Jak na bývalého?!

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:35:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na bývalého?!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na bývalého?!  (Přečteno 38350 krát)
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 12. Listopad 2007, 14:59:28 »

A co si s nim promluvit a rict mu to atdy jako nam. Vysvetlit, ze uz si uvedomujes, proc jsi tu chybu udelala - tudiz budes v mensim pokuseni ji udelat znovu. A zeptet se ho zda u nej jeste tu sanci mas? Myslim si, ze je to nejlepsi cesta...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 12. Listopad 2007, 15:00:49 »

Asi nejak nemam pochopeni pro lidi, co opusti sveho partnera kvuli nekomu jinemu jen tak, protoze maji pocit, ze o neco prichazi... ja bych to asi holce neodpustil...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 12. Listopad 2007, 16:14:56 »

mluvit,mluvit, mluvit to mi opravdu jde:-)asi je to jedinééé.
Vysvětlit jsem se to pokusila, snad i úspěšně, poslechl mě, ale reakce na to byla, že jsem ho zklamala jako člověk. samozřejmě mě to nepřekvapilo, chápu jeho postoj ke mně.Je pravda, že se vídáme celkem často, vždy se ke mně chová hezky a slušně, ale mám z něj pocit, že se bojí si mě připustit znovu k tělu...
Není to tak dávno, co jsme to naše "mluvení" lehce neukočírovali a milovali jsme se . Tak to nazval on i já, on k tomu dodal, že to bylo stejně krásné jako dřív,ale že potřebuje čas.. Velmi smutný
No každopádně se to komplikuje víc a víc. Mám nutkání řešit věci hned, pokud ne , tak si často mylně, říkám, že mi něco utíká mezi prstama, proto snad i tuto záležitost chci řešit ze dne na den...nevím i ardy jak dál...
Věc druhá, já sama sebe taky nechápu, proč se to zvrhlo...jestli snad zakoukání do jiného a potřeba hledat něco jiného, fakt už ani nevím, proč jsem to udělala, ale bohužel, stroj času nemáme, abych mohla tu dobu vrátit zpět.Lituji toho, co jsem udělala....a vím, že nazvat to šlápnutím vedle je asi dost málo...
Ale jinak moc děkuji za vaše rady a názory, moc si jich vážím...
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 12. Listopad 2007, 16:45:53 »

Ztracená důvěra se ze dne na den nedá obnovit. Ale podle mě máš docela dobrou šanci ho ukecat, protože tě zřejmě pořád miluje (chlapi jsou holt hlupáci...)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 12. Listopad 2007, 17:10:55 »

hustejdym to vyjádřil presně Mrkající Je velká šance ho ukecat, páč tě pořád miluje. Záleží ovšem, jak to bylo konkrétně s tím novým objevem a co ste si řekli při rozchodu. Protože si to dost zkrátila, tak těžko říct. A taky je otázka, jestli ho bude zajímat, když se budeš moc snažit, jestli tím u něj neklesneš až moc. A nebo jestli bude lepší mu dát jasně na vybranou (Pořád tě hrozně miluju, udělala jsem chybu, ale chápu, že mě teď nechceš vidět, ale jestli si to rozmyslíš, tak já budu čekat.) A pak zmizet na čas. Následně udělat náhodu. A dát mu šanci, aby se znovu vyjádřil. Těžko říct. Mě osobně bejvalá dostala na to, že sme se čas neviděli a já na ni pořád myslel a řikal sem si, proč se mi ani neozve, když tolik chtěla Úsměv A pak když sme se viděli tak se mě stranila a byla hrozně smutná a když sme byli sami, tak na mě vybalila, jak je hrozně nešťastná a že mě chce zpátky. A já, blb, sem samozřejmně nevydržel, žejo Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 12. Listopad 2007, 17:28:28 »

s novým objevem to bylo jako   s každým novým člověkem, kterého potkáte a nějak vám začne imponovat. Baví vás poznávat něco jiného a zapomínáte na tu krásnou jistotu a pěknou starobylost vaše vztahu. Nechala jsem se unést něčím novým:-( V té době, jsme měli drobné problémy, drobné podotýkám, je vidím až teď, uvědomila jsem si, že než abych je řešila, tak jsem raději utekla...
sice bych strašně ráda věřila tomu, že mě pořád miluje, ale rychle mě vyvedl z omylu, řekl mi, že mě miloval ještě nedávno, ale překonal to. na druhou stranu jsem si nemohla nevšimnout jeho chování vůči mě..myslím tím třeba to, že když jsme spolu mluvili a mně to přišlo vážně strašně líto, rozplakala jsem se a musím říct, že jeho něžné hlazení a utěšování mi nebylo vůbec nepříjemné. To jsou ty chvíle, kdy si uvědomuje člověk, koho vlastně vlastní blbostí nemá.
Přijde mi, že se bojí se mnou udržovat jaký jakýkoliv kontakt. Dokonce mi řekl, že se naši společní kamarádi maze sebou vsází o to, zda se k sobě vrátíme.Mám strach z toho, že nebude chtít být za hlupáka ( ruku na srdce, kdo by chtěl) a nebude se ke mně chtít vrátit...když já jsem byla ta, která jej opustila..
je to možná alibistický,a ale jak mu dokázat, že jsme si své chyby uvědomila  a už je nechci opakovat, jak mu dokázat, že ho miluji??
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 12. Listopad 2007, 18:16:47 »

Podle mě je to s návratama tak, že do stejný řeky nevstoupíš. Už to prostě bude jiný. Statistiky bohužel ukazujou, že lepený vztahy nemají velkou životnost. Ale ty druhý rozchody tolik nebolí, to je fakt.
Zaznamenáno
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 12. Listopad 2007, 18:59:47 »

druhé rozchody tolik nebolí??to je třeba možné, ale já bych přesto ráda do té řeky vstoupila ještě jednou, protože mi došlo, že on mi za to stojí...a druhému rozchodu bych se ráda vyhnula velkým obloukem..
Bohužel, nevím, jak mám jeho přesvědčit, že....co může člověk ještě říct na svoji obhajobu???
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Listopad 2007, 19:40:54 »

sice bych strašně ráda věřila tomu, že mě pořád miluje, ale rychle mě vyvedl z omylu, řekl mi, že mě miloval ještě nedávno, ale překonal to.
No jistě, že ti nemůže říct pravdu. Protože tím by se ukázal jako ten slabý a ty bys měla navrch. Nechal bych mu čas, jestli se mu to nerozleží. Potlučené pánské ego bolí dlouho Úsměv Kamarádi tomu očividně nepomáhají.

Napadá mě - nemáte nějaké kamarády, kteří jsou společní? Si s nima sednout někde, vylíčit jim jaká je situace a doufat, že začnou působit spíše na obnovení než na to aby ze sebe nedělal blbce? Donutit je nemůžeš a přikázat jim to nemá smysl. Jediná šance je jim  říct to co nám a doufat, že se do tebe vcítí a podle toho se zařídí...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 12. Listopad 2007, 23:05:15 »

2 verchili: Tohle na holkách fakt nesnáším. Si něco rozmyslí, rozbijou fungující vztah a pak přilezou zpátky a vymlouvaj se na to, jakou to udělali strašnou chybu.

S bývalou přítelkyní jsem to udělal tak, že jsem jí tu druhou šanci nedal a basta fidli. Když už neměla zájem, tak ať si trhne nohou. Nebudu pro ni za žádnýho blbce.


Jak se říká : Kdo chtěl víc, nemá nic  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 13. Listopad 2007, 03:23:32 »

2 verchili: Tohle na holkách fakt nesnáším. Si něco rozmyslí, rozbijou fungující vztah a pak přilezou zpátky a vymlouvaj se na to, jakou to udělali strašnou chybu.
Sice souhlasím, že to naštve, ale každý děláme chyby. A kdyby se chlapy řídili city, jako holky, tak by dělali chyb 2x tolik. Zamilovaná holka prostě občas nedokáže zanalyzovat situaci tak, jak by to udělal chlap Mrkající Takže myslím, že troška velkorysosoti je na místě Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 13. Listopad 2007, 11:06:19 »

verchili - udělala jsi blbost , ale to víš , že jo ... O přítele stojíš tak bojuj , ale nevím jestli je ta správná cesta mu chodit brečet na rameno a chtít to všechno vyřešit hned a na místě . Zklamala jsi ho a on přesto není zatrpklý což je dobré znamení . Řeklas mu co jsi chtěla , nasypala si popel na hlavu , omluvila se , víc podle mě říct nemůžeš . Tohle byly slova a teď jsou na řadě činy . Ty teď musíš dokázat , že si ztracenou důvěru zasloužíš zpět a že si zasloužíš šanci . Univerzální návod neexistuje . Jen zapřemýšlej nad tím , že ten vztah už nikdy nebude takový jaký byl - jedna věc mezi vámi bude pořád , třeba ti odpustí , ale nezapomene . Jo a hlavně se vyhni přirozené reakci zhrzené ženy - když to nejde po dobrém tak to půjde po zlém  Šťastný  .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 13. Listopad 2007, 17:02:07 »

všechny vaše názory jsou zajímavé a poučné, myslím si, že si z každého něco beru..
je pravda, že ten vztah už nikdy nebude jako dřív a svým způsobem bych to ani nechtěla. Měli jsme na sobě moc málo času, vše se točilo kolem jeho podnikání, ale pak začal zapomínat na náš soukromý život. Špatně vyjadřoval svoje city.Ale zase na druhou stranu jsme se zpětně na tom shodli, že to byli věci, ve kterých se měl chovat jinak, uznal, že se měl víc zajímat o nás dva...Říkám si, že kdybychom se k sobě vrátili, tak by se třeba změnil jeho postoj k našemu vztahu, tak i moje chování v situacích, které se mohou vyřešit jinak, něž zbabělým útěkem...Je pravda, že pozdě bycha honit, ale chci svoje chyby napravit...Mám pocit, že když ne, tak mě to bude štvát ještě hodně dlouho.
Nechci, aby zapomněl na to, co jsem udělala, ani to nejde, ale nikdo z nás není neomylný, za svoje chyby musí platit...
No každopádně, všech zlý je k něčemu dobrý, tak teď vím, že bych tuhle botu už neudělala, fakt to za to  nestojí..:-(asi mi to patří...
Zaznamenáno
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 09. Prosinec 2007, 00:57:21 »

Ahoj,
po čase bych se vám ráda svěřila svývojem mého problému...snažila jsem si vzít vaše rady k srdci a řídit se podle nich. promluvila a svěřila jsem se našim společným kamarádů, pokusila jsem se mu vysvětlit moji situaci,dát mu ča na rozmyšlenou, či jak to nazvat, pokusila jsem se s ním mluvit "normálně" o běžných věcech...
Všchno to ale dopadlo tak, že nevím, na čem jsem-stále
příklad....společný kamarád se ho ptal, zda se na mě zlobí za to, co jsem mu udělala atd.a on na to, že už ne, ale když se ho zeptal, zda by se ke mně vrítil, nevyjádřil se...říkám si, že kdyby si byl tak jistý koncem, tak proč by mu to neřekl...pokud se mýlím pánové, tak mi prosím tuto myšlenku vyvraťte..
příklad 2....strávili jsem spolu několik nocí, které byly nádherné, skoro jako dřív, nechtěl, abych odcházela a chtěl, abch u něj byla až do rána, ale jakmile jsem se dotkala problémů nás dvou tak bylo buď ticho nebo se mi dostala odpověď: "Záleží mi na tobě a mám tě svým způsobem rád, ale hlava říká ne!!!"na otázku, proč se tedy spolu milujeme mi řekl, že ho přitahuji...tak nevím pánové, jak si to mám vykládat??
dokáží se kluci milovat se svýma expřítělkyněma...???Jen proto, že je přitahují, nebo z pomsty či zadostiučinění??
Nevím si rady, jak mám dál postupovat, co dělat..nebo je to už opravdu konec a veškeré snažení se mine účinkem??
Budu ráda za všechny vaše rady a připomínky...nápasy či postoje..a předem za ně děkuji
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 09. Prosinec 2007, 12:14:42 »

na otázku, proč se tedy spolu milujeme mi řekl, že ho přitahuji...tak nevím pánové, jak si to mám vykládat??
dokáží se kluci milovat se svýma expřítělkyněma...???Jen proto, že je přitahují, nebo z pomsty či zadostiučinění??

Je to tak, nam opravdu staci fyzicka atraktivita, nepotrebujeme k tomu emoce, takze z muzskeho hlediska tomu rozumim. Ja bych se se svoji ex taky vyspal, pokud bych k tomu mel prilezitost a necekal bych od toho nic vic.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 12. Prosinec 2007, 12:58:26 »

na otázku, proč se tedy spolu milujeme mi řekl, že ho přitahuji...tak nevím pánové, jak si to mám vykládat??
dokáží se kluci milovat se svýma expřítělkyněma...???Jen proto, že je přitahují, nebo z pomsty či zadostiučinění??
Spat s kymkoli aniž s ním mám vztah je vždycky výhodně Mrkající Už jen proto, že si jen užiju a nic dál nemusim řešit. Nemusím poslouchat, že šéf v praci je debil, nemusím poslouchat, že jí bolí hlava, nemusím poslouchat, že jí něco provedla nějaká kamarádka, ...

Někomu to takhle vyhovuje. Mě třeba taky, až na to, že sem zjsitil, že když dotyčnou nemiluju, tak si to neužívám, tolik. Jenže tady je i ta láska, takže pro něj celkem není důvod proč tě takhle nevyužívat a komplikovat si zbytečně život. Úsměv A to je důvod, proč tě nechce "zpátky".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 12. Prosinec 2007, 16:24:34 »

V těch chvílích ho nezatěžuj otázkama na které se strašně těžko odpovídá , když s ním chceš bý tak s ním buď a nech pracovat čas .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 13. Prosinec 2007, 16:13:24 »

chápu to dobře,tak,že není nic šptatného či divného, když kluci spí se svými ex...????že to snad je jeden ze způsobů, jak začít vztah??
měla jsem vyždycky pocit, že vztah se přes postel nedá budovat, že je to jen postel...
neříkám, že mi to je nepříjemné, že bych raději zvolila jinou formu znovusbližování, ale fyzické přitažlivosti se prostě nedá poručit..ale mám obavy z toho, že mu to počase bude stačit, neřešit problémy normálního života a jen si užít...nechci působit nějak lacině..
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 13. Prosinec 2007, 16:27:24 »

Buď máš nějaké zásady, a držíš se jich, nebo to neřešíš a užíváš si... obě varianty jsou možné, záleží na každém, co si vybere. Když řeknu, že sex bez vztahu nepovažuju za správný, tak mě zase začnou kamenovat Úsměv
« Poslední změna: 13. Prosinec 2007, 16:34:42 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 13. Prosinec 2007, 17:12:25 »

Když řeknu, že sex bez vztahu nepovažuju za správný, tak mě zase začnou kamenovat Úsměv

Ja nezacnu, ja to taky tak uznavam Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 13. Prosinec 2007, 22:57:46 »

chápu to dobře,tak,že není nic šptatného či divného, když kluci spí se svými ex...????že to snad je jeden ze způsobů, jak začít vztah??
měla jsem vyždycky pocit, že vztah se přes postel nedá budovat, že je to jen postel...
Dá, ale nedá se tam vytvořit Úsměv (= tím, že s ním spíš si jen těžko vynutíš něco víc - myšleno na nějaké úrovni, ne pozvání na večeři jednou týdně) Ale naopak, když už jste spolu, tak se to dá udržet jen na sexu (i když taky ne na furt), i když si třeba nemáte co říct (hustejdym bude zticha! Šťastný ).
neříkám, že mi to je nepříjemné, že bych raději zvolila jinou formu znovusbližování, ale fyzické přitažlivosti se prostě nedá poručit..ale mám obavy z toho, že mu to počase bude stačit, neřešit problémy normálního života a jen si užít...nechci působit nějak lacině..
Jistě že bude a ne po čase, ale hned Úsměv Co čekáš? Úsměv Chlapi jsou od přírody pohodlní. A jestli náhodou nejsi užasná holka (=nemáš typické problémy, které jsou pro holky zásadní a chlapy je považují za prkotiny), tak by byl blbej, aby si současné "sex + obdiv a láska" komplikoval do  stavu "sex + obdiv a laska + hromada jejích problémů co musim s ní řešit".
Když řeknu, že sex bez vztahu nepovažuju za správný, tak mě zase začnou kamenovat Úsměv
Oni ne. Já Úsměv Není sex přeceňován?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 13. Prosinec 2007, 23:55:33 »

Buď máš nějaké zásady, a držíš se jich, nebo to neřešíš a užíváš si... obě varianty jsou možné, záleží na každém, co si vybere. Když řeknu, že sex bez vztahu nepovažuju za správný, tak mě zase začnou kamenovat Úsměv

Pěkně jsi to vystihl. Akorát mám dojem, že v dnešní společnosti jsou ti zásadoví lidé povětšinou za blbce - je to smutné, ale je to tak. Nebo to tak aspoň vnímám ze svého okolí. A k tomu sexu, já osobně to taky nepovažuji za správné, nemohl bych spát s někým "jen tak", aniž bych k té holce něco cítil.
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 14. Prosinec 2007, 11:54:28 »

jo, často mám pocit, že jsem kvůli tomu za blbce Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
verchili



verchili

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 37
Místo: Plzeň
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 17. Prosinec 2007, 10:32:54 »

zásady a osobní předsevzetí???
neříkám, že nemám svoje zásady, jak bych se měla a jak naopak neměla se chovat...ale pokud jste zamilovaní, a to já jsem, nedokážete dodržovat svoje zásady a předsevzetí...
vždycky jsem si říkala, že přes pstel se žádný vztah budovat nedá, že se o to ani nebudu pokoušet,ale teď dělám pravý opak...Smutný
nechtěla jsem spát s nějakým, jen tak, bez vztahu, ale pozor, já se s ním miluji a neni to pro mě jen sex...mylsím, že ani pro něj ne...mám pocit, že v něm je zakořeněný problém, že já opustila jeho a teď, kdyby mi odpustil a začali jsme spolu znovat, tak by byl v očích ostatních za blbce???
ráda bych naši situaci změnila, ale jak se to říká, lepší vrabec v hrsti než holub na střeše??Tak asi tak, raději si s ním budu třeba  "nezávazně" užívat, než abych ho neměla vůbec...raději slevím ze svých zásad...
v očích okolí budu asi za lacinku, ale ruku na srdce, kdo někdy nebyl, že...

Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 17. Prosinec 2007, 12:03:41 »

v očích okolí budu asi za lacinku, ale ruku na srdce, kdo někdy nebyl, že...
Já nebyl. A dodržování či nedodržování zásad je každého osobní věc, takže si klidně dělej co uznáš na nejlepší.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS