Jak poznam, ze me chce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:36:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznam, ze me chce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznam, ze me chce  (Přečteno 222398 krát)
mischka

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 02. Srpen 2007, 11:35:06 »

Ty jo,vy mi dáváte  Šťastný Sednout si k němu a ještě mu rovnou tykat  Stydlivý Uff!!

To jsem zvědavá, jestli vůbec a jak to zvládnu. Navíc já nastupuju na tej mej zastávce sama a už jenom vždycky z tej představy, že mě sleduje, jak nastupuju do autobusu, jsem na nervy  Smějící se
A teď ještě k tomu v tom přeplněnym autobuse koukat, kde sedí. Tohle jestli já zvládnu Smějící se

Hlavně že se mam na co vymlouvat  Smějící se
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 03. Srpen 2007, 13:20:37 »

nekdo tu rikal, ze vy nemate kategorii kamaradky - bud se o ni zajimate a chcete ji i do postele, nebo se o ni nezajimate.
Řekl bych to jinak. Jsou muži, kteří nehledají (a tudíž nemají) mezi holkami kamarádky, a někteří z nich pak tvrdí, že mezi mužem a ženou kamarádství neexistuje. Existuje. ALE: pokud je tam jen náznak přitažlivosti, tak je to o něčem jiném, je to takové pseudokamarádství: přitahuje mě, dal bych si říct (kdykoliv nebo za určitých okolností), jsem rád v její přítomnosti, nemusím se nutně snažit ji sbalit (někoho mám, balím někoho jiného, mám pocit, že jsem propásl vhodný okamžik a už je tu z její strany kamarádství > je to bez šance), není to normální kamarádství, ale ani to nejsou nějaké zbytečné nebo nekvalitní vztahy! Já mám jednu dvě opravdové kamarádky, dalších X jsou pseudokamarádky nebo oboustranně prospěšné kontakty bez opravdového kamarádství. Pseudokamarádství má některé projevy kamarádství a některé projevy balení. Možná právě kvůli kategorii pseudokamarádek někdy není snadné poznat, jestli má muž zájem. Zájem nemusí být jenom stoprocentní (100 % ano - 100 % ne).
Jinak opravdovou kamarádkou nemůže být podle mě holka, kterou jsem se snažil sbalit, natožpak bejvalka.
« Poslední změna: 03. Srpen 2007, 13:42:20 od dazed » Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 03. Srpen 2007, 13:48:48 »

Stejně tak to nemůže nikdy být holka o kterou mam zájem.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 03. Srpen 2007, 13:52:30 »

Přesně tak.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Stacy
Host
« Odpověď #79 kdy: 03. Srpen 2007, 17:01:17 »

[Jinak opravdovou kamarádkou nemůže být podle mě holka, kterou jsem se snažil sbalit, natožpak bejvalka.

Ačkoli souhlasím, můžu se zeptat na přesnější důvody Otázka

Jinak k tématu - já osobně na přátelství mezi mužem a ženou věřím. Člověk, kterého bych označila za nejbližšího přítele je pohlaví mužského a obecně mám nejvíc přátel asi mezi klukama a téměř ve všech případech jsme nepocítili něco jiného než jen přátelství... No a s bývalým se snažím udržet přátelský vztak, ačkoli z jeho strany je to velmi čudné... Pod záminkou přátelství se mi snaží podsouvat veškeré jeho vztahy s různými děvčaty...  Kroutící očima Asi si jen leští ego (já se rozešla s ním)  Neutrální
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 03. Srpen 2007, 19:38:02 »

téměř ve všech případech jsme nepocítili něco jiného než jen přátelství...
Kde bereš tu jistotu, že používáš množné číslo ? Šťastný Možná to nevíš a jen si to myslíš Úsměv (skoro určitě) To co říkaj neznamená vůbec nic. Jediný spolehlivý test je, že to na ně zkusíš a oni ANI POTOM nebudou mít zájem Úsměv

(vlastni zkušenost)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 03. Srpen 2007, 19:41:43 »

Jediný spolehlivý test je, že to na ně zkusíš a oni ANI POTOM nebudou mít zájem Úsměv

Tak tohle je IMHO prima cesta do pekel...
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 03. Srpen 2007, 19:45:45 »

Jediný spolehlivý test je, že to na ně zkusíš a oni ANI POTOM nebudou mít zájem Úsměv
Tak tohle je IMHO prima cesta do pekel...
Neřek sem ať to dělá Úsměv Ale, že jinak ví prd, je pravda Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 03. Srpen 2007, 19:54:02 »

Jediný spolehlivý test je, že to na ně zkusíš a oni ANI POTOM nebudou mít zájem Úsměv
Tak tohle je IMHO prima cesta do pekel...
Neřek sem ať to dělá Úsměv Ale, že jinak ví prd, je pravda Úsměv

Respect. Ja jenom aby to nekdo nezkousel praktikovat a pak se nedivil Mrkající Jinak souhlasim s tim, ze slecny si kolikrat mysli, ze to je "jenom" cisty kamaradstvi a pritom pohled z druhy strany tak kristalove cisty neni...
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Stacy
Host
« Odpověď #84 kdy: 03. Srpen 2007, 20:08:26 »

téměř ve všech případech jsme nepocítili něco jiného než jen přátelství...
Kde bereš tu jistotu, že používáš množné číslo ? Šťastný Možná to nevíš a jen si to myslíš Úsměv (skoro určitě) To co říkaj neznamená vůbec nic. Jediný spolehlivý test je, že to na ně zkusíš a oni ANI POTOM nebudou mít zájem Úsměv

(vlastni zkušenost)

Jo, já vím, jsem šílená naivka, co  Kroutící očima  a zkoušet to potřebu nemám, pokud budu vědět prd, tak je to jen dobře, jelikož pokud o víc než přátelství s tou osobou nestojím, tak nemá cenu pokoušet se ji sbalit, né? Hold neznalost je sladká a nehrozí mi, že by mě přemohl soucit a já si to zaměnila s pocitem náklonnosti. Toť mé praktiky.  Neutrální
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 03. Srpen 2007, 22:31:56 »

Jistě, pro tebe je to OK, to nepopírám. Holky to mají holt snažší Úsměv Ale ti kluci, jak se musí trápit, aby to mezi váma nepokazili Šťastný (opačně sem to nikdy nezažil, ale netvrdim, že to neexistuje)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stacy
Host
« Odpověď #86 kdy: 05. Srpen 2007, 14:59:10 »

Jistě, pro tebe je to OK, to nepopírám. Holky to mají holt snažší Úsměv Ale ti kluci, jak se musí trápit, aby to mezi váma nepokazili Šťastný (opačně sem to nikdy nezažil, ale netvrdim, že to neexistuje)

No nemyslím, že v tomto záleží na pohlaví. Řekla bych, že u holek je to stejně pravděpodobné, že se zakoukají do kamaráda, ale hold už je to tak trochu zakořeněné, že dívky to v sobě umí dusit pěkně dlouho a přesvědčivě to zastírají Úsměv (takovou situaci jsem už zažila)  Andílek
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 05. Srpen 2007, 15:42:30 »

[Jinak opravdovou kamarádkou nemůže být podle mě holka, kterou jsem se snažil sbalit, natožpak bejvalka.

Ačkoli souhlasím, můžu se zeptat na přesnější důvody Otázka

Jinak k tématu - já osobně na přátelství mezi mužem a ženou věřím. Člověk, kterého bych označila za nejbližšího přítele je pohlaví mužského a obecně mám nejvíc přátel asi mezi klukama a téměř ve všech případech jsme nepocítili něco jiného než jen přátelství... No a s bývalým se snažím udržet přátelský vztak, ačkoli z jeho strany je to velmi čudné... Pod záminkou přátelství se mi snaží podsouvat veškeré jeho vztahy s různými děvčaty...  Kroutící očima Asi si jen leští ego (já se rozešla s ním)  Neutrální

Celý příspěvek byl psán z mužského pohledu, to jsem zapomněl upřesnit.
Ty je třeba bereš jako kamarády, ale počítej na 100 % s tím, že naprostá většina z nich je vůči tobě to, co jsem tu (pro jednoduchost, bez snahy tenhle typ vztahu shazovat!) označoval za "pseudokamarády" (myslím, že tak tomu někdo už na tomhle fóru říkal).
Proč nemůže být ta, která mě odmítla, nebo bejvalka, moje (opravdová) kamarádka, nýbrž maximálně pseudokamarádka? Nepřišel jsem zatím na žádnou teorii, protože mi stačí zkušenost - prostě jsem nikdy nebyl schopen k ní cítit kamarádství, i kdybych chtěl. Zkusím takovou rychlou a asi nepřesnou a neúplnou úvahu o důvodu: prostě kontakt s ní bolí, resp. vedle pozitivních emocí (ostatně emocí pseudokamarádského, nikoli kamarádského typu) jsou tu emoce negativní (ublížili jsme si, třeba už odmítnutím, stali se opatrnější, vznikla určitá tabu v komunikaci, konkrétně tabu toho typu, která mezi přáteli nebývají, nebo to pobolívá v tom smyslu, že ji dál chci a nemůžu s ní být, atd. atd.).
Důvody, proč ti říká o svých nových vztazích, mohou být různé, ale nejpravděpodobnější asi bude následující: chce Ti (možná i jenom podvědomě právě Tobě) ukázat, že není taková nula a že jsou holky, které ho chtějí, i když ty ne (tenhle pocit muži mívají po odmítnutí - sebevědomí jim klesá a to je asi hlavní zdroj negativních emocí z odmítnutí). Můžeme tomu říkat leštění ega, ačkoliv to není asi úplně spravedlivé a empatické.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Stacy
Host
« Odpověď #88 kdy: 05. Srpen 2007, 15:55:51 »

Tak díky za vysvětlení, hodně věcí mi to dost osvětlilo (a vím, že k spravedlivému a empatickému vyjadřování asi nemám předpoklady Smutný ).
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 05. Srpen 2007, 16:59:26 »

No jasně, já jenom tak pro úplnost, když to chceme formulovat jako obecný problém Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 04. Září 2007, 17:05:46 »

pokracovani pribehu:

jak sem psala kdesi na listu tri... poznali sme se, on mel zajem {denne volal} ja mela zajem, setkani uzasna ...vsechno skvele...a najednou, ze dne na den...TICHO.... neozve se, kdyz napisu ja, nestojim mu za odpoved anebo jen neco ve dvou slabikach odsekne nebo rekne ze zbytecne plasim ... tenhle stav nema podle me zadnou objektivni pricinu, nepohadali sme se, nic zavazneho sme si nerekli ... proste nechapu co se deje? Mesic vsechno vypada skvele a najednou uz je pres tyden ticho...

chapete to nekdo? nevim co delat, nechci o nej prijit ale taky nechci mit trapny pocit ze dolejzam ...
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 04. Září 2007, 17:55:56 »

pokracovani pribehu:

jak sem psala kdesi na listu tri... poznali sme se, on mel zajem {denne volal} ja mela zajem, setkani uzasna ...vsechno skvele...a najednou, ze dne na den...TICHO.... neozve se, kdyz napisu ja, nestojim mu za odpoved anebo jen neco ve dvou slabikach odsekne nebo rekne ze zbytecne plasim ... tenhle stav nema podle me zadnou objektivni pricinu, nepohadali sme se, nic zavazneho sme si nerekli ... proste nechapu co se deje? Mesic vsechno vypada skvele a najednou uz je pres tyden ticho...

chapete to nekdo? nevim co delat, nechci o nej prijit ale taky nechci mit trapny pocit ze dolejzam ...

Zeptat se ho? Pokud byl u něj zájem a bylo to všechno tak super jak říkáš, tak by v tom snad takovej problém byt neměl ne? No a pokud je něco šatně tak se to aspoň vyřeší hned. Vím že se to někomu koho se to netýká říká lehce, ale zkus se na to podívat jako já a uvidíš ,že je to jednoduchý a při tom tak prostý...
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 04. Září 2007, 18:00:23 »

no ja se ale ptala... ale nedozvedela sem se vubec nic.... kdyz se zeptam co se deje, co je spatne, tak neodpovi a konec i tak kratkeho dialogu,,, i na obycejnou otazku jak se ma, mi odsekne,,, zeptat se a promluvit si, to bylo to prvni co sem zkusila,,,, rekne ze nic ale to proste  citim ze to je jine,,,,s nekym se bavis denne a najednou ti nerekne ani slovo a jeste tvrdi ze se nic nedeje a ze zbytecne plasim.,,
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Stacy
Host
« Odpověď #93 kdy: 04. Září 2007, 19:12:34 »

Tak to mi připomíná jeden typický problém, o kterém jsem četla v Muži jsou z Marsu,ženy z Venuše...
Když je muž ve stresu, stáhne se do sebe a je tak zaměstnán řešením toho problému, že ztrácí povědomí o okolním světě a problémech. Je uzavřený, zapomnětlivý, nereaguje a jak píšeš, odsekává.
Ale pokud to trvá přes týden, tak možná v tom i něco vážnějšího bude, ale pokud ti o tom nic neřekl, tak je pravděpodobné, že si to chce v hlavě srovnat sám, takže by asi bylo nejmoudřejší ho nechat, ať to nějak přebere. Pak se buď vše vrátí do normálu nebo, pokud je to vážné, se konečně vymáčkne.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 04. Září 2007, 20:58:59 »

Když je muž ve stresu, stáhne se do sebe a je tak zaměstnán řešením toho problému, že ztrácí povědomí o okolním světě a problémech. Je uzavřený, zapomnětlivý, nereaguje a jak píšeš, odsekává.
No, nevim, nevim. Ale každej sme jinej, no. Já a mí známí takhle rozhodně nefungujem. Já se takhle chovám, když se slečnou nechci mít nic společného, ale nechci jí to říct přímo Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 04. Září 2007, 21:23:57 »

Taky se mi to nějak nezdá, že by v tom byl jenom stres. I kdyby jo, tak aspoň někdy, v lepší náladě (týden je dost dlouhá doba), by se to snažil aspoň trochu napravit. Rozhodně bych se tak nechoval ani v případě, že by se objevila v dohledu nějaká jiná, naprosto ne. Leda mě napadá uraženost nebo pocit, že jsi ho nějak obelhala, zneužila nebo něco tak, buď by to z něčeho vyvodil sám, nebo z nějaké pomluvy třeba. Nechci malovat čerta na zeď, ale takhle nevypadá obyčejné opadnutí zájmu - na to se mi to zdá jako příliš náhlá změna. Nebo čte Qarka a dostal pocit, že až dosud byl příliš hodný a že tě tím ztrácí, tak se rozhodl pro poněkud nevhodně vypočítaný radikální obrat Úsměv Tak nebo tak bych tomu nechal trochu čas a mírně bych povolil.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 05. Září 2007, 08:27:27 »

vsem vam dekuju za rady a nazory ... asi to proste necham byt. Zacinam mit totiz pocit ze je to z jeho strany citove vydirani a ze se me snazi tlacit nekam, kam ja asi ani nechci. Kdyby nam bylo 15 tak nereknu, ale v tomhle veku uz by si mel byt schopen normalne promluvit a nehrat divadylko. A to on ocividne moc nezvlada, a co z takovym chlapem dal....  Kroutící očima  Podivený

a byt free ma taky neco do sebe, spousta casu jen a jen pro me  Smějící se Super!
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 05. Září 2007, 09:04:24 »

Citace: Tomassimo
Takže až přede mnou budou holky utíkat, mám je honit, jo?:-D

Ja se po case vratim - spis jen dat k tomu moznost - nebrat to hnedka jako nezajem, ale trebas zkusit napsat, zavolat, nekam pozvat...

Neblíží se to k hranici dolejzání? Možná jsem s tou otázkou trochu přehnal, ale když holka řekne dvakrát ne, tak prostě ne. Nechtěla bys napsat žensko-mužský slovník, aby nevznikaly takové problémy. Jít se slovníkem na rande by byla docela sranda..
Zaznamenáno
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 05. Září 2007, 10:00:03 »

[Jinak opravdovou kamarádkou nemůže být podle mě holka, kterou jsem se snažil sbalit, natožpak bejvalka.

Ačkoli souhlasím, můžu se zeptat na přesnější důvody Otázka

Jinak k tématu - já osobně na přátelství mezi mužem a ženou věřím. Člověk, kterého bych označila za nejbližšího přítele je pohlaví mužského a obecně mám nejvíc přátel asi mezi klukama a téměř ve všech případech jsme nepocítili něco jiného než jen přátelství... No a s bývalým se snažím udržet přátelský vztak, ačkoli z jeho strany je to velmi čudné... Pod záminkou přátelství se mi snaží podsouvat veškeré jeho vztahy s různými děvčaty...  Kroutící očima Asi si jen leští ego (já se rozešla s ním)  Neutrální

Celý příspěvek byl psán z mužského pohledu, to jsem zapomněl upřesnit.
Ty je třeba bereš jako kamarády, ale počítej na 100 % s tím, že naprostá většina z nich je vůči tobě to, co jsem tu (pro jednoduchost, bez snahy tenhle typ vztahu shazovat!) označoval za "pseudokamarády" (myslím, že tak tomu někdo už na tomhle fóru říkal).
Proč nemůže být ta, která mě odmítla, nebo bejvalka, moje (opravdová) kamarádka, nýbrž maximálně pseudokamarádka? Nepřišel jsem zatím na žádnou teorii, protože mi stačí zkušenost - prostě jsem nikdy nebyl schopen k ní cítit kamarádství, i kdybych chtěl. Zkusím takovou rychlou a asi nepřesnou a neúplnou úvahu o důvodu: prostě kontakt s ní bolí, resp. vedle pozitivních emocí (ostatně emocí pseudokamarádského, nikoli kamarádského typu) jsou tu emoce negativní (ublížili jsme si, třeba už odmítnutím, stali se opatrnější, vznikla určitá tabu v komunikaci, konkrétně tabu toho typu, která mezi přáteli nebývají, nebo to pobolívá v tom smyslu, že ji dál chci a nemůžu s ní být, atd. atd.).

Rekl bych, ze bejvalky nemuzou byt kamaradky jen pro toho, kdo v nich byl hodne citove zainteresovanej. Pokud jste se rozesli nejak normalne, bez spalovani mostu, tak mi naopak prijde skoro zakonity, ze se exka stane dobrou kamaradkou. Pokud s ni byl clovek delsi dobu, tak se oba hodne znaji, muzou si celkem duverovat, maji urcite spolecne zajmy a tak. A v pripade, ze to byl rozchod z nejakych prakticky nezmenitelnych duvodu (vetsinou zmenitelnych jen pokud se jeden, nebo oba zmeni, coz nebyva casto), ani nehrozi, ze by to clovek dal s nimi znova dohromady. Napriklad moje nejlepsi kamaradka je jedna z mych ex  Úsměv
Obecne ale souhlasim s tim, ze se lze pratelit, jen pokud v tom druhem uz clovek nevidi potencialniho partnera a milence(i kdyz "friends with benefits" jsopu urcita vyjimka, ze Šťastný)
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 07. Září 2007, 19:40:00 »

vsem vam dekuju za rady a nazory ... asi to proste necham byt. Zacinam mit totiz pocit ze je to z jeho strany citove vydirani a ze se me snazi tlacit nekam, kam ja asi ani nechci. Kdyby nam bylo 15 tak nereknu, ale v tomhle veku uz by si mel byt schopen normalne promluvit a nehrat divadylko. A to on ocividne moc nezvlada, a co z takovym chlapem dal....  Kroutící očima  Podivený

a byt free ma taky neco do sebe, spousta casu jen a jen pro me  Smějící se Super!

Na to mam jen jednu radu, posli ho do riti. A pekne mu rekni proc. Byla-li to od nej taktika, tak rychle vymekne, neb pozna ze prestrelil. A jestli nebyla, tak uz je to stejne vsechno jedno. Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS