Jak poznam, ze me chce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:49:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznam, ze me chce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznam, ze me chce  (Přečteno 222393 krát)
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 04. Listopad 2006, 22:37:08 »

Tak panove, jedna otazka na telo (doufam, ze se tu jeste nevyskytovala).
Jak holka pozna, ze se vam libi a kdy jde jenom o kamaradsky zajem??
Co delate, pokud ji hnedka nezvete na rande? Zmeny v chovani, v mluve?
Dik Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
vee

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
Re:
« Odpověď #1 kdy: 04. Listopad 2006, 23:10:51 »

Tak tohle mě taky hodně zajímá, to si ráda přečtu ... Úsměv
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Listopad 2006, 23:49:38 »

//nemyslim ze bych byl reprezentativni vzorek na odpoved, ale skoro jsem byl k tomu neprimo vyzvan Úsměv

predevsim - pokud si jinak cizi, tak uz to ze se s tebou bavim o necem co primo nepotrebuju vedet. Alespon me to vzdy desi, ze kdyz neni zadny radny duvod proc bych se mel s holkou bavit, tak uz to samo osobe muze na ni pusobit temer perverzne.

-to ze se snazim rozhovor natahovat a vyplnovat, a hledat temata. Abych udrzel pozornost na sobe a odvratil ji od cehokoli ostatniho.
-to ze vyrazneji gestikuluju a vubec se chovam tak nejak hyperaktivne, protze jediny spusob jak nedostat v blizkosti holky co se mi libi depku je byt v tranzu a citit se jako stred pozornosti (napr. jako pri nejake prezentaci pred publikem, prezentovat mi jde skvele, ale bohuzel u toho chybi nejake osobni sblizeni), v takovem pripade ale muzu dost prehlizet co se kolem me deje a predevsim jak ta holka reaguje a co dela
-potom typicke znaky stresu, roztresenost - to v pripade ze se do toho tranzu nedostanu, ale tak na to musim pred tim o te holce premyslet fakt dlouho.

//no nic pozitivniho necekej Úsměv

ale tak vlastne u cizi holky se ani neda cekat ze by slo o nejaky kamaradsky zajem - proc by kdo chtel kamaradit s cizi holkou?

no a kdyz je znama tak potom leda tak z toho jak se to snazim neumele zakryt
-budto z toho ze se kni chovam nejak divne, jinak nez k ostatnim (kdyz jsou ale ostatni kluci tak to je ale samozdrejme)
-nebo se chovam hyperkorektne
-no a nebo nejak predvadim, ale tak aby to nevypadalo ze se predvadim pred ni

no a kdyz to nechci zakryt tak to proste uplne otevrene naprimo reknu, tak nejak vecne a absolutne, a od te doby jsem uz cely nesvuj

//no ale nevim jak se to dotyka tebou predstavovane situace,
byt sam s holkou ktera se mi delsi dobu libi ale jeste nevi ze se mi libi, o tom ja nic nevim
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 04. Listopad 2006, 23:51:08 »

U mě to třeba pozná tak, že budu stát o to se s ní znova vidět. Nic víc Úsměv Kamarádky mezi holkama nehledám (kamarádů mám dost), takže když stojím o to vidět slečnu znova, jde mi o něco jiného než kamarádství Mrkající Takže nic moc signály z mé strany no...ale když se použije ta otřepaná fráze, že "kamarádství mezi klukem a holkou neexistuje", tak to moje chování i docela dává smysl, no ne? Úsměv

EDIT: Aha, teď čtu větu "Co delate, pokud ji hnedka nezvete na rande?", takže tím se moje původní odpověď stává bezcennou, protože předpokládala proběhlé rande Úsměv
No když ji nezvu na rande, tak bych se asi snažil se s ní co nejvíce bavit, usmívat se na ni... Ale všeho s mírou, nejsem vtěrka Mrkající
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2006, 03:21:53 »

Nepozna to. Leda v pokrocilejsi fazi ohmatem Stydlivý.

Jinak jsem ale na pochybach, ze by si bezny chlap hned pri prvnim stretu pomyslel - Ok, ta se mi nelibi, prepinam na kamaradkovsky rezim. On si spis takove holky proste nebude dal vsimat.

Cili jakakoliv pocatecni vrelost je projev zajmu, byt podvedomeho.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2006, 09:27:17 »

Mourn - jakakoli pocatesni vrelost - zajimave.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Obtest

Karma: 4
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2006, 11:47:34 »

Hm, přijde na to o jaké věkové kategorii mluvíme. Já osobně se vyjádřím o kategorii okolo 20 let (je mi 22). Mám pocit, že takto staří kluci (pokud nejsou zadaní a někdy i když zadaní jsou) mají "zájem" vždycky (což je dáno třeba frustrací z toho, že jim je 20 a nikoho nemají nebo prostou vyhlídkou na sex). Prostě obyčejný nezadaný kluk okolo dvaceti let vždycky když se seznámí s nějakou holkou, tak by byl rád, kdyby z toho něco bylo. A až posléze třeba zjišťuje, že žádný hlubší vztah nebude (z libovolného důvodu), tak se holka pro něj stává kamarádkou. Možná to bude znít hloupě, ale já si doopravdy myslím, že průměrný kluk vidí potenciální partnerku v každé holce se kterou se baví a která ho fyzicky přitahuje a všechny se snaží ze začátku trochu oťukávat a zjistit zda by něco nemohlo být. Přijde mi, že holky napřed chtějí kluka poznat a pak teprve vyvozují, jestli by s ním chtěli něco mít, zatímco kluci napřed chtějí s holkou něco mít a pak teprve zjisťují, že tahle zrovna ta pravá být nemusí.

Čili otázka "Jak holka pozna, ze se vam libi a kdy jde jenom o kamaradsky zajem??" je dost nešťastně formulovaná. Kluk když pozná holku, tak to není tak, že by přepnul do jednoho z módů "líbí se mi" nebo "chci s ní být kamarád". Spíš bych řekl, že mód "líbí se mi" nastává prakticky pokaždé a změní se v "chci s ní být kamarád" až podle reakce holky.

Samozřejmě teď mluvím jen o přímém osobním seznámení. Situace, kdy se někdo do někoho zamiluje přes Internet, aniž by ho třeba kdy viděl jsou trochu jiný level.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Listopad 2006, 12:18:16 »

Citace: "Obtest"
Hm, přijde na to o jaké věkové kategorii mluvíme. Já osobně se vyjádřím o kategorii okolo 20 let (je mi 22). Mám pocit, že takto staří kluci (pokud nejsou zadaní a někdy i když zadaní jsou) mají "zájem" vždycky (což je dáno třeba frustrací z toho, že jim je 20 a nikoho nemají nebo prostou vyhlídkou na sex).

A tohle prosím pěkně prezentuješ na základě svého pocitu nebo zkušenosti? A pokud je to zkušenost, tak u jak velkého vzorku máš tuto zkušenost Přemýšlím  Otázka
Za sebe mohu říci, je mi 22 let, že "zájem" skutečně vždycky nemám...spíše velmi zřídka Kroutící očima


Citace: "Obtest"
Prostě obyčejný nezadaný kluk okolo dvaceti let vždycky když se seznámí s nějakou holkou, tak by byl rád, kdyby z toho něco bylo.

Promiň, ale to si snad děláš legraci, ne Šokovaný  Smějící se  Otázka

Citace: "Obtest"
Přijde mi, že holky napřed chtějí kluka poznat a pak teprve vyvozují, jestli by s ním chtěli něco mít, zatímco kluci napřed chtějí s holkou něco mít a pak teprve zjisťují, že tahle zrovna ta pravá být nemusí.

Tak podle této úvahy budu nejspíš ženská... Mlčím  Tanec
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Listopad 2006, 15:56:39 »

kvarkopako:  Smějící se
vidim, ze to vubec nebude jednoduche...
a neni tu nekdo starsi?? aspon 24 Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Misty

Skype - Misty001

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Chrudimsko
Příspěvků: 7


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 05. Listopad 2006, 19:18:13 »

Tak moje zkušenost je, že s holkou, co ji chci mít jako kamarádku, tak s tou se bavím o všem možném na obecné rovině. Při společném zájmu zajdu do podrobností a chovám se přitom normálně. Když chci mít holku, jako svou přítelkyni, tak do rozhovoru přidám flirtování. Viz článek jak a proč a flirtovat s holkou. ... praxí ověřeno. ... Směrovka  14. listopadu mi bude 25
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Listopad 2006, 19:43:01 »

Citace: "Misty"
Tak moje zkušenost je, že s holkou, co ji chci mít jako kamarádku, tak s tou se bavím o všem možném na obecné rovině. Při společném zájmu zajdu do podrobností a chovám se přitom normálně. Když chci mít holku, jako svou přítelkyni, tak do rozhovoru přidám flirtování. Viz článek jak a proč a flirtovat s holkou. ... praxí ověřeno. ... Směrovka  14. listopadu mi bude 25


Flirtovani - ale co uz kluk ber ejako flirtovani. Nedavno mi kamarad ukazoval, jak se usmal na slecnu, ktera se mu libila... no, verim,ze ji napadlo, ze ho asi neco tuze boli Úsměv protoze takovej pseudoskleb jsem uz dlouho nevidela :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
petr
Host
« Odpověď #11 kdy: 05. Listopad 2006, 22:04:56 »

U me to funguje nasledovne: rozlisuju holky do 2 skupin: 1) ty co me pritahuji a 2) ty ostatni. Pokud poznam novou slecnu ktera me hned na prvni pohled neodpudi svym vzhledem nebo chovanim, snazim s ni co nejvic komunikovat (verbalne i neverbalne, jako bychom se znali od detstvi). Behem chvile tak dokazu rict jestli v sobe neco ma nebo jestli je to s ni ztracene a podle toho ji zaradim do skupiny. Ja vim, zni to dost vedecky ale funguje to Úsměv Kdyz me pritahuje a zrovna s zadnou holkou nechodim tak ji zacnu samozrejme balit.. Mam ruzny metody kterymi se snazim vzbudit pritazlivost/zajem i na jeji strane. Pak uz je to jednouche - pokud se zadari, ze skusenosti vim ze kdyz pritahuju i ja, prevezme po case iniciativu a snazi se ziskat ona me;-) easy Úsměv No a pokud se slecne jako potencialni partner nezamlouvam, radsi na ni nic nezkousim a jdu dal.. je to to mnohem jednodussi nez se ji snazit uhnat.

A ted k odpovedi na otazku: Holka ktera se mi libi to proste pozna - vsemozne ji postuchuju, flitruju s ni, obcas se ji 'sofistikovane' dotknu, reknu neco pekneho, pochvalim ji nejaky detail... atd. Musela by byt slepa nebo blba aby si myslela ze to dalam jen tak:-) Kamaradky nevyhledavama, temi se slecny stanou budto 1) nahodou nebo 2) po urcitem case, pokud se nenechaj zbalit ale porad jsou se mnou v kontaktu (napr. jedna sousedka Úsměv ).

Spokojena?Úsměv
PS: je mi 23, VS, Prazak Úsměv
PPS: Chces i moje cislo? Úsměv
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Listopad 2006, 09:35:28 »

Citace: "daemoniack"
Tak panove, jedna otazka na telo (doufam, ze se tu jeste nevyskytovala).
Jak holka pozna, ze se vam libi a kdy jde jenom o kamaradsky zajem??
Co delate, pokud ji hnedka nezvete na rande? Zmeny v chovani, v mluve?
Dik Úsměv

Teda holka,to by jsi chtěla vědet trochu moc. Mrkající Nemyslíš?
Každý mužský tvor je jiný.
Ale,když se člověk kolem sebe poohlídne,beru teďka vzorek populace mezi 17-20lety.Tak někdy až ujíždím na to,jaký zhulenci a ztracený existence mají docela pěkné holky.
V zásadě žádný kluk nehledá kamarádky.
Kamarádek moc mít nepotřebuje, a pokud tak to jsou většinou spolužačky,popřípadě někdo vedle koho bydlí,nebo ty,které zná od dětství.
Posléze třeba přítelkyně jeho kamarádů. A proč je to tak? Protože s těmadle holkama trávil spoustu času,komunikoval s nima bez nějakého cíle.
A pak ještě holky ze kterými nikdy nic nechtěl mít.Ale většinou opravdových kamarádek má chlap málo,proč taky? Do hospody,na fotbal si zajde s kamárády,svěřit se,nakoupit dárky přítelkyni tam se je kamáradka nedoceněné zlato.Nepočítám takový extrémy,jako je kamarádka na spaní.
Takže už samo o sebě,že chlap vyvíjí nějakou aktivitu,baví se s tebou o neutrálních věcech,když někam jdeš doprovodí tě,třeba i na nákup,vyhledá tvoji přítomnost,to jsou všechno znaky,že mu nejde jen o kamarádství.
Povrchní prozvonění,smska už značí hodně.A většinou,když holčina aspoň malinko projeví zájem tak hnedka se zdá pevnější v kramflecích a může dále rozvíjet svou fantazii. A pak už je zcela jasné Smějící se
Vlastně jsem nic originálního neřekl, Přemýšlím
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Listopad 2006, 14:44:31 »

No, mozna chci moc... ale at to tu je zajimave i pro slecny, ne:)
jse si vzpomela, ze ve skolce, kdyz se mi nekdo libil, tak jsem ho zacala mlatit - pokud si pamatuju, u chlapecku to bylo stejne :-D
Dneska by to bylo na zalobu...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 06. Listopad 2006, 21:14:15 »

no podle meho uvazeni se to pozna asi tak ze proste o tu hulku ma kluk zajem, a to dost velky(=vetsi nez o ostatni).ovsem neni to pravidlo, muzeme take narazit na stydliveho kluka, tam se to neda poznat nebo jen velmi tezko..napr. nervozita kdyz s danou slecnou mluvi, nejake neobvykle chovani v riomnosti te dany slecny atd. to uz mluvim trochu o zamilovanosti hh
s kamardkou se kluk bavi uplne normalne, podobne jako s kamarady ale o inych tematech a s mene hrubym slovnikem  Smějící se
asi tak no musis to holt nejak vycitit to snad holky umi ne? Mrkající
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Listopad 2006, 19:25:04 »

Ano mě je už 27, takže u mě to jde velmi těžko poznat ve variantě číslo 1, tzv. ukecávací. Ale někdy jsem velmi přítulný od začátku, tj. varianta č.2 tzv. risk je zisk. Ale i tak málokdy vyložím karty ihned na stůl.
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
James

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 12. Listopad 2006, 19:26:33 »

Kdyz uz jsme u toho, tak bych se naopak zeptal pritomnych slecen, jak ony reaguji, kdyz se snazi sbalit nejakeho kluka ?
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 12. Listopad 2006, 19:44:10 »

To zalezi na tom, jestli se mi "jen libi" nebo jsem "zamilovana"

prvni pripad - jdu na to vedecky - rec tela, usmivam se, rejpu, vyhledavam ocni, popr. fyzickej kontakt...

druhej pripad - tvarim se jak mesicek na hnoji a placam hovadiny (mozek proste vypne) a nejhorsi pripad - utikam, protoze se bojim, abych neco nepodelala, coz je asi nejhorsi reseni, ale Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Listopad 2006, 00:27:55 »

Takže až přede mnou budou holky utíkat, mám je honit, jo?:-D
Zaznamenáno

Life is outside!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Listopad 2006, 00:35:44 »

Citace: "Tomassimo"
Takže až přede mnou budou holky utíkat, mám je honit, jo?:-D


je to nelogicke ale je to tak... kdyz se zacnu moc rychle moc citove angazovat mam taky tendenci zdrhat...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 13. Listopad 2006, 08:40:04 »

Citace: "Tomassimo"
Takže až přede mnou budou holky utíkat, mám je honit, jo?:-D


Ja se po case vratim - spis jen dat k tomu moznost - nebrat to hnedka jako nezajem, ale trebas zkusit napsat, zavolat, nekam pozvat...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. Listopad 2006, 11:19:34 »

Uvažoval sem, jestli mám nebo ne, ale nedá mi to a musím si rýpnout:
Když máte zájem, vyhýbáte se nám, abyste neudělali něco špatně, když zájem nemáte, vyhýbáte se nám, abyste nám to nemuseli natvrdo říct! A pak po nás chcete, abysme poznali, kdy si co myslíte, kdy co chcete a že stačí jen náznaky!!!
Zaznamenáno

Life is outside!
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. Listopad 2006, 12:33:39 »

Citace: "Tomassimo"
Uvažoval sem, jestli mám nebo ne, ale nedá mi to a musím si rýpnout:
Když máte zájem, vyhýbáte se nám, abyste neudělali něco špatně, když zájem nemáte, vyhýbáte se nám, abyste nám to nemuseli natvrdo říct! A pak po nás chcete, abysme poznali, kdy si co myslíte, kdy co chcete a že stačí jen náznaky!!!


to neni rypnuti, ale smutna pravda... na druhou stranu z opacne strany je to totez...jedine, co jsem zjistila, ze se to s vekem zlepsuje Šťastný proste v 18 zazraky necekat ani z jedne strany...kolem 25ti zacinaji byt lide uz pouzitelnejsi Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. Listopad 2006, 19:20:25 »

Souhlasím s noghri... Něco, co nechápu je, kam se poděl ten dávnej sklon chlapů ženskou dobývat, anžto vy se tadyk všichni vyjadřujete, jako že ženská má být ta iniciátorka, mužu ale říct, že kdykoliv jsem to na chlapa zkusila já, tak to buď nijak nedopadlo, nebo to dopadlo dost bídně... To jsem sváděla na to, že chlap má sklon lovce, tudíš ženu dobývat, a né se nechat balit....?!
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Listopad 2006, 19:29:55 »

heh kolaloka mam tytez zkusenosti... taky vsechny vztahy kde jsem byla iniciatorkou ja dopadly tak nejak nijak... panove se tim padem uz od zacatku nesnazili, protoze videli, ze i bez snahy jim vse spadne do klina... nebo si to aspon po nejakou dobu mysleli, dokud jsem je nevyvedla z omylu, kdyz me tento pristup zacal stvat...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS