Co mám se sebou ještě udělat?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 21:49:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co mám se sebou ještě udělat?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Co mám se sebou ještě udělat?  (Přečteno 30703 krát)
fidla

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 28. Únor 2011, 19:51:30 »

Zdravíčko, ráda bych se Vás zeptala na názor

Letos mi bude dvacet a doposud...nic? Nijak zvlášť bych to neřešila, jenže jak začínám poslední dobou zjišťovat, stíhá mne čím dál tím víc pocit samoty - i když to vlsatně není pravda, mám skvělou rodinu, přátele, školu, která mě baví...ale víte jak, rozumíte mi?
Spíš se ptám, kde je tak jako ta "chyba". Dříve jsem bývala zdrženlivá, bavit se s klukama, jej, to byl průšvih, když se mi někdo líbil, tak jsem radši chodila kanaláma a tak podobně...
A najednou v teď v novém kolektivu na VŠ jako bych se změnila o 180 stupňu - a nejedná se o přetvářku! mezi kluky vlítnu úplně v pohodě, vlastně mezi těma pár nejbližšími jsou vpodstatě jen kluci, jsem komunikativní a necítím, že by se ke mně nějak stavěli i oni zády...
Vždycky, kdyžs e mi někdo líbil, udělala jsme první krok, ale nikdy to nedopadlo, ale zkoušela jsem to u několika "exemplářů". nejsem ale vlezlá, když vidím, že je reakce taková, která nevypovídá o žádném hlubším zájmu, dávám ruce pryč, cit a zájem si nevynutím.
Jenže mi řekněte - kde je chyba? Když jsem byla neaktivní, chápu, že se nikdo neobjevil. Teď když jsem aktivní, je situace vpodstatě stejná a začíná mě to popravdě štvát. Je jasné, že první oslovení, hra očí, úsměvy, to ano, ale když se budu pořád snažit jen já...-přejdu do pozice chlapa - lovce a to kluky odrazuje.
Možná se mě kluci bojí...
Nebo si myslíte, že mám prostě čekat a dát věcem prostě volný průběh? Jenže to bych s etaky nemusela dočkat...řeším tu věci, které maj za sebou dnešní holky v 17ti/18ti:)

Děkuji za případné názory:)

P.S.jinak vzhledově jsem úplně normální holka
 
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Únor 2011, 22:00:16 »

S tímhle asi zde zkušení souhlasit nebudou, ale prostě podle mě se dají ovlivnit pouze některé věci, jako komunikativnost, celkové působení, zkušenosti... ale stejně to ještě neznamená, že tím dosáhnu vysněného cíle. Určitě mu budu blíž, ale někdy si myslím, že by pomohla pouze smlouva s ďáblem podepsaná krví  Šťastný
Pokud cítíš, že už se s klukama umíš bavit úplně v pohodě, tak to spíš moc neřeš a spíš tomu dej volnej průběh. Vysílej signály a buď v pohodě. Na druhou stranu si zase nemyslím, že to že seš aktivní, je nějaká chyba. Někdo ten první krok udělat musí a nevidím nic špatného na tom, když to bude holka. Nechat si takhle ujít příležitost prožít s někým pár krásných chvil by byla určitě škoda. Spíš si nevytvářej žádný pravidlo, že např. teď tomu necháš zásadně volnej průběh, nebo se budeš pořád snažit. Nech to na okolnostech. Pokud budeš cítit, že by to mělo smysl sama něco zkusit, tak to prostě zkus. Pokud si nebudeš jistá, jestli by to stálo za snahu, nech to být. Asi nějak tak to vidím já.
Tomu pocitu samoty naprosto rozumím, bohužel.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Březen 2011, 00:12:02 »

Možná by to chtělo víc info o tobě...například fotku nebo aspoň nástin vzhledu...jestli to třeba není tim...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Březen 2011, 00:47:37 »

Trochu příznačný mi příjde, že nějaké to info o svém vzhledu jsi připojila až úplně na konec, jakoby mimochodem. Ačkoliv tě možná zklamu, tak klukům jde obecně v první řadě právě o tohle.
Nevím, co si představit pod pojmem "normální holka", protože to se může hodně lišit.

Dobrá zpráva je, že jak u holek tak u kluků nestojí vše jen na genetickém vzhledu, ale na tom, co se sebou člověk dělá, jak sportuje, jak o sebe pečuje, jak se oblíká a jak se prezentuje. To celý hraje do "vzhledu".

Musí to jít všechno tak nějak dohromady, ale pokud o sobě tvrdíš, že jsi normální holka, tak bys neměla mít problém dosáhnout následujících věcí (některé z nich už možná máš).
Štíhlá sportovní postava, jemná pleť, hebké vlasy, vyzývavé oblečení, vkusný make-up a doplňky (a.k.a. móda). Záměrně tu nemluvím o souměrnosti obličeje, to třeba neovlivníš, ale o zbytek se dá jakž takž pečovat. Jestli nezabírá tvůj aktuální vzhled, tak zkus změnu.
Nový hravý účes, odvážnější šatník, jiné líčení, dieta a sport.

Jedná se o obecné rady, tak si je nějak neber. Jen se zkus kriticky zhodnotit. Anebo pošli fotky.

S pozdravem,

- Paul C.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Březen 2011, 07:18:39 »

Může za to muška jenom zlatá.

Jde o tvůj celkový projev a pokud jsi freeky matfyzačka, tak to nefunguje:-)

Chlapi jsou rádi, když se mohou snažit a toho, co si neuloví, toho si neváží. Ty je musíš jen nalákat, ale ne balit.... proboha, jen to ne. my chceme dobývat, ale jsme strašně rádi, když nám kromě kladení řpekážek sem tam i něco povolíš:-)

Sex na druhým rande je ok. Ale pokud se objeví ženská, která chlapa loví, tak se nám rozsvítí červený světýlko v hlavě... bacha, je divná, takhle se holky nechovají.

Buď hravá, ale nebuď všemu svolná, to vychytáš. jiný vrtevnice na tebe mají pár let náskok, tak to prostě okoukáš:-)
A třeba se blbě oblíkáš nebo ti smrdí z pusy
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2011, 11:16:15 »

2 Paul.C : Vyzvývavé oblečení bych určitě nedával na holku co chce balit svoje spolužáky z VŠ...to bych spíš odkázal někam na vesnickou diskotéku pro couru co chce balit místní ožralé strejce...tohle je takový moc prvoplánový a v podstatě už tam nemáš moc co objevovat...na to se podle kvalitní samec nechytí...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Březen 2011, 12:16:50 »

Ale lepsi obleceni by mohlo pomoct. Kdyz je uplne normalini a jeste ma dziny, tricko a sportovni boty, tak je to trochu nudne.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Březen 2011, 12:50:58 »

Neřešme tu vzhled neb k jeh posouzení je třeba ho mít před sebou Úsměv Bez toho to nemá cenu.

Ale osobně mám pocit, že jsi trochu extrémistka Úsměv Slovy klasika ... Nejdřív nic a najednou HRC ... !

Jak správně napsal Joei, kluci jsou rádi když můžou balit a překonávat překážky. Problém je, že jsou často nejistý a bojej se toho, že ty nemáš vůbec zájem. A neni nic horšího než dát najevo svoje city před někym kdo je neopětuje. Takže musíš ukázat, že chceš a přitom "nechtít" Šťastný Problém co? Šťastný

Jo a last but not least - musíš bejt shopná odhadnout svojí hodnotu. Jedna slečna v mym okolí s tímhle má problém. Já mám sto chutí jí říct, že na takové kluky, jaké si vybírá PROSTĚ NEMÁ. Jenže holky furt ať neblbnu, že jí budu srážet sebevědmí (kterého moc nemá) a tak. Takže se do toho zatim nepletu. Ale ta kalibrace je hodně důležitá pro ty prvnotní úspěchy. Jakmile budeš mít i třeba kratší známost, tak se v tom naučíš líp chodit. A postupně můžeš konvergovat k nějakému kompromisu mezi ideálem a tím, dkes začala.

Stejně jako u holek tak i u kluků jsou takové věci, které jsou špatně chápány.
* Většina kluků třeba IMO celkem může holku která je submisivní a v rámci předehry jim bude řikat, jak moc to chce a ať jí to udělá, ale na druhou stranu nechtěj d**ku, která dá každýmu.
* A naopak, stejně žádoucí může bejt nevinná, nezkažená holka, kterou si člověk ještě může trochu podle svého "vychovat" než holka, pro níž je dvacátej v pořadí. Ale zas jen do doby než mu její naivita začne lézt krkem Úsměv
* Na první pohled chtějí krásnou holku ale ve výsledku s ní nevydrží, když je úplně blbá.

Tedy podle hesla lepší vrabec v hrsti ... Mrkající Jít klidně do nečeho o čem nejsi 100% přesvědčená a když to nevyjde, tak máš o zkušenost navíc.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Březen 2011, 17:04:25 »

Asi by si tu mala mať názory od roznych mužov, aby si si mohla urobiť objektívnejśie predstavu.
Nechcem sa Avy dotknúť, ale pripadajú mi to ako riadne kecy.  Odpoveď nájdeš proste a jednoducho tu:

Možná by to chtělo víc info o tobě...například fotku nebo aspoň nástin vzhledu...jestli to třeba není tim...

100% si skontroluj vzhľad, śarm, image. Som ekonóm a dovolím si tvrdiť, že o šarme niečo málo viem. Som nakoniec obklopený tisíckami najroznejśích žien od šprtiek, cez športovkyne, umelkyne, fajn holky až po blbé blondínky. V strućnosti ale pre všetky typy platí to isté: Si pri tele: máš to blbé. Máš krátke nohy, nepeknú tvár, zlý zadok: Máš to blbé. Zlý image? Máš to blbé. Komunikatívnych ľudí je mnoho a muźi majú na výber, rovnako ako ženy. To, že si ešte nenašla kupca može byť aj v kvalite tovaru...

to je moj pohľad.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Březen 2011, 19:47:36 »

Nesouhlasím s Tebou Arty. Kdyby to skutečně bylo tak, jak říkáš, všichni esteticky méně pohlední lidé by byli sami. Což samozřejmě nejsou. Samozřejmě tvůj vlastní vzhled ti rovněž vzhledově vymezuje skupinu potencionálních targetů. Zejména u žen to tak platí, muži mají i jiné afrodiziaka jako prachy nebo silné charisma, kterými mohou nadstavit a vytunnit nedostatečnou krásu.

Takže, i kdyby dotyčná nebyla hezká, neznamená na to, že je to příčina toho, že nemůže zavadit o kluka. Proč jí nebalí kluci, kteří jsou na stejném či nižším vzhledovém levelu? Tuhle otázku tvoje vzhledová teorie nezodpoví.

Souhlasím s tím, že bych dotyčnou slečnu musel vidět a poznat, než by vůbec měla padnout nějaká rada, co s tím.  Ale tím, že o sebe budeš pečovat, určitě nic nezkazíš. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Březen 2011, 20:34:51 »

Kdyby to skutečně bylo tak, jak říkáš, všichni esteticky méně pohlední lidé by byli sami. Což samozřejmě nejsou.
Nejsou, protože časem ze zoufalství všichni sníží svoje nároky
Zaznamenáno

onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Březen 2011, 00:44:40 »

Nesouhlasím s Tebou Arty. Kdyby to skutečně bylo tak, jak říkáš, všichni esteticky méně pohlední lidé by byli sami. Což samozřejmě nejsou. Samozřejmě tvůj vlastní vzhled ti rovněž vzhledově vymezuje skupinu potencionálních targetů. Zejména u žen to tak platí, muži mají i jiné afrodiziaka jako prachy nebo silné charisma, kterými mohou nadstavit a vytunnit nedostatečnou krásu.

Tak všichni sami nejsou, ale většina méně pohledných asi bude. Podivený
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Březen 2011, 14:31:16 »

D9 má pravdu.


Takže, i kdyby dotyčná nebyla hezká, neznamená na to, že je to příčina toho, že nemůže zavadit o kluka. Proč jí nebalí kluci, kteří jsou na stejném či nižším vzhledovém levelu? Tuhle otázku tvoje vzhledová teorie nezodpoví.

Balia ju ako všetky ženy lenže ako to už u menej úspešných ľudí v tomto smere býva, nemá záujem o "horśí tovar", takže otázka nie je Prečo o mňa nikto nemá záujem ale Prečo o mňa nemajú záujem tí, ktorých chcem.

Lebo nie som na ich úrovni.... Podivený
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Březen 2011, 14:37:51 »

Nelze soudit. Pořád ještě jsme bez fotky a tedy bez hmatatelného důkazu.

Navíc vzhled má *některé* věci společné (především v obličeji), ale mnoho znaků se liší napříč populací. Podle toho co tu porůznu píšeš, by sis o mou ideální holku neopřel ani kolo Šťastný A naopak mě by ta tvoje byla dobrá tak akorát jako věšák Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Březen 2011, 16:44:07 »

Souhlasím s Artistem, že vzhled je až na prvním místě. Kdo z Vás se někdy pokoušel sbalit ošklivou holku? Jakého kluka si holka vybere? Hezkého a charizmatického nebo ošklivého a charizmatického? Podle toho co napsala si myslím, že se klukům nelíbí. Nevypadá dobře.

Vzhled ale neznamená jen to, jaké má geny, tvar obličeje atd. Každému se líbí něco jiného a každý může být pro někoho druhého hezký a přitažlivý. (pokud teda nemá třeba 6 prstů Šťastný ) Daleko větší váhu má podle mě to jak se o sebe člověk stará. Každý může mít pěkné tělo, když bude sportovat. Každý může být štíhlý, mít čisté hezké vlasy, zdravě vypadající pleť...

Co pro to udělat? Sportovat, zdravě jíst, tzn. jíst hodně zeleniny a ovoce (potom vypadá člověk opálenější a celkově zdravější) a být v psychycké pohodě.

A holky mají výhodu v tom, že nemusí být bohaté. http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/226222-cim-bohatsi-maji-zeny-partnery-tim-casteji-pry-dosahnou-vyvrcholeni.html
« Poslední změna: 03. Březen 2011, 16:52:55 od Lucaso » Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Březen 2011, 13:47:09 »

Stopercentne! Zdravie fyzické i psychické je rovnako doležité ako genetika, to som zabudol napísať. Díky, veľmi doležitý postreh. Videl som mnoho pekných žien s dobrou genetikou, ktoré sa o svoje zdravie a vzhľad nestarali / nemám na mysli farbičky na tvár, ale celkovo šarm. Moja FB népoužíva okrem nejakej masti nič a vyzerá v tvári nepopierateľne dobre/. Neboli veľmi príťažlivé a mali len priemerného partnera.



Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Březen 2011, 13:50:26 »

Navíc vzhled má *některé* věci společné (především v obličeji), ale mnoho znaků se liší napříč populací. Podle toho co tu porůznu píšeš, by sis o mou ideální holku neopřel ani kolo Šťastný A naopak mě by ta tvoje byla dobrá tak akorát jako věšák Šťastný

Je to možné. Dúfam, že moc neodboćím od témy, ale zaújmalo by ma, aká je ideálna pre teba, pre porovnanie. Začnem ja. Zvýraznené slová sú podmienkou, ktorú musí splňovať / alebo aspoň večšinu z nich/ na LTR. Už pár takých poznám.

takže Vzhľad:  Dlhé nohy alebo aspoň lepší priemer / podmienka/, dobrý zadok / nie deformovaný, príliš tlstý alebo široky. Musí byť pevný alebo nakyprený, skrátka sexi/, Prsia normálna veľkosť a pevné, hrudník útlejší, dlhšie ruky s troška dlhšími prstami. Blod vlasy, podlhovastá tvár, vysoké čelo, výraznejšie nadobočnicové oblúky a výraznejšie obočie, silnejšia sánka, i.e.  celkovo maskulínnejšia. Zdravá pokožka, koža na tvári je pevná, nevysí, má nejaké sexi vrásky / napr. keď sa mračí, to ma rajcuje Šťastný/, vážny pohľad v očiach. Nemusí sa moc častzo smiať ale naznášam kyslé a priveľmi zadumané xichty.

Osobnosť: Cholerička!!!! Všetky ženy v mojej rodine boli choleričky, mám to v génoch. Vážna, pracovitá, konštruktívna, cieľavedomá, inteligentná, nedostatok zmyslu pre humor nie je prekážka. Dokaže sa baviť na úrovni o roznych vecniach, technických, vedeckých, intelektuálnych veciach. /Ale nemudruje! Úsměv/. Dokáže sa naštvať a dokáže byť výbušná. VÁŠNIVÁ!!!!!!!!, musí mať rada dobrodzužstvo, zmenu, aktívny životný štýl. Mať rozhľad o roznych veciach.

Vo vzťahu k mužovi: Submisívna. Vedomá si svojej hodnoty(!!!) ale nesnažiaca sa bojovať s mužom o prvenstvo. Proste muž je hlava, vodca, ona ho poslúcha a on ju na oplátkuz rešpektuje / veľmi doležité/. Za odmenu jej muž splní každé želanie, ktoré z nej ucíti. Troška súťaživa ale nie príliš / v drobnostiach: Kto pripravý lepšiu večeru? Kto vymyslí zaújmavejśí večer? Kto rýchlejšie pláve?/ . Má znaky destskej povahy / detský hlások, trocha hravá, dokáže sa nafúknuť a trucovať Úsměv, alebo prísť s pokorným prosíkom.../, ktoré sa kombinujú s dospelou, ženskou cholericjkou osobnosťou.
 
a samozrejme zdravá, elegantná, dobré držanie teľa, spoločensky nie outsider ale ani nie o moc obľúbenejšia než ja Úsměv

Zostručnené: Silná, inteligentná , vysoká blondína Úsměv
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Březen 2011, 13:56:53 »

Táto fotka to celkom dobre vystihuje:

Telo / a tak podobne by som chcel vyzerať aj ja Úsměv/

a tvár


viem, troška nároćné, ale úplne dokonalá byť nemusí a ja na sebe tiež makám.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Květen 2011, 08:06:23 »

Čekáním nic nezměníš. Zamysli se v čem je chyba. Je blbost říkat jsem "normální" holka. Já to u kluků nesnáším, když neumí zaujmou, když neumí prodat všechno co maj. Musíš být zajímavá, třeba roztomilá nebo hezká. Musíš umět zaujmout pohledem. Stát vzpřímeně a hrdě. Zkušenosti dělají asi hodně a to je u tebe chyba. Tak jako je chyba že sem nedáš fotku. Tak to pak vypadá i ve skutečnosti, bojíš se předvést. Je zbytečné si s ním hrát, a bavit se když ti nevyšle ten signál. Já asi moc balit kluky neumím, možná stačí že je jen zaujmeš a je to pak baví lovit a tebe baví ho škádlit jak se za tebou plazí. Možná ti pak řeknou nějakou lichotku. Třeba "ty nejsi až zas tak blbá" - to je jedna velká historka jak mě chtěl lichotit můj bývalý přítel když mě balil. (Novej neg pro Artista - tento mě fakt dojal!) Mám takovej pocit že něco skrýváš, prostě ti nevěřím.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Květen 2011, 12:54:30 »

vďaka ale ja už mám svoj: Všetky ženy sú kače.  Šťastný
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Květen 2011, 13:02:45 »

Já to u kluků nesnáším, když neumí zaujmou, když neumí prodat všechno co maj.

jo, ale vy to ocakavate, ze muz ohuri ako princ z perzie a to za 5 minut! WFT? Sereme vam na hlavu! Muzi nie su ziadne trenovane zvieratka hladajuce si domov. Snazte sa najskor vy nevyzerat ako tuctovky a davat pocit, ze ma zmysel venovat energiu aspon do pozdravu s vami.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Květen 2011, 15:03:31 »

Neříkám že chlap se má zbláznit, mají se snažit oba. Možná jsme to podala moc dramaticky a osobně se tě to dotklo, ale je to za prvé můj humor. Za druhé když se někomu snažím poradit, trošku to přeháním, aby se o to aspoň trochu pokusila. Nejsem namyšlená, ani na chlapy zlá, asi si prostě nerozumíme. Taky nejsem smrtelně vážná...
« Poslední změna: 25. Květen 2011, 15:31:40 od limetka.zuza » Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Květen 2011, 11:42:17 »

nedotklo, len som z vas zien uz dost otraveny.... Neutrální

boh stvoril zenu a muzi sa tuto fatalnu chybu rozhodli napravit vynalezom piva a Pc hier.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Květen 2011, 12:04:47 »

svět není černobílej a navíc, každej má někdy chut se na všechno a všechny vykašlat, ale jindy se ti zas zastýská..... Není to lehký, já mám taky smůlu.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Květen 2011, 17:18:15 »

neverím, že to má niečo so smolou či šťastím. A moja skúsenosť a logický záver - vzťah muža a ženy je tá najsvinskejšia hra akú ľudia len vymysleli a radšej by som vložil hlavu do tlamy besného psa než doveroval po tejto stránke nejakej žene.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS