Poslední příspěvky: Harekrshna

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Květen 2024, 10:11:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 6
1  Pokecání / O rozchodech / Re: Příběh staršího kdy: 07. Červen 2019, 08:34:31
 Smějící se Smějící se Smějící se
Ale tohle jsou ty vyžilý zlatokopky, který si v mládí našly pracháče, který jim všechno platil, celý život nemuseli hnout prdelí, zvykly si a očekávají to ted od každého chlapa. Klasika.
Už placené seznamky z 90% zaručují účast většiny zlatokopek. Ověřují si tak, že máš nějaké prachy. Všechny kamarádky milence, ta skupina lidí, mezi kterými se pohybuje už taky o něčem vypovídá. "Potom odjela musela jit si dát hamburgra" Tahle věta mě zabila  Šťastný
To, že každý den chlastá a má flašky poschovávané už je taky předzvěst, že to s ní nebude legrace + antidepresiva je taky hukot. Mám kamarádku, co je bere, bývá často i v blázinci a je to s ní děs.
"12.leden říkám že taky budu dělat rekonstrukci koupelny ale sám aby to nestálo moc" - tak tady sis nejvíc nalítl, at si zaplatí dělníky, jsou to její byty nebo byty rodičů (ztratil jsem se v to), ale ne tvoje, a to ani z části. A upřímně, ještě jsem nezažil dělníka, co by se usmíval. Pravděpodobně jen manipulace.
"Ale já takovám jsem" - tady je asi nejlepší říct "Ale já takový nejsem" a ukázat jí trochu mantinely. A jestli má připomínky, tak bych jí řekl, že to má zadarmo, ale jestli se jí to nelíbí, tak at si platí řemeslníky.
"Říká mi co kdyby si měl ještě nějaké navíc zaměstnání mohl by se víc žít ,jezdit na dovolené.Ale končil by si v 21h."  Šťastný To mi připomíná tu pohádku S čerty nejsou žerty. Jak Dorota Máchalová chtěla umořit manžela prací a měla tak čas na zahejbání.  Smějící se
S tím týpkem přehání, jen se snaží tě naštvat, aby jsi litoval. Ženský tohle dělají, když mají zraněné ego. Dokázal jsi jí pustit k vodě, což se jí nelíbí. Jestli jí tolik záleží na sexu, jak říkáš, tak si najde zase milence a bude to pořád dokola. A na konci jejích vztahů bude vždy věta "Ale já jsem taková".
"Můžete mi říct co se vlastně vůbec stalo když vše bylo nejdříve dobré je to ženská dospělá žádné střevo." - za prvé, to že je ženská dospělá neznamená, že má rozum a nemůže být střevo. Za druhé, na začátku neměla čas řešit blbosti, protože doma měla starýho, který jí občas dal po tlamě. A za třetí si na tebe zvykla a ty jsi jí celou dobu nedával mantinely, asi jsi se moc angažoval. Za čtvrté bere antidepresiva a chlastá, už to samo vypovídá o tom, že život s ní nebude pohádka.
"dokaže to obrátit tak jak to vůbec není " - to jsou ženský
Ber to tak, že sis zašukal a už bych jí nenapsal ani čárku, jen že jsem rád, že je konečně štastná, a že jí to moc přeju. A dál už bych s ní nekomunikoval. Když si tohle člověk čte, tak může být rád, že je sám a nemusí řešit tyhle cizí problémy.
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 09. Prosinec 2018, 09:51:55
"Většinou odcházím zklamán z důvodu zdejší takřka nulové aktivity, což má za následek žádné nové příspěvky."
No já bych sem přispíval docela často, ale tady už to nikoho nezajímá  Šťastný

Ale hodně by mě zajímala tvá CG. Typy, triky, rady apod., protože tohle je oblast, ve které jsem naprostý panic. Přeju ti hodně zdraví.
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 20. Srpen 2018, 07:50:05
Tak to nevím kde je problém. Já se normálně registroval a všechno v pořádku.
A kdy? Já to dělal 2x a pokaždé nic nedorazilo. Nemůžu si ani na foru číst.

Mimochodem, jaký máte názor na forum Street Game?
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 15. Srpen 2018, 18:54:23
Sociální dynamika (SD) je fórum, podobné jak tady tohle.
A dá se taky na to forum nějak dostat? Protože jsem se tam zaregistroval a už týden čekám na registrační e-mail. Zaregistroval jsem se z jiného e-mailu a e-mail taky nedošel. Psal jsem adminovi, admin ignorace. Vypadá to, že tady o to forum admini pečují víc, než na společenské dynamice.
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 12. Srpen 2018, 15:34:19
Díky, mrknu tam.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 12. Srpen 2018, 06:49:26
Ahoj, moc ti nepomůžu, ale tohle fórum je mrtvé (poslední nový příspěvěk byl před 4mi měsíci). Kdyžtak zkus napsat na SD tam je to trochu aktivnější.

Co je to SD?
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Zásady a pravidla kdy: 11. Srpen 2018, 12:47:38
Ahoj, našel jsem si sem cestu cca po roce. Paradoxně je to vždy ve chvíli, kdy nejsem zrovna nahoře, ani uprostřed, no možná i dole by bylo docela pozitivní slovo.  Úsměv
Řekl bych, že každý, kdo není takový ten týpek, který vejde do dveří a nemusí hnout ani prstem a už má kolem sebe zástupy holek prostě protože příroda, by měl mít a má nějaká pravidla, zásady, co dělat a co nedělat, aby zaujal dívku a neodradil jí. Pro každého je totiž normální něco jiného. Jsem takový ten typ, co dělá to, co ho baví, co ho dělá šťastným a nějaká společenská dogmata ho nezajímají (možná je to i tím, že nemám moc přátel, kteří by mě k sociálním pravidlům a dogmatům vedli, ale já jsem raději celkově sám, takže to je to poslední, co by mě trápilo) a s tím má spoustu lidí problém.
Příklad: Jdu po ulici a prostě si sundám triko. - S tímhle má dost lidí problém a řekne si: "Někdo jde po ulici bez trika, to se nesluší ve společnosti, zavolejte policii." A pro mě je tohle třeba v pořádku a nedávno jsem se dozvěděl od kolegyně, že jí to hrozně vadí, když kohokoliv takhle vidí na ulici. Nebo třeba po X letech, jsem se dozvěděl, že drtivá většina holek se nechce s klukem vyspat na prvním rande, dokonce ani na druhém. A já to měl za přirozenou věc, každý přece chce sex a užívat si. A nevím, jestli jsem jediný, ale holky už o další schůzku nestály. Těžko říct proč, jestli jsem byl tak mizerný nebo je to tím, že si nebo mně vyčítaly, že došlo k sexu. Ale k věci.
Pro každého je správné něco jiného. Všimli jste si u holek, "většiny holek", at negeneralizujeme, co se jim líbí a naopak, co se jim nelíbí? Máte nějaká pravidla či zásady, co vždy dělat a naopak co nikdy nedělat? Kolem čeho se točí Vaše hra? (příklad - někdo lichotí, někdo na to jde přes dívčino ego (máš pravdu, chápu tě bla bla bla), někdo je chladný,...). S čím máte nejlepší zkušenosti?
Budu rád, když to rozvedete klidně do detailů, uvést nějaké příklady. Díky moc za kativitu.
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Rande a dost kdy: 15. Říjen 2017, 08:39:42
Problém není čas. Času mají dost.

Už sis nechal dát od někoho feedback naživo na to jak se chováš? Podle mého je problém tam. A je možný, že to prostě sám nedokážeš rozpoznat. Pro tebe to může bejt normální ale pro ostatní divný.
A vlastně už několik let jsem pořád na stejným místě, nikam jsem se od té doby neposunul. Dřív jsem to tolik neřešil, ale letos jsem se seznámil s docela dost holkama a měl jsem snad 5 rande, a když to 5x za sebou za 2 měsíce dopadne uplně stejně, začíná to být vážně problém. Nejhorší je, že začínám ztrácet tu sebejistotu, kterou jsem doted měl. Mám strach cokoliv říct, protože to můžu uplně pokazit, zatímco dřív jsem říkal co mě napadlo, prostě jsme byl přirozenej. Ted se moc hlídám, abych jí nějakým vtípkem neurazil.
Obvykle mi holky po písemný komunikaci psaly, že mám trapný vtipy, takže ty se snažím vynechávat, ale ta konverzace z mého pohledu potom nemá žádnou štávu. Připadám si, že padám do toho stáda ostatních obyčejných kluků, který holce sice píšou, ale neví co, snaží se jen udržet konverzaci a ve finále z toho nic není. Když jsme ty trapný vtipy dělal, alespon jsem se u toho psaní bavil a třeba někdy z toho byla alespon ta 1 schůzka. Další holka mi řekla, že jí přijde odporný, dávat si při loučení pusu na tvář, a to jí prý ode mě odradilo. Prostě jsme se bavili, byla fajn, rozloučili se a dal jsem jí pusu na tvář. Byla  poho, ale na fb mi potom napsala, že to nesnáší takové chování, a že jsou jí tyhle pusy při vítání a loučení odporné. Některé mi napíšou, že působím až moc sebevědomě, a když se jich zeptám, na konkrétní případ, už neodepíšou anebo mi napíšou jedovatou zprávu např.: "Už jsem ti řekla dost" nebo jinou iracionální a jedovatou poznámku. Ale tohle jsou všechno holky, se kterýma jsem si psal. Mě nejvíc zajímá, proč to nedopadá s holkama face to face po 1. rande. Přitom ty holky jsou fajn a vypadá to, že se jim to vážně líbí a já si občas začnu připadat, že u snad i máme vztah. Ale když vytáhnu 2. schůzku (vyhýbám se slovu rande), tak nemají čas. Jasně, že vím, že je to výmluva, protože na kluka, který by se jim líbil, si ten čas prostě udělají.
2 holky mi dokonce řekly, že jim vůbec nelichotím, a že jim to vadí. Já se snažím nebejt prostě jako ostatní, kteří lichotí a dělají ze sebe jednoho ze stáda 20ti kluků, kteří jim často lichotí nebo vyloženě lezou do řitě. A když si otevřu Fb, vidím jak holka postne fotku a do minuty tam má 200 komentů od kluků, jaká je bohyně a superultra nádherná top modelka. Je mi z těch kluků trapně, vždyt je to tak okaté.
Mám kamarády, kteří třeba na ulici neoslovují, ale znají takové kluky, a když mě viděli v akci, tak mi řekli, že mám 1000x víc zkušeností, než ti, které znají a působí ta konverzace vážně dobře. Je to už vážně ubíjející. Snažím se stále sebezdokonalovat, ale pořád stagnuju na 1 místě několik let. A nejhorší na tom je, že nevím jak tohle řešit. Včera jsem šel ven a viděl jsem páry a sám sebe jsem se ptal. Tyhle kluci určitě nebalili moc holek. Jak je možný, že se kluk "dvoří" třeba jen 3 holkám a vždy minimálně 1 sbalí? Co ti kluci dělají líp než já? Já kterej se sebezdokonaluje, oslovuje holky prakticky každý den, přizpůsobuje komunikaci, vyhýbá se určitým slovum, nepoužívá zdrobneliny, negativa, ví co je to otevřená otázka, je pozitivní. V čem jsem horší, než ostatní.
Jsem typ člověka, kterého lidi bud nenávidí nebo ho milují. V práci mě má půlka lidí vážně ráda, kvůli mím vtipům a pozitivnímu pohledu na svět a druhá půlka mě nesnáší, hází mi klacky pod nohy, pomlouvá mě apod. Obvykle jsou tohle ženský. Nikdy není nic mezi tím. Nikdy mě nikdo nebere jako řadového kolegu.
Práci vem čert, ale vadí mi to s těma holkama. Je to tak demotivující, ubíjející, je mi z toho často smutno a nejhorší je taková ta bezmoc, že nevíš co máš dělat, jak to máš dělat, nikdo ti nechce nic říct nebo prostě neví. A když se začneš chovat jinak, je to proti tvé přirozenosti, nejsi štastný. Prostě mojí situaci vystihuje scénka ze simpsonů. https://www.youtube.com/watch?v=WZlZFhJxBaI
Jinak do zprávy jsem ti poslal 2 konverzace s holkama, po 1. schůzce. Díky za všechny postřehy. Samozřejmě i ostatním, kteří se mi rozhodnou napsat sem, do tématu.
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Rande a dost kdy: 14. Říjen 2017, 15:05:55
Problém není čas. Času mají dost.

Už sis nechal dát od někoho feedback naživo na to jak se chováš? Podle mého je problém tam. A je možný, že to prostě sám nedokážeš rozpoznat. Pro tebe to může bejt normální ale pro ostatní divný.
No ptám se těch holek a oni se mi to bojí říct, řeknou mi, že nic, že jsem v poho. A kamarádi říkají, že jsem v pohodě a naopak, že to s nima umím, když mě třeba slyšeli seznamovat se.
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Rande a dost kdy: 06. Říjen 2017, 06:59:38
Aktualizace:
DALŠÍ zářez: "Mám toho ted hodně a myslela jsem, že budu mít čas, ale nemám a to minimum chci věnovat lidem, kteří jsou mi blíž." "Začala mi škola a ty priority jsou ted někde jinde a randění je ted na posledním místě."
Ptám se: A je to jen momentální stav nebo se nechceš vidět už nikdy? Ona: "Spíš to druhé"

Jak můžou existovat vůbec nějaký páry, když nikdo nemá čas? Jaktože lidstvo ještě nevyhynulo? Vsadím se, že jsem dostal snad nejvíc kopanců na světě. Nikdo tady určitě nedostal víc kopanců, než já. Kdybych šel za lidma z Knihy rekordů, tutově budu na 1. stránce. Ještě je k tomu podzim. To budou zase výživný deprese.
Hakuna matata.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Rande a dost kdy: 01. Říjen 2017, 14:44:21
Zdravím, chtěl jsem se zeptat. Už nekřestanskou dobu si kladu otázku a snažím se zjistit proč tomu tak je a stále se mi to nedaří. Vytáhnu holku ven na schůzku, samozřejmě dáme třeba víno nebo se jdem projít (ale to se moc nestává). Na tý schůzce se normálně bavíme (obvykle o běžných věcech, práce, škola, ale i pozitivních věcech jako je dovolená, jídlo, čokoláda, koníčky). Snažím se i o to se s holkou už na první schůzce líbat a občas to vyjde, to je jedno, výsledek je vždy stejněj. Bud jdeme ke mně, a když mi na té holce vážně záleží, netlačím na ní s ničím víc, jen se mazlíme a líbáme. Jakmile mi jde jen o kamarádství s výhodami, tak k tomu třeba dojde. Ale když se s ní chci vidět znovu, tak pořád nemá čas, když jsem vytrvalý tak napíše, že o vztah momentálně nemá zájem. Vím, že o tom to nenní. Je to o tom, že jsem nezaujal. Že jsem neschopný zaujmout natolik, aby se mnou ta holka chtěla mít vztah.
Napíšu, jí ohledně nějaké věci, o které jsme dřív mluvili, a potom jí řeknu, že bychom měli dát opáčko. To řekne, že zrovna v ten den kdy jí řeknu, nemá čas. (Tak zítra, ve 20h, ok?) Napíšu nějaký joke na téma proč nemůže, třebaže má nějakou špionskou akci a bavíme se dál. Pak třeba neodepíše, čekám 3 dny. Napíšu znovu o něčem, o čem jsme se bavili dřív a za to napíšu, že byhcom se měli zase vidět a rovnou napíšu termín. Odepíše, že nemůže, tak se zase bavíme. Neodepíše. Čekám 7 dní, za 7 dní napíšu to samý a zase nemá čas. V čem může být chyba? Měl bych třeba po tom, co mi napíše, že nemá čas psát jen "pindy" a čekat až termín navrhne sama nebo psát "pindy" třeba 14 dní a zkusit jí vytáhnout až po takové době? Snažím s eholku vytáhnout ven a stýkat se často kvůli tomu, že mi to tady někdo kdysi psal, protože když si někdo píše s někým, vyzní to v psaní jinak, než z očí do očí a může to vyznít občas špatně.
No výsledkem je vždy u všech holek "Nemám čas" a "V tuhle chvíli nechci vztah". Někdo nějaký recept? Někdo komu bych mohl poslat konverzaci/ce s holkou, aby mi diagnostikoval problém?
Díky.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Online kurzy kdy: 01. Říjen 2017, 14:23:31
Zdravím, všiml jsem si, že je poslední dobou boom s online kurzy svádění a pobláznění holek a kdoví s jakými názvy ještě. Já nic takového neabsolvoval, ani do toho jít nechci, ale fascinuje mě, jak někdo dokáže vydělávat na lidské zoufalosti. Navnadí na online kurz ZDARMA zdarma všechno zdarma. A jakmile shlédnete 15ti munutová videa, ve kterých do vás hustí, jak to hrozně potřebujete, a že dříve mistři byli jako oni, a že kurz obrátil jejich život naruby a nedovedou si představit, že by ho neudělali. Nutno podotknout, že obchodníci jsou vcelku dobří. Tolik manipulace a sugesce jsem v moc videích nezaznamenal a ze strany pohledu obchodníka je to velmi očividné. Každopádně po 15ti minutách poslouchání plků a vytahování a mazání medu kolem úst vám oznámí, že to nestojí 10 tisíc, jak by určitě každý řekl, nestojí to ani 8 tisíc, ale neuvěřitelné 4999Kč Šťastný Přičemž na počátku tvrdili, že je to zdarma. Po 15ti minutách ztraceného času jsem měl i já chut jim těch 5000, radši dát. (Vtip) A neznám nikoho, komu by takový kurz kdy pomohl. Jaký názor na takové kurzy máte vy?
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 27. Srpen 2017, 13:57:18
Jinak novinka k tématu:

Má naštěkáno v boudě s nějakým snědším pařanem her. Tak jsem se po 2 letech dozvěděl, kdo je její typ. Scooore  Šťastný
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Převozník? kdy: 02. Říjen 2016, 10:40:21
Po přečtení prvního příspěvku bych jí nechal bejt, vůbec se neozýval a jak jsi psal, at udělá ona ten první krok a právě tam by se ukázlo, jestli má zájem nebo ne. Ale tak co bych dělal s holkou, která se s tebou baví "takovým tonem". Nebyl bys s ní štastnej a upřímně, u mě osobně by ztratila tu přitažlivost, takže snad ani sex. Zájem by měl být na obou stranách, kdžy někde není, je to chyba a je lepší neztrácet čas se ztraceným případem.
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kudy zpět do skvělého vztahu? kdy: 02. Říjen 2016, 10:27:43
Sem snad už nikdo nechodí.
Maličko  Šťastný Já osobně, bych si jí přestal uplně všímat. A po pár dnech jí pozval na něco, líbačka, sex a hotovo.
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak moc to (ne)znamená? kdy: 20. Únor 2016, 20:17:16
Je to akt nezájmu. Jinými slovy jí musíš ještě trochu víc opít  Šťastný
Já bych se v takovým případě otočil na patě a šel za jinou. Ale teoreticky to může znamenat, že jsi to zkusil moc brzo. Všechny holky nejsou stejný a třeba byla jen překvapená nebo chce hrát nedostupnou. Já být ve tvé kůži, tak jí nachvíli odepíšu, jestli se ozve sama, když ne, kašli na ní.

Měl jsem to trochu podobně v práci, zadaná kolegyně, sahal jsem na ní a tak. Pak mi na fb napsala, že se jí to moc nelíbilo. Tak jsem se na ní vykašlal. Za 3 dny se ke mě lísala a chtěla se zase bavit se skvělým klukem. Ale nene, já už to dávno táhnul s druhou kolegyní. Ted mě začíná stalkovat, když jdu do kuchyně, aby za mnou jako náhodou přišla a mohla mi vyčítat, že se s ní nebavím.
No prostě komedie.
Btw. Napsal jsem ti do zpráv.
17  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: První impuls při seznamování kdy: 07. Únor 2016, 10:07:08
Kdekoliv, zkoušej to uplně všude. Později zjistíš, kde ti to jde nejlíp. Minulý týden jsem měl uplně na hovno, totálně se mi všechno hroutilo pod rukama. Spěchal jsem do práce na metro, srazil jsem nějakou ženskou, ale tak, že jsem jí snad skoro zabil. No omluvil jsem se jí a podal jí ruku a rychle vběhl do metra. Přistoupila ke mě nějaká blondýna a říkala, jak to bylo hustý a že to byl přímej direkt a takový. Byla nalitá nebo po kalbě. A chtěla mě prostě sbalit nebo ošukat (dávala to alespon najevo). Nic z toho nebylo, protože mě nijak nezaujala.
Ale tady vidíš, že se dá balit kdekoliv.
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / FB kdy: 04. Leden 2016, 19:08:19
Zdravím, nepatří to sem, ale chodí sem asi nejvíc lidí.
Zajímalo by mě, jestli máme nějakou fb skupinu nebo tak, protože asi všichni vidí, jak je to tady mrtvý.
Je tady někdo, kdo by občas zašel na pivko a pokecal, vyměnil zkušenosti atd.? (Praha)
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 13. Listopad 2015, 18:54:26
Pokud si dobře vzpomínám, to o tom jak ji miluješ Qark uvádí ve článku Jak na holku na jednu noc Šťastný
No jasný, hned v prvním článku Šťastný na radu petanxe jsem se tam mrknul a tyhle věci mě dost zarazily a nepřijde mi dobrý řídit se takovýma článkama.
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 13. Listopad 2015, 12:47:27
Mimochodem qarkovi články jsme snad ani nikdy nečetl nebo si to nepamatuju, když se dívám na první článek a větu "Důležité je říkat, že ji milujete a že jste nikdy nikoho tak perfektního nepoznal.", tak se tomu ani nedivím. Taková sebevražedná věta mi nepomůže přece. Nebo "Lichoťte jim. ak poznáte, co nejvíce zabírá."
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 12. Listopad 2015, 19:54:25
No ona ale chtěla abych přijel za ní a takový. Když se přestěhovala do prahy, tak mě vyloženě tlačila do schůzky a ještě mi vyčítala, když jsem neměl čas. Já jsem z ní chtěl dostat jen co je její typ, abych věděl co příště udělat a byl víc atraktivní. Přecitlivělý jsem, jakmile dosáhnu 1. rande. Když je to před ním tak je mi to fuk, jenže s tou holkou se znam fakt dlouho. To abych přecitlivělej nebyl. Já vím, že jsem udělal chybu.
No spoustu lidí je na tom hůř, ale oni nic nedělají, jen si ztěžují. Já na sobě pracuju.
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 09. Listopad 2015, 09:39:17
Podle me nejlepsi pristup je, kdyz mas chut zeny poznavat, milovat se s nima a zajimas se o ne... sam moc dobre ale zaroven vis, ze se nemuzes naplno odevzdat a byt trochu nedostupny.

Proto nejsnadneji ziskas holku, kterou treba puvodne na vztah nechces, ale ktera ti ucaruje, az ji zacnes poznavat. Jdes na to dobre, jen mi prijde, ze jsi moc brzo az moc citlivej a treba z tebe pak zensky necitej takovou oporu, jakou podle nich v tobe maji mit.

Já právě ty city najevo vůbec nedávám. Spíš si ze všeho dělám legraci. Po tom rande jsem jí jen napsal, jestli v poho dorazila, abych byl trochu milej. No a pak 3 dny jsem jí nenapsal ani čárku, po 3 dnech jsem napsal, ona mi něco odepsala asi o tom, že "někdy určitě", tak jsem rozjel tu dominantnější metodu "v sobou rande" "s líbačkou" atd. Na to mi nic nenapsala ve finále a pak jsem jí napsal až po 6ti dnech. Takže nemyslím si, že bych dával najevo svoji dostupnost. Maximálně v tom sexu, ale taky to mohla brát jako škádlení, že si z ní dělám legraci. Na tom rande jsem tak dominantní nebyl, spíš jsem to nechával na ní (na minulých rande mi řekly holky, že jsem dost hr), tak jsem to bral volně s tím, že už to snad konečně vyjde. To s tím líbáním už jsem psal, a ani jsem jí nepřemlouval, prostě jsem netlačil na pilu a nechal jsem tomu volný průběh.
Včera mi napsala to s tím kamarádstvím a friendzone je pro mě jako rudej hadr na oči. Tam jsem to pokazil celý. Vyloženě jsem se jí vysmál s tím, že na kamarády si fakt hrát nebudeme. A at je ke mě upřímná, že já k ní jsem taky. At mi řekne, jestli se se mnou chce dál scházet a poznávat se se mnou nebo ne. Prostě už jsem chtěl mít jasno. No ona začala s tím, že to jinak než na kamarádství nevidí, a že nejsem její typ. Kámoška mi řekla, at se jí zeptam. Tak jsem v tom začal rejpat "A co jsem teda za typ?" "Co bych měl splnovat, abych byl dle tvých standartů". Pořád opakovala jak robot "nejsi můj typ". Prostě jsem se chtěl dopátrat toho co je špatně, abych to jindy mohl napravit. No výsledek byl, že mi napsala "proboha nikdy ses mi nelibil ale uz to trvalo moc dlouho, myslela sem si ze das pkoj kdyz s ebou pujdu ven stačí", nicméně si to do základů protiřečí s tím co mi předtím psala. A taky to je uplně nesmyslný. Proč by se mnou chodila ven, když jsem se jí nelíbil? Když jsem otravoval, proč si mě neodebrala a neblokla? Když chtěla abych jí dal pokoj, tak proč mě tahala ven? Proč mi psala, at za ní konečně přijedu? Netušim proč mi ten nesmysl napsala... no začal jsem s ní o tom diskutovat, dozvěděl jsem se, že jsem magor a idiot a už si mě dala pryč. Takže nevím jestli se celou dobu falešně přetvařovala nebo na mě včera prostě chtěla bejt hnusná, abych to přestal řešit.
Chodil jsem ven s jedním ze zdejších uživatelů a řekl mi, že jsem naprosto v pohodě. A prej to říká naprosto upřímně. Včera jsem se byl večer projít po nápavce a bylo mi do breku. Prostě zoufalost. Pořád dokola. Já nevim jestli to takhle mam jenom já, ale přijde mi, že ostatním klukům stačí 1 rande a je to. Stačí jim potkat se s jednou holkou a už s ní chodí.
Už mi prostě připadá, že je to něčím daný, že jsem třeba udělal něco špatnýho a tohle je můj trest. Třeba jsem v minulým životě měl holek moc, podváděl jsem je a ted za to v tomhle životě pikám.
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 08. Listopad 2015, 19:12:13
No tak to skončilo větou: "Můžeme spolu ven třeba jako kamarádi." ...pak jsem s ní začal diskutovat a zjistil jsem klasický "Nejsi můj typ" a když jsem se zeptal jakej typ teda jsem a snažil se dopátrat toho co by na mě mohlo být blbý, tak si mě odebrala z přátel. Šťastný

Tak já už fakt nevim. Asi je to osud nebo co. Prostě nikoho nemam mít, mam bejt celej život sám, třeba je to trest za něco co jsem udělal v minulým životě.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 08. Listopad 2015, 11:41:23
Ta holka je hrozná manipulantka, hraje se mnou takovou tu debilní hru, že chce, abych se nějak znemožnil, abych projevil svojí slabost pro ní. Vždycky byla taková ledová a pak mi třeba po 6 dnech nepsaní napsala: Tak už jsi to vzdal? a já: "Jsem fajn vtipnej a pěknej kluk, nemám za potřebí se někomu vnucovat. Úsměv" A najednou obrátila, občas z ní vypadlo: "Tak kdy za mnou konečně přijedeš?" nebo "Stejně se asi neuvidíme. Nejsi schopnej přijet." nebo "Žádná líbačka, přeskakuješ, musíme popořadě." Takže jsem měl takovou tu jistotu, že o mě zájem projevuje.
Ale ted po rande řeším tohle. Přijde mi, že zase se mnou hraje hru, jak na mě zapůsobila a jestli se kvůli ní zbláznim, jestli jí budu pořád psát a říkat jí jak je skvělá a at se mnou půjde zase na rande a takový. Přijde mi, že mě ted zkouší, jestli jsem padl do její pasti. Připadam si jako pokusnej králík, kterej musí projevit vůli a nedát jí to zadarmo. A začíná mě to na ní dost odrazovat, na druhou stranu je děsně hezká a na rande byla i fajn.
Jinak třeba ty holky odrazuju tím, jak se oblíkám. Na rande zásadně chodím v tomhle oblečení: https://www.youtube.com/watch?v=_oyP0QHjty8 černý sako, černý tílko, černý džíny a společenský boty.

Čerstvé info:
Po 6ti dnech jsem jí napsal:
To "někdy určite" jsi myslela vážně nebo jsi mě jenom škádlila? :PP
ona: Co myslíš?
já: Že jsi mě škádlila S jazykem
ona: Ne ja myslim co jsem presne rikala
já: Tak si to vyroluj :PP
ona: joo
To ne to sem myslela vazne
já: Já jenom, abych v tom měl jasno.. znamená to teda, že už se neuvidíme? Úsměv
*tohle si zatím nepřečetla nebo neodepisuje, tak nepíšu ani já*

Co si o tom myslíte?
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 06. Listopad 2015, 20:16:33
Vím, že rady od holek neuznáváš  S jazykem jen bych chtěla říct, že nejsou všechny holky stejné a některé na větu "Zítra jdem na rande a já tě tam budu líbat." můžou reagovat souhlasem, jinou to vyděsí a stáhne se...
Stejně jako jedna s tebou půjde na prvním rande do bytu, pro jinou je to příliš brzo i na třetím.
Ale po roce bys měl být schopný poznat který typ to je  Úsměv
Hele, zpátky do druhý řady, holko ! S jazykem Já vím, že nejsou stejné. A já stejně chci holky co jsou drzý a neberou všechno vážně. No ona je dost namyšlená, tak těžko říct, jestli dělá jenom drahoty nebo je fakt upjatější. Ale jednou když jsme jí to napsal s randem a líbačkou, tak řekla, že přeskakuju, že musíme popořadě.
Stran: [1] 2 3 ... 6
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS