Ideální ženská?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 23:53:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ideální ženská?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Ideální ženská?  (Přečteno 52308 krát)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 16. Listopad 2006, 16:24:32 »

proste udelat prvni krok tak, aby si myslel, ze ho udelal on...
Nake osvedcene rady?
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 16. Listopad 2006, 20:23:14 »

2 deamoniack: Povídej jestli máš
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 16. Listopad 2006, 21:41:34 »

Citace: "Kolaloka"
2 deamoniack: Povídej jestli máš

bych se neptala Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 17. Listopad 2006, 15:07:09 »

Citace: "Kolaloka"
2 deamoniack: Povídej jestli máš


Třeba navléknout to na společnou školu/práci. Přijít za ním, aby vám s něčím pomohl. Mohl bys mi vysvětlit to a to? Pomoct s tím a tím? Pořád tomu nerozumím...asi si nad tím budeme muset sednou ve vinárně nebo u vás doma?
Chlap má pocit, že je důležitý (vždyť přitažlivá a chytrá dívka ho požádala o pomoc!), a když už je s tou holkou - samozřejmě čistě pracovně, že? - v bližším kontaktu, tak ji třeba zkusí sbalit. Tedy, za předpokladu, že se mu dotyčná líbí, a že se sám už odhodlává, ale neví, jak.

Je to trochu jak u blbých, zvlášť když tomu ta holka ve skutečnosti třeba rozumí líp, než ten kluk, ale někdy to zabírá:-)
Zaznamenáno
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Listopad 2006, 09:28:53 »

A není to trochu blbý, jít za klukem, se kterym jsem se v životě nebavila, a říct mu, že chci něco vysvětlit? Šťastný To je dobrá strategie v případě spolužáka, ale co mi, kteří nemáme to štěstí chceme, toho s kým máme vztah založenej na pohledech a úsměvech:)
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Listopad 2006, 10:41:59 »

Citace: "Kolaloka"
A není to trochu blbý, jít za klukem, se kterym jsem se v životě nebavila, a říct mu, že chci něco vysvětlit? Šťastný To je dobrá strategie v případě spolužáka, ale co mi, kteří nemáme to štěstí chceme, toho s kým máme vztah založenej na pohledech a úsměvech:)


No jo, tak to bude horší...Tak to už zbývá jen rozsypaná taška (samozřejmě před dotyčným, aby pomohl sbírat, případně do něj rovnou jakoby náhodou vrazit a při tom něco rozsypat) nebo něco podobného  Šťastný  Stydlivý  Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Listopad 2006, 19:48:43 »

Citace: "Rachel"
Citace: "Kolaloka"
A není to trochu blbý, jít za klukem, se kterym jsem se v životě nebavila, a říct mu, že chci něco vysvětlit? Šťastný To je dobrá strategie v případě spolužáka, ale co mi, kteří nemáme to štěstí chceme, toho s kým máme vztah založenej na pohledech a úsměvech:)


No jo, tak to bude horší...Tak to už zbývá jen rozsypaná taška (samozřejmě před dotyčným, aby pomohl sbírat, případně do něj rovnou jakoby náhodou vrazit a při tom něco rozsypat) nebo něco podobného  Šťastný  Stydlivý  Šťastný


Hm... takhle to zni docela jednoduse.. ale teda, pri mem stesti bych to neriskovala :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 19. Listopad 2006, 09:28:01 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "Rachel"
Citace: "Kolaloka"
A není to trochu blbý, jít za klukem, se kterym jsem se v životě nebavila, a říct mu, že chci něco vysvětlit? Šťastný To je dobrá strategie v případě spolužáka, ale co mi, kteří nemáme to štěstí chceme, toho s kým máme vztah založenej na pohledech a úsměvech:)


No jo, tak to bude horší...Tak to už zbývá jen rozsypaná taška (samozřejmě před dotyčným, aby pomohl sbírat, případně do něj rovnou jakoby náhodou vrazit a při tom něco rozsypat) nebo něco podobného  Šťastný  Stydlivý  Šťastný


Hm... takhle to zni docela jednoduse.. ale teda, pri mem stesti bych to neriskovala :-D

abys ho nakonec jeste nezranila  Šťastný
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 19. Listopad 2006, 09:29:40 »

Citace: "LordAli"
Co jsem si všiml, tak první krok dělá vždy holka. Pak je akorát na tom, jak toho kluk využije.  Nápad


Posunkům, náznakům a podobným věcem se nedá říkat PRVNÍ KROK Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Listopad 2006, 09:36:54 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "LordAli"
Co jsem si všiml, tak první krok dělá vždy holka. Pak je akorát na tom, jak toho kluk využije.  Nápad


Posunkům, náznakům a podobným věcem se nedá říkat PRVNÍ KROK Mrkající

jo...to je presne to, co si holky myslej...kdyz se na tebe podiva a eventuelne se usmeje, za prvni krok se to povazovat neda...takhle kdyz ti vyleje vino do klina, to uz ale zas jo  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 19. Listopad 2006, 09:40:24 »

Citace: "Lee Cougan"
takhle kdyz ti vyleje vino do klina, to uz ale zas jo  Smějící se


No a nebo to taky může být způsobeno nešikovností či škodolibostí Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Listopad 2006, 09:43:56 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "Lee Cougan"
takhle kdyz ti vyleje vino do klina, to uz ale zas jo  Smějící se


No a nebo to taky může být způsobeno nešikovností či škodolibostí Mrkající

nemluvil tu nekdo o idealni zene?  Smějící se  ta neni nesikovna, ani skodoliba
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 19. Listopad 2006, 09:55:43 »

Citace: "Lee Cougan"
jo...to je presne to, co si holky myslej...kdyz se na tebe podiva a eventuelne se usmeje, za prvni krok se to povazovat neda


Tak jen marně čekám, kdy už to holky pochopí!!!
Já se s klidem přiznám k tomu, že mezi řádkama jejich (ne)verbálních projevů číst zrovna dobře neumím...nejsem žádná vědma, abych věděl, co si myslí a ještě se podle toho zařizoval Stydlivý  
I když spousta žen asi řekne, že jsem spíše nedůftipný a sociálně negramotný Eh?
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Listopad 2006, 10:14:13 »

Citace: "kvarkopako"
Tak jen marně čekám, kdy už to holky pochopí!!!


vetsina nepochopi... chteji aby chlap byl ten, kdo udela prvni krok... nerikam, ze je to spravne, ale priznam se, ze k nim tez patrim...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 19. Listopad 2006, 10:20:31 »

Citace: "noghri"
Citace: "kvarkopako"
Tak jen marně čekám, kdy už to holky pochopí!!!


vetsina nepochopi... chteji aby chlap byl ten, kdo udela prvni krok... nerikam, ze je to spravne, ale priznam se, ze k nim tez patrim...

mohla bys tedy shrnout konkretne jake signaly kdy vysilas a jaka je na ne pozadovana reakce?  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 19. Listopad 2006, 10:36:07 »

klasicka hra s ocima (tak dvouvterinovy pohled pak uhnu, pak znova), nemam problem se ani sama seznamit pokud vylozene nezapracuji hormony a ja pak nemam vygumovany mozek  Smějící se , po seznameni (nebalim nikdy sama po barech a tak, spise me zaujme nekdo s kym se seznamim ve skupine pratel nebo ve skole/praci, protoze pak mam sanci poznat jestli bychom si mohli rozumet), pri konverzaci jemne nakloneni hlavy (ukazu krk Mrkající ), slovni flirtovani event. az letmy dotek...

ale bylo mi receno, ze pusobim az prilis inteligentne a dominantne, coz je pak odradi protoze maji pocit, ze bych cely vztah kocirovala ja... pricemz hledam pravy opak... nekoho kdo dokaze ukocirovat me  Smějící se s tou inteligenci jsem to nakonec vyresila tak, ze hledam pouze ve svem profesnim okoli, respektive aspon lidi se stejnym vzdelanim kdyz uz... coz mi pak bohuzel znacne zuzuje vyber, ale aspon ti chlapi nemaji problem se sebevedomim na tomto poli... tam je pak spise problem s tim (ne)dostatkem testosteronu :-/

edit: ted mi doslo, ze jsem zapomnela tu pozadovanou reakci... no pozvani na rande prece!!! Úsměv)) staci treba "nechces nekdy zajit na kafe?" nebo neco podobneho... je to strasne tezke, i kdyz vam to takhle jeden usnadni, co?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 19. Listopad 2006, 10:52:47 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "LordAli"
Co jsem si všiml, tak první krok dělá vždy holka. Pak je akorát na tom, jak toho kluk využije.  Nápad


Posunkům, náznakům a podobným věcem se nedá říkat PRVNÍ KROK Mrkající


Dá, protože tím ti dává najevo, že by jsi mohl mít šanci.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 19. Listopad 2006, 11:37:48 »

Citace: "noghri"
pri konverzaci jemne nakloneni hlavy (ukazu krk Mrkající )

sem asi nemoznej, ale neceho takovyho sem si asi nikdy nevsim  Smějící se  muzes nejak specifikovat, jak to vypada? zkusim se na to zamerit  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 19. Listopad 2006, 11:46:40 »

Šťastný jestli sis toho nikdy nevsim, tak to asi na tebe nezabira ne?

proste jemne nakloneni hlavy na jednu stranu k rameni doprovazene po(d)hledem a jemnym usmevem je jazny naznak v zenske reci tela, ktery rika "libis se mi"
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 19. Listopad 2006, 11:50:14 »

...puvodne sem nepochopil, jak to bylo mysleno. Ted si uvedomuju, ze vim o co de, nicmene si toho asi pri konverzaci nevsimam  Velmi smutný a nebo to na me slecny nepraktikuji  Přemýšlím
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 19. Listopad 2006, 13:44:10 »

Citace: "Lee Cougan"
...puvodne sem nepochopil, jak to bylo mysleno. Ted si uvedomuju, ze vim o co de, nicmene si toho asi pri konverzaci nevsimam  Velmi smutný a nebo to na me slecny nepraktikuji  Přemýšlím

tak to je pak asi s tebou tezke...
JA jsem si vsimla jeste reci tela - kdyz se mi nekdo libi, nevedomky napodobuju jeho pohyby. (Zase jsem si nevsimla toho naklaneni hlavy, ale zitra to zkusim - trebas mu to konecne dojde :-D )
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 19. Listopad 2006, 13:45:10 »

Citace: "noghri"
klasicka hra s ocima...pri konverzaci jemne nakloneni hlavy (ukazu krk Mrkající ), slovni flirtovani event. az letmy dotek...

Tak tohle běžně praktikuji s kamarádkami například ve škole...a o balení se nejedná ani s jedné strany Smějící se

Citace: "noghri"
respektive aspon lidi se stejnym vzdelanim kdyz uz... coz mi pak bohuzel znacne zuzuje vyber, ale aspon ti chlapi nemaji problem se sebevedomim na tomto poli... tam je pak spise problem s tim (ne)dostatkem testosteronu :-/

Také hledám v takovém okolí, bohužel však platí, že vzdělání nemá s obecnou (tekutou) inteligencí mnoho společného Ďábelský

Citace: "noghri"
staci treba "nechces nekdy zajit na kafe?" nebo neco podobneho... je to strasne tezke, i kdyz vam to takhle jeden usnadni, co?

A jak odlišit to, zda se jedná o kafe jen "kecací" mezi kamarády, či zda jde už o rande... Otázka
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 19. Listopad 2006, 13:46:25 »

Citace: "noghri"
proste jemne nakloneni hlavy na jednu stranu k rameni doprovazene po(d)hledem a jemnym usmevem je jazny naznak v zenske reci tela, ktery rika "libis se mi"


A to je Tvůj osobní a soukromý způsob, nebo je to mezi babama rozšířené Kroutící očima ???
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 19. Listopad 2006, 13:47:10 »

Citace: "LordAli"
Dá, protože tím ti dává najevo, že by jsi mohl mít šanci.


Ale celé je k ničemu, pokud to člověk nepozná... Projel jsem to
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 19. Listopad 2006, 13:48:58 »

Tak s tim kecacim kafe a kafe rande bych problem nevidela - proste prijde a pak se uvidi...to uz ji naznacis. A kdyz chlap celej vecer naseho "rande" ani jednou nebude mit snahu se me dotknout, me polibit tak mi asi dojde, ze to myslel jinak. Na stranu druhou, pokud nevite, jak to slecna mysli, tak to proste zkusite, ne? Maximalne vas odmitne, ale pokud sla s vama nekam jako kamaradka, jiste to nebude tak hrozne a ani to nebude davat vsude k dobru.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS