Je čas jí pozvat ven

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:46:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Je čas jí pozvat ven
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Je čas jí pozvat ven  (Přečteno 10665 krát)
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« kdy: 14. Únor 2011, 23:12:53 »

Ahoj všichni Úsměv

Dobrá zpráva pro ty co rádi čtou moje příspěvky, je tu další z nich Smějící se Abych začal uplně zprvu. Uvědomil jsem si, že je čas na změnu. Ani ne tak fyzickou, jako spíše psychickou. Moji vrstevníci se mi chlubí tím, jak byly s kamarádkou venku a já tak nějak nemám co odpovědět, ale jak rád bych sdílel kamarádskou radost, ale tyhle zážitky jsem ještě nepoznal. Inspiroval jsem se facebook hrou, našel jsem si profil holky která se mi líbí a jednoduše jí jen dal ''like'' na profilovku a šťouchnul jsem ji. Potom jsem dělal svojí práci a po pár hodinách jsem si všimnul že mám novou žádost o přátelství. Zúžil jsem svuj seznam ''přátel'' na sezna přátel. Zbylo tam kolem 40 lidí a jsem na to číslo hrdý. Mám tam opravdu jen lidi, s kterými si můžu popovídat, jsou to lidi ze školy, lidi co znám z kroužku, nikdo koho neznám dobře a osobně tam není. Už když jsem viděl tu novou žádost, myslel jsem si že je to od ní, a tak to taky bylo Úsměv Samozřejmě jsem žádost přijmul, a pár minut na to jsme si začli psát. Vážně jsme si rozuměli, zdá se jako moc fajn holka. Později jsem navrhnul že by jsme někdy mohli jít ven, a ona souhlasila. Taky se zmínila o tom že byla venku s jedním klukem, věděla že semnou chodí do třídy, a psala že vůbec neuměl mluvit s holkama, a že se ptal na totální blbosti. Abych pravdu řekl, jméno toho maníka je opak slova alfasamec, takže tohle pro mně byl opravdu jasný signál, že jí musím vidět naživo. Potom jsme se rozloučili, a teď je celá věc ve fázi že se brzo domluvíme kdy zajdeme ven. Opravdu jsem si s ní rozuměl, je o 2 měsíce mladší než já ale vzhledově spíš o 2 roky starší než já Úsměv Ovšem přemýšlím o jedné věci. CO SE VLASTNĚ MÁ STÁT NA PRVNÍM SETKÁNÍ? První pusa? První polibek? Nebo vůbec nic? Nechtěl bych nic pokazit, protože mi na ní dost záleží a to jsme se ještě ani neviděli. Nerad bych něco uspěchal, ale nerad bych zase byl za blbce kterej neudělal to co se od něj očekávalo. Proto prosím o radu zkušenější z Vás, jak bych vlastně měl završit první setkání. Pročetl jsem hodně článků, tudíž jsem poučen o chování a hygieně před setkáním, o tom jak mám odpovídat, o tom že dívka má vždy chodit napravo od kluka a o tom že se to celý nedá naplánovat, prostě to vyplyne. Vlastně od toho setkání (nechci tomu řikat rande) nic neočekávám, jen chci strávit fajn odpoledne s hezkou holkou se kterou když si budu rozumět, poznám jí blíž  Úsměv Díky těm, co to dočetli až dokonce, napiště jsem klidně chválu i pokárání, každou radu přijmu a naložím s ní nejlépe jak umím. Než se to stane, tak jsem ještě napíšu. -Adam.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Únor 2011, 00:02:33 »

Tak je to tu, už jsem se s ní domluvil...středa 16.2. 15:00 to je můj den a můj čas! Šťastný
Zaznamenáno
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Únor 2011, 08:06:50 »

Takhle dopředu se nedá říct jak daleko máš zajít, ale myslím že ve vašem věku bohatě stačí pusa na rozloučenou když se bude bavit a projeví zájem  Andílek Jinak přeju ať to vyjde Šťastný
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Únor 2011, 11:22:57 »

Dobře..doufám že zájem bude oboustrannej za ty 2 cca půlhodinkový chaty jsme si rozuměli, tak doufam že najdem i témata ke konverzaci i v reálu. A další věc co mi neni jasná je ta, co říct na začátku? Vystoupim z autobusu, pujdu k ní, ona pozdraví, a co já teď mám říct? pochopitelně pozdravit, ale co potom? Nechci si to plánovat, nic takovýho, jen nechci říct nějakou blbost a nepokazit si to hned v první větě co jí naživo řeknu. ''Ahoj, rád tě poznávám''? ''Ahoj, teda ty jsi naživo ještě hezčí než na fotkách''? ''Ahoj, nečekáš tu moc dlouho?''.

Chápu že někomu z Vás přijde že se ptám na blbosti, ale respektive je to poprvý co jdu s holkou ven, a navíc hned poprvý je to s nějakou co neznám, ale to se mi zamlouvá spíš víc. A jestli to ten den zvládnu a budem si rozumět, tak na sebe potom budu opravdu hrdej  Úsměv
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Únor 2011, 15:38:47 »

Čau chlape,
na každou holku je třeba jiná strategie a ve vašem věku obzvlášť a tak ti nikdo neřekne, co se má stát na prvním rande, protože každej je jinej a život nemá pravidla.
Každopádně buď uvolněný, několikrát ji rozesměj, nic nehroť, ber to tak trochu s nadhledem a uvidíš, jak bude celkově plynout dialog:-), pak se o tom můžem bavit dál.
Co se týká pozdravu, je úplně jedno, co řekneš, buď uvolněnej, vtipnej a klidně ji řekni: Čau, já jsem Adam, rád tě poznávám, podáš ji ruku a pusa na tvář...
Jsi teprve na začátku cesty, dám ti ale radu, že čím víc budeš nad vším přemýšlet, tím míň se ti bude dařit.
Miň kecat, víc dělat....

Hlavně si z ní ve svý hlavě neudělej bohyni, jenom proto, že šla s tebou na rande, holky v tomhle věku jsou nevyspělý, nevybouřený, nejsou zvyklý na to mít smysl pro povinnosti, nějaký závazky, nemají utříbený žebříček hodnot, všechno je pro ně sranda a zábava, takže si hlídej, ať do toho nespadneš.
Ostatně máš ještě dost času na to, získat spoustu životních zkušeností, které se ti v budoucnu budou jen hodit.
Jakákoliv zkušenost je dobrá.

Chlape, víš o tom, že má zítra ve stejnou dobu taky day2, jedem se s Marriannou projet na bruslích, víc najdeš kdyžtak v mém deníku.
http://forum.qark.net/o-vas/ales-s-diary/

Určitě dej pak vědět, jak se ti dařilo. Držím palec.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Únor 2011, 15:49:33 »

Díky Aleši za tvůj příspěvek, dodalo mi to motivaci a sebevědomí Úsměv Jo, ten začátek jak jsi napsal sem i líbí, ale vim že neide naplánovat co kdo bude řikat, takže k ní prostě přijdu a ono ze mně něco už vypadne. Pak sem určitě napíšu jak to probíhalo. Budu taky držet palce tobě, ať ti to dopadne dobře Úsměv
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Únor 2011, 20:41:42 »

Tak přínáším neutrální zprávu. Cca o týden se tohle setkání posune. Teď mi napsala že si její máma vymyslela že pojedou na chatu, a že tam budou teďka tejden. Neberu to jako výmluvu jen aby to posunula, ona sama jako první navrhla že by jsme šli ven, takže tomu věřim a počkám si, však o nic nejde, jestli zejtra nebo za tejden Úsměv Aspoň budu mít nějakej čas navíc na pročítání qarka, i když vše základní důležitý už jsem nastudoval Úsměv
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Únor 2011, 21:13:45 »

Zatím si neplánuj, jak daleko s ní zajdeš, je to na nic. Až jí uvidíš a poznáš, tak si řekni, jak daleko chceš zajít (třeba po 10 minutách Úsměv). Ze zkušenosti ti můžu říct, že se mi zatím vždycky vyplatilo s holkama na prvním rande zajít co nejdál... Jinak řečeno - čím dále jsem na prvním rande zašel, tím hlubší a lepší náš vztah potom byl. Nevím, jak je to možný, ale prostě je to tak Šťastný (Měsíc chodím s holkou, se kterou jsem se vyspal po 4 hodinách na prvním rande a je to zatím nejlepší holka a nejlepší vztah, jaký jsem měl Mrkající)

Žádnou konverzaci ani chování ani nic jiného si na rande rozhodně nepřipravuj Úsměv Ona asi nebude chtít chodící encyklopedii dobrých otázek na první rande, ona bude chtít tebe S jazykem A měl bys to udělat tak, aby na to rande jen tak hned nezapomněla... Asi tak, jako je to ve filmech - kdy holka přijde domu, lehne na postel a 10 minut leží a přemýšlí, jak to bylo super S jazykem
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Únor 2011, 21:39:50 »

Kámo, to mi přijde jako výmluva. Najednou musí na chatu, do práce, na záchod, do školy, umýt si vlasy atd.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Únor 2011, 21:43:58 »

Taky mi to přišlo jako výmluva. Ale řikala mi že s jednim maníkem ze třídy venku byla, a ten je v konverzaci s holkama opravdu strašnej, horší než kdokoli.. Navíc co jsem se tak dozvěděl tak ven chodí často, i takhle že se domluví s někým koho ještě nezná..Nějak mi tam nesedí proč by to dělala? Když jsme si psali rozuměli jsme si, nicméně uvidím co z toho bude za tejden. Pokud znova podobná výmluva, potom je to jasný, ruce pryč, tady marním čas. Ale uvidíme no..
« Poslední změna: 15. Únor 2011, 21:48:03 od Adam1 » Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Únor 2011, 08:34:34 »

Čau, nemáš zač, vítej mezi náma...
Výmluva to být může a nemusí, ruku do ohně bych nedal ani za jedno. Buď nezajistila dobrý termín, nebo je to opravdu výmluvy, třeba z předsudků, že sice to po netu s tebou bylo fajn, ale v to s tebou bude stejný jako s tím klukem. U takovejch holek prostě nevíš, kdy se jim zapalujou stehna a kdy jim rupne v bedně.

Další pravidlo PU je: Neporovnávat se s ostatníma a bejt výjimka z pravidla. Takže zapomeň na to, co o nějakým klukovi říká a předsvěč ji o tom, že je s tebou sranda
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Únor 2011, 20:18:14 »

Je to možný, doufám že až to naplánujem na příště že už to vyjde, jestli ne budu ten stejnej postup opakovat u jiný. Díky za přivítání, zatím se rozkoukávám Úsměv
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Únor 2011, 17:16:20 »

Tak už se nějak záhadně předčasně vrátila z chaty. No řekněte, aby byl člověk jeden den na chatě? Nevim, furt mi přijde jako když se tomu záměrně vyhýbá. Už jsme si psali, psala že někdy určitě musíme zajít ven, ale nechci se snižovat, samozřejmě, mohl jsem to s ní už domluvit, ale nepřijde mi OK to naplánovat a pak to na poslední chvíli zrušit, takže možná bude lepší když teď počká ona  Úsměv
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Únor 2011, 14:41:19 »

Na rovinu, zapomeň na ni a ohlížej se jinde, zda ti třeba nějaká tvoje spolužačka není sympatická a třeba i od ní dostáváš IZ, jen sis toho nevšimls.
Pokud chceš vysvětlení proč, je nasnadě. Holky ti většinou neříkají pro tebe "negativní" pravdu do očí, ale naštěstí existují i světlé výjimky, a v tomhle věku nejsou upřímné ani ony samy k sobě. Sice jsi ji něčím zaimponoval a zaujal, ona ale nemá potřebu chtít tě vidět znovu, nebo nějak prohlubovat vaše seznámení. A nechce to přiznat ani tobě, ani sobě(v případě že by v budoucnu o ní kluci neměli zájem), proto ta neutrální odpověď.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Únor 2011, 16:25:44 »

Máš pravdu Aleši. Jak říkáš, spíš bych se měl zaměřit na holky co už znám například ze školy, než si domlouvat date s nějakou holkou z internetu. Dneska jsem se pokusil otevřít 2set, víc v mém deníku, ale fakt na nic.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Únor 2011, 22:03:39 »

Tak teď už jsem se naprosto utvrdil v tom co mi radil Aleš, kašlat na ni. Když mi psala, tak jsem využil příležitosti a píšu že mi přišlo od ní že ta chata byl jen záměr jak to posunout, a potom se tomu vyhnout uplně. ona odepsala jen ''coo?'' a asi za 5 minut ''no nic hele.. já už musim.. a prosim tě ta chata nebyl žádnej záměr:D tak dobrou Úsměv :-*'' což už je myslim dost jasný jak facka, že nemá zájem, když i místo toho aby to řešila tak jen prostě uteče s tim že už musí jít. Škoda, ze začátku jsem myslel že to bude dobrý, koukám že jsem se zmýlil. Aspoň mně to posílilo do příště!  Provokatér
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 20. Únor 2011, 22:29:09 »

Škoda, ze začátku jsem myslel že to bude dobrý, koukám že jsem se zmýlil.

Tohle ještě zažiješ nespočetněkrát. Někdy se prostě opravdu nedá vysvětlit žádnym logickym algoritmem, jak se dokážou baby chovat. Někdy zažiješ klidně dvě rande přesně podle představ a najednou ze dne na den holka otočí a de to do kytek...  Kroutící očima

Tady s tou už neztrácej čas, nepiš jí a nech to být. Kdyby chtěla, dá vědět sama, což je samozřejmě tady unreal  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Únor 2011, 13:56:36 »

Ahoj. Myslím, že o tom, jak se takhle mladý holky chovají je tu toho napsáno dost a jenom bych se opakoval. Sbalit takovou mladou holku, je víc než jindy dílo obrovské náhody.
Na tak mladé holky ani žádný algoritmus existovat nemůže, protože to je naprostý chaos bez jakékoliv logiky, citů, provázaností a jistoty.
Šlo to vycítit, je na tobě, aby ses prostě na základě toho poučil a naučil vnímat náznaky, kdy ta holka zájem má a nemá.
Její zájem je roven investicím a angažovanosti do schůzek.

Tahle holka se tě zalekla a odmítla tě pro tvou nízkou atraktivitu a naznačení přílišného zájmu o ni.

Každopádně já ze svých zkušeností ti řeknu, že jsi tu chatu neměl vůbec rozpitvávat, jen bych s ní vedl nezávazný rozhovor, Buď by uzrála časem, nebo by to byla jen "ICQ-kamarádka".

Čím dřív si na to zvykneš, jak se holky ve tvém okolí chovají tím líp. Protože holky ve vašem věku jsou svým zůsobem trhlý, ujetý, cáklý a šáhlý. Na to neexistuje recept, nebo rada. Mrkající

A pár rad do budoucna.
Co se týká schůzek, tím, že oslabíš význam schůzky jako takové, tak snížíš stresový faktor, který ta holka z té schůzky bude mít. Když ji budeš na záčátku negovat, snížíš její sebevědomí a dokazuješ zároveň svou důležitost. Pak to musíš ale umět uhrát, abys ji neurazil, nebo nenaštval.
Když jí budeš definovat svou vyšší hodnotu a vzbudíš v ní žárlivost, tak to bude zvyšovat tvou přitažlivost, musí mít ale pocit, že za to stojíš.
Určitě napiš, jak pokračuješ. Mrkající
Měj se. Al
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Únor 2011, 14:26:33 »

Mladý holky taky neumějí vymyslet důvod pro to, aby nevypadaly jako děvky,kdyby se s tebou měly vyspat, proto se toho bojej.
A některé z nich nemají zkušenosti a pořád si myslí, že sex je něco jako horní stupínek ve vztahu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS