Co to znamená?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 11:33:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Co to znamená?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Co to znamená?  (Přečteno 15124 krát)
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 24. Březen 2007, 14:26:19 »

Líbí se mi jeden kluk ze školy. Je mu 19. Občas se na sebe kouknem a někdy (třeba ve forntě na oběd) se snaží, abych neviděla že na mě kouká. Vím jen že mě už zaregistroval a že ví že existuju. Jenže poslední dobrou vždycky když jdu kolem něj, tak se dívá na druhou stranu. Smutný  Je to prostě nezájem nebo to může mít nějakej jinej důvod?jestli jo tak jakej? Mě totiž žádnej nenapadá.
A ještě jedna otázka. ale to bude asi u každého kluka jiné: Mohla by se 19 klukovi líbit 16letá holka? A to ještě vypadám trochu mladší.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Březen 2007, 15:06:31 »

tak libit se mu klidne muze, mam kamarada, kterej ve 23 chodil se 14... takze v tom asi problem neni. Zkus ho oslovit, nebo si na obede prisednout a pokecat

to ze odvraci pohled muze znamenat stejne tak nezajem jako ze se treba stydi . Takze nehaz flintu do zita, dokud nevis jak na tom jsi
Zaznamenáno
000200



Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Březen 2007, 18:55:10 »

Takhle jsem jeden cas porad "cumel" na jednu holku, az se me prisla zeptat, jestli nejsem "nakej uchyl"  Smějící se Uz spolu chodime asi 8 mesicu  Mrkající
Zaznamenáno
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Březen 2007, 19:26:25 »

V mym případě by se na to spíš musel jít zeptat on Šťastný
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Březen 2007, 19:11:43 »

Myslim, ze 16 je pro 19 letyho typka super ;-) Vim o cem mluvim. Ted mam sice 19ku, ale 16 lety slecinky sou super  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Březen 2007, 19:25:21 »

to jedna holka od nás ze třídy (16) a má kluka co mu je 23 (!). jóóó mít takovou třiadvacítku Super!  Super!
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Bob
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Březen 2007, 19:27:18 »

Citace: "spageta"
Líbí se mi jeden kluk ze školy. Je mu 19. Občas se na sebe kouknem a někdy (třeba ve forntě na oběd) se snaží, abych neviděla že na mě kouká. Vím jen že mě už zaregistroval a že ví že existuju. Jenže poslední dobrou vždycky když jdu kolem něj, tak se dívá na druhou stranu. Smutný  Je to prostě nezájem nebo to může mít nějakej jinej důvod?jestli jo tak jakej? Mě totiž žádnej nenapadá.
A ještě jedna otázka. ale to bude asi u každého kluka jiné: Mohla by se 19 klukovi líbit 16letá holka? A to ještě vypadám trochu mladší.


1. Stydí se.
2. Mohla.
Zaznamenáno

"Jak vypadáte je daleko méně důležité, než jak se cítíte." - D. Lewis
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Březen 2007, 19:29:35 »

Moc děkuju za odpovědi...snad to bude vážně tim že se stydí a já se zkusim podle toho chovat Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Březen 2007, 22:18:45 »

19-16 - muj pripad. Je to OK. I kdyz dokud to bylo skoro18-15 tak sem trosku trpel... obcas se este ten vek projevil. Ale v 16 uz to bylo OK. IMO staci omezit takove to "holcici chovani", ktere obycejne holky v 16 mivaji a nebude problem. Úsměv A ono ani tak nebude problem IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Březen 2007, 07:47:12 »

Avaranger nektery holky timto "holcicim chovanim" oplyvaji jeste ve 20 a nektere o ne prijdou uz ve 12...

takze nemuzes tak nejak rict, ze kazda 15 to ma, ale 16 uz ne...

Spageta proste to prubni a bud to pude, nebo ne:)
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Březen 2007, 13:45:01 »

Citace: "spageta"
Líbí se mi jeden kluk ze školy. Je mu 19. Občas se na sebe kouknem a někdy (třeba ve forntě na oběd) se snaží, abych neviděla že na mě kouká. Vím jen že mě už zaregistroval a že ví že existuju. Jenže poslední dobrou vždycky když jdu kolem něj, tak se dívá na druhou stranu. Smutný  Je to prostě nezájem nebo to může mít nějakej jinej důvod?jestli jo tak jakej? Mě totiž žádnej nenapadá.
A ještě jedna otázka. ale to bude asi u každého kluka jiné: Mohla by se 19 klukovi líbit 16letá holka? A to ještě vypadám trochu mladší.


1) z vlastní zkušenosti bych řekl, že se stydí
2) ano, mohla
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Březen 2007, 15:21:48 »

Citace: "Mawe47"
takze nemuzes tak nejak rict, ze kazda 15 to ma, ale 16 uz ne...
Taky sem to nerek.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Březen 2007, 16:33:19 »

mas pravdu, nerek, jen me to tak vyznelo, ale asi sem rano nebyla moc schopna myslet:)
Zaznamenáno
Daniel
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha - New World Disorder
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Březen 2007, 17:48:18 »

Tady řešíte rozdíl 16-19 a podobně to je v pohodě... já měl na tanečních 16ti letou partnerku, která měla 28ti letýho kluka  Smějící se  Pravda přišlo mi to trošku "moc" ale vypadali spolu spokojeně... i když sem si zezačátku myslel, že to je její brácha Smějící se teda při Tangu mě občas úplně provrtával pohledem..Kroutící očima

A opravdu to chování co popisuješ je spíš nesmělý..  Smějící se  může to bejt tim, že mu přijde blbý tě balit ve škole, když tam má spoustu posměváčků ze svý třidy  Šťastný Když mu dáš nějakej náznak tak se možná rozhoupe.. ale budeš asi muset něco trošku víc než na něj koukat  Super!
Zaznamenáno

Kdo nehraje nemůže nikdy vyhrát.

Jak hluboká je řeka, když nevidíš dno?

Jestli je strach vše čeho bysme se měli bát
Tak čeho se tolik děsíme?
Přece strach je jenom v našich rukách
Tak proč ho necháváme aby nás ovládal?
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Březen 2007, 18:45:04 »

Citace: "Daniel"
A opravdu to chování co popisuješ je spíš nesmělý..  Smějící se  může to bejt tim, že mu přijde blbý tě balit ve škole, když tam má spoustu posměváčků ze svý třidy  Šťastný Když mu dáš nějakej náznak tak se možná rozhoupe.. ale budeš asi muset něco trošku víc než na něj koukat  Super!

Asi tak, je potřeba zařídit prostředí bez účasti jak jeho spolužáků, tak tvých. Pak už zbývá odbourat nesmělost a je to Mrkající
Zaznamenáno
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Březen 2007, 19:23:39 »

tak to neni tou stydlivostí.dneska sem se dozvěděla že chce jen jednu holku a že s ní asi už chodí.....no pokaždý to nekončí dobře Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Březen 2007, 21:13:53 »

Citace: "spageta"
tak to neni tou stydlivostí.dneska sem se dozvěděla že chce jen jednu holku a že s ní asi už chodí.....no pokaždý to nekončí dobře Smutný
Nic neni vecne, ale obcas se nevyplati cekat Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS