Já nevim jak to nazvat...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:07:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Já nevim jak to nazvat...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Já nevim jak to nazvat...  (Přečteno 31473 krát)
wwwnevimcz

Karma: -6
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 17. Srpen 2007, 11:11:35 »

No jo, ale když ta holka pak říkala, že on říkal, že má své oblíbenkyně a od ní jak to řekla mi to vyznělo ironicky...třeba mu vadim, nebo já nevim..je divnej :roll:a já teď nevim jak se s ním bavit, vlastně se už neuvidíme...
A ani nevim jestli ho chci, mě asi prostě jenom zaujala ta věta co řekl - to, že mám sama vědět proč jsem si to číslo vzala, ale on to řek vyznělo to prostě tak nějak jak kdyby se ptal v tom smyslu...a já nevim co si o tom myslet Kroutící očima
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 17. Srpen 2007, 11:36:25 »

ROFL Šťastný No více méně se klidně tou větou moh ptát "A proč sis to číslo teda brala, když mi možná nechceš zavolat?" Šťastný To je jak do dubu Úsměv A proč to řešíš vůbec, když ho nai nechceš?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 17. Srpen 2007, 11:40:20 »

No jo, ale když ta holka pak říkala, že on říkal, že má své oblíbenkyně a od ní jak to řekla mi to vyznělo ironicky...třeba mu vadim, nebo já nevim..je divnej :roll:a já teď nevim jak se s ním bavit, vlastně se už neuvidíme...
A ani nevim jestli ho chci, mě asi prostě jenom zaujala ta věta co řekl - to, že mám sama vědět proč jsem si to číslo vzala, ale on to řek vyznělo to prostě tak nějak jak kdyby se ptal v tom smyslu...a já nevim co si o tom myslet Kroutící očima

Víš Ty vubec co chceš?? Vykašli se na to co kdo říkal, a udělej si jasno tím, že do něho investuješ pár sms. A že o něho aspoň trochu stojíš, to je evidentní.
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
wwwnevimcz

Karma: -6
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 17. Srpen 2007, 11:55:42 »

Když já nevim co on..tak když jsme se viděli naposled, jsme řekla ať s eozve jestli chce, to tak říkám vždycky... Znepokojený
Zaznamenáno
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 17. Srpen 2007, 12:27:42 »

Když já nevim co on..tak když jsme se viděli naposled, jsme řekla ať s eozve jestli chce, to tak říkám vždycky...

A proč by jsi měla vědět co on???? Riskni to, nemáš co ztratit!
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 17. Srpen 2007, 13:21:11 »

Když já nevim co on..tak když jsme se viděli naposled, jsme řekla ať s eozve jestli chce, to tak říkám vždycky... Znepokojený
 

a co ty ses? nejaka popelka???
pokud sis rekla o cislo, tak si to ty kdo by mel volat ... (pokud mas zajem). no a ze nevis, co on? a to si jako myslis, ze my sme tu nejaky jasnovidci nebo co?
a ze uz se neuvidite? no to asi ne, kdyz se mu neozves.... nevadi ti to? fajn...ALE UZ TO PROBOHA NERES!!!  

btw kolik ze ti je let???
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 17. Srpen 2007, 14:17:10 »

btw kolik ze ti je let???
Ach jo... možná lépe nevědět Smutný To je fakt jak do dubu Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 17. Srpen 2007, 14:41:42 »

ja si naopak zacinam myslet, ze vek tu bude zasadni
mam  dojem, ze  slecne vubecnicnevimnebojak jetak 13.  Kroutící očima
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 17. Srpen 2007, 16:03:09 »

Jestli nekecá, tak se poprvé potkali před pěti lety, to by znamenalo v osmi. To asi ne.

Prostě je tohérečka a on ji na to neskočil:)
Zaznamenáno
wwwnevimcz

Karma: -6
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 17. Srpen 2007, 18:27:15 »

ja si naopak zacinam myslet, ze vek tu bude zasadni
mam  dojem, ze  slecne vubecnicnevimnebojak jetak 13.  Kroutící očima


Slečně je o hodně víc než 13 Znepokojený Prostě mě jenom zajímalo co znamená ta věta, tak teď už to vim, ale některý lidi by to taky "zmátlo". Co je na tom divnýho? Vim, že všechno moc řešim Kroutící očima
Zaznamenáno
wwwnevimcz

Karma: -6
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 17. Srpen 2007, 18:38:16 »

btw kolik ze ti je let???
Ach jo... možná lépe nevědět Smutný To je fakt jak do dubu Smutný

K tomu věku...je mi tolik mi je, myslete si co chcete, sem chodim  ptže chci slyšet taky jiný názory. A jsem hodně tvrdohlavej člověk a taky pako... Kroutící očima
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 08. Březen 2008, 17:10:47 »

Slečno wwwnevimcz, podívej se:

A ten 1. krok je opravdu na tobě a on se Ti ozvat nemůže, protože tvé číslo nemá!
V první řadě si hlavně ujasni, co chceš - pokud jsi brala jeho číslo z trucu  Směrovka tak to hoď za hlavu, tohle nemáme rádi.
                                                    - pokud jsi brala číslo ze zájmu  Směrovka neváhej a zavolej mu.

Mám dojem, že máš docela velký strach udělat první krok a tímhle přístupem zůstaneš možná "šedou myškou" do tý doby, než Tě někdo osloví.
Být balen je sice hezká věc, ale balit někoho je dobrodružství.
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Březen 2008, 16:07:09 »


V první řadě si hlavně ujasni, co chceš - pokud jsi brala jeho číslo z trucu  Směrovka tak to hoď za hlavu, tohle nemáme rádi.
                                                    - pokud jsi brala číslo ze zájmu  Směrovka neváhej a zavolej mu.


Být balen je sice hezká věc, ale balit někoho je dobrodružství.

Naprosto souhlasím....
Zaznamenáno
hiDDen.ID



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 10. Březen 2008, 17:34:27 »

naco reagujete na pol roka stare veci...
Zaznamenáno

Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 10. Březen 2008, 17:53:55 »

Se buď nevšimli, nebo chcou nahnat příspěvky/karmu/etc. Njn, když je to baví... Smějící se
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 10. Březen 2008, 21:28:03 »

Se buď nevšimli, nebo chcou nahnat příspěvky/karmu/etc. Njn, když je to baví... Smějící se

spíše ochota pomoci tomu druhému, tady o karmu nejde. Nicméně si myslím, že ty příspěvky mohou pomoci i těm, co mají stejný problém a nalézají uspokojivou odpověď podle svého gusta.

Prošel jsem to ještě jednou, vidím, že jsem si nevšiml data...ale nikde není psáno, ža na takový starý příspěvky se nemá reagovat..
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS