chce se mnou spát?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:26:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  chce se mnou spát?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: chce se mnou spát?  (Přečteno 19022 krát)
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 14. Duben 2008, 14:41:45 »

Ahoj lidi. Obracím se na vás s důvěrou, že mi pomůžete rozřešit šifru na kterou můj mozeček nestačí Velmi smutný Mám kamaráda, jenže pro mě nebyl vždy jen kamarádem. Asi ani teď není, ale zamilovaná nejsem. Bohužel tenkrát to bylo jen jednostranné.  Dlouho jsme spolu pak nekomunikovali až před pár měsíci jsme si začali ( no já začala, ale původně úplně nevině) psát. Píšeme si stále a docela hojně. Píšeme si o všem možném a hlavně o sexu. Jsme dost konkrétní vyměnily jsme si i pár odvážných fotografií:oops: Psal mi, že mi to na nich sluší a že jsem sexi.Tím to také končí. Ráda bych s ním strávila noc i když tuším, že by to znamenalo konec kamarádství. I když vím, že by to z mé strany nebyl jen sex. A i když vím že my dva pár nikdy nebudeme. Přesto mě to hrozně láká. Nemám dobrý intinkt ani odhad na lidi. Proto prosím o radu, nebo aspoň o názor. Otázky jsou následující : Z toho co jsem zde vylíčila, zdá se vám, že má zájem o sex se mnou? Mám to navrhnout jako první nebo čekat, jestli s něčím nepříjde sám? Byla by ode mne velká hloupost vyspat se s ním? Díky za vaše názory.
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Duben 2008, 15:06:34 »

No, zajímavé. Mimo tvé otázky bych zareagoval na "Vím, že my dva pár nikdy nebudeme." Opravdu jsi si tím tak jistá?
Č.1: Pravda neviděl jsem tě, ale málokterý chlap by nechtěl, nicméně jestli jste kamarádi, třeba zájem mít nebude, tahle otázka myslím není příliš na místě, nebo lépe, nedá se na ni jasně odpovědět. Otázka č.2 Nejspíš k tomu měl už dost příležitostí a neudělal to, pokud po tom toužíš pomož mu, navrhovat ale "Vyspi se se mnou"....no nevím. Na 3. otázku nedokážu zareagovat. Promiň, ale celkové mi tvé otázky přijdou přinejmenším zvláštní. Pokud to opravdu chceš jdi do toho, bez okolků a užij si to.
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Duben 2008, 15:23:47 »

Možná jsou mé otázky zvláštní proto, že se v sobě moc nevyznám. Mám jasno v tom co čekám od své práce, ceho chci dosáhnout, ale v otázce vztahů dost tápu.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Duben 2008, 16:01:55 »

Ty se ptáš, jestli s tebou chce spát? každej kluk chce s tebou spát Šťastný ... jinak souhlasim s tim, co napsal Hunter
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Duben 2008, 17:12:18 »

Měl sem to podobné a prostě to dopadlo tak, že jsme spolu začali koukat na filmy, pak přešlo k "zahřejvání" během filmů a nakonec sme skončili v posteli Úsměv Nezáleží moc na tom, co říkáš, ale co děláš. Takže jestli chceš, tak se začněte víc potkávat a bývat u sebe doma, lísej se k němu a buďto bude chtít a pak bude sex ani se nenaděješ a nebo prostě chtít nebude. Ale abych řek pravdu, neznám kluka, který by odmítnul explicitní nabídky k sexu (kromě pár zarytých idealistů a věrozvěstů Šťastný). Navíc - kluk nepotřebuje kamarádky k životu. Většinou ho alespoň minimálně přitahují a proto s nimi je - to nemusí nutně znamenat, že by s nimi chtěl mít vztah, ale stejně ho přitahují...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Duben 2008, 18:14:05 »

jestli si z nej to "moc ti to slusi" vazne nemusela tahat nasilim.. tak si muzes byt jista ze kdyz se trosku budes snazit tak na tebe vlitne ze se ani nestihnes divit Úsměv
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Duben 2008, 07:14:35 »

u většiny dívek platí, že pokud nejsi jednonoha obluda s leprou a kapavkou a toho chlapa chces, tak ho dostanes. Pouzij divci zbrane, pekne se navon, hezky se oblikni a pozvi ho k sobe na veceri a na film ... pokud nechces byt az tak prima, zarid to tak, aby pozval on tebe (teda ja uz sem nevidela pekny film ani nepamatuju, nemas doma na kompu neco zajimavyho, inspirativniho? atd ... Mrkající) Jak ho dostat do postele ti asi radit nemusim  Smějící se
Problem je s temi vztahy. Do jeho hlavy tu nikdo z nas nevidi, takze nevime, zda on s tebou zamysli neco vic nebo ne. Kazdopadne by mozna nebylo od veci promyslet si, jaky vztah k nemu mas ty. Protoze neni nic horsiho nez se vyspat s kamaradem a pak dva mesice premyslet jestli ho mas rada, milujes anebo se vsecko zkazilo. Protoze na tyhle uvahy jsou vzdycky dva, a pokud alespon jeden nema jasno, tak se tim pokazi uuuplne vsechno a na dost dlouho.
takze si spis popremyslej:
1. jsem do nej zamilovana a umim si predstavit planovani budoucnosti s nim? (ano, zatim je predcasne o tom premyslet, ale instinkt ti vetsinou pomuze ve stylu - budoucnost? s nim? jenom to NE ... no a mas jasno  Mrkající)
2. je to natolik dobry a vnimavy kamarad, aby byl pripadne schopen pochopit, ze sex s nim byl pro tebe jen ulet? To jest odhadni uroven a miru jeho zamilovanosti do tebe, a taky jesitnosti.
3. pokud se ted sama nechces placat ve vztazich, co mu tam nezavazne navrhnout, abyste byli milenci? spojis prijemne s uzitecnym a kdyz si nesednete v postelli, tak se na to vykaslete a kdyz jo, tak si proste budete uzivat bez reseni vztahovych blbinek. Treba z toho pak neco bude a treba ne, ale to te nemusi trapit
4. ma on pritelkyni?  Super! Protoze pokud ano, tak mezi psanim erotickych smsek a jejich realizaci muze stat neprekonatelna bariera v podobe jeho lasky k NI  Úsměv
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Duben 2008, 07:32:37 »

No ono to je spíš tak, že z jeho strany by se jednalo jen o sex. On o vztah nestojí ani se mnou ani s jinou. Takže to je asi ten můj největší kámen úrazu. Nejsem si jistá, že bych nečekala něco víc, kdybych se s ním vyspala. Pochybuju o sobě ne o něm. Možná ho chci právě proto, že ho nemůžu mít ( aspoň co se lásky týče).
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Duben 2008, 07:40:01 »

no pokud ti dal jasne najevo, ze NECHCE vztah, tak k tomu ma asi nejake duvody (nerozebirej jako, stejne ti to nerekne a pokud rekne, tak te to maximalne nas.re). Takze pokud se s nim chces vyspat, tak to ber jako navstevu cukrarny...uzij si to, ale pamatuj na dusledky a snaz se je eliminovat. Ja tohle zazila pred nekolika lety a ve sve naivni blbosti doufala, ze az pozna jak uzasna sem, tak mu dojde, ze chce byt jen se mnou...NECHTEL  Mrkající ... a ja se z toho docela spatne dostavala. Takze je to cele jen na tobe. Jeho stanovisko znas a ty by ses mela rozhodnout, jestli jsi schopna nezavazneho sexu. A i kdyz budes mit pocit, ze jsi toho schopna (ja si to taky ze zacatku myslela),tak stale prubezne ohledavej svoji dusicku, jestli to na tobe bezanechava nejake nezadouci nasledky. Protoze pokud ten pocit mit zacnes, rychle toho nech a prerus kontakt s nim, jinak to bude pozdeji jen horsi. V tomhle pripade zalezi jen na tve sebekontrole. Jestli k nemu chovas nejake city uz ted, tak ti radim se nepoustet na tenky led a nespat s nim, jinak to nedopadne dobre
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
kajaMarxu



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Duben 2008, 11:58:56 »

to Avaranger: právě přemýšlím, zdali jsem idealista bo věrozvěst Šťastný noo nejspíš ani jedno, ale pár nabídek už jsem odmítl...asi jsem krapet jinej Šťastný, ale mezi 4% menšinu nepatřím...

to malenkaja: něco podobného už jsem zažil a kamarádství sex zničit nemusí...

jedna moje kamarádka to vyřešila jednoduše. poslala mě dvě smsky, v první stálo: že se strašně nudí a že má chuť na sex. a ve druhé: chci si zaš.kat a s tebou!! (btw měla přítele). na ně jsem sice nereagoval, protože jsem si byl jistej, že je opilá, ale když mě druhej den večer zavolala, že její rodiče nejsou doma, ať se stavím, tak už jsem neváhal...musím říct, že se mě hodně líbilo, že si dokáže říct o to co chce, ale na druhou stranu to bylo takový "vítězství bez boje", takže kdyby to nebyla HB8, tak bych do toho asi nešel (teda pokud by nebylo "sucho")...
druhá kamarádka to vyřešila jinak. v hospodě mě opila do nálady a když jsem jí jako obvykle doprovázel domů, tak mě nejdřív políbila a poté pozvala domů na panáka...
obě předem věděli, že o vztah nestojím a nadále jsem přáteli...

jinak souhlas s ostatníma, většina chlapů nabídku k sexu neodmítne, ale ...
pokud chceš jen sex, tak to zkus. pokud ne, tak bych to nedoporučoval...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Duben 2008, 20:53:46 »

to Avaranger: právě přemýšlím, zdali jsem idealista bo věrozvěst Šťastný noo nejspíš ani jedno, ale pár nabídek už jsem odmítl...asi jsem krapet jinej Šťastný, ale mezi 4% menšinu nepatřím...
Jestli to nebude věkem Úsměv Vyplněný ho nemáš, ale hádám někde k 28 Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kajaMarxu



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Duben 2008, 21:30:39 »

to Avaranger: právě přemýšlím, zdali jsem idealista bo věrozvěst Šťastný noo nejspíš ani jedno, ale pár nabídek už jsem odmítl...asi jsem krapet jinej Šťastný, ale mezi 4% menšinu nepatřím...
Jestli to nebude věkem Úsměv Vyplněný ho nemáš, ale hádám někde k 28 Úsměv

to vypadám na fotce tak staře?? Úsměv no moc jsi se netrefil, nedávno mě bylo 22...asi jsem natvrdlej (nebo to bude tím kolenem, co mě přistálo na šišce), ale jakou souvislost s tím má můj věk??...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Duben 2008, 21:45:09 »

No, vlastně nevim, ale někdo (kámoš, 27) mi říkal, že s věkem klesá chuť na sex a člověku to stačí méně často - říkal, že nejen u něj, že se shodli s kámošema a postěžovali si, že dokud chtěli a bavilo je to, tak nebylo do čeho píchnout a teĎ už se jim nechce... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kajaMarxu



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Duben 2008, 21:50:15 »

aha, tak to můj případ nebude, já jsem jen krapet vybíravej Úsměv...
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Duben 2008, 07:13:46 »

Dík za rady já to risknu a když to nevýjde, tak už se s nímnemusím vidět.
Jo s tim poklesem chuti na sex v přímé úměře s věkem, to asi nebude problém jen u chlapů.
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Duben 2008, 09:26:23 »

Pozor aby si se nespalila, pises,ze chces asi  vic nez sex, uz jednou odmitnul vztah s tebou a ja nepredpokladam,ze by se to zmenilo po tom,co se s nim vyspis, pravdepodobnejsi je,ze z jeho strany to bude porad stejne. Ale ty neudrzis svoje city na uzde a budes se pak akorat trapit.
Zaznamenáno
malenkaja

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 38
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Duben 2008, 09:49:11 »

Já nepočítám s tím, že bych s ním někdy chodila. No taky už mě napadlo, že možná nejsem ten typ lidí co dokažou oddělit ,,potěšení" a city. A že by mi to mozhlo spíš uškodit, ale to nezjistím dokud to nezkusím. I když to možná bude bolet.
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Červen 2008, 23:20:34 »

Dík za rady já to risknu a když to nevýjde, tak už se s nímnemusím vidět.
Jo s tim poklesem chuti na sex v přímé úměře s věkem, to asi nebude problém jen u chlapů.

S tim souhlasim: u chlapů chuť klesá, zatimco u naivnější půlky lidstva stoupá Mrkající
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS