*Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.*

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:08:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.*
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.*  (Přečteno 34928 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 10. Listopad 2015, 23:05:35 »

Heleď neber si to zase nijak zle, ale moje poznatky jsou tyto:

- ta ženská byla neúspěch od prvního popisu, co jsi dával. Holky se nudí, dělají takový hry a zkouší. Jak teď vidíš, vůbec neměla v plánu s tebou vůbec cokoliv. Jako dobrou radu ti dám, že až to ženská bude myslet vážně, tak to poznáš.
- bereš všechno moc vážně, seriózně a jsi přecitlivělý. Jasně, děláš si srandičky, ale o tom to není. Je to o tom, že se místo povznesení nad nějakým neúspěchem (chat s tou holkou) s ní nesnažíš být kamarád (a získat tak aspoň něco), ale vyšťavuješ jí pro ni nepříjemné situaci, takovýmu vydírání a chceš z ní vytáhnout slova "já jsem udělala chybu", což ona nikdy nenapíše a raději si toho "blba" odstraní.
- správně reagovat, to se pojí k předchozí odrážce - za každé situace být svůj a v pohodě. Tady jsi nebyl. Maximálně pokud holka něco udělá fakt špatně, tak ji na to upozornit a stáhnout se, ale ne ji terorizovat. To je spíš rada do budoucna.

- přečti si články qarka na webu. Připadá mi, že některé systémy rad neaplikuješ. Nedokážu konkrétně popsat, prostě mi to přijde nepřirozený i přestože je to takhle přepsaný.
- zahřát u srdce tě může to, že hodně lidí je na tom ještě hůř jak ty. Tím nechci říct špatně, ale mají stejný problémy najít si holku. Ty se snažíš, za to máš plus. A já třeba taky holku celkem dlouho nemám, takže no stress.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 12. Listopad 2015, 19:54:25 »

No ona ale chtěla abych přijel za ní a takový. Když se přestěhovala do prahy, tak mě vyloženě tlačila do schůzky a ještě mi vyčítala, když jsem neměl čas. Já jsem z ní chtěl dostat jen co je její typ, abych věděl co příště udělat a byl víc atraktivní. Přecitlivělý jsem, jakmile dosáhnu 1. rande. Když je to před ním tak je mi to fuk, jenže s tou holkou se znam fakt dlouho. To abych přecitlivělej nebyl. Já vím, že jsem udělal chybu.
No spoustu lidí je na tom hůř, ale oni nic nedělají, jen si ztěžují. Já na sobě pracuju.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Listopad 2015, 12:47:27 »

Mimochodem qarkovi články jsme snad ani nikdy nečetl nebo si to nepamatuju, když se dívám na první článek a větu "Důležité je říkat, že ji milujete a že jste nikdy nikoho tak perfektního nepoznal.", tak se tomu ani nedivím. Taková sebevražedná věta mi nepomůže přece. Nebo "Lichoťte jim. ak poznáte, co nejvíce zabírá."
« Poslední změna: 13. Listopad 2015, 12:55:47 od Harekrshna » Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Listopad 2015, 13:46:05 »

Pokud si dobře vzpomínám, to o tom jak ji miluješ Qark uvádí ve článku Jak na holku na jednu noc Šťastný
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 13. Listopad 2015, 18:54:26 »

Pokud si dobře vzpomínám, to o tom jak ji miluješ Qark uvádí ve článku Jak na holku na jednu noc Šťastný
No jasný, hned v prvním článku Šťastný na radu petanxe jsem se tam mrknul a tyhle věci mě dost zarazily a nepřijde mi dobrý řídit se takovýma článkama.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27. Srpen 2017, 13:57:18 »

Jinak novinka k tématu:

Má naštěkáno v boudě s nějakým snědším pařanem her. Tak jsem se po 2 letech dozvěděl, kdo je její typ. Scooore  Šťastný
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS