Poslední příspěvky: Adam1

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Říjen 2020, 00:25:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 ... 3 4 [5]
101  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 18. Únor 2011, 19:40:46
To je dost dobře možný..chtěl jsem to udělat aspoň jednou protože jsem dlouho nic neudělal, tak abych se motivoval dál, a abych nejel domu s tim pocitem kdy si v mysli řikám ''kua,dneska si zase žádnou neoslovil...vedeš to na nic'' Úsměv Ale uznávám, šel jsem na to příliš zběsile a byla by blbost v tomhle případě očekávat close...
102  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 18. Únor 2011, 18:16:36
Pokud se mi chceš vysmívat, tak to prosím zkus dělat přes PM. Očekávám zprávy se soustavnou kritikou či radu ke zlepšení - příspěvek kterej mi pomůže.
103  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 18. Únor 2011, 16:35:53
Po delší době přidávám další zápisek, bohužel na něj nejsem hrdej.

Dnešek neměl bejt tak uplně sarge, ale říkal jsem si že pokud narazím na kořist oslovím ji/je. Vyrazil jsem s kámošem ven hlavně za bezcílným poflakováním po Intersparu. Už předem jsem věděl, že Interspar není zrovna mekka PU, ale doufal jsem že i přesto narazím na nějakou holku kterou bych mohl approachnout. Když jsme tam dojeli, tak jsme si dali jídlo v čínskym fastfoodu a potom jen tak seděli. Bohužel z místního výběru by se dal approachnout tak maximálně starej děda co obtížně tlačí vozík nebo uklízeč, a to jsem fakt v plánu neměl. Tak jsme se potom přemístili na náměstí, odkud jsme měli jet domu. Říkal jsem si, že se musím pokusit aspoň o jedno oslovení, jinak že neodjedu domu. Tak to taky bylo, nechal jsem si ujet autobus (jezdí mi to každejch 15 minut) záměrně, abych narazil na nějakej set či single. Potom jsem uviděl 2set, cca 15-16 let, HB7's. Přistoupil jsem k nim a zkusil otvírák kterej mě napadl včera:

Já: Ahoj holky, nevíte prosimvás kolikátýho je dneska února?
Holka1: Osumnáctýho
Já: Tak díky, a můžu ještě vědět jak se jmenujete?
(mluvil jsem k oboum)
Holka1 šla dál beze slova, Holka2 se zatvářila typem ''WTF jsi v pořádku?''

Vim že ta otázka potom byla kolosální blbost, nejradši bych si za to nafackoval v tu chvíli, ale zřejmě měli na spěch tak jsem se snažil to ještě nějak zachránit a tohle bylo jedinný co mě v tu chvíli napadlo. Tohle byl fakt neúspěch, ale byl jsem rád že jsem se aspoň pokusil je oslovit. Potom jsem jel busem domu Smutný Nebyl jsem rozcvičenej, a byl to první a poslední approach dne, takže AA bylo znát ve velkym. Budu muset ještě hodně trénovat.
-Adam
104  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 18. Únor 2011, 16:25:44
Máš pravdu Aleši. Jak říkáš, spíš bych se měl zaměřit na holky co už znám například ze školy, než si domlouvat date s nějakou holkou z internetu. Dneska jsem se pokusil otevřít 2set, víc v mém deníku, ale fakt na nic.
105  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 17. Únor 2011, 17:16:20
Tak už se nějak záhadně předčasně vrátila z chaty. No řekněte, aby byl člověk jeden den na chatě? Nevim, furt mi přijde jako když se tomu záměrně vyhýbá. Už jsme si psali, psala že někdy určitě musíme zajít ven, ale nechci se snižovat, samozřejmě, mohl jsem to s ní už domluvit, ale nepřijde mi OK to naplánovat a pak to na poslední chvíli zrušit, takže možná bude lepší když teď počká ona  Úsměv
106  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 16. Únor 2011, 20:18:14
Je to možný, doufám že až to naplánujem na příště že už to vyjde, jestli ne budu ten stejnej postup opakovat u jiný. Díky za přivítání, zatím se rozkoukávám Úsměv
107  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 15. Únor 2011, 21:43:58
Taky mi to přišlo jako výmluva. Ale řikala mi že s jednim maníkem ze třídy venku byla, a ten je v konverzaci s holkama opravdu strašnej, horší než kdokoli.. Navíc co jsem se tak dozvěděl tak ven chodí často, i takhle že se domluví s někým koho ještě nezná..Nějak mi tam nesedí proč by to dělala? Když jsme si psali rozuměli jsme si, nicméně uvidím co z toho bude za tejden. Pokud znova podobná výmluva, potom je to jasný, ruce pryč, tady marním čas. Ale uvidíme no..
108  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 15. Únor 2011, 20:41:42
Tak přínáším neutrální zprávu. Cca o týden se tohle setkání posune. Teď mi napsala že si její máma vymyslela že pojedou na chatu, a že tam budou teďka tejden. Neberu to jako výmluvu jen aby to posunula, ona sama jako první navrhla že by jsme šli ven, takže tomu věřim a počkám si, však o nic nejde, jestli zejtra nebo za tejden Úsměv Aspoň budu mít nějakej čas navíc na pročítání qarka, i když vše základní důležitý už jsem nastudoval Úsměv
109  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 15. Únor 2011, 15:49:33
Díky Aleši za tvůj příspěvek, dodalo mi to motivaci a sebevědomí Úsměv Jo, ten začátek jak jsi napsal sem i líbí, ale vim že neide naplánovat co kdo bude řikat, takže k ní prostě přijdu a ono ze mně něco už vypadne. Pak sem určitě napíšu jak to probíhalo. Budu taky držet palce tobě, ať ti to dopadne dobře Úsměv
110  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 15. Únor 2011, 11:22:57
Dobře..doufám že zájem bude oboustrannej za ty 2 cca půlhodinkový chaty jsme si rozuměli, tak doufam že najdem i témata ke konverzaci i v reálu. A další věc co mi neni jasná je ta, co říct na začátku? Vystoupim z autobusu, pujdu k ní, ona pozdraví, a co já teď mám říct? pochopitelně pozdravit, ale co potom? Nechci si to plánovat, nic takovýho, jen nechci říct nějakou blbost a nepokazit si to hned v první větě co jí naživo řeknu. ''Ahoj, rád tě poznávám''? ''Ahoj, teda ty jsi naživo ještě hezčí než na fotkách''? ''Ahoj, nečekáš tu moc dlouho?''.

Chápu že někomu z Vás přijde že se ptám na blbosti, ale respektive je to poprvý co jdu s holkou ven, a navíc hned poprvý je to s nějakou co neznám, ale to se mi zamlouvá spíš víc. A jestli to ten den zvládnu a budem si rozumět, tak na sebe potom budu opravdu hrdej  Úsměv
111  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je čas jí pozvat ven kdy: 15. Únor 2011, 00:02:33
Tak je to tu, už jsem se s ní domluvil...středa 16.2. 15:00 to je můj den a můj čas! Šťastný
112  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Je čas jí pozvat ven kdy: 14. Únor 2011, 23:12:53
Ahoj všichni Úsměv

Dobrá zpráva pro ty co rádi čtou moje příspěvky, je tu další z nich Smějící se Abych začal uplně zprvu. Uvědomil jsem si, že je čas na změnu. Ani ne tak fyzickou, jako spíše psychickou. Moji vrstevníci se mi chlubí tím, jak byly s kamarádkou venku a já tak nějak nemám co odpovědět, ale jak rád bych sdílel kamarádskou radost, ale tyhle zážitky jsem ještě nepoznal. Inspiroval jsem se facebook hrou, našel jsem si profil holky která se mi líbí a jednoduše jí jen dal ''like'' na profilovku a šťouchnul jsem ji. Potom jsem dělal svojí práci a po pár hodinách jsem si všimnul že mám novou žádost o přátelství. Zúžil jsem svuj seznam ''přátel'' na sezna přátel. Zbylo tam kolem 40 lidí a jsem na to číslo hrdý. Mám tam opravdu jen lidi, s kterými si můžu popovídat, jsou to lidi ze školy, lidi co znám z kroužku, nikdo koho neznám dobře a osobně tam není. Už když jsem viděl tu novou žádost, myslel jsem si že je to od ní, a tak to taky bylo Úsměv Samozřejmě jsem žádost přijmul, a pár minut na to jsme si začli psát. Vážně jsme si rozuměli, zdá se jako moc fajn holka. Později jsem navrhnul že by jsme někdy mohli jít ven, a ona souhlasila. Taky se zmínila o tom že byla venku s jedním klukem, věděla že semnou chodí do třídy, a psala že vůbec neuměl mluvit s holkama, a že se ptal na totální blbosti. Abych pravdu řekl, jméno toho maníka je opak slova alfasamec, takže tohle pro mně byl opravdu jasný signál, že jí musím vidět naživo. Potom jsme se rozloučili, a teď je celá věc ve fázi že se brzo domluvíme kdy zajdeme ven. Opravdu jsem si s ní rozuměl, je o 2 měsíce mladší než já ale vzhledově spíš o 2 roky starší než já Úsměv Ovšem přemýšlím o jedné věci. CO SE VLASTNĚ MÁ STÁT NA PRVNÍM SETKÁNÍ? První pusa? První polibek? Nebo vůbec nic? Nechtěl bych nic pokazit, protože mi na ní dost záleží a to jsme se ještě ani neviděli. Nerad bych něco uspěchal, ale nerad bych zase byl za blbce kterej neudělal to co se od něj očekávalo. Proto prosím o radu zkušenější z Vás, jak bych vlastně měl završit první setkání. Pročetl jsem hodně článků, tudíž jsem poučen o chování a hygieně před setkáním, o tom jak mám odpovídat, o tom že dívka má vždy chodit napravo od kluka a o tom že se to celý nedá naplánovat, prostě to vyplyne. Vlastně od toho setkání (nechci tomu řikat rande) nic neočekávám, jen chci strávit fajn odpoledne s hezkou holkou se kterou když si budu rozumět, poznám jí blíž  Úsměv Díky těm, co to dočetli až dokonce, napiště jsem klidně chválu i pokárání, každou radu přijmu a naložím s ní nejlépe jak umím. Než se to stane, tak jsem ještě napíšu. -Adam.
113  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 07. Září 2010, 16:49:47
btw, co je to irelevatní sex? to je sex, při kterém se bavíš o globálním oteplování nebo jiné věci, která se sexem nemá nic společného?

Irelevantní sex je prostě bezvýznamnej sex, nedáváš tomu nějakou vysokou hodnotu, prostě si zapíchat a to je vše Úsměv
114  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 30. Srpen 2010, 01:17:24
No ja jsem si sice na ulici nedomluvim s nahodnou hezkou holkou po 10 minutach konverzace zcela nahodny a irelevantni sex jako to udelalo 90 % vas z fora (ano, je to joke!) ale vim, ze sdelovat lidem od kolika let masturbujes je krajne nevhodny. Jaky smer popkultury myslis? Hudbu? Filmy? Nemyslim si, jedu si svoje a mam vlastni nazor.
115  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 28. Srpen 2010, 01:08:28
toz to prave zalezi na tom co, nahe hoky si kreslim od 6-ti, onanuju od 11-ti, na zbytek jeste cekam  Mrkající co z toho je puberta?

To je myslim trochu vice informaci, nez potrebujeme, nemyslis? A promin, ale tim ''na zbytek jeste cekam'' jsi ze sebe udelal totalniho zoufalce.
116  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 23. Srpen 2010, 02:24:57
Jo, líbí se mi co mi tu píšete. To vysvětlení s tou servírkou znělo docela reálně, bylo to nevážný, a nedalo se od toho nic očekávat, proto to asi udělala. Představa že budu v 16 king pro holky se mi líbí  Šťastný
117  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 19. Srpen 2010, 13:36:50
Jasně, vždyť já jsem to taky nebral že by jsi útočil Úsměv Chápu co myslíš  Mrkající
118  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 18. Srpen 2010, 23:01:41
Díky moc, tohle přivítání mi udělalo radost  Úsměv Přesně tak, myslim že boostování svědomí nikdy neni naškodu  Úsměv Nechci se nějak povyšovat, ale s těma vrstevníkama, to jsi řekl naprosto přesně  Super!
119  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 18. Srpen 2010, 20:10:12
Nejde mi ani o jedno, jde mi jen o to vyzkoušet, kolikrát z X pokusů to vyjde.
120  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 17. Srpen 2010, 22:28:53
Hehe, to je pravda. Nevim jestli tušim správně, ale ta servírka mi podle mně tipovala víc. No řekněte, kdyby 20tiletá holka věděla kolik mi je, dala by kontakt a fotku 14tiletýmu ''spratkovi'' ? Já myslím že ne Úsměv Jsem rád za tohle přivítání, a můžu vám klidně říct, že hned jak bude počasí pick-upu přát, vrhnu se můj velký test  Provokatér Prostě zkusím, kolik holek se za záminkou pomoci se školním projektem semnou vyfotí  Úsměv
121  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší vtipy kdy: 17. Srpen 2010, 02:09:09
Skinhead a cikán hrajou kostky.

Skinhead: Když hodíš 1-5, dam ti pěstí.
Cikán: A co když hodim 6 ?
Skinhead: Tak hraješ znovu.
122  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 17. Srpen 2010, 01:19:16
Opravdu? Úsměv Nebo jen chceš popírat fakt že přišla nová krev a chlubí se tu s e-mail closem?  Šťastný Né dělam si legraci, samozřejmě vim kam tim míříš, ale jak jsem už psal výše, začal jsem hlavně protože jsem byl celý dny doma, a neměl žádnou zábavu, a tohle se mi jeví jako neškodná zábava, kde se člověk může něčemu přiučit  Úsměv
123  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 17. Srpen 2010, 00:09:41
Než mně tu na můj věk/zkušenosti začnete chválit, rád bych na sebe taky hodil trochu bolestivé, ač pravdivé špíny. Jen tu chci říct že jsem nikdy nebyl s holkou venku. O pick-up jsem se začal zajímat protože už mně nebavilo sedět celý dny u kompu, a přemejšlet jakej je ten svět venku. I když to sem nepatří, začal jsem se sebou něco dělat a už od ledna 2010 aktivně cvičím, a dovoluju si říct, že výsledky jsou velmi dobré. A taky jsem tohle léto začal mít zájem o holky. Celým cílem téhle věci by mělo být, abych bezproblému pozval holku ven a strávil s ní den (nechtěnný rým). Bohužel na to nejsem připravenej, a bude mi ještě trvat, než to zvládnu.
124  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Adam. kdy: 16. Srpen 2010, 20:48:55
Děkuju  Úsměv Fakt jsem zjistil, že na tom nic neni a i odmítnutí přináší jistou zkušenost Úsměv
125  Pokecání / O Vás / Ahoj, já jsem Adam. kdy: 16. Srpen 2010, 18:42:49
Ahoj

Nejdrive bych chtel pozdravit vsechny z Vas. Mate muj respekt, za to, ze
se chcete ucit vice o baleni holek. Ale ted spise ke mne. Na zacatek male
predstaveni. Jmenuju se Adam, studuju zakladni skolu v Liberci a je mi 14
let. Posledni dobou jsem se zacal vice zajimat o umeni pick up. Mam
kamarada, ktery chodi na akce semnou. Jsme na tom zhruba stejne. Na holky
jsme amateri, nedokazeme s nimi moc dobre komunikovat, stydime se. Kdyz
napriklad cestuji autobusem, snazim se o ocni kontakt, pokud vyjde pridam
i usmev. Obcas nejake holce z oknka v autobusu zamavam, parkrat mavnuti
opetovala, ve zbylych pripadech take, ale jen 1 prstem. Dodavame si
sebevedomi tim, ze se jednou za cas domluvime a jde do mistniho OC
oslovovat nezname holky. Vzdy si jeden z nas vybere holku ktera se mu
libi. Pristoupime k ni a prohodime s ni par slov. Nejde o to co ji
rekneme, jde jen o to chvilku si s ni povidat. Takto se stridame.
Popisu vam dve moje nejvetsi zkusenosti, ktere dosud s neznejsim pohlavim
mam. Prvne bych zminil libani. Drive jsem si rozumel s jednou
holkou. Pote jsme se libali. Jejimu kamaradovi se to moc nelibilo, a dal
mi to zretelne najevo. Od te doby jsem ji nevidel, presla na jinou skolu
(ne kvuli tomuhle) a neslysel sem o ni. Druha zkusenost je velice cerstva,
udala se pred tydnem. Byl jsem s rodinou na dovolene v Chorvatsku. U
svedskych stolu v jidelne me moc zaujala jedna servirka. Rikal jsem si ze
bych ji chtel poznat. Sebral jsem veskerou odvahu a vyrazil za
ni.Doplňovala salát a já k ní přišel a trochu nejistym hlasem řekl
 ''Hello, do you speak english?'' ona se na mně překvapeně podíval a řekla
''Little bit'' v tu chvíli jsem věděl že si vedu dobře. Odpověděl jsem ji
otázkou ''Okay, can I ask you for something? How long is this hotel
existing?''Musel sem si vymyslet totální blbost, ale aspoň s ní mluvit.
Tou otázkou jsem ji dostal do kolen. Nevim jestli ji dostalo do rozpaků
to, že cizí kluk jí oslovil, nebo se prostě neuměla vyjádřit anglicky.
Chvíli lovila slova a řekla '' I dont know'' a pak ještě přemýšlela a pak
mi řekla něco rychle chorvatsky. Vůbec jsem nerozuměl tak jsem jen sušše
odpověděl ''Ok, Thanks''. Druhej den to začlo bejt o něco lepší:

Adam:Hello, can you dou a photo with me?
Natali: (překvapeně se zasmála) Yes
Adam:(vytáhnul jsem mobil)
Natali:(přitiskla se ke mně)
Adam:(položil jsem ji ruku na bok a vyfotil nás)
Adam:Thanks, nice to meet you
(PODÁNÍ RUKOU)

Měl jsem z toho dobrej pocit. Cejtil jsem se silnější a odhodlanější.Třetí
rozhovor byl kraťoučkej ale dodal mi sílu.mNakládal jsem si jídlo, a ona
jídlo doplňovala. Koukla se před sebe, a když mně viděla tak se krásně
usmála a řekla ''Ciao!'' tak jsem se usmál a řekl ''Hello'' Úsměv Každej
pohled na ni mi dodával energii...čtvrtej rozhovor, byl zároveň poslední v
životě na živo...Proto jsem musel vymyslet něco dobrýho. Přemejšlel jsem o
tom když jsem usínal a přišel jsem na to. Požádam jí o kontakt. Věděl
jsem, že odjet musim, ale aspoň si na ni vezmu kontakt - nechci aby
zmizela z mýho života uplně, když už musim odjet 800 kilometrů pryč od ní.
Proto jsem neváhal a u snídaně byl dost nervózní a nasraný. Protože jsem
Natali nikde neviděl, a začal jsem se bát že tam dnes není a já se s ní
nebudu moct rozloučit. Nervózně jsem přešlapoval a čekal tam na ní. Nikde
nebyla. Šla kolem Lea, její kolegyně a zároveň kamarádka. Přišel jsem k ní
a povídám:

Adam:Hello, do you speak english?
Lea:Yes
Adam:OK, i got one question. Where is Natali?
Lea:Natali? I'll find her...

Došla pro Natali...čekal jsem na ní. Když mně viděla hned se na mně usmála
Úsměv Já se usmál taky. Přišla ke mně a dali jsme se do řeči

Adam:Hello Natali, today I'm going back home to czech republic, i want to
ask if you can write me your e-mail address (Podávám jí papír a propisku)
Natali:Yes (bere si papír a propisku)
Natali:(Položila papír na stůl a napsala svoji emailovou adresu)
Adam: (Beru si do ruky papír s adresou) N ... Z...
Natali: Wait, I'll write it better (bere si papírek a propisku)
Adam: Okay, thanks a lot...So bye bye this is the last time i see you...
Natali: (podává ruku na potřesení)
Adam: (potřesu si s ní rukou) Nice to meet you, bye.

A to je muj pribeh. Mozna jste zaznamenali zmenu v psani carek a hacku v
pribehu s Natali, tou servirkou - nedivte se, zkopiroval jsem to z meho
deniku ktery si pisu do pocitace.Dekuju vsem kdo to dokazali docist do
konce. Na zaver pridavam moji fotku a spolecnou fotku s Natali.

Ja: http://img834.imageshack.us/i/abc031.jpg/
Natali: http://img825.imageshack.us/img825/1735/73201200164959770109791.jpg
Spolecna fotka: http://img168.imageshack.us/i/abc060.jpg/
Stran: 1 ... 3 4 [5]
Copyright © 2005–2020 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS