Má mě rád, nemá mě rád......??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 05:57:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Má mě rád, nemá mě rád......??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Má mě rád, nemá mě rád......??  (Přečteno 19053 krát)
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 15. Prosinec 2008, 22:20:40 »

Chtěla bych se vás zeptat na váš názor.
V rámci školy chodím na sport, kde jsem se setkala s klukem (24let), který se mi od začátku líbil, ale nějak jsem si ho radši nevšímala...neznala jsem ho, nebavili jsme se spolu a přece jenom patří k těm atraktivnějším a já moc sebevědomí nepobrala Smutný.  No ale pak jsme (zase v rámci školy) jeli na kurz, kde jsem ho poznala trošku víc než jenom v tělocvičně. Když jsem letos zase začala chodit na ten sport, tak jsme se začali trochu bavit, protože už jsme se jakoby znali (sport je povinný jenom jeden semestr, takže teď už je to jenom o zájmu). Začala jsem se o něj zajímat trochu víc a zjistila jsem, že není jako ostatní pěkní kluci namyšlený a tak...ale je spíš uzavřený a plachý (nejspíš introvert).
Začal jsem po něm pokukovat a snažila se být v jeho blízkosti. Časem jsem měla dojem, že po mě taky hází pohledy...ale bylo to jakoby na střídačku - jednou na mě koukal často...o týden později zase vůbec. (Ale je to jenom můj subjektivní dojem....taky mohl koukat někam úplně jinam) Když už ho oslovím, tak mi odpovídá krátce a většinou se mi ani nepodívá do očí....a to se ho ptám přímo! A když přijde a ty co zná pozdraví, tak mým směrem jakoby mimochodem prohodí potichu do země "Ahoj". Když je nás, co se známe teda dýl, víc tak se mi vyhýbá, ale když jsme tam z naší party jenom my dva, tak se v pohodě bavíme, povzbuzujeme k lepším výkonům a i se smějeme. Ale jakmile přijde někdo z party, tak se zase vytratí. Párkrát mě i složil něco jako poklonu....no problém je možná v tom že na ně neumím reagovat, tak si to jenom kazím. Ale sám za mnou nepřijde a nezačne se se mnou bavit.
Na druhou stranu mi připadá, že se přede mnou předvádí...ale to nedokážu úplně odhadnout Smutný Jsem nesmělá a přítele jsem pořádně neměla.....sbalit kluka neumím a většinou byl zázrak, když jsem se s klukem, který se mi líbil vůbec dokázala nějak inteligentně bavit. S tímhle už mi to jde líp (to povídání) ale stejně se bojím abych na něj nějak moc netlačila....aby si nemyslel, že jsem stíhačka.

Jestli jste dočetli až na konec, tak vám děkuji za trpělivost!!!! Mrkající Nějak v mé blízkosti chybí objektivní názory, tak bych vás chtěla moc poprosit, jestli byste mi napsali, co si o tom myslíte.....jestli z toho co jsem napsala dá z jeho chování usoudit ,že se mu líbím. A případně mi poradili co bych měla nějak nenásilně udělat, aby se případně sám rozhoupal.... Ještě jednou moc díky  Úsměv
« Poslední změna: 15. Prosinec 2008, 22:31:28 od Liliana » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Prosinec 2008, 22:34:23 »

Nejspíš se stydí a možná i neví jak se s holkou pořádně seznámit, tak to zkouší jak umí. Trochu mu zkus pomoct, někam ho vytáhnout ven, třeba i pod nějakou záminkou, vytvořit dorou atmosféru a dát mu najevo zájem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Prosinec 2008, 22:41:46 »

Jako indikátor zájmu vidím to, že se stydí s tebou bavit, což je teda trochu divné u 24 letýho kluka (to bývalo spíš v 16ti), ale co už. On introvert, ty...asi taky trochu. Musíš ho začít svádět. Neboj, nic tím nepokazíš, když k němu budeš jednou blíž, jindy zase dál (tím myslím obecné "blízké" chování - dlouhé pohledy do očí, někdy opravdu blízká řeč těsně k polibku a jindy předstíraný nezájem)...fakt to funguje (vyzkoušeno na vlastní kůži). Asi by to chtělo zajít někam spolu, ale nevím nakolik si máte co říct...třeba by to bylo lepší s větší partou a zajít na nějaký chutný tekutý prostředek, který vám uvolní mysl ;-) a odbourá zábrany. Pak se víc zkamarádíte a třeba to půjde líp. Prostě není marný, když ho sbalíš sama. Nemusí balit jen kluci.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Prosinec 2008, 22:43:25 »

Jestli se stydí před kámošema s ní bavit, tak těžko do něčeho půjde na akci v partě
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Prosinec 2008, 22:51:08 »

Jestli se stydí před kámošema s ní bavit, tak těžko do něčeho půjde na akci v partě
Pravda, ale sám za sebe už ze sebe nevylouskne třeba ani téma k rozhovoru. Kamarádi okolo můžou být takovým křovím, ve kterým se člověk cítí dobře a nemá strach z toho, že si nebude mít co povídat jako sám s holkou. Prostě se Liliano spolu musíte začít víc bavit, komunikovat. Ptát se a odpovídat. Bavit se, vyprávět vtipy, pomlouvat školu (sakra, to se ale nemá) atd. A pak třeba pokračovat tím, co jsem napsal ze začátku.
Zaznamenáno
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Prosinec 2008, 22:59:49 »

Párkrát už jsem s partou v hospodě byla....on tam s náma byl jenom dvakrát. Pokaždé jsme ale seděli vedle sebe a povídali si....jak už jsem ale napsala většinou se ptám já a on mi jenom odpovídal. Podruhé jsem se ho i schválně dotkla (no dobře...možná trochu moc jemně, že to nepostřehl) a pak jsme šli spolu z hospody sami a celou cestu jsme si povídali a smáli se a já se nakonec odhodlala a řekla mu o číslo. Ale další týden se mi spíš vyhýbal.... takže fakt nevím.
A já se s ním snažím bavit....a někdy už mi to připadá, že už je to celkem vlezlé, když se mě naoplátku na nic nezeptá.
Na druhou stranu, když se bavím s někým z party kdo se mě ptá na něco o mě, tak poslouchá. Jo a hraje si s mýma věcma..... Stejně je to zvláštní u "tak starýho" a pěknýho kluka.... 
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Prosinec 2008, 23:27:01 »

a co treba pokouknout po jinem klukovi z toho sportu a pokecat s nim... a bud sama nenapadne nebo posli kamosku, aby obhlidla, jak se na to tvari tvuj cil?... treba at se s nim i bavi, to pak dobre uvidi, jestli uhyba pohledem a zkouma co delas nebo ne... zkratka at se ta kamoska dobre postavi, aby on mel vyhled tak nasikmo a musel ji uhybat pohledem k tobe...

pokud uvidis tenhle druh zajmu, zkratka uz jen flirtuj, spravne se nalad, sem tam se ho dotkni pri rozhovoru a pokud nebude uhybat a nebude ti cumet po rukou a zacne se taky sem tam dotykat, sved ho:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Prosinec 2008, 23:54:35 »

Lili, prostě se musíš smířit s tím, že je stydlivý. Buďto to skousneš a nebo hledej jinde. Tady ti žádná rada nepomůže. Prostě si ho musíš sbalit sama. Ale jedna rada přece: Jemné náznaky nefungují, očividné náznaky nefungují, tak co myslíš? Úsměv Co to říct přímo? Úsměv Mezi řečí řekni, že byste mohli někdy někam zajít a jindy se zmiň, že jste vlastně domluvení, že někam půjdete.... a třeba to vyjde. Třeba taky ne. Třeba tě nechce a je moc stydlivý ti to říct narovinu. Ale to nezjistíš, když budeš čekat co udělá Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Prosinec 2008, 09:32:41 »

Hmm....takže jak to tak vypadá, tak z toho co jsem napsala se nedá usoudit jestli se mu líbím a stál by o mě??

S tím přímým pozváním teda fakt nevím.....připadá mi to jako moc jasné ukázání zájmu z més strany....a všude vidím, že chlap chce lovit! Ale jak poznat jemné pošťouchnutí od uhánění?? No a pak se taky stydím a bojím ho rovnou někam pozvat.

Možná bych měla dodat, že příští semestr pojede studovat do zahraničí.....je teda možně, že proto teď nechce nic začínat???? .....Je to komplikované Podivený
Na druhou stranu mě a kamarádce z toho sportu říkal, že chce ještě s jedním kamarádem o prázdninách vyrazit na delší vandr a zeptal se nás jestli bysme nechtěly jet s nima.....samozřejmě jsme souhlasily (já ze dvou důvodů  Stydlivý)
Zaznamenáno
Avatar

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 16. Prosinec 2008, 12:31:27 »

Podľa mňa keď mu jasne ukážeš že máš záujem, tak ho to možno rozhýbe, nabere trochu viac sebavedomia a prejavy ten záujem aj on.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Prosinec 2008, 19:42:56 »

Citace
Kamarádi okolo můžou být takovým křovím, ve kterým se člověk cítí dobře a nemá strach z toho, že si nebude mít co povídat jako sám s holkou.

no tak u mě to platí naprosto opačně, já bych se cítil víc nervozně, kdybych měl mluvit s holkou před kámošema než s ní bejt sám v kavárně (samozřejmě záleží jaký by to byl typ kámošů, že.....uvedu příklad: bráchovo známej má takový dva kámoše, a oni tři spolu jezdí na jednu diskárnu jako my. Jednou tam takhle oni 3 někde seděli a sedli si tam nějaký dvě holky, ten bráchovo známej se s nima znal a ten jeden jeho kámoš jedný povídá: "......A neviděli jsme se náhodou v tramvaji?" a ten bráchovo známej jako totální hovado ho úplně zesměšnil: "chaaaaaacha, prej jestli jsme se neviděli v tramvaji......to je vůl" ).....takže každopádně s holkou radši sám....

Citace
S tím přímým pozváním teda fakt nevím.....připadá mi to jako moc jasné ukázání zájmu z més strany....a všude vidím, že chlap chce lovit

já si naopak myslím, že kluka kterej je stydlivej to potěší, pokud se mu LÍBÍŠ. Kdyby mě někam přímo pozvala nějaká holka, co by se mi LÍBILA, tak by to bylo pro mě úplně ideální, a neřešil bych to, že jsem ji vlastně vůbec nelovil a tudíž si jí nemůžu vážit bla bla....
Zaznamenáno
Liliana



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Prosinec 2008, 21:32:27 »

Hmm.....samo zajímavější!!!  Smějící se Asi něco fakt zkusím......to by jeden nevěřil, jak se z totálního introverta stane za pět let skoro extrovert Kroutící očima Šokovaný  Šťastný

A ještě jedna otázečka.....jak se teda dá poznat na STYDLIVÉM klukovi, že se mu nějaká holka líbí??  ......... To by se možná hodilo i jako jako nové téma na diskuzi... Znepokojený

a co treba pokouknout po jinem klukovi z toho sportu a pokecat s nim...

Tak něco takového už jsem zkoušela (ale teda bez té kamarádky)....a myslím, že z toho moc nadšený nebyl.....myslím, že házel pohledy a pak byl poněkud aktivnější a v rámci sportu vynalézavější....Co z toho??
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS