Jak poznam, ze me chce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:33:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznam, ze me chce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznam, ze me chce  (Přečteno 222390 krát)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 07. Září 2007, 20:39:58 »

no po pravde, i kdyby to byla jen nejaka pitoma taktika, tak uz je mi to jedno, podelal to  Vykřičník takovych jako on je dvanact do tuctu  Kroutící očima Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 10. Září 2007, 10:09:50 »

takovych jako on je dvanact do tuctu  Kroutící očima Smějící se
kez by si tohle holky dokazaly uvedomit predem Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 21. Květen 2008, 18:53:24 »

Pokud jste svoji bejvalku kvalitně a tvrdě napichovali a zároveň se oklepala z rozchodu, tak nic nebrání tomu,
abyste zůstali nadále přáteli.
Jiná situace nastane v okamžiku, kdy vám ji přebere větší borec, než jste sám, který ji řádně a kvalitně napichuje (lépe než vy)
Pak je lepší nebýt přáteli a nevídat se, protože může mít člověk pocit nasazeného paroží.

Teď k původnímu tématu, jak holka pozná, že ji někdo chce.

Je to prosté. Různé skupiny chlapů mají různé přístupy ke svému vyhlédnutému objektu. Pro první skupinu je typické, že se snaží být často ve vaší blízkosti. Často se na vás dívají, prohlíží si vás. Můžete si být jisti, že kdykoli na něj pohlédnete, střetnou se vaše pohledy. Mluvkové zároveň kombinují pobývání ve vaší přítomnosti a neustálém vykecávání o všem možném. Vykecají holce akorát tak díru do hlavy.
Přístup chlapů, jako jsem např. já, je trošku jiný. Pokud se mu líbíte, přijde k vám a pozve vás normálně na drink, nebo si na vás sežene číslo, a sms, nebo tel. se vám později ozve, představí se a opět vás pozve někam na skleničku/kávu/večeři.
Od určitého věku každý chlap, mého typu, zjistí, že nemá smysl investovat velké množství času a energie do nejistého podniku v podobě uhánění nějaké buchty. Takže celý proces balení zeštíhlí a iterují do málo základních kroků: nabídka -> chceš/nechceš -> nazdar.
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 23. Červenec 2008, 21:52:45 »

Pokud jste svoji bejvalku kvalitně a tvrdě napichovali a zároveň se oklepala z rozchodu, tak nic nebrání tomu,
abyste zůstali nadále přáteli.
Jiná situace nastane v okamžiku, kdy vám ji přebere větší borec, než jste sám, který ji řádně a kvalitně napichuje (lépe než vy)
Pak je lepší nebýt přáteli a nevídat se, protože může mít člověk pocit nasazeného paroží.

Omlouvám se za OT, ale když se nad tím zamyslíte, tak ve SpeedMasterových příspěvcích občas bývá něco pravdy, akorát si to musítě přeložit do jakyka normálních lidí Šťastný

"Pokud s vámi byla vaše bývalá šťastná a už se oklepala z rozchodu, tak nic nebrání tomu, abyste byli přáteli.
Jestliže ale bude s jejím dalším přítelem viditelně šťastnější než byla s vámi a bude vám to předhazovat, bude lepší se s ní dál nestýkat, protože by vám to na sebevědomí asi zrovna nepřidalo."

Toť můj pokus o překlad  Šťastný Jinak nechci tím říct nic špatného, jen mě to prostě napadlo.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 09. Srpen 2008, 09:32:41 »

On prostě má svůj styl a ten se mi líbí.  Slintající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 31. Říjen 2008, 19:06:43 »

Tak panove, jedna otazka na telo (doufam, ze se tu jeste nevyskytovala).
Jak holka pozna, ze se vam libi a kdy jde jenom o kamaradsky zajem??
Co delate, pokud ji hnedka nezvete na rande? Zmeny v chovani, v mluve?
Dik Úsměv

třeba bude koktat a hlavně se ti bude vyhybat pohledem
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 29. Prosinec 2008, 11:14:38 »

Mě když se holka líbí, tak se na ňu dívám dokud nenavážeme oční kontakt (pokud si mě holka nevšimne do zhruba těch tří minut tak to balím a jdu hledat jinačí úlovek), poté co si všimne že ju pozoruju za ní jdu a to už je jí myslím jasné že se mě líbí (teda já chodím jenom za holkama, které se mě líbí). Ale jde tady taky o to, jak je kluk stydlivý nebo jak je na tom momentálně se svým sebevědomím.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 16. Leden 2009, 14:56:56 »

Pokud je kluk plachý, tak IZ se dají dost snadno přehlédnout, už samotná konverzace může být IZ... Z projevu dotyčného kluka se zájem může rozpoznávat špatně, dá se to ale otestovat... Pokud holka správně naznačí, že je přístupná, ale zároveň že není zoufalá (docílit se toho dá třeba nějakou hravou otázkou nebo něčím takovým), tak po tom může kluk skočit... A pokud se na nějaký jasný test nechytne, tak je zřejmě tak introvertní, že za zájem snad ani nestojí...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 10. Květen 2009, 20:24:54 »

Něco, co nechápu je, kam se poděl ten dávnej sklon chlapů ženskou dobývat, anžto vy se tadyk všichni vyjadřujete, jako že ženská má být ta iniciátorka, mužu ale říct, že kdykoliv jsem to na chlapa zkusila já, tak to buď nijak nedopadlo, nebo to dopadlo dost bídně... To jsem sváděla na to, že chlap má sklon lovce, tudíš ženu dobývat, a né se nechat balit....?!
 Směrovka Směrovka Směrovka Směrovka Taky nepochopím...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 10. Květen 2009, 20:39:48 »

Něco, co nechápu je, kam se poděl ten dávnej sklon chlapů ženskou dobývat, anžto vy se tadyk všichni vyjadřujete, jako že ženská má být ta iniciátorka, mužu ale říct, že kdykoliv jsem to na chlapa zkusila já, tak to buď nijak nedopadlo, nebo to dopadlo dost bídně... To jsem sváděla na to, že chlap má sklon lovce, tudíš ženu dobývat, a né se nechat balit....?!
 Směrovka Směrovka Směrovka Směrovka Taky nepochopím...
a nebo ses vtírala, popřípadě nejsi atraktivní, nehledej v tom vždycky jen geny:-) a navíc v dnešní době už se na to moc nekouká, kdo koho balí:-)
« Poslední změna: 10. Květen 2009, 20:58:20 od joei » Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 10. Květen 2009, 20:57:32 »

Taky myslím, že zaměnuješ příčinu a následek Mrkající

Příčina byla třeba v tom, že jsi byla pro dotyčného neatraktivní (případně jak píše joei si se moc vtírala). To, že jsi se musela snažit sama byl jen následek Mrkající A to, že to nevyšlo je jen následek příčiny Mrkající

"Být iniciativní" znamená vyhledávat příležitosti při kterých je možné naznačit svůj zájem. Ne svůj zájem na dotyčného hrnout buldozerem ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #111 kdy: 10. Květen 2009, 21:01:30 »

Kluk zřejmě má tendenci holku dobývat, a její přílišná aktivita ho nejspíš odrad,í i když si to normálně třeba ten kluk nepřizná... Zajímavý přístup by byl takový, kdy potom co holka vzbudí v klukovi zájem a ten ji začne (ne)směle balit, holka by měla "uhodnout" čeho chtěl kluk dosáhnout a občas mu trochu pomoct, vyjít vstříc... Myslím, že potom má holka úspěch u kluka relativně jistý...
Otázka jak v klukovi vzbudit takový zájem, aby začal s balením, je věc druhá - mám ale pocit, že i na tohle si ženy vyvinuly strategii, která na nás zabírá aniž bychom si toho kolikrát všimli => zaujmout vizuálně, naznačit cestu k možnému úspěchu a pak se nechat dobývat... provedení je u každé holky individuální... Nicméně, jak píše Ava, nikde není zaručený že se holka klukovi bude líbit natolik, aby ten zájem měl - na to už (možná naštěstí) žádný univerzální recept není...

Btw, Veruska: vyplň si na profilu že jsi holka a doplň věk, ať tušíme s kým máme tu čest Mrkající
« Poslední změna: 10. Květen 2009, 21:21:38 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #112 kdy: 10. Květen 2009, 21:18:09 »

Byl to pokus o citaci...Psal to někdo předemnou:) a já si  stěmi rámečky nějak nerozumím, ale jde o to, že s tím názorem souhlasím...Moje zkušebnost není stejně o nic milejší, ale...Kluk...řekla bych se, že se dost snažil, byl to můj tip, ale...Nějak jsem se nenechala...Kamarádka...Hodně se snažila...nejevil zájem... Směrovka Směrovka :arrow:je to hodně v zkratkách Kroutící očima, ale v podstatě jde o to, že sice chtěl mě, ale nakonec se nechal sbalit...Je to pro ně prostě lehčí, jsou rozmazlení!!!
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #113 kdy: 10. Květen 2009, 21:30:51 »

Veruska: Citace sem, citace tam... mně šlo spíš o to, aby sis vyplnila nastavení v profilu, aby byly ty údaje vidět u příspěvků, je to přehlednější...

Jinak je pravda, že když to klukům usnadníš až moc, tak jim to bude pochopitelně vyhovovat taky... ale tu spravedlivou "kompromisní" hranici se stejně podaří udržet...
no a pokud jde o chování toho kluka - z toho co jsem pochopil z tvého příspěvku, tak bys myslím pro jeho chování měla ve skutečnosti mít pochopení... jestli se ten kluk snažil o tebe a tys neměla zájem, tak se nemůžeš divit tomu, že on nebyl povinen mít zájem když ho balila ta kamarádka...
jinak teď mě napadají dvě chyby, které pokud holka udělá, tak má u kluka s velkou pravděpodobností stopku - namyšlené/přezíravé chování (holka nezná svou skutečnou cenu), nebo příliš dolejzavé chování... napadá mě to jako takový námět k přemýšlení, pokud chcete pochopit další zákonitosti vztahů tak, jak je vidí kluci...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #114 kdy: 10. Květen 2009, 21:34:53 »

jj, je to prakticky jen a pouze neznalost vlastní ceny. Buď si o sob myslí o hodně míň, než ve skutečnosti je a myslí, že se musí podbízet / případně se neuměle snaží tvářit nedobytně. A nebo je naopak moc namyšlená.

Veru: Ty citace jsem ti opravil Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #115 kdy: 11. Květen 2009, 12:12:30 »

IMHO holka která je v balení hodně aktivní -> má to takovej lehkej punc děvky. Na jednu  noc super, na vztah to odradí. Prostě všeho s mírou holky.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #116 kdy: 11. Květen 2009, 12:14:01 »

když je holka aktivní, je to imo dobře... ale jenom do okamžiku, kdy si toho kluk všimne...  Mrkající  není nic horšího, než leklá ryba... takže vyhýbat se oběma extrémům...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #117 kdy: 11. Květen 2009, 12:28:23 »

LiWu: Takže pokud to shrneme, tak holka má za úkol akorát vypadat dobře a "kluci, ulovte si mě" Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #118 kdy: 11. Květen 2009, 12:32:20 »

"kluci, ulovte si mě" jo, ale zas musíš jim vycházet trochu vstříc v okamžiku, kdy pochopíš, o co jim jde... leklý ryby v kurzu nejsou... akorát musíš tomu klukovi jít vstříc pokud možno tak, aby to nebylo jako rána brokovnicí mezi oči (prostě trochu s klidem, přirozeně a ne zbrkle)
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #119 kdy: 11. Květen 2009, 12:37:45 »

Jasný, rozumim, brala jsem to s trochou nadsázky Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #120 kdy: 11. Květen 2009, 14:02:27 »

mužu ale říct, že kdykoliv jsem to na chlapa zkusila já, tak to buď nijak nedopadlo, nebo to dopadlo dost bídně..
Okusila jsi to, co je denním chlebem mužů.

Nechci tady psát žádné dlouhé romány, ale mám potřebu říct tohle. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se svět balení otočil. Já jako chlap bych si jen spokojeně "válel šunky", občas na nějakou mrknul a nechal, ať se holky snaží. Teď budu vypadat asi jako strašnej zoufalec, ale možná si to hodně lidí (holek) neuvědomí, co je za tím balením námahy, stráveného času, stresu atd. Nejde mi o to, že mi vadí oslovování holek atd. Ještě dřív, co jsem o qarkovi vůbec nevěděl to bylo nejhorší obzvlášť v tom, že se člověk snaží, holku zve, přemýšlí jak ji pobavit, co napsat, jak to napsat, nebo zavolat, co říct, co neříct, a proč to říct a ona pak neodepíše a proč neodepsala, napíše vůbec, mám šanci, pozvu ji tam, dala mi číslo, tak proč se neozývá... teď už vím, že je tu hodně věcí blbě. Ale stejně bych rád, aby si holky vyzkoušely, co je to za fušku Úsměv. Kdyby nám to aspoň někdy ulehčily třeba tím, že mi cizí holka raděj číslo nedá vůbec, než mi ho dá a pak se neozývá. To je často strašně podlý (aspoň pro člověka, kterýmu na tom záleží). Je jasné, že po studiu pickupu už to beru hodně jinak a s nadhledem, ale když se podívám zpět, tak to ani hezký neni.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 11. Květen 2009, 14:52:22 »

Na druhou stranu je to nekdy az banalne jednoduche.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 11. Květen 2009, 17:36:25 »

Když ženská dělá mrtvýho brouka, aby náhodou klukovi neublížila, tak je to vůči tomu klukovi (přinejmenším v jeho očích) dost hnusný... blbý je, že když je holka natolik neaktivní, že se to nedá rozeznat od přístupu "máš zelenou, postupuj dál dokud tě nezastavím protože budu mít blbou náladu", tak je to problém... kluk to pak musí brát buďto s nadhledem, nebo pošle do končin kde Slunce nesvítí obě dvě Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 11. Květen 2009, 20:20:27 »

Tybláho já koukám...Popravdě jste mi to docela natřeli Eh? NIKDY mě nenapadlo se na to kouknout s týhle strany...NIKDY... Věděla jsem, že jsem se asi určitě měla zachovat jinak a trošku jsem to přehnala...Ale měl i blbý načasování...A, no záleží mi na něm, teď jsme přátelé, on - někdy se k tomu vrscí, je schopnej říct, že jsem se mu líbila...Vždycky jsem myslela, brala jsem to, že tím ubližuje mě...Nikdy mě nenapadlo, že by to i jemu mohlo nějak ublížit...
Ale teď je s tou kamarádkou fakt asi šťastnej...Ale ona, kdyby jste viděli způsob jejího balení:-( No děéés:-(Bylo to TAK vlezlý a TAK MOC nápadný....Smutný
 
A DĚKUJU Šokovaný Šokovaný Šokovaný moje vlastní hloupost mě překvapí když jí nejmíň čekám....?A když jí nejmíň potřebuju....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 12. Květen 2009, 12:36:18 »

Nj, musíš s ní počítat předem, Veru S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS