Jak odmítnout kamaráda?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:05:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak odmítnout kamaráda?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Jak odmítnout kamaráda?  (Přečteno 51528 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Květen 2007, 23:10:49 »

To časem příjde, na kytaru se taky nenaučíš hrát za 2 týdny.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 09. Květen 2007, 23:41:34 »

Prejde casem. Jen o ni nesni. Snenim a premyslenim si na ni pestujes fixaci jak svina Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Květen 2007, 05:15:12 »

No, právě že s tím, že to přejde sme oba počítali když sme dohodli že budeme jen kamarádi. Nepřešlo. Právě naopak. Proto myslím, že asi bude nejlepší se načas nevídat Smutný.Nechci být někdo kdo nepochopí NE. Já to chápu.
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 11. Květen 2007, 09:01:04 »

No, právě že s tím, že to přejde sme oba počítali když sme dohodli že budeme jen kamarádi. Nepřešlo. Právě naopak. Proto myslím, že asi bude nejlepší se načas nevídat Smutný.Nechci být někdo kdo nepochopí NE. Já to chápu.

Verim, ze jsou jen dve moznosti. Budto se prestanete vidat a ty pozvolna zapomenes, nebo si najdes nekoho jineho a postupne se "premilujes".
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 15. Květen 2007, 18:09:05 »

Chtel bych jen neco dodat k tomu nevidani se.
Byl jsem taky v situaci blaznive jednostrane zamilovan do kamaradky. Po nejake dobe (dost dlouhe  Smutný ) jsem konecne pochopil, ze tudy cesta skutecne nevede. Odtahl jsem se, prestali se vidat, jen obcas nejaka SMS, ci kratky pokec na ICQ. No a po nejake dobe, cca pul roku, jsem se z toho vyhrabal natolik, ze jsem schopen s ni byt zase kamos. Ne sice uz tak mega dobrej, vidame se jen obcas. Ta drobna jiskricka je tam sice porad, ale uz ji beru dost s klidem a spis jako takove mile spestreni...Mrkající Takze si myslim, ze zadna definitiva nemaji smysl. Chce to fakt jen ten cas. I kdyz vim, ze je to asi dost klise. Mlčím
Zaznamenáno
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 25. Červenec 2007, 17:28:40 »

Už tě někdy do kina pozval? Mě se na tomhle celém prostě nelíbí jen to, že pracujeme jen s tvými nepodloženými názory. Ten kluk může být do tebe po uši zamilovaný nebo ty můžeš mít utkvělou představu, že tě někdo miluje, což se u holek stává. Dokážou si to myslet i o televizním hlasateli. To vím jistě.

Absolutne suhlasim. Na druhe strane, ti si psala, že prešel do " trpezliveho vyčkavani ".
Btw : Ja sem taky nekdy skusil tento postup, tak ako ja aj on potrebuje čas, odmilovať sa ! . Ak mu ho daš a budeš tolerantna , ostanete kamarati, ale ak ti vadi len to že se do tebe zamiloval ( neviš jiste ) tak ti pomoct nevim. A myslim že nikto na tomto svete.
« Poslední změna: 25. Červenec 2007, 22:49:37 od LordAli » Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
hodnykluk

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 02. Březen 2008, 11:04:04 »

Je to sice už dost staré, ale můj názor je (jsem v pozici kamaráda). Že v takovém případě je třeba říci jasné ne a taky proč ne. Nelhat. Bohužel ve většině případů to ta sama dotyčná neví, proč ne. A pokud jo tak je to blbost. (ženské vnímání) Pro chlapy: Kamarád byl ve stejné situaci, odmítán. Vyspal se s ní a bylo  Šťastný -dal najevo že je chlap, ne kamarád.  Úsměv
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 02. Březen 2008, 17:48:55 »

Myslim, že velkej problém je v tom, že ten kluk se nijak přímo neprojevil. Takže když ho odmítne, bude se tvářit, že celou dobu chtěl bejt jenom kámoš, předstírat údiv, zkusí to uhrát na nedorozumnění...... aspoň já bych to tak skoro zaručeně udělal.....
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 02. Březen 2008, 22:41:41 »

To časem příjde, na kytaru se taky nenaučíš hrát za 2 týdny.

mi povidej Podivený kytara je vec dokonce zivota Vykřičník
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS