jak naučit kluka sexu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:18:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak naučit kluka sexu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: jak naučit kluka sexu  (Přečteno 151414 krát)
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #75 kdy: 07. Leden 2008, 16:27:55 »

Pošli to rovnou všem Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 07. Leden 2008, 17:08:39 »

aviku, pls pls, chapes co taky chci ne Šťastný dekuju Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 07. Leden 2008, 17:33:24 »

Bozéééé Šťastný Nemohli by admini udělat vyjímku, ať to neposílám celýmu fóru v PM? Šťastný Kdo chtějí odkaz tak napisou na ICQ a bude !

Mě teď zajímá spíš názor těch, co to už viděli, jestli se mnou souhlasí Mrkající A jestli ne, tak je pravděpodobné, že mam jen zvrácený vkus Úsměv
« Poslední změna: 07. Leden 2008, 17:43:48 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 08. Leden 2008, 00:30:04 »

ok tak jeden nazor, jako asi to je naucny, ale dvakrat bych na to koukat nechtela ... jsou zabavnejsi veci,ale pokud nekdo se sexem zacina, tak asi to jako teoreticka pruprava ujde  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 08. Leden 2008, 00:35:27 »

Tak sem to myslel. A to ty to máš z toho ženského pohledu ještě.

Nebo teda nevim, ale ještě sem neslyšel holku, aby si dělal starosti s tim, že neví co při sexu dělat, nebo ze by se strachovala o to jestli to zvladne Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 11. Leden 2008, 14:42:57 »

Tak to buď rád, protože jestli se s tím nějaká holka bude svěřovat tobě, tak si buď jistej, že o tebe v tom sexu nepůjde  Smějící se
Né teď vážně - myslím, že to holky řeší stejně intezivně jako kluci.
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 11. Leden 2008, 19:16:39 »

jiste ze resi, pac stejne jako kazda holka je, krom hlavnich erotogennich zon, vzrusiva kazda nekde jinde, tak u chlapu je to stejne. nebavi me pokazde primo zamirit do rozkroku k tomu par pus a je to. ale verte mi panove, ze krom penisu event. zrychleneho dechu jako jedineho ukazatele miry vzruseni se i mezi vami najdou taci, co neumi pipnout zda se ji m to libi nebo ne a jak by to radi... a bohuzel je jich dost Úsměv)) co naplat, teprve az s nejakou mirou zkusenosti (ne nutne s vekem) se temto vecem clovek nauci (jak panove tak damy) a jak jsem jiz rikala jinde je to opet o...? spravne: komunkaci Mrkající zenska si pak treba rika "a bavi ho to se mnou vubec sakra?"
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 12. Leden 2008, 13:01:05 »

Noghri, mas uplnou pravdu, ale to same plati o holkach... kdyz se kluk snazi sec muze a holka celou dobu jenom lezi a ani nepipne tak to taky neni zrovna idealni - zazil jsem a docela me to vytacelo
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 12. Leden 2008, 16:10:25 »

dyt rikam "jak panove tak damy" Mrkající jj, s holkama je to uplne stejne Úsměv)))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 12. Leden 2008, 21:42:30 »

Ono je to hlavně za trest, když se v tomhle sejdou protiklady Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 13. Leden 2008, 13:45:05 »

Amen Šťastný

nebo oba nekomunikativni Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 14. Leden 2008, 12:17:53 »

noghri: Ty znas kluka, ktery pri tom celou dobu jenom lezi, necha se "obslouzit" a ani pritom nepipne? U holky to je celkem normalni, ale u kluka si to docela nedokazu predstavit (pokud zrovna neni ochrnutej Úsměv)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 14. Leden 2008, 14:13:10 »

obslouzit ne probuh... ale u prvniho vazneho vztahu se mi stalo to, ze chlapec se za sva prani stydel, pac si myslel, ze jsou uchylna a ze bych je nepochopila. nic nerek, ale prestal ho bavit sex obecne. me taky krom jinych veci a skoncilo to, ale po dvou letech po skonceni jsme si to vyrikali a prisli na to, ze to byly strachy zbytecne. nerikam ze by to neskoncilo tak jako tak, ale mohl to byt kvalitnejsi vztah, kdyby ta komunikace fungovala Mrkající a bohuzel tohle nebyl jediny pripad...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 14. Leden 2008, 15:28:23 »

chlapec se za sva prani stydel, pac si myslel, ze jsou uchylna a ze bych je nepochopila
Zažito, nepochopila, ale na druhou stranu mě to neodradilo. Jen umírnilo trošku.

Ale je to hodně nepřijemný, když v nějaké intimní chvilce slyšíš něco jako "COOOOŽE? TO jako myslíš vážně? Šokovaný Šokovaný "... ale dá se z toho oklepat, jako z čehokoli Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 15. Leden 2008, 11:14:39 »

noghri: holt líná huba, holé neštěstí Úsměv

avar: můžeš aspoň naznačit, jaká konkrétní úchylka tu slečnu vyděsila, abych měl představu?
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 15. Leden 2008, 11:50:00 »

No, třeba když jsem jí řek, že je pro mě mnohem příjemnější se jí při orálním sexu udělat do pusy (a to neni ani úchylka snad). Stejně tak, když sem řekl, že mi nevadí menstruace, když jí to dělám rukou... Přes první vlak nejel. Druhé nakonec svolila a byla nakonec víc než spokojená Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 15. Leden 2008, 11:59:02 »

 Šťastný Šťastný Šťastný to ma byt jako uchylne?!?!?! Šťastný Šťastný Šťastný

avi klid, jsi zcela normani, prestan si vybirat panny uveznene ve vezi cudnosti Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 15. Leden 2008, 12:07:25 »

třeba je to druh flagelantství - vybírá si panny schválně, aby se pak mučil z nedostatku sexu. Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 15. Leden 2008, 12:20:37 »

Kiruy: LOL, možná podvědomě Mrkající Ale záměrně to teda JISTĚ nedělám Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 15. Leden 2008, 14:59:04 »

Stejně tak, když sem řekl, že mi nevadí menstruace, když jí to dělám rukou...

S gumovýma rukavicema nebo bez nich?  Mrkající  Smějící se
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 15. Leden 2008, 15:41:58 »

Šťastný Šťastný Šťastný to ma byt jako uchylne?!?!?! Šťastný Šťastný Šťastný
Slovo úchylka v mojí otázce bylo samozřejmě záměrně nadnesené...

Ale je to hodně nepřijemný, když v nějaké intimní chvilce slyšíš něco jako "COOOOŽE? TO jako myslíš vážně? Šokovaný Šokovaný "... ale dá se z toho oklepat, jako z čehokoli Šťastný
Ber to z té lepší stránky: tohle mohla říct už na ten samotný orální sex Šťastný
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
m16



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: praha
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 22. Červen 2008, 16:13:52 »

Jo a stejně staří kluci na tom nejsou o nic lépe...

prosím? možná platí u 90%, ale házet všechny náctileté do jednoho pytle je trochu sobecké, zvlášť pokud ti je 25 a ne 80
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 30. Červen 2008, 10:59:53 »

Tak já sem byl panic do jednadvaceti a pak sem o to přišel s holkou po týdení známosti.Šlo to ale dost těžko.Ona byla o dva roky mladší,ale už hodně zkušená a já byl šíleně nervozní a vyklepanej.Vůbec sem se nedokázal uvolnit.Dokud sme se jen mazlili,byl sem hodně vzrušenej,ale jak mělo dojít na věc,najednou sem nebyl ničeho schopnej.Povedlo se to až druhej den,ale to mi ho předtím musela dráždit rukou,abych byl dostatenčně vzrušenej.Vnikl sem do ní celkem 3x,vždycky udělal pár pohybů,ale hned,jak sem v ní byl,začala erekce opadat.Tak sme si to nakonec udělali navzájem aspoň rukou.Pak sme spolu zkoušeli mít něco ještě jednou,ale to už sem nebyl vůbec schopnej se vzrušit.Podotýkám,že v tom nebyl žádný alkohol a při masturbaci žádné podobné problémy nemám.Ta holka se se mnou rozešla.Byla ze mě totiž úplně na prášky,sama mi řekla,že sex je pro ni půlka vztahu a že by to takhle prostě nešlo.Je to už 5 měsíců a zatím sem žádný další vážný vztah neměl.Za 3 dny je mi 22 a žádné další zkušenosti se sexem nemám.Mám ale strach,že až jednou potkám holku a azse se k tomu bude schylovat,opět selžu.Tenhle zážitek mě docela nepříjemně poznamenal.Ta holka si od toho hodně slibovala a jáměl strach,že to nezvládnu,což se nakonec taky stalo.Myslím,že problém byl vážně v mojí psychice.Rozhodl sem se,že definitivně skončím s masturbací,snažils ems e o to už hodněkrát,ale ode dneška sem pevně rozhodnutej se toho návyku zbavit a až si najdu holku,budu zkrátka tak nadrženej a nevybitej,že mi v tom už ani žádná psychika nezabrání.Myslíte,že je to řešení?Zajmal by mě váš názor.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 30. Červen 2008, 14:00:14 »

no a dopadne to tak, že se v autobuse o tebe nějaká omylem opře a hned budeš mít stan. Ani nemluvim o tom mokrym prostěradle po nocích.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 30. Červen 2008, 16:50:54 »

Tak tak Mrkající A navíc to že budeš nadrženej ti potom moc nepomůže. Teď si byl nervózní. OK. To je pohoda, holka (normální) to pochopí. Jenže když nebudeš trénovat, tak budeš tak nadržený, že vydržíš tak ven, dovnitř, ven a budeš Úsměv A to je pro tu holku pěknej vopruz Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS