Jak mu to dát najevo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 02:56:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak mu to dát najevo
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak mu to dát najevo  (Přečteno 18066 krát)
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 26. Listopad 2006, 22:31:22 »

Potřebovala bych vědět váš názor. Líbí se mi ve škole jeden kluk, kterej je o 3 roky starší. Je mu 19. Jenže je tu problém. Ještě minulý rok, se líbil mojí kamarádce, která za ním dva roky dolejzala. Ale vážně hodně. Tahle kamarádka dala mojí sestře na něj ICQ. A on mojí sestře napsal, že nesnáší holky okolo mě, protože mu sestra vysvětlila, že s tím nemám nic společnýho. Tenhle rok v únoru sme měli ve škole maturitní ples a oba jsme se tam opili a líbali jsme se. Potom jsme okolo sebe chodili jako že se neznáme.

Jenže teď se mi líbí, a chtěla bych mu to dát nějak najevo. Když ho vidím na chodbě, tak se na něj koukám a když se na mě taky podívá, tak se snažím usmát, jenže on hned uhne pohledem. Nevím jestli mám zkusit i něco víc, protože nechci být jako kamarádka. A navíc nechci aby se dozvěděla. Ale to už by byl menší problém.
Vim že je to složitý, ale snad nekdo poradíte.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Listopad 2006, 22:52:41 »

Hmm... zapeklita situace, ale videla bych dve moznosti:

vezmi si na nej ICQ od sestry a napis mu

pekne ho na te chodbe pozdrav, usmej se na nej a zeptej se ho... na to jak se ma, jestli se nechysta naka akce, jestli pujde na maturitak, popr. kdy a kde bude mit maturitak jeho trida...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Listopad 2006, 23:03:46 »

Bejt tebou bych se mu urcite ozval, at pres ICQ (to je takovy jistejsi...kdyz sedi u pocitace na ICQ, nikam nespecha a obvykle si o tom s tebou pokeca) nebo ho odchytit na chodbe (kdyz bude vypadat, ze specha na hodinu nebo je v naruzive debate s kamosema, tak taky neni ta prava chvile) a vysvetlit mu, jak se vec z tvoji strany ma. Vubec bych se nedivil, kdyby ho to ani nenapadlo.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Listopad 2006, 00:01:59 »

Vysvětlit mu, jak se věc má? No nevím, nevím...za mnou kdyby přišla slečna, že se jí líbím, tak asi...............jí poděkuju. Holka tak přímo jednat nemůže...kor v tom věku, každopádně můžeš určitě začít zdravit a víc se usmívat...a třeba si občas napsat na tom icq-jen tak nezávazně...
Zaznamenáno

Life is outside!
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Listopad 2006, 00:12:25 »

Tomassimo, to si myslis, ze holka ma cekat v koute a doufat, ze si ji princ jejiho srdce vsimne?? Kor kdyz je mlada?? Mam pocit, ze uz se to tu rozebiralo - ale to by take mohla cekat veeeeeelmi dlouho
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Listopad 2006, 00:18:56 »

Sami ste říkali(někde jinde), že když to holka sama začne, nemá to dlouhý trvání...nevím, jestli se s tím ztotožňuju, ale možná něco na to bude, každopádně kdyby za mnou, nic netušícím přišla a natvrdo to na mě  vybalila, tak to nebude mít žádný trvání...pomalu, aby si jí všiml, pak může přidat, kdyby on nic nedělal.
Zaznamenáno

Life is outside!
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Listopad 2006, 12:14:17 »

To psala Noghri - ja s tim zkusenost nemam Úsměv
Sakra, to je ale priserne!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Listopad 2006, 14:11:28 »

To není pravda, že když sama začne, že to nemá dlouhé trvání. To si pleteš s tím, když se s klukem vyspí na prvním rande Úsměv

To spageta: asi bych zkusila, co radí daemoniack.
Zaznamenáno
Tom Riddle
*


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Listopad 2006, 16:08:51 »

Citace: "Rachel"
To není pravda, že když sama začne, že to nemá dlouhé trvání.


ked sa ma niekto pyta, ci mam priatelku, tak mu odpoviem, ze nie a ani som nikdy nemal - podvedome dufam, ze ma polutuju, no zvacsa nasleduju len zacudovane pohlady typu "18-rocny a nemal babu?" (prip. "nie si teply?").. v skutocnosti ale jednu skusenost s dievcatom mam, len o nej nikomu nehovorim.. dovod?

bolo to pred tromi rokmi. ked som chodil na gympel (osemrocny), moja byvala spoluziacka zo zakladnej skoly, ktoru som 5 rokov nevidel, si zohnala si moje cislo a napisala mi. po par vymenenych smskach som ju zo zvedavosti pozval na rande, na ktorom sa vyznala, ze po mne tuzi uz od zakladky a navrhla mi chodenie. ja som na to povedal, ze potrebujem viac casu.. ona to pochopila po svojom a do kazdej smsky mi nezabudla napisat "uz si sa rozhodol?" napokon po troch tyzdnoch som tomuto psychologickemu tlaku podlahol a prisatal som na chodenie (s tym, ze sam nie som schopny babu zbalit, tak by bolo trestuhodne zahodit takuto sancu).. jej prejavy lasky sa stale stupnovali (nezne oslovenia, darcek k meninam, vynutene bozky), zatial co vo mne rastli pochybnosti. po mesiaci som si uvedomil, ze vobec nie je moj typ, nemame nic spolocne a uz vobec nemozem tvrdit, ze ju milujem (ako mi ona napisala v jednom liste), a tak som to ukoncil - dost brutalnym sposobom (dodnes mam problem pozriet sa jej pri nahodnom stretnuti do oci, hoci som ja jej uz ospravedlnil).. na druhej strane sa pred sebou obhajujem, ze ak bola taka zamilovana, tak to ani inak neslo..

odvtedy si hovorim, ze radsej budem sam (a panic) do 40-tky, ako by som sa mal nechat zbalit nejakou zalubenou zenskou.. mozno je to sksuenost, ktora sa neda generalizovat, ale potvrdzuje to, co pise tomassimo.
Zaznamenáno

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.
Optimism stems from lack of information.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Listopad 2006, 16:57:07 »

...neblaznete  Smějící se  

Tady nejde o to, zeby za nicnetusicim vtrhla...oni se znaji, uz spolu neco meli. Treba se tomu klukovi taky libi, jen si neuvedomuje, ze o nej ma nejaky zvlastni zajem.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Listopad 2006, 17:52:23 »

Tom Riddle
-tak od ted te asi budu mit za neco jako plavou bestii Šťastný a taky se ti nebudu moct podivat do tvych krasnych cernych oci Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Listopad 2006, 20:46:46 »

to s tím ICQ...že bych mu napsala, to nevim jestli by byl dobrej nápad. Takhle to udělala tak kamarádka jak do něj byla zamilovaná a já nechci být jako ona. Jeho to totiž dost štvalo. Ale je pravda, že ona není zrovna hezká. Ale já se mu taky nemusím líbit. Potřebovala bych nějak zjistit jestli se mu líbím, ale to asi jinak než kontaktem nepude:-)
Ale je pravda že na mě občas kouká, když jedem spolu tramvají, nebo na obědě. Jenže to může být tím že mě prostě zaregistroval a že ví že existuju. Já se totiž taky koukám na lidi, o kterých mi třeba někdy řekl kamarád.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Listopad 2006, 21:26:04 »

Heh... rozhodne bych na chlapa hnedka nevybalila, ze ho miluju..
ale nevidela bych nic spatneho na tom si s nim povidat, popr. zeptat se, zda pujde na nakou akcicku, zvlast, kdyz uz se kdesi potkali...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
spageta



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Listopad 2006, 21:39:44 »

No je jasný že bych mu to nenapsala. Ale když si na nějak vlastně seženu ICQ a napíšu mu tak mu to dojde.. Mrkající
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Listopad 2006, 21:55:03 »

a nerikala jsi, ze sestra na nej icq ma a pise si s nim?? Tak co si tam tak nahodou sednout misto ni... az si s nim nekdy bude psat, tak mu napsat ahoj tady ja, segra musela odbehnout, a ja tu tedka neco hledam... snad teda nebudu vadit, co jak se mas...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Listopad 2006, 21:59:18 »

Třeba ho vzít "na kafe" s tím, že jsi zmatená, nevíš jak "to tehdy" brát a chtěla bys si to s ním vyříkat. Nic víc.

Jestli k tobě něco cítí, půjde, protože tě rád uvidí, i když bude mít pocit, že jeho city moc neopětuješ.

Jestli ne, dá to buď jasně najevo, ale spíš půjde taky, s tím že bude rád, že to bereš v klidu a dá se s tebou mluvit.

A na místě už poznáš, jak se věci zhruba mají. Rozhodně to na něj nevybalit, spíš navodit dojem, že byste to možná mohli zkusit a dle odezvy ho trochu popostrčit, aby byl příště aktivnější on. A zbláznit se do něj až pak během dalších schůzek. Ty nebudš snadná k mání, jemu zvýšíš sebevědomí, že tě takhle sbalil...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Listopad 2006, 20:02:15 »

Citace: "0724"
Třeba ho vzít "na kafe" s tím, že jsi zmatená, nevíš jak "to tehdy" brát a chtěla bys si to s ním vyříkat. Nic víc.

Jestli k tobě něco cítí, půjde, protože tě rád uvidí, i když bude mít pocit,

Jestli ne, dá to buď jasně najevo, ale spíš půjde taky, s tím že bude rád, že to bereš v klidu a dá se s tebou mluvit.

A na místě už poznáš, jak se věci zhruba mají. Rozhodně to na něj nevybalit, spíš navodit dojem, že byste to možná mohli zkusit a dle odezvy ho trochu popostrčit, aby byl příště aktivnější on. A zbláznit se do něj až pak během dalších schůzek. Ty nebudš snadná k mání, jemu zvýšíš sebevědomí, že tě takhle sbalil...

naprosty souhlas  Vykřičník
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS