Co s tim?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:41:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co s tim?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co s tim?  (Přečteno 12209 krát)
lala

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 20. Duben 2010, 09:27:28 »

Vsechny vas zdravim mam takovou otazku jak jinak co se chlapu tyka Úsměv) Stala se mi takova vec seznamila jsem se s jendim klukem (nebo spis on se mnou) ktere mu jsem se ocividne libila bylo mu se mnou fajn porad me nekam tahal snazil se, dotykal se me, objimal me... a prokecali sme spolu tydny na icq .. jelikoz zrovna nejsem typ co by do takovyhle veci sel nejak po hlavne tak sem ho ze zacatku dost odmitala (i kdyz teda sem s nim neco mela kdyz jsem se z nervozity dosti opila Šťastný ) coz bylo pri nasich par prvnich setkani vzdycky nakonec mrzelo ze sem k nemu takova zla a odmitava  Smutný ale tak proste je to bohuzel moje povaha od sebe dotycne odkopavat  po par tydnech uz sem konecne teda dosplea k tomu z e by to s nim smysl melo jenze ejhle najednou me prestal tahat ven dokonce uz i min psal tak sem se zacla vic snazit celkem mu i vycitat ze na me kasle :X atd (no je mi jasny aboslutni chyba Smutný )nakonec sme se videli jenze nic z toho(a chovala sem se opet blbe pac sem proste uz byla nastvana z toho jak to dopadlo)...po nasem rozhovoru na internetu z nej nejak vylezlo ze si to rozmyslel  ze to byla chyba, ze vlastne neni nikdo v okoli s kym by chtel chodit atd... tak ted nevim jsem z toho takova .. vim ze si za to de facto muzu sama k tomu jsem typ holky ktera vazne chlapy neuhani a nehodlam s tim ani zacit Šťastný ale jde mi spis o otazku jestli si myslite ze by to zas slo zvratit a pokud ano tak jak bych se mela chovat....dale se porad bavime ale nerada bych zapadal do kolonky "jen kamaradka" (kde sem asi bohuzel ted skoncila).....
Zaznamenáno
lala

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Duben 2010, 09:38:09 »

jen sem prochazela vedlejsi tema

Chlapi neradi, když se s nima vyjebává Úsměv

A úplně nejméně rádi, když se snaží, ženská se tváří jak královna ze Sáby a když je to přestane bavit, tak se jim začne vnucovat Úsměv

a bohuzel neco takoveho se mi asi podarilo :X myslite ze se to jeste da zvratit ? Podivený
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Duben 2010, 10:44:57 »

Podvědomé jednání muže: pokud je hezká, co nejdříve se s ní vyspat.
Podvědomé jednání ženy(1): oddalovat sex, nechat se zaopatřovat (nejen penězmi, např. humorem či pozorností muže).

Toto jsou protichůdné tendence. Žena určuje podmínky, za kterých je sex možný. Pokud jsou tyto podmínky absurdní, muž ztrácí zájem (půjde k jiné).
Jinými slovy, jak již bylo řečeno:

Chlapi neradi, když se s nima vyjebává Úsměv

Ze vztahu nemůžeš vyloučit sexualitu.
Řešení tvého problému: Vyspat se s ním. Poté se teprve ukáže, jaký má váš vztah další vývojový potenciál.

-----------------
1 Toto mají v jisté míře společné všechny ženy a nejedná se tu o intelektovou funkci; takže se ušetři výmluvných řečí, že ty taková nejsi. Jsi.
Zaznamenáno
lala

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Duben 2010, 11:04:49 »

no tak to je problem ja spim jen se svyma chlapama ... nemluve o tom ze ani nevim jak by k tomuhle melo dojit Šťastný a jinak prave oba hledame jedine vztah kterej by uz stal za neco a ne nejake mesicini poteseni na to uz ani jeden z nas nema naladu a ani vek a nejspis ani rozum Úsměv

a jinak ano ja takova presne jsem s zadnym mym pritelem sem si nezacla po chvilce ale vetisnou po mesici dvou co sem ho az doopravdy poznala jenze cim sem starsi tim spis se vztahum vyhybam nechce se mi zas zbytecne ztracet cas a nervy ....
Zaznamenáno
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Duben 2010, 11:18:01 »

Implikace snadný sex -> neuvážlivé měsíční potěšení je pouze tvoje projekce, nikoliv fakt. Sexualita nevylučuje další funkce vztahu. Sexuální abstinence další funkce vztahu typicky negativně ovlivňuje (za předpokladu, že jste oba sexuálně funkční jedinci).
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Duben 2010, 13:57:49 »

Jo, hezky si mě odcitovala Úsměv

A kupodivu také souhlasim se spinkosem Mrkající

Teď je problém v otm, že on je racinálně přesvědčen, že to s tebou nemá smysl a nemá náladu se snažit, když si s nim tak zametala. Takže potřebuješ, aby přestal uvažovat racionálně (=mozkem) a začal využívat jiné orgány Šťastný Ne, že by ses s ním nutně musela hned vyspat, ale musíš do toho co mezi vámi je nutně vnést vášeň. A taky... (oblíbený citát) "Až ucejtíš takový lehký cukání, tak to ignoruj. To si s tebou pohrává pýcha. Ser na pýchu. Jen bolí a nepomáhá." Když si to takhle po*** tak holt musíš spolknout hořkou pilulku a dát mu najevo, že ho chceš a že pro to uděláš cokoli. A pro chlapa je (až na vyjímky) převaha a vědomí, že uděláš co bude chtít (jen to vědomí, ne že by se to muselo stát) hodně sexy. A tím se do toho dostane vášeň a přestane myslet jen mozkem.

Rozhodně zapomeň na nějaké "teď jsem se snažila a teď se snaž ty"! Jestli ti to za to stojí, tak pro to budeš muset hodně udělat.

Nutno také podotknout, že je to možná už ztracené a že když k něčemu dojde, tak to bude jen proto, aby si spravil ego. Ale není zisku bez riskování Mrkající

Rozhodnout jestli to celé stojí za to, se musíš sama.

A taky pravda, že snadný sex => úlet neplatí vůbec! Pokud jde jen o sex, tak je to většinou předem jasné. Navíc na tom jasně ukazuješ, že funguješ na principu "budu děsně nepřístupná a budu tě průběžně odměňovat", což by mě ukrutně prudilo Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lala

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Duben 2010, 14:43:17 »

hh dik za rady kluci Úsměv mne by nevadilo se snazit atd Úsměv ale kdyz mi proste napsal ze uz si to rozmyslel tak zas nechci byt otravna Úsměv k tomu on je takovej typ ze by se vazne od zadne holky nenechal "sbalit" takze mam spis strach ze timto pristupem to zazdim uplne ...  ale tak tim ze budu hodna mila a uz se nebudu chovat jak krava snad nic nezkazim Šťastný prave tim svym mrcenim ze najednou na me kasle a tak sem to akorat jeste zhorisla no jak maly decko fakt jsem co si budem povidat ....Úsměv

ale ocividne se se mnou bavi furt rad taaakze zas tak uplne ztraceny by to byt snad nemelo Šťastný pokusim se najit tu spravnou hranici abych nebyla jeste otravna a nejela po nem Úsměv a tim padem to uz uplne neposlala do haaje Šťastný

 ja jen tak trochu  chtela slyset jestli to uvbec smysl ma a mam jeste sanci abych se nehonila za vetrnymi mlyny Šťastný protoze je fakt strasne jednoduchy to hodit za hlavu a rict si ze uz se tak stalo nic s tim nenadelam kaslat na to(a bohuzel tohle je dosit i moje povaha Šťastný stejne tak i jeho teda .... Šťastný )  ale je fakt ze sem to fakt po**** ja a myslim ze bych se minimlane mela pokusit to urovnat Úsměv
« Poslední změna: 20. Duben 2010, 14:46:35 od lala » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Duben 2010, 16:02:52 »

Důležitý je aby to pro něj vypadalo jakože to bdue "za málo peněz hodně muziky" Úsměv Tím pádem by si měl říct, že za to nic nedá, když ti dá druhou šanci a může jen získat. Jakmile pro něj z toho bude koukat moc práce a nějaký snahy, tak se na tebe po tý první eskapádě vyprdne.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
lala

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Duben 2010, 16:06:57 »

oki rozumim moc dik za rady Úsměv budu se snazit  Úsměv
Zaznamenáno
Mercedeska
Host
« Odpověď #9 kdy: 19. Listopad 2010, 17:38:18 »

Ahoj, jak to dopadlo?
Pycha (obavy, strach...) proste fakt predchazi pad.. Za mych adolescentnich let clovek za druhym behal (a druhy za prvnim,kdyz on neco provedl) a mluvil s nim a nemusel navlikat, ze jako omylem k nemu spadne do postele a jeste ke vsemu snad "zadarmo - za malo penez hodne muziky"...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS