Jak nebýt trapná

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:11:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nebýt trapná
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak nebýt trapná  (Přečteno 16423 krát)
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2006, 15:13:14 »

Zdravím, potřebuju pomoc! Už od září se mi líbí jeden typan, přišel k nám na školu, chodí s ním do třídy i jedna má kámoška, tak jsem jí řekla jako že je pěknej něco, něco... Po třech měsících od té doby jsme se s tím klukem párkrát bavili, máme společnej koníček- volejbal, mi řekla, že se ho na mě zěptá, no zeptala se ho, jestli se mu líbí z vedlejšího ročníku nějaká holka a on jí řek že já jsem třeba pěkná... Pak mu řekla, že mu mě pošle na icq a po dvou dnech si mě uložil... Psali jsme si jen jednou a to hodně neurčitě, jenom o školím turnaji ve voliši... Pak to ale nějak prasko, a on se dozvěděl, že po něm jedu, což není až tak uplně pravda, bo se mi jen líbí, od té doby mi ale nenapsal, a ani jsme nepokecali, teď už to ví celá jeho třída:(( Až dneska jsem chvilku s tou kámoškou zkecla před školou a jak jsem ho viděla přicházet chtěla jsem odejít ale ona mě držela, že se nemám ztrapňovat, no on přišel a ona měla nějakej vryp nebo co už nevím, on celej zrudl já taky, a nenapadlo mě nic lepšího, než mu říct: Hej Honzo, to není vubec pravda, že po tobě jedu, ne fakt ne nejedu po tobě:// Panebože! Potřebuju vědět, co mu mám říct, nebo jak se chovat, už mi nejde ani tak o chození, to jsem po dnešku vzdala, ale aby mě neměl za uplně trapnou... Kroutící očima
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2006, 15:20:14 »

v klidu... dyt o nic nejde ne? no tak si myslis, ze je pekny. booze, na skole i na svete je peknych kluku vic. Priste az houvidis, tak se usmej a chovej se jako by slo absolutne o kohokoliv... nacvicit pred zrcadlem a hrde do toho. Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2006, 15:52:51 »

:-D
pokud je blbej, bude te mit za trapnou... a jeho skoda
pokud se mu libis, trebas se citi uplne stejne a nevi si s tim rady...
takze klid, klidne  bych si s nim psala znovu po tom icq a videlo by se Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2006, 16:18:13 »

Je hezky, ze si tam zustala a neutekla, ale to, co si pak rekla  Smějící se  
Bejt na jeho miste, tak bych te ale za trapnou nebral. Sice by me to trosku pobavilo, ale asi bych s tim nemel zadnej problem  Mrkající  a o to by bylo zajimavejsi, kdyby ses o me jeste pokusila.
Sice muze mit otazky typu: Vzdyt si rikala... blablabla ... tak co to ted? Kazdopadne jestli se o nej jeste pokusis, tak to bude chtit byt vic iniciativni, pac jestli nekdy pomyslel na to, ze se o tebe pokusi, tak tohle ho asi razantne pribrzdilo.
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2006, 18:43:43 »

Taky na tom nevidim nic trapneho, ale ono je to dost o veku. Mate-li spolecne tema, urcite jeste bude prilezitost se s nim dat do hovoru, i kdyby to melo byt jen pres ICQ. Mozna mu zkus presne celou tuhle anabazi odvypravet a nakonec se tomu oba urcite zasmejete Úsměv.

Btw, takhle se me osobne s trapnosti bojuje nejlip, proste to na sebe vsechno prasku. Ona totiz trapnost vychazi predevsim z trapneho mlceni a hry na vaznost.

A pokud by ses potom rozhodla ho sbalit, vzdycky se muzes vymluvit, ze jsi nazor zmenila, kdyz jsi ho lepe poznala... blablabla ;-)
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Prosinec 2006, 19:05:21 »

Kolaloka> chtel bych mit tak vyvinuty cit pro to ze je neco trapne jako ty
 Šťastný
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Prosinec 2006, 20:05:44 »

To nejde, mu přece po dnešku nemužu napsat! Navic v případě, že mě nechce jakože asi ne, protože už týden to ví, a přesto se o nic nepokusil, si udělám ještě větší ostudu... Kroutící očima  A prý když mu jeho kamarád oznámil, že se mnou má chodit, tak už to vypadalo, že je nalomenuj, ale myslím, že když je to tak vynucovaný, stejně by to nestálo za nic! Joa je prej straaašně moc stydlivej!
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Prosinec 2006, 20:30:49 »

Naopak! Mlcenim to jen vic zahustis. Bud nad veci. Smej se tomu. Delej si ze sebe srandu.

Treba pozdrav: "Cau, tady ta stihacka, co te bali. Drby jsou strasna vec, nejlepsi je, ze ke me se to doneslo az jako k uplne posledni Úsměv."
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Prosinec 2006, 22:18:01 »

Kdyz je stydlivej, tak tim je jasnejsi, ze se o nic nepokusil  Super!  Koukej mu napsat!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Prosinec 2006, 20:26:10 »

Přidávám svůj hlas k ostatním...buď nad věcí! A
Citace: "Lee Cougan"
Koukej mu napsat!
!!!
Zaznamenáno

Life is outside!
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Prosinec 2006, 16:04:38 »

To Mourn jaj to je dost dobry, v tom případě, že by mi teď už šlo fakt jenom o to nezustat u něj jako trapka, ale co když si pořád ještě trochu dělám naděje, že ho nabalím Stydlivý  Takle si bude myslet, že o něj doopravdy nemám žádnej zájem...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Prosinec 2006, 21:09:36 »

kolaloka: lol, asi sem z jinej planety, ale odkdy holky jedou po stydlivech klucich? Šokovaný
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Prosinec 2006, 21:19:09 »

Náhodou, některé holky přitahují stydlivý kluci, do jisté míry je to roztomilé!  Mrkající
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Prosinec 2006, 10:13:59 »

Citace: "Kolaloka"
To Mourn jaj to je dost dobry, v tom případě, že by mi teď už šlo fakt jenom o to nezustat u něj jako trapka, ale co když si pořád ještě trochu dělám naděje, že ho nabalím Stydlivý  Takle si bude myslet, že o něj doopravdy nemám žádnej zájem...


Pekne jedno po druhym. Nejdriv se sama prestan stylizovat jako trapka, sbalit ho pak muzes kdykoliv Úsměv.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS