jak naučit kluka sexu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:53:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak naučit kluka sexu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: jak naučit kluka sexu  (Přečteno 151428 krát)
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 12. Říjen 2007, 09:47:12 »

No, tezko se to vysvetluje, ale zakladem u me je se soustredeit na partnerku a ne na sebe S jazykem

Tady v tom bych videla asi problem. Pokud totiz vidim, ze se chlap nezameruje na sebe, ale na me a ten sex si proste neuziva tak, jak by mel, tak mi to nejde  Šťastný Šťastný....ono totiz v tom sexu je treba byt trochu sobeckej a nemyslet tolik na druhyho, ale proste si to uzit....a taky pokud se ten chlap nejak projevuje, ze...neni nic horsiho, nez chlapci, kteri jsou u toho celou dobu potichu a ani malem nepoznate, ze se uz je konec Šťastný....takze bych rekla, ze to ani neni zas tak o case [navic si taky myslim, ze hodina jenom cistyho zasunu bez orgasmu je nemozny, pokud zenska neni frigidni anebo proste nema naladu, ale to pak po ty hodine uz musi nudit], jako spis o tom, jak to ten chlap proziva....
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 12. Říjen 2007, 11:14:39 »

Jistě máš pavdu, že neni nic horšího než když mlčí, ať je to kluk nebo holka. Ale s tim sobectvim si nemyslim, že je správná úvaha. Kluk kdyby byl sobeckej ( a nebyl vožralej jak hovado) tak by mohl bejt hotovej po minutě a na partnerku by se pak nedostalo Podivený. O tom užívání chlapa, nevim teda jak ostatní , ale ikdyž se soustředim na partneru ( a možná právě proto) si to užívám až hamba Stydlivý  Úsměv. Když vám ženská sténá pod rukama, a vzdychá jak je to krásný a vy jí toho můžete dopřát víc a víc a .... neni nic rajcovnějšího Šťastný (sem se trošičku rozvášnil)
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 12. Říjen 2007, 23:17:21 »

No, tu posledi vetu si mi vzal primo z klavesnice Šťastný

dex: No, tak bejt potichu teda rozhodne neni to same jako myslet na partnerku Šťastný Ja kdybych se soustredil jen na sebe tak sem za 30s a vubec si to neuziju Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 13. Říjen 2007, 12:21:47 »

A to tak sténá 4,5 hodiny? Souhlasím s dexterou Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 13. Říjen 2007, 12:25:01 »

A to tak sténá 4,5 hodiny? Souhlasím s dexterou Mrkající
Neuraz se, ale tobe takhle stena celych tvych 5 minut? Šťastný Vykřičník
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 13. Říjen 2007, 18:10:29 »

Nikdy sem neřekl nic o pěti minutách Mrkající
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 13. Říjen 2007, 19:09:24 »

koukam ze na tema sex se da bavit dost dlouho ... skoda ze je to offtopic Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 13. Říjen 2007, 22:38:02 »

Nikdy sem neřekl nic o pěti minutách Mrkající
Ja vim Mrkající Sem tě chtěl popíchnou. Já zas nic neřek o 4,5 hodinách S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 08. Listopad 2007, 20:14:50 »

No jak si to tu tak pročítám tak slečna tady rozpoutala monstrózní diskuzi ale už tady moc nato nereaguje  Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 28. Prosinec 2007, 17:02:03 »

eh? ech?? co to tu všichni píšete?? "to chce čas" a bla bla bla... to jsou ale blbosti!... mě nejvíc rajcuje, když holka řekne přímo narovinu, co chce... je to stejný jako u holek (holky taky rajcuje, když jim kluk řekne, co chce)... vůbec bych to tak hrozně nehrotil a neřešil, jak to umí jen holky Šťastný

Jo btw Avaranger: a kolikrát za tu hodinku se udělala ona? ÚsměvÚsměvÚsměv
mimochodem já jsem se poprvý málem neudělal.... Úsměv
« Poslední změna: 28. Prosinec 2007, 17:17:18 od D9 » Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 28. Prosinec 2007, 18:33:08 »

D9, jj... no poprvé mi to přišlo takový "samovolný, že to bylo dlouho... prostě jsme se dost dlouho (vážně dlouho) předtim mazlili (páč sme to ani moc neplanovali) a tak sem si nějak tak tu nadrženost vyčerpal xD
Jo btw Avaranger: a kolikrát za tu hodinku se udělala ona? ÚsměvÚsměvÚsměv
Nevim, asi aspoň jednou. Ale orgasmus není pro ženu to nejdůležitější (narozdíl od chlapa)... Jediné, co jsem vypozoroval, že vadí je, když už je to na krajíčku a nedotahne se to do konce. OT: Některé ženy nemají orgasmus třeba za celý život... Úsměv
« Poslední změna: 28. Prosinec 2007, 19:11:12 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 01. Leden 2008, 19:04:53 »

Když se vrátím k úplně původnímu tématu, tak se mi tenkrát "zamlada" osvědčilo s partnerkou vzít nějaký rozumný péčko a skouknout nějaký ty gryfy. Ono to pak navodilo i tu správnou atmosféru Mrkající Kluci se takovým věcem bránit určitě nebudou Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 01. Leden 2008, 19:17:10 »

Kluci se takovým věcem bránit určitě nebudou Úsměv
Aby ses nedivil,. já jsem se svým "inpirativním" pohledem na pecko docela ojedinely, jak jsem zjistil xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 01. Leden 2008, 22:52:41 »

No jo Avi, ale tebe při vší úctě nemůžu brát jako referenční vzorek Mrkající A to to nemyslím nikterak zle.
Ale když tady slečna naznačila, že je její kluk dřevo, tak by jí to mohlo helpnout. Ono vysvětlovat něco stylem "udělej to tak a tak" je podle mě složitější, než říct "zkus to jako ten pán/paní v televizi zlato..." Úsměv

Nicméně zajímalo by mě, co si tady lidi (zejména přítomné slečny) o tomto filmovém odvětví pro občasné zpestření intimních chvilek myslí.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 01. Leden 2008, 23:56:07 »

Si mě nepochopil Úsměv Já s tím problém nemám, ale právě, že mě překvapilo pár kámošů, co mají problém s koukánim xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 02. Leden 2008, 19:35:50 »

no nevim nakolik je "pecko" pro prakticky sex inspirativni ...ze bych jako premyslela jestli se mam tvarit\polooblekat\stenat jako ta pani z filmu, to vazne ne a 90 procent poloh je stejne ve stylu "hlavne aby to dobre vypadalo v zaberu" ... mozna az si budem s pritelem natacet domaci model, tak se treba inspirujem  Provokatér Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 02. Leden 2008, 21:58:09 »

Tak nevim, no. Někdo má třeba přirozený smysl pro to rozeznat realitu a film. Můžu se zeptat, co si prosimtě viděla z pecko? Já osobně si vybírám. A rozeznat fake a nehrané není vážně takovej problém.

Tak ono holky mají obecně méně problémů, co se týče "techniky" pro začátek stačí ležet a nedávat kolena k sobě Úsměv A postupně se pak během vztahu přidávají další věci a to už je nějak tak spolupráce obou partnerů. OK. Ale nevim jak ostatní, ale já sem i přes průpravu měl poprvé problém kam s rukama a nohama a tak (teda u misionaře ne xD ). Pak sem se na to zaměřil "při studiu" a bylo to hnedle lepší Mrkající

Ono to totiž není ani tak o sténání / polooblékání / tváření, jako spíš o tom, že víš jak se "nastavit" aby se partner moc nenadřel a aby mu to bylo příjemné. Nevěřila bys, jak velký je pro někoho problém pochopit, že zezadu vleže na boku musí slečna na začátku (pokud tedy mladý pán není 30+cm, nebo neprovozují anální sex) zvednout horní nohu a prohnout se v zádech xD Jako OK, nemam proti tomu nic to partnerce ukázat a "nastavit" si jí, ale aspoň jeden by to vědět moh xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 02. Leden 2008, 22:23:41 »

kristapana kompatibilita je veci 10 vterin... to snad dojde kazdymu ... nebo teda me tyhle veci dosly behem prvniho pokusu, a nemyslim, ze bych byla nejak nadstandartne chapava  Smějící se
milovani neni neco, co by si mel clovek predem nastudovat, pro zacatek staci intuice a kdyz vas to zacne nudit, tak v kamasutre jsou pomerne nazorne obrazky, a v tom novem vydani dokonce stupne pokrocilosti, takze si vybere kazdy  Mrkající
hmm co sem videla, no vlastne jen zabavne scenky z rozzlobenych muzu, cokoli co je delsi nez 20 minut me zacne postupne cim dal vic rozesmivat...takze bezci na dlouhou trat typu pauly wild me rozesmeji nebo uspi  Znepokojený
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 02. Leden 2008, 22:58:59 »

no, tak holt sem měl asi nějakou kompatibilitně nechápavou partnerku Úsměv A ty ruce na poprvé se mi fakt zdáli problém Šťastný A to myslim, že jsem nadstandartně konstruktivní Šťastný

Zabavne sceny z rozlobenych muzu neni pecko - to jsou zabavne scenky Mrkající S tema 20minutama sme na tom podobně Mrkající Mě stačí 5minut xD Smarja paula wild neni pecko na inspiraci - to je (IMO) nudne bušení Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 02. Leden 2008, 23:03:10 »

tak co mas teda inspirativnim peckem na mysli?  Šťastný
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 02. Leden 2008, 23:05:05 »

tak co mas teda inspirativnim peckem na mysli?  Šťastný
Máš PM, i když je to něco co sem našel asi na třetí kliknutí. Ale alespoň částečně to vystihuje to co mám na mysli.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 03. Leden 2008, 00:04:51 »

tss...takys to mohl poslat všem:-) Ale jaks říkal, neznám borce, kterej by s tím měl problém...
Zaznamenáno

Life is outside!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 03. Leden 2008, 13:24:47 »

tss...takys to mohl poslat všem:-) Ale jaks říkal, neznám borce, kterej by s tím měl problém...
Máš taky PM, ať nebrečíš Úsměv Poslat všem sem to nemohl ze zjevných důvodů (viz Pravidla)
« Poslední změna: 03. Leden 2008, 13:28:06 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 07. Leden 2008, 15:55:23 »

tss...takys to mohl poslat všem:-) Ale jaks říkal, neznám borce, kterej by s tím měl problém...
Máš taky PM, ať nebrečíš Úsměv Poslat všem sem to nemohl ze zjevných důvodů (viz Pravidla)

A nemohl by jsi to poslat i mě?  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #74 kdy: 07. Leden 2008, 16:26:40 »

 A ked budes pri tom aj mne?  Mrkající
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Stran: 1 2 [3] 4 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS