jak na něj

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:01:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak na něj
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak na něj  (Přečteno 11958 krát)
Aqua



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 13. Březen 2009, 22:47:08 »

Ahojte,
prosím o radu Úsměv
Mám jednoho kamaráda, který je mi velmi sympatický. Je zkrátka v klidu, vždy se s ním dá o všem popovídat, poradí když potřebuju.. Takový druh na vymření  Šťastný (ne to bych  přeháněla...). Jednou, když jsme se vrátili z diskotéky na koleje, rozloučili jsme se ve vší počestnosti a odešli každý do svého pokoje. Jenomže pak jsem šla ještě chvilku na net a i on se přihlásil. Napsal mi jestli nechci aby se stavil, že bychom si mohli ještě pokecat, já souhlasila, tak přišel. Otevřela jsem víno a povídali jsme si bylo to super. Pak jsem mu cosi ukazovala a on po mě vyjel (no znáte to.. ručka na stehýnko, přidala se druhá a už to jelo... Úsměv ) Rozhodně mi to nebylo nepříjemné, ale nechtěla jsem, nenechal se jen tak odbýt, ale nakonec odešel. Od té doby pořád přemýšlím jak mu dát najevo že je mi to líto a že bych chtěla tuhle chybu napravit... Říct mu to rovou? (třeba i dneska večer?  S jazykem ) Počkat až půjdem znova z akce? Jemně ale ne/nápadně naznačovat? Co si o tom, pánové, ale i dámy myslíte? Mám nějaké možnosti? Nebo myslíte, že jsem urazila jeho ego a mám utrum? Ještě dodám že nám je přes dvacet a jde spíše o "akci" pár pěkných nocí ale nic víc, i když kdoví jak, nikdy neříkám nikdy... Díky za odpovědi Úsměv
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Březen 2009, 23:07:09 »

A co se takhle vykašlat na nějaký kecy, přijít k němu a začít ho líbat? Nezdá se ti to jako nejjednodušší řešení? Nebo ho pozvi k sobě, otevři víno a ono to pak už půjde samo.
Nejhorší je, když nad tim všichni přemýšlíte. Prostě se vykašli na nějaký řeči a začni jednat Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Březen 2009, 23:08:43 »

On vyjel po tobě => máš docela dost slušnou šanci (když ne skoro jistotu), že se tvé iniciativě bránit nebude Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Aqua



Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Březen 2009, 23:29:43 »

no to víte...ženský všechno moc řeší  Smějící se ale dík za odpovědi  Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Březen 2009, 10:08:40 »

Nechápu, chceš ho nebo ne?... jestli jo, tak si ho prostě vem, je vidět, že on tě chce... prostě to na něj zkus a nelekni se, když hned nezareaguje podle tvých představ, klukům často trvá dlouho, než jim dojde, co chceš (někdy jim to dojde třeba až druhej den Šťastný )
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Březen 2009, 12:08:06 »

To je zajímavé. Rád se na to kouknu i z druhé perspektivy - ženské ..
Ty si jej odmítla a chceš to vrátit.. Řešením bych viděl opětovné pozvání, jak již bylo řečeno, ale ne že na něj ihned vyjedeš..
Jestli ten kluk neni d*vkař, je možne zkusit ho opětovně svest...Udělej příjemnou atmosferu (svïčky, vinečko -> zkratka ženská kreativita  Úsměv)
a počínej si jako poprve..Otazka leži v mistě, jestli ten kluk není příliš mnoho odrazen a nezačne na tebe používat holomráz (ignoraci)..dej vědět  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS