dát tomu šanci?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:18:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  dát tomu šanci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: dát tomu šanci?  (Přečteno 11530 krát)
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« kdy: 06. Září 2010, 17:46:50 »

Dobré odpoledne,
seznámila jsem se před deseti dny na diskotéce s klukem. Znala jsem ho od vidění z dřívějška a vím, že jsem se mu velmi líbila. Padli jsme si naprosto do oka, ten večer došlo na nějaké pusy, od té doby si píšeme denně. Chtěl mi vytáhnout několikrát ven, ale vymluvila jsem se, že nejsem doma. O tenhel víkend měl tenisový zápas, tak mi pozval, byla jsem se na něj podívat v sobotu i neděli, ale měli jsme na sebe sotva pět-deset minut, pro neznámého pozorovatele vypadáme jako pár. Držíme se za ruce, líbáme se, upřímně řečeno, začíná se mi dost dostávat pod kůži, ale 1. je o tři roky mladší za 2. má pověst děvkaře. Mám strašný strach, že se spálím, jeho bejvalka je kamarádka mé sestry a tvrdí jí, že hraje na víc stran, že stále píše i jí a škemrá. Nevím zda, je to pravda. Jeho se ptát nechci, přeci jen se známe jen 10 dní a hned ho podezřívat, že je děvkař, mi přijde hloupé. Přijde mi, že je ze mě unešen, co píše, jen, za to, že jsem mu přišla na zápas děkoval asi 4x, je roztomilej, ale já mám strašnej strach, že se spálím, nehledě na to, že mám vždy racionálně věci pod kontrolou, nezačínám si s mladšími kluky, ale on je prostě... úžasnej Úsměv, ale raději to utnu hned než až zjistím, že vážně je víc holek. Mám po 5letém vztahu a těžkém rozchodu, nechci se zase spálit Smutný
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Září 2010, 18:49:37 »

"Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" by Ava

Chtěl mi vytáhnout několikrát ven, ale vymluvila jsem se
Proč ?
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Maggie
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 34
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Září 2010, 18:53:14 »

Neměla jsem odvahu, nebyla jsem si jistá, že mladší kluk je to co chci...řekla jsem, že jsem u babičky Smutný ubohé já vím Smutný
Zaznamenáno
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Září 2010, 19:37:08 »

Podle mě máš dvě možnosti: 1) Zkusíš to s vědomým rizikem, že se můžeš spálit, nebo 2) do toho nepůjdeš s vědomím, že si to pak možná budeš vyčítat.

Tedy zda litovat víc toho, co uděláš, nebo toho, co neuděláš.
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Září 2010, 13:58:28 »

Já bych do toho asi nešel. Podle výpočtů mu je 17 a přece jenom bych měl strach, že mu jde jenom o "skóre". Jeho pověst sice nemusí být pravdivá, ale pokud to tvrdí vícero lidí, tak na ní určitě něco bude. Takže jak již bylo psáno, záleží jestli si chceš užít několik úžasných chvilek života s asi dost hořkým koncem, nebo se porozhlídnout jinde.
Ale popravdě, asi bych se nechal unést i já a i přes tu možnou vidinu konce bych to nakonec risknul. Beru to tak, že je pořád lepší zažít něco, než vůbec nic.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Září 2010, 19:31:13 »

Je fajn, jak se tady ten můj citát ujal Úsměv

A v tomhle případě myslím, že sedí 100%. Jestli máš pocit, že se spálíš a bojíš se, ale máš chuť to zkusit, tak to velmi pravděpodobně zkusíš a posléze se spálíš Úsměv A není mi úplně jasné, co od nás očekáváš za odpověď.

Pověst děvkaře si člověk nevybuduje jen tak. Krom toho - z toho, že není tvoje věková skupina a stejně jsi z něj na zadku vyplývá, že je v jednání s holkama poměrně zběhlý a umí toho využít. Takže asi tak Mrkající....
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Prosinec 2010, 10:24:49 »

Podle mě máš dvě možnosti: 1) Zkusíš to s vědomým rizikem, že se můžeš spálit, nebo
2) do toho nepůjdeš s vědomím, že si to pak možná budeš vyčítat.
3) jít na děvkaře jako děvkař, stojí o tebe ? Úsměv nech ho at to dokáže, běž s ním ven užívej si to, popust uzdu až k barieře v podobě sexu za kterou nechod aspon týden.Celkem slušnej způsob jak si ho proklepnout a v případě že má nekalé umysly i nasrat že se tak dlouho snažil Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS