jak na něj

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:57:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak na něj
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: jak na něj  (Přečteno 29327 krát)
eleyne

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Wisteria Lane
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 16. Červen 2009, 12:39:46 »

Ahoj všichni,potřebuju poradit.Mám v práci kolegu,a když jsem sem nastoupila,tak o mě celkem projevoval zájem,ale mě nějak nezajímal,ale pak se to obrátilo,a já začala projevovat zájem o něj.Donedávna byl v budově za tou,kde máme kancenlář,takže často chodil kolem nás,a zastavil se u nás,ale teď přesídlil jinam.A taky jsme se vždycky viděli na obědě.Před několika týdny jsme si domluvily,že se podívá,jak mi předělali byt,dokonce jsme měli dohodnutý,kdy,ale nic se nekonalo,protože musel pryč.A od té doby tak nějak komunikace uvízla na mrtvém bobě,protože se skoro nevidíme.Jenže já na něj musím pořád myslet,a nevím,jak to udělat,aby jsme se třeba nějak sešli nebo něco Smutný
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Červen 2009, 13:57:26 »

Jesliže se znáte už tak dobře, že se měl jít podívat na tvojí sbrku motýlů, je problém zajít za ním do vedlejší budovy a pozvat ho na kafe?
Zaznamenáno
eleyne

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Wisteria Lane
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Červen 2009, 14:38:00 »

No jo,to je sice fakt,ale na kafe jsem ho pozvala ještě předtím,než jsme se měli sejít u mě,a zrovna neměl čas,a příště jsme to už zamluvili.A kamarádka mě hrozně odrazuje od toho,abych za ním teď šla sama,že bych se prej shodila.I když bych za ním nejradši šla.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Červen 2009, 14:44:38 »

Dělej sama, co uznáš za vhodné. Kamarádka za tebe tvůj život žít nebude. Navíc ty vaše hry OMG...  Kroutící očima
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
eleyne

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Wisteria Lane
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Červen 2009, 14:54:47 »

Jaký hry?Nějak nechápu,co máš na mysli... Podivený
Každý den si říkám,že seberu odvahu,a půjdu za ním,ale nějak se mi to nedaří..
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Červen 2009, 15:22:20 »

Kenich má na mysli ty hry typu: "Já za ním nepůjdu, hrozně bych se shodila, ať příjde on."

Naopak si myslím, že ocení tvou iniciativu a to, že víš co chceš a jdeš si za tím. Každopádně se někam pohneš. Na něco čekat a zoufat si nemá smysl, takže se za ním stav, pokecejte, někam zajděte a uvidíte.

Toť můj názor, přeju štěstí.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Červen 2009, 15:27:12 »

a nejmenuje se kolega Martin? :-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Červen 2009, 17:28:46 »

Vem si že stejnak nemáš jinou možnost(teda pokud to nechceš z nedostatku odvahy zabalit už teď). Jít za ním je jediné řešení.
Příjdeš za ním, řekneš mu že jsi v poslední době měla hodně práce, tudíš nebyl čas na osobní setkání. Ale teď že už je vše v pohodě a tak teda konečně můžete jít na to již dvakrát odložené kafe.

joei: Já mám v práci kolegu Martina. Ale nějak nemám potřebu za ním chodit.
Zaznamenáno
eleyne

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Wisteria Lane
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Červen 2009, 11:31:36 »

Tak jsem před hodinou nakrášela do jeho kanceláře,ale seděl tam i jeho kolega,a ještě tam byla další kolegyně,tak jsem se zaptala,že hledám kancelář někoho jiného a vypadla jsem pryč  Stydlivý
No já mám fakt smůlu,když už dostanu odvahu,tak není sám,asi mi to není přáno Smutný

Joei:Martin se teda fakt nejmenuje Úsměv
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Červen 2009, 15:25:01 »

No já mám fakt smůlu,když už dostanu odvahu,tak není sám,asi mi to není přáno Smutný
Takhle vůbec neuvažuj. udělala si důležitý krok, leč okolnosti tomu nepřály. Zkust to příště ještě jednou a třeba budeš mít víc štěstí Mrkající

a nejmenuje se kolega Martin? :-D
Joei, to by bylo až moc jednoduchý Šťastný
Ale bylo by to drsný, kdyby to tak bylo Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Červen 2009, 00:05:00 »

firemní nebo jakýkoliv jiný e-mail, ve kterém bys přátelsky navrhla kafe? eventuelně vzkaz, cokoliv... ideální by pochopitelně bylo natrefit ho někde, kde nebude obklopený davem... na kafi už by se dalo ledacos, protože byste tam byli sami...
a jinak - pokud je holka (v situaci kdy je už je víceméně jasné, že její aktivita nebude odmítnuta) trochu aktivní, chlapi to obvykle ocení a samotné je to (pokud se to s tou aktivitou nepřežene) mnohdy povzbudí k aktivitě z jejich strany... budou cítit, že jejich úsilí nebude marné...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
eleyne

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Wisteria Lane
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Červen 2009, 21:25:10 »

Tak vám napíšu,jak jsem dopadla...musela jsem zůstat dýl v práci,a byla jsem v kanclu sama,tak jsem mu zavolala,že jsem s ním stejně potřebovala něco vyřídit,a pak jsem mu řekla,jestli se nechce stavit u mě v kanceláři,a on řekl,že pracuje,tak jsem řekla,že já taky,a on na to...no vidíš,tak pracuj......čímž dal jasně najevo,že nemá zájem....
tak prostě se asi stalo,že jeho zájem o mě už pominul....
asi mi teda nezbývá nic jiného,než to vzdát Smutný
jen nevím,jak na něj zapomenout Smutný Smutný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 23. Červen 2009, 22:00:25 »

a třeba měl domluvená squash na 17:30 a bylo 17:14 a on to potřeboval vyřídit a vypadnout.... v takovém případě nejsem příjemný na nikoho. proč se nezeptáš? Půjdeš na kafe? ne, ty chodíš kolem a ze situací, které můžou být uplně jinak vyvozuješ závěry.

Co se ti stane? při nejhorším odmítne.... a co? teď se stejně cítíš, jako by tě odmítl a ani nevíš, jak to skutečně je. Nebreč, jednej:-) máš na to!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Červen 2009, 16:56:40 »

máš pocit, že když tě odmítne potom co ho pozveš na kafe nebo mu nějakým jiným způsobem dáš jasně najevo přízeň, že budeš méněcená? blbost... bude to on, kdo se po čase bude mlátit do hlavy...
nechoď kolem horké kaše a naznač mu to polopatisticky tak, abys měla 100 procentní jistotu, že to pochopí... potom můžeš tvrdit, že je čas to vzdát... do té doby platí joeiho verze Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Červen 2009, 14:24:36 »

Já nevim, já mam pocit, že je to skutečně tak, jak si myslíš. Tohle byl jasný signál imo. Ty si se nabídla, učinila první krok a on odmítnul, kdyby měl zájem jde do toho. Je to prostě tak, že se snažil jak blbec a ty nic... no a tak si řek "no tak si polib, no... " Úsměv A teď je na tebe tak nějak jakože vnitřně naštvaný a asi už tě nechce... 
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Červen 2010, 18:58:21 »

Tak jsem před hodinou nakrášela do jeho kanceláře,ale seděl tam i jeho kolega,a ještě tam byla další kolegyně,tak jsem se zaptala,že hledám kancelář někoho jiného a vypadla jsem pryč  Stydlivý
No já mám fakt smůlu,když už dostanu odvahu,tak není sám,asi mi to není přáno Smutný

Dovolujem si do vasej konverzacie vmiesat svoju osobnu  prihodu, ktoru mi citacia pripomenula: na jednom pracovnom pohovore som z dlhej chvile balil jednu asistentku pred tym, nez som siel za sefom. Pri odchode som si vypytal jej cislo a ona mi blekurychle dala vizitku s cislo do kancelarie. Bolo to tym, ze v miestnosti boli dalsi 2 uchadzaci a jej prislo trapne diktovat mobil alebo skor moje nedokonale art of seduction?

Elenye: Moja drobna rada: Či zaujem uz ma alebo nie, muzi su jesitni a ked ho budes trochu drazdit, nic tym nestratis. Balenie na pracovisku/ a obecne/ je prijemna kratochvila, tak preco to neskusat dalej? Ak mal zaujem raz, bude ho mat znova. Par tipov na inspiraciu: 1) otvor ho! nadviaz s nim aktivnu komunikaciu, aby ste sa mohli viac neformalne bavit. Potom budes mat priestor na experimentovanie. Napr. cav, to ma sef zasa trapi, pocul si ze mu vcera sekretarka vyliala kavu na... ...co tvoja praca, ...uh, to je ale narocne, ako to zvladas?.../ritku na stol, koketne nastav stehno/, poznas ten svely bar/operu/koktail/... ...mozno tam niekedy zajdeme/ usmev, zmurknutie, odchod/. Nie je dolezite, po co ides do jeho kancelarie, tuto otazku si po tretej vete prestane klast  uplne. Potom pochopi Úsměv. Nejake drazdive karticky, listky na jeho stole / hnede ci cierne lodicky? dnes si ich kupujem k minisukni.../ atd... Casu na to mate habadej a cim dlhsie to trva, tym je to zaujmavejsie. Tak hura do toho! A hlavne si nehovor, ze je hlupe, ked zena koketuje. Nie je! / etse moja skromna metoda: ked neviem na com som, zacinam s pristupom "budme priatelia" a postupne zvysujem sexualne napetie/
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
spinkos
*
Karma: 10
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Červen 2010, 11:48:19 »

Zhodnocení situace? Toto bude rychlé, eleyne: pokud muž neprojevuje zájem, pak typicky nemá zájem.
Překvapuje mě, že to ještě nikdo nenapsal ...
Zaznamenáno
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Červen 2010, 12:38:09 »

Ctu to s casovym zpozdenim, ale nechapu jednu vec ! Ja nemuze clovek v 30. letech vedet, jak sbalit druheho  Kroutící očima V 18- cti to jeste chapu, ale v 30 - cti ? Docela maras tohle !
Zaznamenáno
mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Září 2010, 19:06:48 »

ahoj, tak jak to dopadlo? já myslím, žes udělala maximum, abys ho dostala, ale holt on se nechytil
Zaznamenáno
eleyne

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Místo: Wisteria Lane
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Únor 2011, 23:50:58 »

Jak to nakonec dopadlo?Nijak.   
Jen v poslední době mě začal zase nadšeně zdravit,a dneska ráno nakouknul k nám do kanceláře,zrovna jsem něco dělala na pc,a on na mě:"Nekoukej pořád do toho." A pak zase šel po svých.Ale já už ho neberu moc vážně.Když se potkáme,tak si mě všimne nejspíš jenom ,když má náladu...
Kinyo:ne,že bych vůbec nevědla,jak sbalit druhého,aale i ve 30-ti si člověk nemusí přece vždycky vědět rady,a hlavně se jedná o to,že je krapet...(o 15 let starší),a zjišťuji,že vůbec mám potíž,jak na starší chlapy.  Kdysi jsem takhle s jedním jezdila do práce,jen co jsem ho jednou pozdravila,sednul si ke mě,a pak jsme spolu sedávali každý den,povídali jsme si,viděla jsem,že po mě kouká,ale jinak neudělal nic...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Únor 2011, 00:43:07 »

...viděla jsem,že po mě kouká,ale jinak neudělal nic...
Nj, chlapy Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS