Jak nebýt stíhačka ....

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:49:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nebýt stíhačka ....
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak nebýt stíhačka ....  (Přečteno 30461 krát)
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« kdy: 15. Březen 2009, 11:20:17 »

Ahoj,
zhruba měsíc chodím s jednim klukem. Je o 4 roky starší než já. Mám ho docela dost ráda. Jenže sem zmatená z toho, jak on vlastně vidí mě.
Když jsme spolu, tak je všechno úplně super, ale když spolu nejsme ... Ten kdo většinou píše první a kdo většinou sjednává schůzky jsem já. Když se ale pár dní neozvu, tak mi píše, co se děje a tak ..... Teď jsem byla pár dní pryč a psal mi jak se mu stýská a jak se na mě těší atd. ale když jsem pak přijela a napsala mu že jsem doma tak jen "super". Když sem mu to říkala, tak on že na to prostě moc není, že moc nepíše atd. .....
Je mi jasný, že kdyby mě nechtěl, tak se mnou není, ale já si tím teď prostě nejsem jistá .....
Taky mi jde o to, abych pak nevypadala jako zoufalá stíhačka, co je na něm závislá ....
Takže tak úplně nevím, co mám dělat a jak se k němu chovat .....
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Březen 2009, 11:26:43 »

Mě připadá, že hledáš problémy tam, kde nejsou.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Březen 2009, 11:38:53 »

Asi ho nebaví psát si pořád SMSky, což naprosto chápu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Březen 2009, 11:42:12 »

jo, já taky kolikrát neodepisuju... nebaví mě to
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Březen 2009, 11:44:53 »

Citace
Je mi jasný, že kdyby mě nechtěl, tak se mnou není, ale já si tím teď prostě nejsem jistá .....

je vidět že chlapec je borec, přesně o to jde..... Šťastný
Zaznamenáno
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Březen 2009, 11:50:08 »

Citace
Je mi jasný, že kdyby mě nechtěl, tak se mnou není, ale já si tím teď prostě nejsem jistá .....

je vidět že chlapec je borec, přesně o to jde..... Šťastný

No to je opravdu super  Šťastný
Zaznamenáno
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Březen 2009, 11:50:48 »

A co vy od tý holky očekáváte?
To že psát bude?
Zaznamenáno
Kratuzov



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Bratislava
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Březen 2009, 12:44:49 »

no mne osobne by hodne potesilo kdyby mi napsala Úsměv mozna bych ji to nedal najevo smskou nazpatek ale byl bych rad a zapusobilo by to na mne... ale ja osobne preferuju telefonovani
Zaznamenáno

michalll

Karma: 0
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Březen 2009, 12:53:20 »

když by ti psala furt a občasuž by to byli kraviny, taknevím...
Zaznamenáno
Kratuzov



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Bratislava
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Březen 2009, 12:56:59 »

tak je jasne ze ne takto, ahoj jak se mas? 10minut nato co neodpisujes co se deje? 10minut nato no tak co ako sa mas??? ale proste raz za den napisat nejaku peknu smsku aspon sa mu pripomenies a potesis ho ze nanho myslis
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Březen 2009, 12:58:32 »

No jedná pěkná SMS typu Dobré ráno zlato sice prvně potěší, ale už tě to nebude bavit, nebudeš odepisovat a začne SMS stíhání typu Děje se něco? Proč neodepisuješ?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Březen 2009, 13:00:07 »

hmmmmm
Možná to neni pravda, ale z celýho qarka a tohohle fóra mám pocit, že ideální je, když je ten kluk hroznej "macho". Když má navrch a ta holka moc neví jak na tom je. Když jí udržuje ve stálym napětí.
Samozřejmě, že něco dosebe to má. protože já když si sem klukem jistá tak mě hrozně brzo přestane bavit.
Ale jaká je ideální odezva na tohle chování? Protože nechci, aby se začal nudit on se mnou .......
Zaznamenáno
Kratuzov



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Bratislava
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Březen 2009, 13:00:39 »

No jedná pěkná SMS typu Dobré ráno zlato sice prvně potěší, ale už tě to nebude bavit, nebudeš odepisovat a začne SMS stíhání typu Děje se něco? Proč neodepisuješ?

tak to uz vona musi mit silnou vuli a nedelat to
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Březen 2009, 13:01:59 »

Kačenka: kluk má většinou lepší důvod k rozchodu než, že se nudí... nejsme jako vy Úsměv
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Březen 2009, 13:10:02 »

hmmmmm
Možná to neni pravda, ale z celýho qarka a tohohle fóra mám pocit, že ideální je, když je ten kluk hroznej "macho". Když má navrch a ta holka moc neví jak na tom je. Když jí udržuje ve stálym napětí.
O tom tohle forum je Mrkající...asi by bylo fajn zalozit damskou verzi qarka, mozna by byla legrace.
Jinak nevim, co bych ti k tomu rekla, ja nenavidim, kdyz mi nekdo neodepisuje. Sice nepisu kazde rano ahoj a podobne, ale uz se mi stalo, ze mi pritel neodepsal, kdyz nebyl doma jak mel byt a podobne. Neodepsal z toho duvodu, ptz si myslel, ze se budu zlobit, kdyz mi prizna, ze je v hospode. Nezlobila bych se, nebo kdyz uz jo, tak urcite ne tak, jak v tu chvili, kdy neodepisuje a ja zacinam mit strach, ze se mu neco stalo, kdyz tohle nikdy nedelal.
Rekla bych, ze v tomhle jsme vsechny stejne a univerzalni rada, jak na to neexistuje. Proste omez i sve psani a kdyz bude vyzvidat, co se deje, tak rekni, ze mu nechavas stejnou svobodu jako on tobe. Coz je pravda a ty si na to pod timhle nazvem snadneji zvyknes.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Březen 2009, 13:13:30 »

O tom tohle forum je Mrkající...asi by bylo fajn zalozit damskou verzi qarka, mozna by byla legrace.

Myslím že Cosmopolitan má diskuzní forum, netřeba zakládat dámské forum
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Březen 2009, 13:28:59 »

Já taky nejsem zrovna ten typ, co by psal 1000 smsek, kvůli každý kravině. Spíš mi jde o to, jestli když já jsem většinou ten, kdo píše, jestli se dneska uvidíme atd., tak jestli to neni špatně. Já jsem se s nim o tom bavila a on, že je to tak, podle něj, super.
Ale mě to zrovna super nepřijde.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Březen 2009, 13:35:25 »

Je to super proto, protože sám nemusí nic dělat. Nemusí vytvářet žádnou iniciativitu, vymýšlet kam zajít a celkově je to hrozně pohodlné. Taky by se mi líbilo kdyby za mě ve vztahu pracovala slečna.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Březen 2009, 13:43:28 »

Je to super proto, protože sám nemusí nic dělat. Nemusí vytvářet žádnou iniciativitu, vymýšlet kam zajít a celkově je to hrozně pohodlné. Taky by se mi líbilo kdyby za mě ve vztahu pracovala slečna.

Jenže takovej vztah by byl dlouhodobě neudržitelnej:-) Když do vztahu dávají iniciativu oba, respektive se střídají, může to fungovat daleko líp. Já to mám tak, že občas taky nevím, na čem jsem a o pár chvil později jsem zase já ten na koni. A mně to tak vyhovuje:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Březen 2009, 15:49:16 »

Chlap je od přírody pohodlný. Když nemusí, nic nedělá. A s věkem se to horší.

Osobně bych řekl, že systém zrcadla funguje spolehlivě u kluků i u holek Úsměv Jak on na tebe, tak ty na něho (v rozumné míře). Když on reaguje na tvojí snahu vlažně, tak reaguj ty vlažně na snahu jeho. Ať se taky posnaží. A ještě "Chválit, chválit a ještě jednou chválit" (pokud je za co).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kačenka

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Věk: 32
Místo: PRAHA-Východ
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Červen 2009, 22:23:30 »

Dneska jsem sem po dlouhé době zavítala a řekla jsem si, že Vám napíšu, jak to dopadlo ...... Nevim jak dlouho po tom, co jsem založila tohle forum, ale rozešli jsme se ........ S menšim odstupem času mi už dochází, že celé tohle chování bylo způsobené tím, že o mě vlastně zas tak moc nestál ..... Jenže když jsem byla zamilovaná, tak jsem to prostě vidět nechtěla a hledala jsem pořád nějaký výmluvy, abych náš vztah mohla vidět růžově .......
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS