Jak dostat z chlapa víc něhy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 10:39:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak dostat z chlapa víc něhy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak dostat z chlapa víc něhy  (Přečteno 22878 krát)
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 12. Květen 2009, 21:37:27 »

Ahoj dostala jsem se na bráchův PC a mam menší problém. Mam přítele, ale chybí mi od něj víc něhy, resp. skoro žádnou mě neodměňuje. Mě 19. jemu 28. díky
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Květen 2009, 21:54:00 »

A) Naznač mu to. (1% šance na úspěch)
B) Řekni mu to. (50% šance na úspěch)
C) Najdi si jinýho. (šance na úspěch neznámá)  Smějící se
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Květen 2009, 22:06:24 »

1) Řekni mu, že ti chybí něha.
2) Pokud to nepomůže vyměň přítele.

Protože "něha" je jedna z věcí, která jde fakt sama od sebe, pokud se dva milují. Alepsoň tedy v mém případě.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Květen 2009, 22:48:14 »

by the way je na tebe trochu starej...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Květen 2009, 07:24:34 »

D9: možná to bude i tím
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Květen 2009, 08:04:34 »

Ten věkovej rozdíl bude možná právě ten problém.
Donutit ho, aby si toho nevšiml, se ti asi nepovede. Nejjednodušší asi bude mu to říct, ale nejsem si jistej, jestli to je nejlepší nápad.
Mám stejnej názor jako Ava (občas nad některýma příspěvkama žasnu, kde se to v tobě bere Mrkající)
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Květen 2009, 08:50:33 »

Mimochodem by to příště chtělo trochu víc informací... třeba jak dlouho spolu jste... když je mu 28, tak už má něco za sebou a to, že projevuje málo něhy, může mít nějakej důvod...
Zaznamenáno

Raydeeen
Host
« Odpověď #7 kdy: 13. Květen 2009, 09:04:33 »

Někomu to prostě nejde -> smířit se s tím, nebo si najít novýho
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Květen 2009, 12:52:16 »

Mám stejnej názor jako Ava (občas nad některýma příspěvkama žasnu, kde se to v tobě bere Mrkající)
tak to výš, já mam taky nějaký ty, tydlecty..... city Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Květen 2009, 14:08:08 »

Mám stejnej názor jako Ava (občas nad některýma příspěvkama žasnu, kde se to v tobě bere Mrkající)
tak to výš, já mam taky nějaký ty, tydlecty..... city Úsměv

Myslíš jako vysoký city?  Smějící se

Jinak tím věkem by to klidně být taky mohlo, ale podle mě už to prostě je v člověku zakomponovaný. Někdo je prostě drsňák a podle mě tu něhu nějak neřeší, protože mu to přijde moc zženštilý. Třeba
« Poslední změna: 13. Květen 2009, 14:11:38 od GR77A » Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Nojby

Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Květen 2009, 17:19:32 »

Mimochodem by to příště chtělo trochu víc informací... třeba jak dlouho spolu jste... když je mu 28, tak už má něco za sebou a to, že projevuje málo něhy, může mít nějakej důvod...

jak dlouho spolu jsme ? 3,5 roku, no je pravda že už pár rozchodů z jeho strany bylo ale vždycky jsme se k sobě vrátily, ale asi to byla jen moje snaha.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Květen 2009, 17:32:15 »

Ježišmarjá Úsměv Tady buzeruju za češtinu a teď tohle Šťastný Sry S jazykem

No jo holka, tak když se už kolikrát chtěl rozejít, tak má asi nějakej problém s tebou a to, že ste sppolu může bejt taky jen to, že si ho vždycky přemluvila k něčemu, co sám nechtěl (zůstat spolu). Tak to je IMO mnooooooohem lepší řešení úplnej konec a njajít si někoho lepčího Mrkající Když už jste byli tolikrát od sebe, tak ten vztah nebude žádnej super, myslim.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Květen 2009, 18:06:23 »

Nojby: Taháš z vody leklou rybu. On o tebe zřejmě nestojí a ty to akorát záplatuješ jak čeští silničáři alsfalt -> po zimě se záplaty vysypou a je to na začátku.
V normální řeči chci říct, aby jsi zapřemýšlela, jestli má pro tebe význam dál táhnout tento vztah. Ale nechci dělat zásadní rozhodnutí, ty jsou jen na tobě
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 13. Květen 2009, 22:20:48 »

Tu něhu v něm musíš probudit. Pokud spolu jste už dlouho a navíc se tozcházíte a scházíte, tak už toho asi moc nevzbudíš.
Pokud to tak necítí, tak i kdybys mu to řekla tak to nepomůže. Je to naopak dost nepříjemný být nucen k něčemu co nemyslíš vážně. Já třeba ještě žádný holce neřekl, že ji miluju, protože jsem to tak necítil. To samý je, že s ní nebudu provozovat něžnosti, když ten vztah tak necítím. Pokud jde jen o sex, o zábavu, o společnost a takovýdle věci, tak tam ty něžnosti ani tolik nepatří. Něžnosti patří k lásce. Takže by sis měla položit otázku, jestli tě miluje nebo ne. Může to být daný tím.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Květen 2009, 07:24:08 »

Tohle mi připomíná můj bývalý vztah, u kterýho do teď nechápu, proč jsem ho takhle udržovala. Takovýhle rozcházení a scházení je na nic. Nechci dělat nějaký závěry, to si, Nojby, musíš udělat sama, ale schválně, zkus se zamyslet, jestli ho miluješ, a jestli bys sis s nim dovedla představit budoucnost.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Jirkap

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Srpen 2009, 16:25:46 »

Tenhle topik mě po zhruba roce navštěvování Qarka donutil k registraci Úsměv.

Sorry, ale evidentně většina z vás vůbec netuší, o čem dlouhodobé vztahy jsou. Samozřejmě že to můžeš řešit rozchodem, ale to si vůbec nepomůžeš. Za pár let to bude zase tam, kde je to nyní. Ve věku problém rozhodně není, i když se to některým z vás může zdát v 17 neuvěřitelné, i "důchodci" mají něhu rádi  Šťastný. A s mladšími děvčaty snad ještě víc  Smějící se.

To co se děje, se dá prostě nazvat vyšuměním. Bláznivou zamilovanost nahradil zvyk a pocit, že o vztah se už nemusí pečovat. To je samozřejmě blbost. Promluv si o tom s ním, ale nic mu nevyčítej. A zamysli se nad tím, zda chyba není i v tobě. Pokud se holka před klukem přestane snažit být atraktivní, skvělá v posteli a neřekne si co chce /náznaky u nás opravdu moc nezabírají Úsměv/, nemůže se divit, že klukovi vzevšední a bere jí jako samozřejmost. Jednostranné ukazování chyb u druhého nikam nevede, protože většinou bývá chybování na obou stranách.

Jirka.
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Srpen 2009, 19:17:07 »

Ve věku problém rozhodně není, i když se to některým z vás může zdát v 17 neuvěřitelné, i "důchodci" mají něhu rádi  Šťastný. A s mladšími děvčaty snad ještě víc  Smějící se.

Přesně tak, ten nápad s věkem je blbost. Spíš naopak. Když je takhle mladá, tak tím spíš je k ní člověk něžný, protože je křehká...

Dále taky myslím stejně jako Jirka, že z popsaných symptomů není automaticky dobrá rada rozchod.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS