Jak nemyslet na ciziho kluka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 14:16:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak nemyslet na ciziho kluka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Jak nemyslet na ciziho kluka  (Přečteno 10417 krát)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« kdy: 21. Prosinec 2006, 11:47:29 »

ahoj,
mam pritele a je fajn, mam ho rada, ale seznamila sem se s jednim hrozne milym a hezkym klukem a ted se mi stava, ze i kdyz sem s pritelem, musim na porad myslet na toho kluka a nevim, jak ho vyhnat z hlavy... nechci si nejakym flirtem rozbit vztah, ale proste nenapada me, jak se zbavit myslenek na nej...

dekuju za vase rady
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Prosinec 2006, 14:33:01 »

Nezbavuj se jich, ale nijak je neprohlubuj, proste je nech prejit.
To se stava a jedine co pomuze je cas, bohuzek, nase telo reaguje na mnoho lidi a ne vzdy se shodne s nasim mozkem (u me snad nikdy)...
Pokud vztah s Tvym klukem stoji za udrzeni a je mezi vama to "hluboke pouto", tohle prekonas a casem si to zacnej uzivat, jako takova mala prijemna dusevni rozptyleni Úsměv

EDIT: Když odpovídáš poslední post, je zbytečné dávat citaci.

kvarkopako
« Poslední změna: 29. Říjen 2007, 21:28:14 od kvarkopako » Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2007, 16:00:11 »

Taky myslim, prostě to neřeš a bůhvíjak o tom nedumej, i když by tohle moh bejt problém. Znepokojený.. možná docela de držet si ho tak trochu v záloze Mrkající, ale i kdyby se Ti líbil snad víc než Tvůj přítel, určitě ho neznáš zdaleka tolik a nemáš jistotu, že by to s nim bylo vážně takový, jaký Ti to připadá...... takže ať se ten kluk jeví jakkoli, jen s malou pravděpodobností může stát za to, aby sis kvůli němu rozbila dosavadní vztah, čistě jen kvůli tomu riziku...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Říjen 2007, 16:20:42 »

Taky myslim, prostě to neřeš a bůhvíjak o tom nedumej, i když by tohle moh bejt problém. Znepokojený.. možná docela de držet si ho tak trochu v záloze Mrkající, ale i kdyby se Ti líbil snad víc než Tvůj přítel, určitě ho neznáš zdaleka tolik a nemáš jistotu, že by to s nim bylo vážně takový, jaký Ti to připadá...... takže ať se ten kluk jeví jakkoli, jen s malou pravděpodobností může stát za to, aby sis kvůli němu rozbila dosavadní vztah, čistě jen kvůli tomu riziku...

žádná záloha.. to je hrozná blbost.. jen podvědomě začneš počítat s tim že vám to s přítelem neklape a začneš mít ze vztahu blbej pocit..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Říjen 2007, 17:00:07 »

Stane se. A když to neřešíš, tak to přejde Úsměv

Zrovna teď si taky uvědomuju, jak sem se za ten rok, co sem byl sám "uvolnil" a prostě třeba někde jdeme se slečnou a já si v duchu řeknu "tyjo, tahle, ta by byla..." ... ne snad, že bych chtěl (většinou z toho mam takový ty typický výčitky), ale prostě to dělám nějak tak automaticky Mrkající Snad to brzo přejde Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Říjen 2007, 13:43:20 »

žádná záloha.. to je hrozná blbost.. jen podvědomě začneš počítat s tim že vám to s přítelem neklape a začneš mít ze vztahu blbej pocit..
Tak to bylo jen tak ze srandy...... samozřejmě, prostě kašlat, neřešit a zapomene se  Mrkající.....
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Říjen 2007, 18:14:21 »

jak sem se za ten rok, co sem byl sám "uvolnil" a prostě třeba někde jdeme se slečnou a já si v duchu řeknu "tyjo, tahle, ta by byla..." ... ne snad, že bych chtěl (většinou z toho mam takový ty typický výčitky), ale prostě to dělám nějak tak automaticky Mrkající Snad to brzo přejde Mrkající

Já poslední dobou taky. Říkám si, jestli mě v tomhle nezkazily Qarkovy stránky ;-)
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Říjen 2007, 22:19:22 »

Rozhodně Šťastný Dřív sem neuvažoval tak, že "by byla" kterákoli.  Provokatér
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 30. Říjen 2007, 23:13:15 »

Musím se přidat - tenhle web a fórum mě taky takhle zkazilo Provokatér
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS