Ideální ženská?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 01:18:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ideální ženská?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Ideální ženská?  (Přečteno 52137 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 19. Listopad 2006, 14:39:41 »

Citace: "kvarkopako"
A to je Tvůj osobní a soukromý způsob, nebo je to mezi babama rozšířené Kroutící očima ???


je to jak muj zpusob, tak neco co se radi mezi cca 100 ruznych signalu reci tela, ktere zenske vysilaji... takze zcela obecny...

Citace: "daemoniack"
(Zase jsem si nevsimla toho naklaneni hlavy, ale zitra to zkusim - trebas mu to konecne dojde  )


bull...taky to delas...ac ocividne nevedomky Šťastný obcas i na jednoho naseho nejmenovaneho znameho  Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 19. Listopad 2006, 14:48:32 »

ehh...ta diskuse se zase trosku zvrtla uplne jinym smerem, ne?  Smějící se  abysme nahodou vsichni nedostali ban
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 19. Listopad 2006, 15:12:46 »

noghri - na toho, kteremu by slusela zelena??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 19. Listopad 2006, 15:17:13 »

Chm, , tou předchozí debatou jsem myslela, na to, že chlapa odo baby většinou odradí ten první jasnej krok (sms, přijít za ním i když jste se nikdy nebavili etc.)... Ty neverbální dělám první vždycky, já protože si toho z druhé strany většinou ani nevšimnu:) For Kvarkopako: Myslím že naklánění hlavy, je záležitost, kterou praktikují hlavně ženy:)
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 19. Listopad 2006, 15:20:05 »

Citace: "Kolaloka"
Chm, , tou předchozí debatou jsem myslela, na to, že chlapa odo baby většinou odradí ten první jasnej krok (sms, přijít za ním i když jste se nikdy nebavili etc.)... Ty neverbální dělám první vždycky, já protože si toho z druhé strany většinou ani nevšimnu:) For Kvarkopako: Myslím že naklánění hlavy, je záležitost, kterou praktikují hlavně ženy:)

kdyz na tebe budu naklanet hlavu, nejspis se me zeptas, jestli nemam neco s krkem, nez aby sis myslela, ze to je nejakej naznak...  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 19. Listopad 2006, 21:01:26 »

To jo:) Mimoto nechápu, proč vám chlapům nestačí jako jasné náznaky ty neverbální... Přece: Jestliže ženská začne na chlapa půl minutovejma pohledama, musí mu dojít, že není něco v normálu, tudíš si buď myslí, že má na hlavě trus, nebo že se jí líbí, takže po zkontrolování v zrdcadle se musí každej chlap (předpokládá se, že když nemá babu, tak ji hledá), chytit situace, pokud jde samozřejmě o ženu, jež se mu líbí, a dát jí najevo že by jeho sympatie mohly být opětované... Ve finále se teda na sebe dívají pár týdnů/ti nesměleší měsíců a když se nic neděje, tak se jeden z nich musí chytit iniciativy, a dát tomu druhému najevo své city formálně, což se očekává od chlapa... Ale to se většinou nestane Kroutící očima
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 19. Listopad 2006, 21:01:57 »

Citace: "Kolaloka"
Myslím že naklánění hlavy, je záležitost, kterou praktikují hlavně ženy:)


Kdepak. Naklaneni hlavy je psi nonverbalni signal, delaji ho muzi i zeny a znaci zaujeti. O nic explicitne svadeciho nejde.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 19. Listopad 2006, 21:35:48 »

Neverbální komunikace a řeč těla se probírá zde
http://forum.qark.net/viewtopic.php?t=7

Tady se probírá Ideální ženská.  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 23. Listopad 2006, 13:27:50 »

uz sem si chystal sahodlouhy popis toho jak si prestavuju idealni zenu (ktera by me maximalne pritahovala) ale zjistil jsem ze skvela demonstrace je ta indianska princezna ve filmu New World
http://www.thenewworldmovie.com/
jestli to nekdo videl
ne ani tak vzhledove (libi se mi hodne roztodivnych uplne odlisnych typu)
ale dusevne, chovanim, pristupem ke svetu a tak.
jedinou dusevni chybu co ma je ze je na takove hrozne machry Úsměv

//snad nejak nenarusuju konzistenci treatu, uz je to tu vyhasle
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 23. Listopad 2006, 13:35:16 »

Citace: "daemoniack"

JA jsem si vsimla jeste reci tela - kdyz se mi nekdo libi, nevedomky napodobuju jeho pohyby. (Zase jsem si nevsimla toho naklaneni hlavy, ale zitra to zkusim - trebas mu to konecne dojde :-D )


LOL, stava se mi casto ze nejaci lidi napodobuji moje pohyby nebo spise jednani, kdyz zacnu kaslat, kychta, zyvat (ale to je vseobecne zname), nebo kdyz treba ve vlaku usnu, po cvili se probudim a zjistim ze vsichni spi. Ja musim byt teda sakra atraktivni  Stydlivý  Šťastný  Šťastný
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 24. Listopad 2006, 00:23:23 »

Citace: "0254"
uz sem si chystal sahodlouhy popis toho jak si prestavuju idealni zenu (ktera by me maximalne pritahovala) ale zjistil jsem ze skvela demonstrace je ta indianska princezna ve filmu New World
http://www.thenewworldmovie.com/
jestli to nekdo videl
ne ani tak vzhledove (libi se mi hodne roztodivnych uplne odlisnych typu)
ale dusevne, chovanim, pristupem ke svetu a tak.
jedinou dusevni chybu co ma je ze je na takove hrozne machry Úsměv

//snad nejak nenarusuju konzistenci treatu, uz je to tu vyhasle


Pocahontas? Hezký S jazykem Já si vždycky myslela, že se kluci těhle typů spíš bojí. Jinak tý herečce je fakt 15? Neuvěřitelné Šokovaný
Zaznamenáno

¡Amores perros!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 24. Listopad 2006, 00:35:29 »

15?o tom ja nic nevim;
Proc pokahontas..sestrenice tomu taky rikala pokahontas...ja pokahontas neznam...tohle sem videl nahodou a uplne me to dostalo;
nevim jak klukum, nemyslim ze sem zrovna reprezentativni vzorek;
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
JoeyJoey
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 24. Listopad 2006, 01:12:55 »

Náhodou je to sympatický S jazykem Hele mně se třeba taky líbí typ William Wallace a Gibsona vidět nemusím Smějící se
Zaznamenáno

¡Amores perros!
Pennywise_clown



Karma: 0
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 02. Prosinec 2006, 23:47:55 »

Ideální ženská není  Vykřičník
Zaznamenáno
Andre2160
Host
« Odpověď #64 kdy: 19. Prosinec 2006, 20:08:22 »

Citace: "Kolaloka"
To jo:) Mimoto nechápu, proč vám chlapům nestačí jako jasné náznaky ty neverbální... Přece: Jestliže ženská začne na chlapa půl minutovejma pohledama, musí mu dojít, že není něco v normálu, tudíš si buď myslí, že má na hlavě trus, nebo že se jí líbí, takže po zkontrolování v zrdcadle se musí každej chlap (předpokládá se, že když nemá babu, tak ji hledá), chytit situace, pokud jde samozřejmě o ženu, jež se mu líbí, a dát jí najevo že by jeho sympatie mohly být opětované... Ve finále se teda na sebe dívají pár týdnů/ti nesměleší měsíců a když se nic neděje, tak se jeden z nich musí chytit iniciativy, a dát tomu druhému najevo své city formálně, což se očekává od chlapa... Ale to se většinou nestane Kroutící očima


tak to tu tak procitam a rikamsi hehe uplne muj pripad, divame se na sebe delsi dobu ( 2 mesice a neco) a ja furt ne a ne k necemu se prinutit (OMG),ale ted sem spozoroval ze uz se na me nediva ,takze jestli tam neco bylo tak to uvada Smutný
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 20. Prosinec 2006, 20:18:01 »

No co, myslíš, že na tebe bude koukat furt a odmítat ty davy kolem, když se za dva měšíce nedokopeš jí oslovit? Vrať se na zem a jdi za ní! Mrkající
Zaznamenáno

Life is outside!
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS