Neil Strauss má poutavý styl psaní a speciálně pro mě bylo velice jednoduché se s autorem ztotožnit: Taky jsem docela intelektuálně zaměřený (i když se přiznám, že určitě ne tak sečtělý jak on) a taky jsem typický AFC, jak byl na Strauss na začátku. Díky tomu jsem z té knihy téměř cítil, jak mi přilívá sebevědomí způsobem - když může mít úspěch on, tak proč ne já. Na druhou stranu vím, že takový pocity většinou nemají dlouhý trvání. Taky oceňuju, že se na spoustu věcí a lidí dokáže podívat kriticky ( i když vlastně je to novinář, tak to by bylo sakra blbý, kdyby tohle neuměl Úsměv)

Co se týče rad a pickupových metod popisovaných v té knize - nad některýma jsem se opravdu zamýšlel a přišly mi hodně inspirativní, že bych je někdy třeba i vyzkoušel a některý naopak docela děsný: Hlavně takový ty rádoby-psycho bullshity, kterým on říká přiléhavě "holčičí crack", jsou to, u čeho obracím oči v sloup, když na to někoho vidím balit baby. Ano, namítnete, že Style a Mystery s těmito věcmi úspěchy mají, ale fakt nevím, jestli chci úspěch i za cenu dělání totálních volovin, který se mi příčí.

Tak nic, valím to dočíst a uvidím jestli se ze mě pak stane fanoušek pickupu, nebo ne...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 09. Duben 2009, 08:23:37 »

J/R: Tak to mě docela překvapilo. Vůbec bych to do tebe neřekl. Myslel jsem že jsi stejný odpůrce pick-upu jako třeba D9. Každopádně určitě není na škodu nahlédnout do jiné kultury vědění a vozkoušet si to na vlastní kůži. Každopádně mě HRA nepomohla ani tak v balení holek, jako v radipnim růstu mého sebevědomí a sociálního statusu. Ta kniha ti hodně ovlivní pohled na svět.

btw..Vybavilo se mi jak by asi mohl vypadat první approach brejlatýho intelektuálního pick-upera který příjde za dívkou a začne jí přímo z knihy předčítat rutiny. Šťastný (tahle myšlenka nemá žádnou spojitost s J/R)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 09. Duben 2009, 08:29:00 »

Myslel jsem že jsi stejný odpůrce pick-upu jako třeba D9.
Jo, lidi si nás dva pořád pletou....
Zaznamenáno

Trier

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 09. Duben 2009, 13:35:30 »

Tak jsem si jí konečně taky koupil a je to opravdu skvělé čtení. Zatím mám za sebou asi 140 stránek, ale už teď můžu říct, že lepší knihu jsem snad nikdy nečetl Šťastný. To, s jakou autentičností autor popisuje svůj příběh (nevím teda jestli je pravdivý, ale klidně bych tomu věřil), mi konečně dalo potřebný impuls, abych se nad sebou pořádně zamyslel. No, abych nemeškal, jdu číst dál Smějící se
Zaznamenáno
Abelin

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 20. Duben 2009, 21:46:30 »

Taky jsem si HRU koupil,precet za 2 dny a zacal cist znovu, a jak uz rikal Comanch nelituju tech penez.
A je taky pravda ze ti to dost pomuze zmenit pohled na zivot(ale musis chtit Provokatér).
 Rozhodne kdo chce koupit a vaha--> jdete do toho. Zajimave podany bylo hlavne putovani po vychodni evrope.
Zaznamenáno

Carpe Diem
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS