jak naučit kluka sexu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:53:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak naučit kluka sexu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: jak naučit kluka sexu  (Přečteno 151404 krát)
Ajuška

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 26. Červenec 2007, 20:34:42 »

jak byste vy naučili kluka bez zkušeností sexu?
Jinak já něco umím, ale on nic.
Už jsme spolu spali, ale nevím jak mu vysvětlit že bych to chtěla tak a tak... Podle mě by byl nejradši kdybych mu do toho vůbec nekecala Smutný nevím co s ním. A ke všemu se vždycky udělá po 5 minutách a pak ten jeho už nemůže... .
« Poslední změna: 27. Červenec 2007, 07:39:02 od Ajuška » Zaznamenáno

Ajuška
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Červenec 2007, 20:39:42 »

dychej zhluboka, nechty si nekousej, dej si vino, to bude v poradku, postel je siroka, pustim te na kousek, hlavne vubec nemysli na matku ...  Smějící se

doporucuju system vzajemnych otazek formou spolecenske hry... co se libi tobe, co se libi me, jake jsou tve\me tajne predstavy  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec 2007, 20:41:04 »

Nejlepší je nespěchat a jít na to pomalu. Zkus třeba říct co by jsi od něj chtěla a při tom mu poradit jak to má dělat. Je to spíše o experimentování. Nejhorší by pro něj bylo, kdyby se měl snažit a ty by jsi mu neporadila a nic k tomu neřekla. Univerzální příručka na tohle není, každý je jiný.  Mrkající

EDIT: Teď  teda nechápu, koho chceš učit. On nic neumí, nebo oba? Šokovaný
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Červenec 2007, 21:01:11 »

Už jste sex měli? Nebo jak víš že to neumí? Já si myslím že je to jenom o domluvě před sexem co cheš ty a co chce on... Teda aspoň sem ještě neviděl učebnice sexu  Šťastný
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Červenec 2007, 21:06:24 »

teda ja osobne bych to konzultovala behem sexu a ne pred nim, ale to je asi kazdeho vec.... no kdybych uz s nim sex mela, tak by se to dalo brat jako predehra, ale pokud ne, tak by mi ta konzultace predem byla spis trapna  Mrkající Stydlivý
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Červenec 2007, 21:42:34 »

Mimochodem, slecna, ktera vi v sexu co chce je muj sen Šťastný

Ale co se tyce dotycneho: OPATRNE ! ! ! Kazdy kluk doufa, ze bude postelovej buh a kdyz mu do toho budes moc kecat, tak si bude pripadat desne blbe... jako, kdyz na neco pujde vylozene spatne, tak mu to rict... (ale ne "delas to spatne", ale spis "ja to mam radsi tak a tak, nez takhle..."). Ale je to zase kluk od kluka, nekteremu to treba vadit nebude... a zalezi taky na veku, zejo... kdybys ho mela vyplneny a nebo napsala, tak sme zase dal...

A nezapomen, ze dokud mu to moc nepujde, tak ve chvilich, kdy se ti to libi, davat nejak NAPADNE najevo, ze se ti to libi... (stenani, vzdychani, hluboke vydechy, ...) at vi, co a jak... neni nic horsiho nez holka, ktera lezi a nic... a kluk co? Ví prd, co dělat.... Smutný

jakoze treba fakeovani orgasmu a vzruseni je IMO na prd, ale vhodne zesileni projevu (nad prirozenou miru) je prinosne, zezacatku...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Červenec 2007, 21:51:03 »

Z vlastni zkušenosti mohu říct, že je to o komunikaci. Ze začátku sem se dost styděl říct třeba "todle se mi líbí " atd.
Takže to chce o tom mluvit  Úsměv
2 Avaranger: Ou Yeah! Tak to se mi stalo a asi ne jenom mě. To jsem se jednou osmělil a zeptal se: "jak bys to ráda?"  Stydlivý
                   no a odpověď? Hehe "Nevim, mě je to jedno."   Kroutící očima
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Červenec 2007, 22:11:53 »

2 Avaranger: Ou Yeah! Tak to se mi stalo a asi ne jenom mě. To jsem se jednou osmělil a zeptal se: "jak bys to ráda?"  Stydlivý
no a odpověď? Hehe "Nevim, mě je to jedno."   Kroutící očima
No, když si nestěžuje pak, tak je to OK Šťastný A co "na to musíš nějak přijít sám" Šťastný No, je to prostě k nasrání, človék si jí cvičí, že pak je hezky vychovaná a chová se tak jak má a v tu chvíli mu ji někdo přebere a uživá si plody tvé práce Šťastný To mě točí úplně nejvíc Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MooMoo



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno / Zlin
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Červenec 2007, 22:35:48 »

Proste na to vlet a bud akcni Úsměv ved ho .... mimochodem to je zas muj sen: Akcni zenska Úsměv nejaka ktera nebude jenom lezet Šťastný
Zaznamenáno

n-_-n    Moomoo with a sleeping dog
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Červenec 2007, 23:13:17 »

teda ja osobne bych to konzultovala behem sexu a ne pred nim, ale to je asi kazdeho vec.... no kdybych uz s nim sex mela, tak by se to dalo brat jako predehra, ale pokud ne, tak by mi ta konzultace predem byla spis trapna  Mrkající Stydlivý

Jsem nemyslel něco konzultovat předem. Prostě řekne, hele, chci tohle...nějaký experiment  Smějící se...potom, chci ted zase tohle....
To není žádná konzultace předem.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Červenec 2007, 10:37:22 »

To jsem se jednou osmělil a zeptal se: "jak bys to ráda?"  Stydlivý
                   no a odpověď? Hehe "Nevim, mě je to jedno."   Kroutící očima
S takovou bych asi rychle vyběhl Bláznivý Když je to holce jedno, co s ní děláš v posteli, tak je jí nejspíš jedno i to, co děláš mimo postel...

Řekl bych, že přístup kluků k partnerce při sexu odráží jejich povahu a cit pro ní. Takže když se kluk stará jenom o sebe a udělá se za 5 minut, tak určitě nebude "po uši zamilovaný". Otázka není, jak ho naučit, co se ti líbí, ale spíš jestli s takovým klukem vůbec chceš chodit...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Ajuška

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Červenec 2007, 11:09:39 »

[Řekl bych, že přístup kluků k partnerce při sexu odráží jejich povahu a cit pro ní. Takže když se kluk stará jenom o sebe a udělá se za 5 minut, tak určitě nebude "po uši zamilovaný". Otázka není, jak ho naučit, co se ti líbí, ale spíš jestli s takovým klukem vůbec chceš chodit...

tohle je těžký, já ho mám ráda, a on mě taky a jestli  s ním chci chodit tak to je těžký, chci s ním být, ale mám ráda ještě jednoho kámoše, ale s ním už chodit nechci:( ... tenhle nynější je ohleduplnější aspoň trochu
Zaznamenáno

Ajuška
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Červenec 2007, 11:26:12 »

já ho mám ráda, a on mě taky a jestli  s ním chci chodit tak to je těžký, chci s ním být, ale mám ráda ještě jednoho kámoše, ale s ním už chodit nechci:( ... tenhle nynější je ohleduplnější aspoň trochu

A co si takhle všechno napřed nějak ujasnit Otázka Nebo to tady teda trošku více rozvést, protože si nejsem moc jistý, jak tohle chápat... Sákryš Ale možná mám jen svůj den a ostatním to je naprosto jasné Stydlivý Mlčím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 27. Červenec 2007, 11:34:20 »

Neboj kvarkopako, není to jasné i mně. Jen mi přijde, že Ajuška neví co chce. Sorry, že to tak musím říct, ale dělá se mi blbě, když holka chodí s klukem, se kterým je spokojená a začne říkat, že se jí líbí ještě jeden. To je fakt na zabití Ďábelský . To, kdyby ten tvůj kluk věděl, nechci vidět jeho reakci. Takže si to napřed urovnej SAMA v hlavě (ne podle kamarádek) a pak sem napiš víc info. Šťastný

Jinak k Tvé primární otázce: "Už jsme spolu spali, ale nevím jak mu vysvětlit že bych to chtěla tak a tak..."
Jednoduše, neříkej mu "toto děláš blbě" ale řekni mu "toto se mi líbí". Namísto "toto se mi nelíbí" řekni "toto je lepší" (a ukaž mu co). Tak z něj blbce neuděláš. Šťastný Dale Carnegie - 1. kapitola - nikdy nikoho nekritizujte Smějící se . Jen mu prostě ukaž co se Ti líbí. Není nic horšího, než když se kluk snaží o něco, myslí si, že mu to jde a pak mu holka řekne "toto děláš blbě" Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Červenec 2007, 11:49:04 »

Typické chování 16tiletých holek.... mentálně absolutně nedospělé, ale hlavně že už v sexu "něco umí" Bláznivý Nezlobte se na mě, ale z toho, že pro dnešní mládež stojí sex na začátku vztahu, místo aby byl na konci, je mi na blití (zase) Ďábelský

Jo a stejně staří kluci na tom nejsou o nic lépe...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 27. Červenec 2007, 12:07:36 »

Neboj kvarkopako, není to jasné i mně. Jen mi přijde, že Ajuška neví co chce. Sorry, že to tak musím říct, ale dělá se mi blbě...

Typické chování 16tiletých holek.... mentálně absolutně nedospělé, ale hlavně že už v sexu "něco umí"...

Díky, chlapci, že jste to řekli za mne Potlesk Přesně tohle mi totiž blesklo hlavou hned na začátku Přemýšlím, ale snažil jsem se to nenapálit příliš zostra Nemocný#39; Smějící se

Tady nemá cenu radit dle mého názoru - a vlastně ani není jak...snad jen věřit, že se slečna jednoho dne srovná a přijde na to, co vlastně chce a bude se podle toho také chovat Vykřičník
Ovšem po zkušenostech se slečnami o 6-8 let staršími, kterým se to stále ještě nepovedlo, jsem už s každou další celkem skeptický Tralala
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 27. Červenec 2007, 12:25:16 »

Nezlobte se na mě, ale z toho, že pro dnešní mládež stojí sex na začátku vztahu, místo aby byl na konci, je mi na blití (zase) Ďábelský
Nezlobíme, naopak jsem rád, že nejsem s tímhle názorem sám...
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 27. Červenec 2007, 12:54:02 »

Nezlobte se na mě, ale z toho, že pro dnešní mládež stojí sex na začátku vztahu, místo aby byl na konci, je mi na blití (zase) Ďábelský
Nezlobíme, naopak jsem rád, že nejsem s tímhle názorem sám...

Souhlas
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 27. Červenec 2007, 13:02:12 »

Tak to je něco Smějící se silná vlna kritiky. Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
number.R

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Červenec 2007, 14:35:33 »

jak byste vy naučili kluka bez zkušeností sexu?
Jinak já něco umím, ale on nic.
Už jsme spolu spali, ale nevím jak mu vysvětlit že bych to chtěla tak a tak... Podle mě by byl nejradši kdybych mu do toho vůbec nekecala Smutný nevím co s ním. A ke všemu se vždycky udělá po 5 minutách a pak ten jeho už nemůže... .
Podle mě to chce čas....nejakou dobu byt trpělivá..než s tebou nabere dostatečné zkušennosti....a on prolomí počáteční nervozitu...Bo to můžeš vyřešit tím...že se poohledneš po nějakém milenci.....což je dneska celkem na denním pořadku...žě děvčata...  Bláznivý
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Červenec 2007, 01:19:51 »

Pri maznaní mu vezmi ruku a veď mu ju po svojom tele aby vedel ako rýchlo a po akých miestach má hladiť ci držať.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Červenec 2007, 19:43:40 »

Mno tak koukám, že autorka topicu akorát upravila v profilu svůj věk ze šestnácti na sedmnáct let a to je tak jediný výsledek Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Červenec 2007, 21:32:38 »

No ak si v nom nezmenila datum narodenia, tak asi mala narodeniny. Šťastný
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Červenec 2007, 22:54:51 »

Mimochodem, proč by mělo být nenormální, že se kluk (zvláště nezkušenej) udělá po 5 minutách?! Nebo seš zvyklá na "turbosbíječky" s výdrží několika desítek minut?
Btw: Jsem četl v jednom časopise, že těch pět minut soulože je dokonce průměr a doba kolem tří minut je eště v normálu. Akorát o tom lidi mají zkreselný informace díky macho kecům jako: "to jsem jí ale dal, jsem ji mrdal půl hodiny, já jsem kanec, vole"
 
Pokud těma 5 minutma ale byla myšlena celková doba včetně předehry, ne jen samotnej akt, tak beru zpět. To je potom jeho blbost, že si takhle zkracuje potěšení.
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Červenec 2007, 08:42:53 »

to Ajuška: a co takhle masturbace před ním  Šťastný ukážeš mu, co máš ráda a nebudeš mu do toho kecat, když jsi psala, že mu to možná vadí  Smějící se...Ale jinak chlap, co by mu vadilo, že mu při sexu řeknu, že bych to chtěla trochu jinak ...nevím, nevím...vždyť přece každej jsme jinej a i chlapa se zkušenostma je třeba občas trochu nasměrovat, pže mi třeba dělá dobře něco jinýho než třeba jeho předchozím partnerkám, tak co...nevidím v tom problém, naopak mi to příjde jako dobrej základ, když si o tom partneři vykládají...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS