Jak na "děvkaře" ???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:50:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak na "děvkaře" ???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Jak na "děvkaře" ???  (Přečteno 55204 krát)
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« kdy: 07. Červen 2009, 19:33:01 »

Jaké rady byste dali holce, která se zamilovala do "děvkaře" ?
Do kluka, kterej jí balil i když chodila s jeho kamarádem a on to moc dobře věděl, kterej má uplně příšernou pověst a to proto, že většina jeho "vztahů" nevydrží východ slunce, kterýmu se ona evidedtně líbí, ale ona pro něj nechce být jenom záležitostí na jednu noc?
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Červen 2009, 19:57:00 »

Co bysme jí poradili? Že se vůbec ptáš Šťastný Pokud nechceš skončit s nulovým sebevědomím a zralá na psychiatra, tak se na něj vykašli. Je plno jiných kluků. Vim, o čem mluvim Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Červen 2009, 20:05:48 »

Děvkař ke "sviňa" ale je jich víc druhů,od těch co tě v táhnou do postele,přes ty co ti dají za týden kopačky a jdou za jinou.
Navíc děvkař je nějvětší "sviňa" v tom že nejprve říká jak se mu líbíš,jak tě miluje,uplně by se mohl pro tebe utrhnout,ale za týden tě pustí k vodě...
Jednoho takového kluka znám,nelíbí se mi to...sice dobře balí a jsou milí ale je to přetvářka

P.S.Omlouvám se za ty zprostá slova...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Červen 2009, 20:22:14 »

Ale přece změnit se může každej ne ??? (jo, uvědomuji si, jak naivně to zní :-D)
Fakt myslíte, že je to uplně beznadějný?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Červen 2009, 20:24:29 »

my mu dohlavy nevidíme, jestli hledá vztah nebo se chce jen bavit.

každopádně pokud do tohopůjdeš, neoddávej semu a nevis mu na krku,ale hrej na něj hru, že nemůžeš být pořád s ním,že máš kolem sebe další nápadníky atd
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Červen 2009, 20:28:28 »

No, já si myslim, že pokud se chce jenom bavit, tak se vážně nezmění. Možná za nějakej čas, až bude chtít něco jinýho než pořádnou sbírku holek Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Červen 2009, 20:32:15 »

Řekla bych, že tu sbírku už teda má .... :-D
No my jsme se o tom bavili a on řikal, že by hrozně chtěl něco vážnýho ... no a pak kecy typu, že si myslí, že je ideální přítel pro mě a že já jsem ideální pro něj ....... jenže nejsem si jistá, že se tomu dá věřit ......
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Červen 2009, 20:48:05 »

No tak s tim ti moc neporadim, protože ho neznám. Ale většinou se mi vyplatilo věřit až po delší době než po nějaký větě typu "jsi strašně fajn a chci vážnej vztah" Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Červen 2009, 22:35:29 »

Ale přece změnit se může každej ne ??? (jo, uvědomuji si, jak naivně to zní :-D)
Fakt myslíte, že je to uplně beznadějný?
Ano, opravdu to zní hodně naivně... Protože změnit děvkaře je podobně tak vzácný a obtížný jev, jako narazit v běžném provozu na růžové Ferrari...
Holky jsou geneticky "naprogramované" k tomu, aby pokud je přesvědčí nějaký "badass" o své náklonnosti, ztratily hlavu (i když si to možná některé nepřipouštějí)... Má to kořeny v tom, že "badass" se vždycky prosadí snáz (sociální status), a pokud se mu podaří předstírat možnost poskytnout i rodinné zázemí (věrnost, zabezpečení potomků,...), tak je to hodně silná kombinace... Bohužel, tyhle typy obvykle věrnost neposkytnou, s tím dlouhodobým vztahem to u nich tak horké není... Úspěch u žen mají kvůli tomu, že si zatraceně dobře uvědomují, že když budou předstírat náklonnost a prezentovat holce jak je "jedinečná", tak s ním skončí skoro každá... Pochybuju, že máš teď dostatečně chladnou hlavu a dostatek trpělivosti na to, abys od sebe tyhle alternativy spolehlivě odlišila, přestože pravděpodobnost hovoří jasně... A riziko budoucí něvěry je tu pochopitelně taky...
Na druhou stranu souhlasím s tím, že paušalizování může být vůči některým jedincům nefér, takže automaticky bych to nezatracoval (neznám tebe a tvůj postoj k životu, neznám toho borca,...). Ale rizika a pravděpodobnost (téměř) jistotu spálení znáš a problematiku jsme ti taky trochu popsali, takže asi tak...
Btw, jedno nádherné životní moudro říká: Žena jde do vztahu s tím, že muž se změní, on se ale nezmění... Muž jde do vztahu s tím, že žena se nezmění, ona se ale změní...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Červen 2009, 22:46:13 »

ale zase jsem si vzpomněl na kámoše, kterej od svých 16ti do 18 spal s 26 různejma ženskejma a teď má za sebou 1 roční vztah, který ukončil a byl jí nevěrný jen 1x a další roční vztah, kde jí údajně zatím nezahnul. Takže sem tam se někdo změní, ale ty to neovlivníš, to musí chtít on.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Červen 2009, 22:49:45 »

ale zase jsem si vzpomněl na kámoše, kterej od svých 16ti do 18 spal s 26 různejma ženskejma a teď má za sebou 1 roční vztah, který ukončil a byl jí nevěrný jen 1x a další roční vztah, kde jí údajně zatím nezahnul. Takže sem tam se někdo změní, ale ty to neovlivníš, to musí chtít on.
Jj, to je možný... Qark myslím taky někde ve článcích popisuje jednu takovou proměnu... Pokud má Kačenka v hlavě srovnaný rizika a dokázala by se vyrovnat i s případným neúspěchem, tak by to možná za pokus stálo... Ale pouhé doufání v optimistický konec bez plného uvědomění si možných rizik by se mohlo vymstít (a hodně ženám už se to nepochybně vymstilo).
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Červen 2009, 11:38:35 »

Ale přece změnit se může každej ne ??? (jo, uvědomuji si, jak naivně to zní :-D)
Fakt myslíte, že je to uplně beznadějný?
Úplně beznadějný to samozřejmě neni, ale i kdyby se ti nakrásně povedlo ho sbalit, nebudeš to mít snadný. Jeden příběh ze života mýho kámoše.
Byl to naprostej děvkař. Na intru neexistovala hezká holka, s kterou se nevyspal. Pak potkal jednu, do který se zabouch a žil s ní. Ale když vždycky odjel na tejden na brigádu, tak zase šel do každý (Řídil se podle: "Co se na brigádě upeče, to se tam taky sní"). S tou holkou pořád žije a nevim jestli už nedostal rozum, protože jsem ho přes rok už neviděl, ale vážně o tom pochybuju.

Aby holka zkrotila děvkaře, musí bejt jiná než všechny ostatní - něco podobnýho zažívala kámoška. Je to takovej typ holky, na který by si 90 % kluků vylámalo zuby. Toho kluka si vzala až do postele, ale tam mu řekla, že se s nim nevyspí, ale klidně se s nim líbala. Potom si s ní on domluvil rande, protože na tohle nebyl zvyklej, aby holka před postelí odkopla. Při tom rande mu dovolila pusu pouze na přivítanou a na konci. No a takhle ho docela dlouho dráždila. Ale dělala to tak, že on neztratil zájem. Potom nějak povolila a byly spolu asi čtrnáct dní pořád. Oba totálně zamilovaný. Všichni kámoši tohohle kluka byly prej úplně hotový, protože tohle u něj neznaly. Jenomže pak tenhle vztah zroskotal na přítelkyni toho kluka. Jo, on měl po celou dobu, co chodil s kámoškou přítelkyni. Řikal, že se s ní chtěl rozejít, ale to už na kámošku bylo moc a poslala ho do háje.

Takže jestli si na podobný story, Kačko, troufáš, tak di do něj, ale stejně bych bejt tebou šel do nějakýho jinýho.
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Červen 2009, 16:39:05 »

Předpokládám, že jsi na žádného "děvkaře" ještě nenarazila blíž, takže proč ne? Jdi do toho, buď to vyjde, nebo dostaneš významnou životní lekci a věř, že i kdybys sebevic brečela, že to byla chyba, tak získáš zkušenost, ze které budeš ještě dlouho čerpat...a taky nebudeš litovat, že jsi zahodila - možná - krásné dny.

(pravila ta, která s děvkařem čest měla, pěkné prožila a hubu si nabila Mrkající )
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Červen 2009, 20:50:38 »

taky jsem s jednim takovym měla tu čest a od tý doby nevěřim, že se takovej kluk může změnit. Znám i plno kluků, který sice ať už svojí přítelkyni, nebo manželku, rádi maj, ale občas si prostě odskočí jinam...
Takže, Kačenko, je na tobě, jak moc ti za to stojí Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Červen 2009, 22:17:11 »

taky jsem s jednim takovym měla tu čest a od tý doby nevěřim, že se takovej kluk může změnit. Znám i plno kluků, který sice ať už svojí přítelkyni, nebo manželku, rádi maj, ale občas si prostě odskočí jinam...
Takže, Kačenko, je na tobě, jak moc ti za to stojí Úsměv
Zase tenhle druh nevery neodsuzuju, kdyz ji radi maji, tak prosim, kdyz si sem tam ulitnou. Ovsem tak, aby to baba nevedela a ani nikdo ze znamych kolem, aby z ni nedelali debila...uz dokazu pochopit, ze dlouhou dobu s jednim clovekem vyzaduje i zmenu.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Červen 2009, 07:08:36 »

Však jo, já to taky nijak moc neodsuzuju... Nebo spíš takhle, pokud jsem podváděná, tak to nijak neschvaluju, ale když už, tak ať se to nedozvim (včetně mýho okolí) a ať nic nechytnu Šťastný
Ale myslim si, že to jde i bez nevěry Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Červen 2009, 10:52:28 »

Však jo, já to taky nijak moc neodsuzuju... Nebo spíš takhle, pokud jsem podváděná, tak to nijak neschvaluju, ale když už, tak ať se to nedozvim (včetně mýho okolí) a ať nic nechytnu Šťastný
Ale myslim si, že to jde i bez nevěry Úsměv
Souhlasim Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Červen 2009, 11:01:49 »

Áha, Kačenka má spasitelský komplex. Úsměv Jestli si myslíš, že tím, že ho sbalíš ho převychováš, tak ne. Takhle to nefunguje. Očekávaný scénář je:
* Kačenka ho sbalila
* Kačenka má pocit, že ho mění
* Kačenka je zamilovaná až po uši
* Kačenka má pocit, že se změnil
* Kačenka je zklamaná, hodlá páchat sebevraždy a trhat broučkům nožičky, protože zjistila, že se poslední měsíc tahal s jinou
* KAčenka přijde na fórum a píše do tématu "Dokáže se změnit děvkař", že se děvkař změnit v 99% případů nedokáže.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Červen 2009, 11:17:45 »

Avaranger: jo, myslím že jsi to vystihnul Smějící se

Tohle je všeobecně rozšířenej problém:

1) holky se zamilujou do děvkařů (hajzlů atd. - protože to umí s holkama a holky jsou k nim přitahovány)
2) holka sice ví, že je děvkař, ale myslí si, že zrovna ONA ho změní, a že až bude s ní, že už jinou chtít nebude....
3) nakonec jí stejně podvede, nebo se na ní jinak vykašle...
4) holka brečí, že jsou všichni chlapi stejní a že nemá na chlapy štěstí...
..
::
5) uplyne nějakej čas, a holka už kouká po jiným děvkaři (či jemu podobným)....

a mezitím plno hodných kluků, kteří by byly věrní jenom jí si doma zoufá, že si žádnou nenajdou a že je každá chce jen jako kamaráda  Šťastný
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Červen 2009, 11:44:59 »

Ava to vystihl dobře, ale musim trochu nesouhlasit s henrym. Třeba já bych už nikdy do děvkaře nešla. A rozhodně bych si nemyslela, že ho převychovám Úsměv Musim ale přiznat, že jsem si pár zmíněnýma bodama prošla Šťastný
Ale to asi taky záleží, s jak moc velkym děvkařem ta holka měla tu čest Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Červen 2009, 12:57:03 »

Neferu. Hranice "děvkaře" je pro každého jinde Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Červen 2009, 13:29:30 »

Citace
Třeba já bych už nikdy do děvkaře nešla

nevztahoval jsem to jen na "děvkaře" (proto ještě za tím ta závorka). Myslel jsem typy chlapů, který jsou na první pohled atraktviní chováním, tím že to umí s ženskýma, ale jinak jsou prostě falešný..... Mrkající
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Červen 2009, 20:53:06 »

Ava, Henry => a to je život Super!

Pokud v sobe holka má ten protipol, co přitahují magnety děvkařů, tak do nich pujde znovu, i když třeba po delší době. Jenže - ! - už to s ní nebude stejné (ok, i vyjimky se najdou), už se tolik nezboří, pokud to nevyjde, už nebude mit TAK růžové brýlky, jako poprvé. Prostě to bude jiné, rovnocenější.

(ptž pokud by každá po prvním spálení učinila orzhodnutí, že děvkař už ne, tak by žádní děvkaři neexistovali, ptž by brzo neměli s kym spát)


Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Červen 2009, 21:20:37 »

kdo chce kam, pomozme mu tam Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Červen 2009, 15:44:26 »

Máte pravdu ..... kašlu na něj ..... :-D
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS