Jak dostat kamaráda

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:47:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dostat kamaráda
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Jak dostat kamaráda  (Přečteno 76858 krát)
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« kdy: 20. Říjen 2008, 19:42:05 »

Ahojky,
když jsmebyli zhruba před dvěma týdny se školou v Anglii, začala jsem se tam bavit s jednim klukem, který chodí o ročník výš. Prakticky celé posladní dva dny jsme byli pořád spolu. Od té doby, co jsme se vrátili se spolu docela bavíme. Každej den aspoň trochu. Jiskří to mezi námi, ale jsme pořád jen kamarádi.
Druhá věc je, že má přítelkyni. Chodí spolu přes měsíc.
Nevím, co mám dělat. Jestli se k Němu chovat pořád stejně, nebo ho někam pozvat, nebo co...
Poradíte mi prosím ?
Předem vděčná K.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Říjen 2008, 19:51:06 »

dokud má přítelkyni, tak neuděláš nic...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Říjen 2008, 20:19:02 »

Taky myslim. Ten jejich vztah je moc čerstvej na to, abys měla šanci mu nabídnout něco víc. Navíc, po měsíci to skvěle klape skoro všem. Můžeš počkat nebo zapomenout. IMO. Ale tak můžeš cíleně pořát "jiskřit" a ono se to třeba vyvrbí a nebo taky ne Úsměv

A ještě je samozřejmně možnost ho svést přes postel, čemuž chlap jen těžko odolává, ale je to hop nebo trop. Buďto se chytne, nebo si u něj na dobro skončila... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Říjen 2008, 20:54:21 »

To Kačenka: Já bych řek, že i když je to čerstvej vztah, tak máš šanci uspět. Ale musíš se snažit mu zamotat hlavu.
Jenom bych tě chtěl upozornit, abys tu snahu nepřehnala (třeba já si neumim představit, že bych si moch ve vztahu vážit holky, která by mi nadbíhala, potom mě pozvala na rande). Ten kluk s tim musí mít taky nějakou práci. ZAMOTAT HLAVU!
Jak řiká Avareng3r. Můžeš si zjistit kam chodí pařit, objevit se tam a prostě jít na to přes postel nebo minimálně přes líbání - tomu kluk docela snadno podlehne.
Zaznamenáno

BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Říjen 2008, 22:29:13 »

Upozorňuju,že z mých zkušeností se tenhle případ přes líbání nebo postel,spíš podělá nebo skončí jak slečna pro občasné pobavení Kroutící očima
Buď svůdná a rafinovaná,jemně naznač že bys zájem měla,pak to zase hoď do normální roviny, ale tak aby nevychladl,ale nesmíš to přehnat,aby si nemyslel,že si zněj děláš srandu Super!
Ale pokud je to nermální chlap,hraje si určitě rád,jen se to nesmí přepísknout Mrkající
Jsem se měl narodit jako baba Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Říjen 2008, 00:20:57 »

Upozorňuju,že z mých zkušeností se tenhle případ přes líbání nebo postel,spíš podělá nebo skončí jak slečna pro občasné pobavení Kroutící očima
No, pointa je v tom, že to skončí rozchodem se současnou. A když ne, tak neni o co stát, když má něco se dvěma naráz xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Říjen 2008, 13:33:14 »

 když ne, tak neni o co stát, když má něco se dvěma naráz xD
-takhle jsem to myslel Andílek
S jednou chodí,s druhou spí a hádejte se kterou bude jen spát,myslím,že s tou co se po něm vrhne dle manuálu výše Mrkající
Zaznamenáno
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Říjen 2008, 15:40:16 »

To ne ... přes postel určitě ne .... já teď přemýšlím, že ho pozvu na rande ....... ale nejsem si jistá -.........  Stydlivý
Zaznamenáno
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Říjen 2008, 15:46:01 »

To chlavní čeho se bojim je, že když budeme dýl kamarádi tak to "vychladne" a zústanem kamarády na věky.... a to přece jenom nechci .........
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Říjen 2008, 17:29:24 »

To je imo právě ta část, kterou si v tom mém "postelovém plánu" nepochopila. A to, že když ho pozveš na rande, tak BUĎ
a) bude to brát jako kamarádské posezení
b) bude to brát jako rande => nepůjde, když má jinou

Musí ti nějak podlehnout, což se nestane během konverzace nad tím, že si "půjdeme někam sednout"...

Mimochodem, můžeš nějak vysvětlit, co máš konkrétně na mysli tím "jiskřením"? Ono totiž to jiskření je dosti relativní. Něco může být jen proaktivní přístup k holkám, aby si budoval attraction, i když ve skutečnosti nemá zájem a jsi jen fajn kámoška Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Říjen 2008, 18:31:59 »

Mimochodem, můžeš nějak vysvětlit, co máš konkrétně na mysli tím "jiskřením"? Ono totiž to jiskření je dosti relativní. Něco může být jen proaktivní přístup k holkám, aby si budoval attraction, i když ve skutečnosti nemá zájem a jsi jen fajn kámoška Úsměv

Přesně jak píše Avák, hodně kluků si takhle fouka atraktivitu. A obzvlášť když maj holku, neboť maj obyčejně sebevědomí malinko vejš, tak to takto ukazují
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Říjen 2008, 18:34:02 »

Mluvil sem víceméně podle sebe - teď (zadán) když mi na tom vůbec nezáleží, tak jsem k holkám mnohem oteřenější a dělám narážky a neguju je jak na běžícím páse Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Říjen 2008, 19:36:31 »

Přesně jak píše Avák, hodně kluků si takhle fouka atraktivitu. A obzvlášť když maj holku, neboť maj obyčejně sebevědomí malinko vejš, tak to takto ukazují

S tímhle souhlasím. Má s tím asi zkušenost většina kluků - když jsou zadaní, je zájem holek o ně daleko větší. A přitom ne všechny holky ví, že dotyčný je zadaný. Přesně jak řekl Avi, vyzařuje z nich větší seběvědomí a klid
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Listopad 2008, 19:42:00 »

Tak ........... myslela jsem si, že když tomu nechám čas, tak se rozhoupe a udělá první krok ............. jaksi se nestalo .......... takže asi zvolim líbací taktiku ..............
Zaznamenáno
Di-X
*


Be ready for anything.

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 82


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Prosinec 2008, 22:31:51 »

takže asi zvolim líbací taktiku ..............

Líbací taktiku bych radši nezkoušel... aby se chudák nevyděsil.  Šťastný
Pak už by byl definitivní konec.  Smutný
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Prosinec 2008, 23:54:40 »

Doufám, že se dozvíme nějaké novinky.

BTW mě napadá na tu líbací techniku...používají to některé holky často? Zajímalo by mě, jestli to třeba vyzkouší a pak se schválně stáhnou a čekají co bude chlap dělat? Nebo se to prostě někdy stane a žádná technika v tom není, jen prostě úlet.
Zaznamenáno
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Leden 2009, 22:25:37 »

Nakonec jsem to vzdala ... alespoň prozatím .....
K té líbací taktice .... . Já to zkusila jednou a on mi na to řekl, že se omlouvá, ale že miluje mojí kámošku .......... ale aspoň jsem měla jasno ................
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 03. Leden 2009, 22:48:28 »

libaci taktiku? Smějící se to nekdy jako na nekoho zabralo? Šťastný sladky mladi, tyhle veci uz jdou uplne mimo me..
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Leden 2009, 11:06:45 »

Nakonec jsem to vzdala ... alespoň prozatím .....
K té líbací taktice .... . Já to zkusila jednou a on mi na to řekl, že se omlouvá, ale že miluje mojí kámošku .......... ale aspoň jsem měla jasno ................
¨
Ta jeho pritelkyne je tvoje kamaradka?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Leden 2009, 11:13:36 »

cas: spíš myslela, že tu taktiku na někoho jednou zkusila a ten ji s tím vyhodil.
Tenhle frajer je zase někdo jiný....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Leden 2009, 11:50:29 »

Monny:  Smějící se jo aha, blbe chapu, po ranu.



Jinak nejak nepobiram, jak tady 16lete holce radite, at na to jde pres postel. Trosku brzo ne?
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Leden 2009, 15:03:01 »

cassies: Časy se mění. Andílek

Kačenka: Chápu správně že líbací technikou myslíš, začít ho líbat a čekat na reakci? Tyjo, tohle u moc holek nevidím. Ale oceňuju. Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Leden 2009, 15:37:14 »

Je to docela náročný na nervy  Smějící se .... ale aspon je sranda ......
A hlavně máš jasno .......
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Leden 2009, 19:59:49 »

já to u holek vidim a zažívam často...
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Leden 2009, 20:37:36 »

Jinak nejak nepobiram, jak tady 16lete holce radite, at na to jde pres postel. Trosku brzo ne?

Brzo by bylo ve 14  Úsměv když se může od 15, tak proč toho nevyužít? To jen tak na okraj  Smějící se

Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS