jak naučit kluka sexu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:23:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak naučit kluka sexu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: jak naučit kluka sexu  (Přečteno 151402 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 30. Červenec 2007, 15:00:44 »

dextera: To rikas z vyse svych 20+ Úsměv V 16 treba je to jine Šťastný
J/R: Asi mne potkalo nejake stesti zas jednou v zivote, ale pro mne je teda 5 minut dost nepredstavitelnejch. To bych byl sam sklamanej, vzdyt se partnerka ani nemuze sihnout udelat ! Za "turbozbijecku" se teda nepovazuju, ale dnesni vykon trval neco pres hodinku. Nepocitaje predehru. Pravda, že nakonci už sem měl hodně dost a dělat to co par dni (a ne jednou za mesic) tak bych byl nakorbenej jak svine Šťastný

Mozna je to u me  v tom, ze se soustredim na to, aby si to uzivala partnerka, coz me oprostuje od meho vlastniho uzivani, protoze, kdyz mam chut tak bych byl behem 30s Šťastný Ale to by mi prislo uplne promrhany Smutný

DISCLAIMER: Pro ty co ještě sex neměli - NESTRACHUJTE SE, když se sami uděláte třeba za 2 minuty. Partnerka vás sice hodně vzruší, ale nikdy nemá tak ideální techniku, jako vy sami... takze ji trva dele nez vas udela, i kdyz ste vice vzruseni.... To je taky hlavni duvod proc masturbace naprosto NENI to same jako sex - polovicni zazitek Úsměv
Z disclaimeru jsou vyjmuty sexualni bohyne, kterym staci par doteku, ale to je pak jeji chyba! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Yurii



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: PHA
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 10. Srpen 2007, 09:05:05 »

Hlavne hnedka toho kluka co se udela rychle nezatracuj je to NORMALNI, po case treninku se to zlepsi Mrkající Andílek.
Navic mam takovej pocit ze to ma co delat s vekem, pred dvema lety s byvalou pritelkyni jsem mel podobnej problem a prakticky po dvou letech celibatu bez jakyhokoli treningu sem byl silene prekvapenej jakou mam najednou vydrz Šokovaný
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 11. Srpen 2007, 19:49:38 »

dychej zhluboka, nechty si nekousej, dej si vino, to bude v poradku, postel je siroka, pustim te na kousek, hlavne vubec nemysli na matku ...  Smějící se

 Tralala Potlesk Potlesk Potlesk

Ok a teď k dotazu. Jako většina řeknu, že komunikace je základ. Musíte se o tom oba bavit bez uzardění. Jestli ty jsi ten, kdo s tím chce pohnout, tak klukovi k takový holce gratuluju a tebe trochu lituju, ale nevzdávej to! Prostě si jenom mimo sex pořádně vyříkejte - kdo má co rád, jak se cítí, co by chtěl, nechtěl...,  a při samotným sexu asi spíš naznačovat, vést, tam by diskuse asi moc...neto, že? Mrkající Kroutící očima
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 16. Srpen 2007, 10:05:58 »

u jidla si take umis objednat a reknes si o to, co Ti chutna... tak k tomu zkus pristupovat stejne... a ne jen, aby ses najedla, ale i si to vychutnala Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 17. Srpen 2007, 09:45:44 »

u jidla si take umis objednat a reknes si o to, co Ti chutna... tak k tomu zkus pristupovat stejne... a ne jen, aby ses najedla, ale i si to vychutnala Úsměv
Hehe, to by byla síla Úsměv

Číšník: Co to bude, mladá dámo?
Dáma: No, to musíč poznat sám, co bych dneska chtěla poobědvat !

Šťastný LOL Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 17. Srpen 2007, 10:28:00 »

Je fakt, ze existuji i zeny, ocekavajici od nas doopravdy neco takoveho... Smutný
Chjo
Zaznamenáno
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 17. Srpen 2007, 10:32:30 »

u jidla si take umis objednat a reknes si o to, co Ti chutna... tak k tomu zkus pristupovat stejne... a ne jen, aby ses najedla, ale i si to vychutnala Úsměv
Hehe, to by byla síla Úsměv

Číšník: Co to bude, mladá dámo?
Dáma: No, to musíč poznat sám, co bych dneska chtěla poobědvat !

Šťastný LOL Šťastný

Špatná odpověď.
Dáma: Dívej se a uvidíš!
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
hornet



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 17. Srpen 2007, 10:52:59 »

to Ajuška: a co takhle masturbace před ním  Šťastný ukážeš mu, co máš ráda a nebudeš mu do toho kecat, když jsi psala, že mu to možná vadí  Smějící se...

Plnej souhlas! Nejefektivnější a nejrajcovnější způsob! Tomu chlapovi to dá signál  že mu věříš  a určitě to ocení. Já bych to ocenil  určitě!!! Kroutící očima
Zaznamenáno

"..správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 10. Září 2007, 19:53:11 »

jo tohle me taky dokaze nastvat... nevim proc nekdo mluvi o klucich ktery jsou rychle jako kdyby oni za to mohli nak primo nebo dokonce se o to snazili... to ze se kluk udela rychle neznamena ze neni necita a nechce to doprat partnerce ... bezne se posmivate lidem co neumej rychle behat? nebo co nosej brejle

ja s tim osobni zkusenosti nemam

kdyz je clovek mladej tak to tak proste muze bejt a neni v tom ani zbla viny ze strany toho kluka.
Navic kdyz se clovek vrati k tomu za jakym ucelem byla nadesignovana tato cinnost tak je to vlastne uplne adekvatni tak se holky uklidnete a uvedomte si ze proste toho kluka vzrusujete a on dela to co ma Úsměv
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 21. Září 2007, 16:26:06 »

U každýho to funguje jinak. Já po svém cca 12ti letém sexuálním výzkumu zjistil, že čím méně toho k partnerce cítím, tím déle mi to trvá. Takže kupříkladu v takovým bordelu bych byl asi za velkýho hřebce  Úsměv Zkus ho trochu třeba trochu připít. To občas pomáhá. A hlavně z toho nedělej takový drámo. Vztah není o sexu, ale o pochopení a toleranci. Ovšem je fakt, že tyhle dvě věci v 17ti letech hledá málokdo.
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 23. Září 2007, 15:59:40 »

No ja osobně se sexem, ještě zkušenosti nemam ale co nevidět snad budu mít  Znepokojený, čekám na nějaký delší vztah, na jednu noc už jsem mohl mít ale nechtěl jsem... ale podle mě je 5 minut docela dobrý, to já osobně to vidim, že to bude dost krátká chvile a když si u toho přestavim pěknou holku, tak k tomu snad ani nedojde  Šťastný ... no to snad ne ale viděl bych to tak, jestli se udělá a pak už nemuže, tak to je divný, ja jsem v domění, když se udělá poprvý, tak snad muže dál pokračovat ne?
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 25. Září 2007, 21:13:39 »

hodinku
Hodinku? To u toho ale myslis na diskrétní matematiku Šťastný Chlape, to není normální Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 26. Září 2007, 02:06:17 »

hodinku
Hodinku? To u toho ale myslis na diskrétní matematiku Šťastný Chlape, to není normální Mrkající
Ne, normalně se snažim ovládat Šťastný Trošku zvolnim, když mam pocit, že už je to moc a vice mene zalezi na slecne Úsměv Asi mam tu vyhodu, ze kdyz si to slecna radne neuziva, tak se vice-mene neudelam Šťastný No, tezko se to vysvetluje, ale zakladem u me je se soustredeit na partnerku a ne na sebe S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 26. Září 2007, 17:29:46 »

Hodinu? Šokovaný Tomu neuvěřim S jazykem Bejvalá byla po čtvrt hoďce (+ -) druhé akce na kraji svých sil Smějící se
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 26. Září 2007, 18:58:48 »

Hodina neni problem, kdyz chlap zna svoje telo Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 26. Září 2007, 20:57:33 »

Tak to je pak víc venku než vevnitř nebo se nehejbeš, ne?:-D Neblázni...hodinu!!! Ikdybych myslel na mrtvý štěňátka, tak to nemám šanci vydržet...polovinu bych možná věřil, ale hodinu!??!!!?
Zaznamenáno

Life is outside!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 26. Září 2007, 21:19:55 »

Tak to je pak víc venku než vevnitř nebo se nehejbeš, ne?:-D Neblázni...hodinu!!! Ikdybych myslel na mrtvý štěňátka, tak to nemám šanci vydržet...polovinu bych možná věřil, ale hodinu!??!!!?
Započítej poměrně časté výměny poloh, vynechání (resp. přesunutí na konec) těch, které tě nadměrně vzrušují... fakt to není takový problém.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 27. Září 2007, 17:54:18 »

No jo, ale to je pak teda super zážitek... to kvůli závodu o čas vynecháváš ty vzrušující polohy? Šťastný Co člověk nevymyslí...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 27. Září 2007, 20:26:32 »

No jo, ale to je pak teda super zážitek... to kvůli závodu o čas vynecháváš ty vzrušující polohy? Šťastný Co člověk nevymyslí...
No, ono, kdyz se dlouho nazhavujes, tak si ve vysledku ty polohy vic nakonec uzijes Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
andREw

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: jak kdy - HK, Nováč ...
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 02. Říjen 2007, 12:50:15 »

Já teda při prvním čísle vydržím tak max 10-15 minut (to nevím přesně, pže na hodinky nekoukám), ale pak se dá vydržet i hodinu i dýl - pro mě je hodně důležité, aby se to líbilo jí a pak teprve se udělám já - bez toho mi to prostě nejde. Jsem na tom podobně jako Avaranger.
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 02. Říjen 2007, 22:01:37 »

Však aby se to líbilo jí, tak to neznamená, že to musí trvat hodinu a dýl. To už se jí to ani moc líbit třeba nebude Šťastný.
Ale stejně, hodinu? Neuvěřim dokud neuvidim... důkazy? Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 03. Říjen 2007, 01:49:19 »

Však aby se to líbilo jí, tak to neznamená, že to musí trvat hodinu a dýl. To už se jí to ani moc líbit třeba nebude Šťastný.
Ale stejně, hodinu? Neuvěřim dokud neuvidim... důkazy? Smějící se
No, nevim jestli muj novy objev bude ochotny tocit peco Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 08. Říjen 2007, 10:17:54 »

Tak to koukám jak buk. S mojí předchozí partnerkou jsme sexovali cca 2 a půl roku. Ze začátku jsem vydržel max. 5 min a byl to pro mě výkon, ale tak po roce tréningu jsme si mohli užívat klidně 4 hodiny. A když říkám užívat tak tim myslim užívat Andílek Stydlivý. Nikdy sem nemyslel, by se hodině někdo mohl divit. Opravdu je to o tom znát svoje tělo a naučit se ho správně ovládat. A samozřejmě taky o tolerantní a trpělivé partnerce a komunikaci s ní (i během sexu)
A na mrtvý štěňátka ani koťátka ani nic jinýho mrtvýho sem při tom myslet nemusel. Myslel jsem na to jestli si to holka užívá. Úsměv
« Poslední změna: 08. Říjen 2007, 10:21:35 od omil » Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 08. Říjen 2007, 20:05:00 »

Myslel jsem na to jestli si to holka užívá. Úsměv
Sem na tom podobně, ale že by tohle téma bylo tak asexuální? Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 09. Říjen 2007, 05:15:11 »

Myslel jsem na to jestli si to holka užívá. Úsměv
Sem na tom podobně, ale že by tohle téma bylo tak asexuální? Šťastný

No právě že neni a stejně je to možný vydržet Úsměv
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS