Jak poznam, ze me chce

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 05:45:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Jak poznam, ze me chce
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Jak poznam, ze me chce  (Přečteno 222422 krát)
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Listopad 2006, 20:41:33 »

Jo, a pak to dopadlo jak?? No zas nijak, bo ta ženská u nich musí, myslím, tak nějak klesnout protože si stejnak řeknou, že když se trocha zasnažej, tak zas bude všechno oka... Jojo, a pak si nabal chlapa:) Oční signály jsou jim málo, a vlastní a jasná iniciativa zase moc...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. Listopad 2006, 21:09:14 »

Citace: "Kolaloka"
Souhlasím s noghri... Něco, co nechápu je, kam se poděl ten dávnej sklon chlapů ženskou dobývat...


Já bych klidně lovil, jenže problém je, že nejsou ovečky na lovení. Všechny dneska kouřej, což je asi ten největší problém. Když se na mě nějaká směje s cigárem v hubě, tak mě nestojí ani za to, jí ten úsměv opětoval.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Kolaloka



Karma: 0
Místo: Olomouc...
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. Listopad 2006, 21:20:26 »

Takže chceš říct, že se chlapi dneska nechávají balit protože děvčata kuří? To snad nee... Dneska jsou 2 typy chlapů ti do balí, což jsou většinou proutníci, nebo ti co jsou stydliví a nechávají se balit, ale pak když je holka snaží sbalit, tak je přestane přitahovat!:) Kurňa my vlastně nemáme na výběr...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 13. Listopad 2006, 21:27:08 »

Ne, oni se nenechávají lovit. Oni vyhlíží svoji bílou ovečku mezi hromadou černých oveček. A ti co nevyhlíží se stydí. Pohybuju se vždy ve společnosti těch slušných kluků o kterých holky říkají, že už neexistují. Ale ti zase říkají, že ty pořádný holky už neexistujou. Pro nekuřáka je to prostě těžké si vybrat, proto právě často příjdou lovit ty kterým to jde - kteří sbírají počet zářezů za rok. Mrkající

Ale zpět k tématu  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 13. Listopad 2006, 21:58:01 »

Citace: "James"
Kdyz uz jsme u toho, tak bych se naopak zeptal pritomnych slecen, jak ony reaguji, kdyz se snazi sbalit nejakeho kluka ?


Dívám se na něj, pohybuji se poblíž, snažím se o jakoby náhodný fyzický kontakt, snažím se o něm nenápadně zjistit ci nejvíc, protože z nějakých společných zájmů se dá třeba zinscenovat nějaké náhodné setkání apod. Že bych prchala, když se zamiluju, to vůbec. Jen začnu mít sklony k přílišné akčnosti (alkohol to ještě zhoršuje), takže se pak vždycky hrozím, že to přeženu, a že to třeba nebude vítáno (což se mi ale stalo málokdy).
No, celý tento odstavec by měl bý v minulém čase, neboť momentálně jsem už  zadaná do smrti smrťoucí Úsměv
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 13. Listopad 2006, 22:14:27 »

nekourim, nepiju a nebot chlapi nelovi i to treti...
tak v cem je chyba :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 13. Listopad 2006, 22:18:43 »

Citace: "daemoniack"
nekourim, nepiju a nebot chlapi nelovi i to treti...
tak v cem je chyba :-D

zrejme bude nekde jinde...treba moc sedis doma u pocitace  S jazykem
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 13. Listopad 2006, 22:22:24 »

Citace: "Lee Cougan"
Citace: "daemoniack"
nekourim, nepiju a nebot chlapi nelovi i to treti...
tak v cem je chyba :-D

zrejme bude nekde jinde...treba moc sedis doma u pocitace  S jazykem

doma vubec, na koleji :-D a moc take ne - pres den jsem i venku, kazdy den minimalne 5 hodin Úsměv)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MaléMiléDěvčátko

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 17. Listopad 2006, 16:51:32 »

Citace: "LordAli"
Pohybuju se vždy ve společnosti těch slušných kluků o kterých holky říkají, že už neexistují.

a kde se ti slušní chlapi vyskytují??? kam chodí??? ne, že bych ti nevěřila, že existují (jednoho takového mám Stydlivý )ale najít ho...jako jedině přes HODNĚ VELKOU náhodu...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 17. Listopad 2006, 19:27:20 »

Citace: "MaléMiléDěvčátko"

a kde se ti slušní chlapi vyskytují??? kam chodí??? ne, že bych ti nevěřila, že existují (jednoho takového mám Stydlivý )ale najít ho...jako jedině přes HODNĚ VELKOU náhodu...


Můžu ti říct kam nechodí: Do hospody.
Jinak se většinou pohybují tam, kde normální lidi t.j. zábavy, sportovní aktivity a dál mě teď nic nenapadá. Jenže taky se hodně stydí vůbec za holkou jít, natož třeba tancovat.

Zpět k tématu
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 19. Listopad 2006, 09:23:28 »

Citace: "LordAli"
Můžu ti říct kam nechodí: Do hospody.

Přesně tak Tanec  Většinou mají lepší způsoby zábavy a trávení volného času.

Citace: "MaléMiléDěvčátko"

a kde se ti slušní chlapi vyskytují??? kam chodí??? ne, že bych ti nevěřila, že existují (jednoho takového mám Stydlivý )ale najít ho...jako jedině přes HODNĚ VELKOU náhodu...

Jestli ono to nebude zase o té ženské vybíravosti Stydlivý  Vyskytují se ve společnosti povrchních skautů, tlučhubů a povalečů...s nimi mají zlé zkušenosti...když se ale objeví někdo jiný a "normální" a slušný, tak si to rozmyslí s odůvodněním, že ten chlap je nudný nebo něco jiného Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Listopad 2006, 10:18:33 »

Citace: "kvarkopako"

Jestli ono to nebude zase o té ženské vybíravosti Stydlivý  Vyskytují se ve společnosti povrchních skautů, tlučhubů a povalečů...s nimi mají zlé zkušenosti...když se ale objeví někdo jiný a "normální" a slušný, tak si to rozmyslí s odůvodněním, že ten chlap je nudný nebo něco jiného Mrkající


jj...ale ti "normalni" a "slusni" vetsinou postradaji to, co zenska v chlapovi hleda... testosteron...  Provokatér  je mi lito panove, proste musite mit oboji...jak agresivitu, tak nehu... vy na nas take nemate zrovna nejmensi pozadavky... a navic to mate lepsi v tom, ze vetsina zenskych se nakonec spokoji s chlapem, ktery zcela (popripade vubec) nedosahuje jejich puvodniho idealu...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 19. Listopad 2006, 11:03:09 »

Citace: "noghri"
Citace: "kvarkopako"

Jestli ono to nebude zase o té ženské vybíravosti Stydlivý  Vyskytují se ve společnosti povrchních skautů, tlučhubů a povalečů...s nimi mají zlé zkušenosti...když se ale objeví někdo jiný a "normální" a slušný, tak si to rozmyslí s odůvodněním, že ten chlap je nudný nebo něco jiného Mrkající


jj...ale ti "normalni" a "slusni" vetsinou postradaji to, co zenska v chlapovi hleda... testosteron...  Provokatér  je mi lito panove, proste musite mit oboji...jak agresivitu, tak nehu... vy na nas take nemate zrovna nejmensi pozadavky... a navic to mate lepsi v tom, ze vetsina zenskych se nakonec spokoji s chlapem, ktery zcela (popripade vubec) nedosahuje jejich puvodniho idealu...


To poslední souvětí je dobře řečeno:)
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Listopad 2006, 13:32:45 »

Citace: "noghri"
jj...ale ti "normalni" a "slusni" vetsinou postradaji to, co zenska v chlapovi hleda... testosteron...  Provokatér  je mi lito panove, proste musite mit oboji...jak agresivitu, tak nehu... vy na nas take nemate zrovna nejmensi pozadavky... a navic to mate lepsi v tom, ze vetsina zenskych se nakonec spokoji s chlapem, ktery zcela (popripade vubec) nedosahuje jejich puvodniho idealu...


Heh...to je super hláška...to s tim testosteronem někdy některé slečně připomenu, až si bude stěžovat, že ji ten její dal po hubě, nebo byl na ni jak na psa. Tralala

Tady totiž vůbec nejde o nějaký testosteron, ale o to, jak se ten člověk projevuje. Když má rozum a vůli, tak udrží na uzdě i testosteron za dva!
Ale zpátky nohama na zem - je asi možná i málo reálné požadovat chlapa, který v rámci obrany cti dívky vymlátí sám celou hospodu a za hodinu na to je v posteli zosobněním slova NĚHA Mrkající
Celé je to o kompromisu...a to platí oboustraně.

No tak to nevím, osobně bych tedy řekl, že ženské mají na chlapy daleko přehnanější požadavky než je to opačně.
A tohle má být jako lament, výčitka, nebo co Šokovaný  Otázka  Že ženské většinou jsou s chlapem, který nedosahuje jejich ideálu...to je přece problém každého jedince - v tomhle totiž na 100% platí, že "jaký si to uděláš, takový to máš"...a pokud nevyhovuje, je možné se pokoušet o změnu. Rozhodně odmítám nejaké generalizování ve smyslu "vy chlapi na tom jste dobře, protože ženské i když mají vysoké nároky, stejně nakonec skončí s kdekým...takže to vlastně máte jednodušší" Styď se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 19. Listopad 2006, 14:51:17 »

Citace: "kvarkopako"
enské i když mají vysoké nároky, stejně nakonec skončí s kdekým...takže to vlastně máte jednodušší

A na to si prisel jak?   Kroutící očima
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 19. Listopad 2006, 17:12:38 »

Zkus si nejdříve pořádně přečíst to, na co jsem reagoval... Pískající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 19. Listopad 2006, 17:32:04 »

Citace: "noghri"
jj...ale ti "normalni" a "slusni" vetsinou postradaji to, co zenska v chlapovi hleda... testosteron...  Provokatér  je mi lito panove, proste musite mit oboji...jak agresivitu, tak nehu... vy na nas take nemate zrovna nejmensi pozadavky... a navic to mate lepsi v tom, ze vetsina zenskych se nakonec spokoji s chlapem, ktery zcela (popripade vubec) nedosahuje jejich puvodniho idealu...


Jak se pozná chlap s testosteronem a bez?
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 19. Listopad 2006, 17:35:59 »

Citace: "Lenny"
Jak se pozná chlap s testosteronem a bez?

Kdyz mas prstenicek delsi nez ukazovacek, tak ho mas hodne...videl sem o tom nejakej vedeckej dokument  Super!
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
vomi
*


Karma: 0
Místo: Křesín
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 19. Listopad 2006, 18:36:24 »

Ale normálního slušnýho chlapa najdeš klidně i v hospodě (třebas na slučáku) nebo i na díze... Dost slušných chlápů (co já znám) chodí na dízu s tim že by si tam chtěli najít nějakou holku (tak to hned zas nemůžete odsuzovat)... Podle mě to funguje i naopak, snad pokaždý když jsem někde na diskárně, tak tam narazim na nějakou slušnu holku (našel jsem si tam i svou nynější přítelkyni, chodí na gympl, má skoro samý jedničky, nekouří, moc nepije, je hodná, tolerantní a zábavná - řekli by jste že takvou najdete na díze...??? já teda ani náhodou Úsměv...
A jak by lo řečeno, slušnej chlap je většinou i trochu stydlivej, takže za hokou jen tak nezajde, potřebuje trošku nakopnout (že by vlastní zkušenost???Úsměv
Ale jinak je pravda že spousta slušných chlapů chodí na jiné zábavy než jsou diskotéky, objevují se na sportovních, hubedních akcích a podobně...
Zaznamenáno

ejhorší co může při rande nastat je ticho delší než 2 vteřiny...
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 19. Listopad 2006, 20:22:59 »

Citace: "Lee Cougan"
Kdyz mas prstenicek delsi nez prostrednicek, tak ho mas hodne...videl sem o tom nejakej vedeckej dokument  Super!


Tak to byl asi dokument celkem o ničem, protože žádný člověk nemá prsteníček delší než prostředníček Tanec
Byl to vůbec film o lidech Kroutící očima  Smějící se  Otázka
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 19. Listopad 2006, 20:33:36 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "Lee Cougan"
Kdyz mas prstenicek delsi nez prostrednicek, tak ho mas hodne...videl sem o tom nejakej vedeckej dokument  Super!


Tak to byl asi dokument celkem o ničem, protože žádný člověk nemá prsteníček delší než prostředníček Tanec
Byl to vůbec film o lidech Kroutící očima  Smějící se  Otázka

jojo  Smějící se  sem debil...ale uz sem to opravil  Stydlivý
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 19. Listopad 2006, 21:32:42 »

Vraťte se k původnímu tématu.  Vykřičník
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 19. Listopad 2006, 21:39:29 »

Dobra, k tematu...

Pokud mas pocit, ze by te mel chtit, ale nijak te nebali, podivej se na jeho ruku...jestli ma delsi prstenicek nez ukazovacek, asi te nechce. Pokud ne, musis to zjistit jinym zpusobem  Stydlivý
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 19. Listopad 2006, 23:44:26 »

Hehe.. a ja si myslela ze testosteron se pozna podle ustupujicich vlasu, hloubky hlasu a tak...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 20. Listopad 2006, 11:20:33 »

Takze ustupujuce vlasy su vlastne dobra vec?  Smějící se
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS