jak naučit kluka sexu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:12:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  jak naučit kluka sexu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: jak naučit kluka sexu  (Přečteno 151403 krát)
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 01. Červenec 2008, 20:10:25 »

ano přesně, na partnerku jsem zapoměl  Kroutící očima
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 31. Prosinec 2011, 20:07:12 »

Citace
Řekl bych, že přístup kluků k partnerce při sexu odráží jejich povahu a cit pro ní. Takže když se kluk stará jenom o sebe a udělá se za 5 minut, tak určitě nebude "po uši zamilovaný". Otázka není, jak ho naučit, co se ti líbí, ale spíš jestli s takovým klukem vůbec chceš chodit...

vím, starej topic, ale něco mě zaujalo.
Už kolikrát jsem slyšel větu: "On se vždycky udělá hrozně brzo, myslí jen na sebe" nebo "Kluk, co se vždycky udělá brzo myslí jen na sebe a partnerku nemiluje"

Já ještě sex neměl, ale kdybych měl spát s holkou co miluju a co mě přitahuje, tak kdybych se udělal do minuty (jakože počítám, že se mi to stane, když při masturbaci se udělám pokaždý do 2 minut), tak to není tím, že jí nemiluju, ale že jsem prostě nadrženej a neumím to ovládnout (i když bych třeba raději se udělal po půl hodině)  Překvapený
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 01. Leden 2012, 14:23:31 »

Třeba mojí přítelkyni záleží v první řadě na tom, abych se udělal já. A hrozně se jí líbí, když jsem tak nadrženej, že se udělam rychle (i když se to moc nestává, naopak, mám často problém se udělat, to přítelkyně je hotová vždy do pár minut. Občas, když je hrozně nadržená a vzrušená, tak jí stačí pár správných pohybů a udělá se - fakt třeba 15 sekund styku). Či-li já bych spíš řekl, že holky, co si myslí, že kluci, kteří se udělají rychle, je nemilují, jsou pěkný trubky a měly by se zamyslet, jestli to neni náhodou naopak, jestli právě jim neni uplně jedno, zda se udělají oni.

henry: já se taky masturbací udělam do dvou minut a při sexu se občas neudělám vůbec. Když je navíc partnerka nahoře, tak můžu souložit fakt dlouho a udělám se skutečně JEN, když zrovna chci  (Zcela to při téhle poloze ovládám, nevím proč)
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 01. Leden 2012, 17:04:17 »

Dá se ovládat při uplně jakýkoliv poloze.

Ale k čemu je hodinovej sex bez vyvrcholení, pokud to oba v sobě musejí držet.... to si dám radši 15minutový nebo i pětiminutový číslo, při kterým se uděláme oba a za 10 minut třeba ještě jedno.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 01. Leden 2012, 17:12:51 »

Citace
Dá se ovládat při uplně jakýkoliv poloze.

To mě zajímá.....Jak?  Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 01. Leden 2012, 17:20:43 »

joei: mně to jde nejlíp, když nejsem aktivní... když jsem aktivní, tak se neovládám a chci to hned

henry: to poznáš
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 01. Leden 2012, 18:32:50 »

Henry, stačí myslet na tchýni Smějící se

Ne, u mně je to tak, že pokud nechci být tolik stimulovanej, volím polohy, kdy to pro mě není tak těsný. Pokud jde člověk za společným orgasmem, tak až poznáš tu svou dobře, budeš vědět, která poloha přiblíží snadno jí a tebe nechává klidnějším.

Je to ale hlavně o psychice.... pokud si řekneš.... wow já š...ám a začneš se ještě víc vzrušovat různejma předtavama či fyzickou stimulací na správném místě, neubráníš se tomu, aby jsi byl dost brzo. Navíc všechny holky, se kterýma jsem spal (pouze 3 ženské pro přesné info), se dokázaly udělat, i když jsem na to šel pomaleji, ale trefoval se do správného místa. Kdežto já většinou potřebuju i větší rychlost pohybů. Takže mi kolikrát stačí spomalit.

Pokud ale začneš oddalovat svůj vrchol moc pozdě, až ve chvíli, kdy se přehoupneš přes určitou hranici, nepomůže ti ani to pomalejší tempo:-D

A navíc ono třeba do toho bušit, pak chvíli přestat a třeba se jen líbat a pak ji zase přivést těsně před vrchol a zase zvolnit či přestat, to většinou ženskou vydráždí tolik, že jsi pánem situace a nebudeš mít problém, aby ona byla o něco dřív:-)

Docela užitečnou radu jsem taky viděl někde.... k tomu, aby se holka udělala, potřebuje v průměru alespoň 15 minut stimulace..... ale rozdíl mezi ženskou a chlapem je, že chlapa stimulace líbáním na krku asi tak nedostane, jako tu ženskou, takže pokud by jsi měl vydržet třeba jen 5 minut sexu (rozuměj přirážení), tak věnuj alespoň 10 minut předehře a uděláte se spolu. Rozhodně zjisti, kde má citlivý místa, tím si ji vždycky parádně nažhavíš. Každá ženská to má samozřejmě trochu jinak, takže je třeba tu svou poznat....

btw, D9, sem tam ti závaidim to, že se tvoje udělá po 5ti přírazech... moje je ze všech tří, se kterýma jsem spal tou nejnáročnější a potřebuje mnohem víc.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 01. Leden 2012, 23:45:55 »

J, taky jsem rád, že ona si to užije vždy Úsměv
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 03. Leden 2012, 14:18:25 »

Chlapi, vy dva (D9 a Joei) se v sexu už evidentně vyznáte, měl bych proto pár laických debilních dotazů....

jelikož se snad můj první sex blíží, tak bych docela rád eliminoval nějaké nedostatky, a nerad bych vypadal v posteli, jako že nevim co mam dělat, takže:

1) Když se líbám s holkou a začne to líbání bejt takový vášnivější, začneme se různě hladit - je lepší (z hlediska vzrušení holky) pokračovat stále tímto tempem a třeba jí sundat tričko, podprsenku atd., nebo zase s tou vášní na chviličku přestat, jen jí něžně pomalu líbat a pak zase stupňovat tu vášeň?
Často se mi totiž stávalo s mojí bejvalou, se kterou jsem sex neměl přes rok chození, že jsme se začali líbat vášnivě a hladit po těle, ale pak jsem já najednou přestal a třeba jsme se zas jenom objímali....zajímá mě jak to berou holky... Úsměv

2) Jaký dotyky maj holky vlastně rády? Když jí zajedu pod tričko, maj spíš rády když je člověk chytne, nebo hladí? třeba jí zajedu na podprsenku, je lepší tam tou rukou pomalu přejíždět a nebo chytit a zůstat s ní na místě?....a k tomu hlazení, je lepší celou dlaní a nebo jemně konečky prstů? Sorry, když si to čtu po sobě samotnýmu mi ten dotaz přijde debilní, ale jde mi to to co nejvíc ji vzrušit

3) Když se člověk udělá při prvním sexu, dejme tomu za minutu nebo za dvě....jakej je nejlepší postup potom? Co pak děláte? Pokračovat v líbání a hlazení popřípadě orálu a počkat až se zas postaví?  Šťastný

4) Když se uděláte, chodíte po každým vyvrcholení vy i partnerka do sprchy se umejt?

5) jaká je nejlepší poloha, pokud budu spát s holkou poprvé (misionář?)... která je pro chlapa taková volnější, aby se hned neudělal?  Šťastný

možná mi ještě něco napadne, ale budu moc rád, když se někdo z vás dvou (popřípadě někdo další zkušený vyjádří)  Mrkající
« Poslední změna: 03. Leden 2012, 14:22:18 od henry » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 03. Leden 2012, 21:18:29 »

Nevim, jestli se můžu považovat za zkušeného, když jsem měl jen dvě holky, z toho jednu jen hodně krátce, ale i tak:

1) přijde na to - když tě hodně chce, tak je to jedno, protože bude nadržená i když se na ní budeš jen dívat - když je potřeba se snažit (většinou), tak je podle mého lepší gradovat - na začátku jemněji a pak vášnivěji - nebo dva kroky vpřed, jeden vzad - ale osum vpřed a šest vzad je IMO chyba - zbytečně rozbiješ tu atmosféru, kteorus vybudoval.

2) hladit a nedržet to jako metu - jen proto, že jsi se dostal na další metu "šahám jí na prso" není třeba tu metu udržovat než postoupíš dál. Chvíli se věnej prsoum, hlaď je a pak dělej zas něco jiného (výjimkou je pokud je extrémně vzrušivá na prsou - to jí klidně můžeš hlazenim a mačkáním i udělat). Nezapomeň, že citlivý místa nejsou jen druhotný sexuální znaky, ale i záda nebo šíje. 

3) Nenervovat se. Když uvidíš, že je zklamaná, že to bylo tak rychle, tak si dát chvíli pauzu - třeba 10 minut, jen ležet vedle sebe a líbat se. Když uvidíš, že na to zase máš, tak to klidně zkusit podruhý, ale z mý zkušenosti to jde víckrát spíš výjmečně - resp. chce to abys byl našponovanej jak struna a ona se musí hodně snažit.
  Vyřešit to můžeš elegantně tak, že jí uděláš třeba pusou nebo rukou předem a potom jí nebude vadit, když hlavní akt bude trvat chvilku. Mmch - s tim souvisí, že než budeš chtít zasouvat, tak bys měl aspoň trochu vědět, co se jí líbí a co jí nejvíc vzrušuje.
  Často jsem slyšel, že je dobrý se udělat sám předem, že pak máš větší výdrž, ale trochu bych se bál, jakej bude výsledek, když se to spojí s nervozitou, který se rozhodně nezbavíš... taky by nemuselo bejt nic Úsměv)
  Když by se třeba vůbec nedařilo, tak neni žádná tragédie jí prostě říct, že jsi hrozně utahanej z práce a že to prostě asi dneska nepůjde. Pravděpodobně to bude konec příjemného večera (nestalo se mi, že by chtěla, abys pokračoval na ní...), ale nic se neděje - zejtra je den taky. Navíc to působí tak, že sex není to jediný, co chceš S jazykem

4) Kolikrát sem tak vyřízenej, že musí stačit utření a sprcha ráno Šťastný Ale myslim, že sprcha po sexu je tak nějak očekávanej rituál Úsměv

5) Podle mého cowgirl

Misionář je podle mého ne úplně jednoduchá poloha na začátek, protože musíš mít buď velmi dlouhé přirození, abys mohl bejt "nad ní" nebo musíš mít trochu nepřirozeně prohnutou pánev, abys měl správný úhel a mířil aspoň "směrem" k G-bodu, kterej je (podle mého osobního pozorování) zevnitř na té "bříšní" straně - a když budeš při misionáři "přirozeně", tak budeš tlačit naopak na "zádovou" stranu. Naproti tomu cowgirl je docela dost jednoduchá poloha, kdy si snadno můžeš regulovat tempo, když jí vezmeš za zadek. A i pro ní to bude celkem příjemné, protože když se trochu předkloní, tak se jí stimuluje klitoris o tvůj podbřišek. Mimo to se může předklonit a mžete se celou dobu líbat, případně si v průběhu trochu víc sedneš, kdyby jí boleli ruce Úsměv  Také je ta poloha vhodnější vzhledem k lepšímu úhlu pro stimulaci G-bodu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 03. Leden 2012, 21:41:14 »

Podle mě naprostá paráda bude, když si to budeš užívat.....

1) nejlepší je to stupňovat. Pokud je ona stále ta pasivní, taky to nebude dobře, proto ji klidně chvíli líbej vášnivě a pak zpomal, bude se snad snažit i ona.
2)jak my ti máme říct, jestli je lepší ji tahat za vlasy nebo jí dýchat do tváře? Každá ženská má ráda něco jiného, některá lechtání, některá pořádné zmáčknutí, jiná kousání. Na tom je právě sex ze začátku tak zajímavej, že zkoušíš, co má ráda ta tvoje.
3) když se chlap udělá, tak jde přece domů za manželkou, ne? Šťastný udělej to, co je ti příjemný. pokud se chceš mazlit, tak se mazli, pokud chceš jít na cigáro, běž si zakouřit.
4) do sprchy většinou jo, ale není to vždycky pravidlem
5) volnou polohu si budeš muset naiít sám, jde spíš o tom, jak se dokážeš ovládat, potom ti nebude dělat problémy jakákoliv poloha. taky záleží na míře tvojí nadrženosti.

ADD1, pokud to není nutný, neříkej jí, že jsi ještě neměl sex.
ADD2, sex je zábava, ne drama, uvolni se, půjde ti to ssamo a když ne, věř tomu, že většinou první sex stejně stojívá za hovno a bude se to lepšit.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 03. Leden 2012, 22:15:33 »

chlapi, díky za rady Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 04. Leden 2012, 11:08:32 »

My teda do sprchy po tom nechodíme, ale spíš si lehnem a mazlíme se nebo odpočíváme... jsme trošku čuňata no...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 05. Leden 2012, 00:00:08 »

My teda do sprchy po tom nechodíme, ale spíš si lehnem a mazlíme se nebo odpočíváme... jsme trošku čuňata no...
Jasně, že ho nevytahneš a nejdeš do sprchy Úsměv Ale třeba po čtvrt hodině mazlení potom ? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 05. Leden 2012, 10:37:14 »

Ne, usneme. Pokud je to ráno, tak pak jdeme do sprchy no... ale tak nějak normálně, i kdyby nebyl sex, tak jdeme
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 05. Leden 2012, 21:23:08 »

Ještě jeden debilní dotaz  Šťastný

Vždycky když se při masturbaci udělám a utřu si ho, tak jak postupně povadá, tak ještě nějakou chvíli z něj vždycky vytéká tekutina, že mam mokrý trenýrky (ne nějak moc, ale jsou).....
jak tohle řešíte po sexu? zabalujete ho třeba do kapesníku?  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 06. Leden 2012, 08:02:41 »

Nech si ho vysát od ní..... jinak sperma můžeš vymačkat jako když vyndáváš paštiku ze střívka:-D

On bude mokrej i od něčeho jinýho, henry, takže nestresuj, pravděpodobně po delším živočišným sexu, budete oba spocení, takže trochu sperma fakt řešit nebudeš. Stejně pak půjdeš do sprchy a nebo to prostě uschne, než se zase oblečete.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 07. Leden 2012, 16:08:49 »

tak včera byla poprvý u mě doma, byli jsme v mým pokoji......
postel je jediný místo, kam se tam dá sednout, takže jsme seděli a leželi na posteli, povídali si, líbali se a hladili....
cítím, že jí přitahuju, pořád mě pusinkuje, objímá, zajíždí rukou do vlasů....

jediný co jsem jí svlíknul, byl svetr (pořád mi hlavou vrtalo, jestli mam pokračovat dál a svlíknout jí i tričko s podprsenkou, ale nakonec jsem usoudil, že to při první návštěvě u mě není vhodný.....že je lepší to posunovat o kousíčky......)

ale opět mi napadla jedna věc a rád bych se zeptal, jak to máte vy:

Než přijela, tak jsem z postele sundal peřinu (blbě by se nám na ní sedělo a leželo) a nechal tam jen polštář....
ale pak mě napadlo: Až dojde k prvnímu sexu: když to bude takovej ten sex z lásky, kdy se oba chceme a bude to nejspíš takový pomalý a něžný (žádný bum prásk na postel, kalhotky dolů a strčit ho tam) je lepší:

a) dělat to na posteli bez peřiny
b) dělat to pod peřinou (třeba z důvodu aby se cítila víc v bezpečí)

jen mi to prostě blesklo hlavou..... Šťastný
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 07. Leden 2012, 20:12:49 »

Řešíš blbosti jen proto, že se trochu bojíš ale až na to přijde tak to nejspíš všechno bude úplně naopak. Asi to má každá holka jinak ale když už se mě kluk dotýká, tak už v tu chvíli v něm musím mít úplnou důvěru a je pro mě samozřejmý, že se stane vše. Možná by pak přišlo zklamání kdyby se to prodlužovalo. Láska musí být vřelá a ne se táhnout jako sopel. Nejdůležitější je, aby se ta holka cítila pohodlně, aby na ní bylo znát, že je uvolněná. Jinak nemá cenu nic zkoušet. A mohl bys jí něčím příjemně překvapit. Hodně štěstí Henry. A jdi na to něžně. Holky jsou udělaný z toho když chlap dokáže být něžnej.  Mrkající
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 16. Leden 2012, 10:42:05 »

Nic neplánuj. Peřinu bych nechal, protože vám může být zima nebo se může bát, že někdo přijde a prostě celkově je lepší bejt připravenej a jen peřinu přetáhnout , než totálně rozbít náladu "mohla by ses teda zvednout, mam peřinu vevnitř v posteli" a pak tam s tim 10minut štelovat Šťastný

Ad mokro po sexu - kupodivu se mi to po sexu neděje - je to IMO trochu jinej styl udělání se. Většinou stačí utřít kapesníkem a OK. Ale možná je to proto, že třeba po té třičtvrtě hodině přestane stát prakticky okamžitě Úsměv

Ale IMO řešíš zbytečné věci. Nastanou úplně jiné problémy, ještě - třeba že se před tebou bude stydět svlékat. Nebo ti nepůjde rozepnout podprsenka a ty budeš řešit jestli jí ji můžeš nechat nandanou (je to úplně jedno, neřkuli, že když jí má nandanou, tak pokud má větší poprsí, tak je to příjemnější, protože jí prsa nelítají nahoru a dolu / dopředu a dozadu (podle polohy Šťastný))

Takže relax.... a soustřeď se na to, aby byla uvolněná a aby se cítila příjemně. To je všechno, co je potřeba řešit. Zbytek prostě vyplyne ze situace Úsměv

BTW: Peřina se dá na délku zatočit do takového dlouhého válce, který se dá podél stěny a přes něj polštáře a postel je pak skoro jako gauč Úsměv Mam postel normál 1lůžko a nikdy jsme neměli problém s místem i když jsou tam peřiny.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 22. Leden 2012, 00:56:17 »

Tak pánové, pozor famfáry, tramtadadá......
Od včerejšího večera nejsem PANIC

Přišlo to tak nějak samovolně, když jsme byli s ní u mě, mazlili jsme se (dost dlouho), svlíkli jsme se, pak jsem jí to chvíli dělal jazykem a prstem, pak jsem se jí zeptal jestli bere prášky, řekla že jo, a ona mě po chvilce se zeptala jestli mam to tamto (kondom)....nasadil jsem ho a už to jelo....jedna poloha, druhá, třetí.....

Cítil jsem, že je pořád víc a víc vlhká, myslím že si to užívala, vzdychala, líbala mě neustále atd.....

Ale POZOR

Nedávno jsem tu psal, že mám obřízku a když masturbuju, že se udělám do dvou minut.....pánové já se s ní miloval čtvrt hodiny, půl hodiny, hodinu, hodinu a půl a nic.... Já se prostě neudělal!!!!!
Ona mi začala říkat jakej jsem divoch, ďábel atd, takže jí se to asi líbilo - jestli jo, tak aspoň z tohodle hlediska jsem spokojenej, řekl bych, že jsem ani nepůsobil jako někdo, kdo to dělá poprvé....
Jenže prostě když už jsme to dělali hodinu a půl (polohy jsem střídal, asi 4) tak už nějak dochází síla, fakt už chvíli jsem vůbec nemohl a pak jsem prostě musel skončit, aniž bych se udělal, ona už byla taky unavená....jestli se udělala nevím, žádný stahy jsem necítil.....a to je právě to:
Vůbec během celýho sexu jsem nic moc necítil. Jak byla ona víc a víc vlhká, tak já prostě v ní nic necítil....čekal jsem, že to bude víc těsné. Chvilkama se mi stávalo, že mi dokonce odcházela erekce, jak jsem nic necítil  Podivený
Ne, že by mi to zase tak vadilo, i když mi to přišlo neuvěřitelný, že se prostě nemůžu udělat, když při masturbaci pustim po*no, udělám párkrát tam zpátky a je to. Myslíte, že na holku udělá dojem, když s ní někdo p*chá hodinu a půl aniž by se udělal??  Šťastný
Pak už když jsme byli unavený, tak už jsme si u toho i chvilku povídali (pořád jsem byl v ní) a pak se zas chvilku milovali.
Chodíme spolu měsíc a řekla mi během toho poprvé: MILUJU TĚ - tak se jí to asi líbilo  Smějící se
Zaznamenáno
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 22. Leden 2012, 01:28:57 »

Asi si byl moc nervózní Mrkající
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 22. Leden 2012, 09:44:47 »

Musíš myslet víc na sebe než na ní, aby ses udělal, což u prvního sexu s přítelkyní, kterou máš rád, jentak nejde...
Zaznamenáno

limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 22. Leden 2012, 10:13:51 »

Šikovnej kluk, příště se udělej. Myslet na to, že se neudělala je moc brzo. Někdy je lepší intenzivnější a kratší sex než dlouhej a únavnej.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 22. Leden 2012, 10:55:14 »

Musíš myslet víc na sebe než na ní, aby ses udělal, což u prvního sexu s přítelkyní, kterou máš rád, jentak nejde...

Asi máš pravdu, protože pořád jsem myslel na to, aby se to líbilo jí, jak vylepšit třeba úhel, aby to bylo intenzivnější atd....
a nebo to bude taky tím, že jsem si ho předtím během dne (než jsem se s ní sešel) dvakrát vyhonil, abych se neudělal moc brzo  Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS